Zľava 20 % na nákup nad 140 € |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Záhrada
Záhrada
...
Kategórie
Záhrada
Záhrada so zľavovým kódom
Záhradný nábytok
Záhradné domčeky a príslušenstvo
Grily a príslušenstvo
Slnečníky a tieniace plachty
Záhradné ohniská a tepelné žiariče
Záhradné náradie
Pestovanie rastlín
Záhradný textil
Vonkajšie koberce
Záhradné dekorácie
Vonkajšie osvetlenie
Filtre
1
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Dekor
Dizajnový štýl
Farba
Udalosť
+ Ďalšie (5)
Zľavový kód
2 928 výsledkov
Najnovšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najnovšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
-20 % s kódom
Cattara
Gril Barbecue
Na drevené uhlie
(6)
Na sklade
Posledné kúsky
125,60 €
s kódom
157 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Cattara
Ohnisko Stromboli
Ø 45 cm, výška 50 cm
(8)
Doručenie od 22. 10. 2026
56,80 €
s kódom
71 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Cattara
Ohnisko Etna
Ø 81 cm, výška 45 cm
(47)
Doručenie od 22. 10. 2026
64 €
s kódom
80 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Cattara
Ohnisko Vesuv
Ø 57 cm, výška 26 cm
(46)
Na sklade
Posledné kúsky
44,80 €
s kódom
56 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Bonami Selection
Záhradná pohovka Bellisima
Trojmiestna, čierna/sivá, nosnosť 360 kg, šírka 230 cm, výška 70 cm, hĺbka 70 cm
(7)
Na sklade
1 519,20 €
s kódom
1 899 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Minimalist Cushion Covers
Obliečka na záhradný vankúš
S kvetinovým vzorom, 42x42 cm
(10)
Na sklade
11,92 €
s kódom
14,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Esschert Design
Kŕmidlo pre vtáčiky
8x13 cm, výška 23 cm
(46)
Na sklade
Posledné kúsky
7,92 €
s kódom
9,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Esschert Design
Kŕmidlo na lojové gule
Ø 8 cm, výška 23 cm
(48)
Na sklade
Posledné kúsky
7,52 €
s kódom
9,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Esschert Design
Kŕmidlo pre vtáčiky
22x22 cm, výška 23 cm
(16)
Na sklade
Posledné kúsky
20,32 €
s kódom
25,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Esschert Design
Aerárium
Ø 30 cm, výška 44 cm
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
52 €
s kódom
65 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Esschert Design
Záhradné rukavice Denim
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
15,52 €
s kódom
19,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Esschert Design
Vtáčia búdka
Z morskej trávy, 15x10 cm, výška 26 cm
(87)
Na sklade
Posledné kúsky
13,52 €
s kódom
16,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Esschert Design
Kŕmidlo pre vtáčiky
28x26 cm, výška 24,5 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
31,52 €
s kódom
39,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Esschert Design
Napájadlo pre vtáčikov
19,5x18 cm, výška 91 cm
(101)
Na sklade
21,52 €
s kódom
26,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Metaltex
Kliešte na vyprážanie
Z nehrdzavejúcej ocele
(178)
Na sklade
Posledné kúsky
5,92 €
s kódom
7,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Metaltex
Servírovacie kliešte
Z nehrdzavejúcej ocele
(38)
Na sklade
Posledné kúsky
4,32 €
s kódom
5,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Metaltex
Servírovacie kliešte
Z nehrdzavejúcej ocele
(33)
Na sklade
5,12 €
s kódom
6,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Esschert Design
Vrecko na náradie Denim
(6)
Na sklade
Posledný kúsok
25,92 €
s kódom
32,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
House Nordic
Obaly na kvetináče v súprave Bogor
4 ks, z prútia, ø 40 cm, výška 35 cm
(14)
Na sklade
Posledné kúsky
100 €
s kódom
125 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Markslöjd
Vonkajšie svietidlo
Kovové, LED, zapichovacie, do zásuvky, IP44, ø6x10 cm
Na sklade
Posledný kúsok
32,80 €
s kódom
41 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
House Nordic
Záhradné ležadlo Arrecife
Polohovacie, drevené, hnedé, nosnosť 120 kg, šírka 60 cm, výška 80 cm
(4)
Na sklade
Posledný kúsok
183,20 €
s kódom
229 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Esschert Design
Stojan na slnečník
Z terrazza, vnútorný priemer 4 cm, váha 11 kg
(1)
Doručenie od 21. 10. 2026
79,20 €
s kódom
99 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 3 ks
Esschert Design
Fakľa
3 ks, z prútia, ø 6 cm, výška 63 cm
(3)
Doručenie od 21. 10. 2026
17,12 €
s kódom
21,40 € bez kódu
7,13 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Hübsch
Obaly na kvetináče v súprave Lotus
2 ks, závesné a nástenné , kovové, bez odtokového otvoru, ø 16 cm, výška 44 cm
(5)
Na sklade
Posledný kúsok
96,80 €
s kódom
121 € bez kódu
60,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Hübsch
Obaly na kvetináče v súprave Lotus
2 ks, závesné a nástenné , kovové, bez odtokového otvoru, ø 16 cm, výška 44 cm
(8)
Na sklade
92 €
s kódom
115 € bez kódu
57,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Hübsch
Obaly na kvetináče v súprave Airy
2 ks, kovové, bez odtokového otvoru, ø 25 cm, výška 55 cm
(12)
Na sklade
Posledné kúsky
123,20 €
s kódom
154 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Esschert Design
Olejová lampa
Betónová, ø 13 cm, výška 16 cm
(11)
Doručenie od 21. 10. 2026
15,12 €
s kódom
18,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Esschert Design
Rastlinná škôlka Field Mushroom
28x18 cm, výška 16 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
19,12 €
s kódom
23,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Esschert Design
Kvetináč
Závesný a nástenný , keramický, s odtokovým otvorom, výška 17,5 cm
(26)
Na sklade
20,32 €
s kódom
25,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
OYOY Living Design
Obal na kvetináč Toppu
Kameninový, bez odtokového otvoru, ø 10 cm, výška 15 cm
Na sklade
Posledný kúsok
48,80 €
s kódom
61 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
OYOY Living Design
Obal na kvetináč Toppu
Kameninový, bez odtokového otvoru, ø 15 cm, výška 24 cm
Na sklade
Posledné kúsky
76 €
s kódom
95 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Esschert Design
Záhradná lavica Dachshund
Čierna, nosnosť 100 kg, šírka 117,5 cm, hĺbka 35 cm, výška 67 cm
(1)
Doručenie od 23. 10. 2026
363,20 €
s kódom
454 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Geese
Záhradná lounge súprava
Biela/hnedá
Na sklade
Posledný kúsok
2 703,20 €
s kódom
3 379 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Orion
Náčinie na grilovanie v súprave
8 ks, z nehrdzavejúcej ocele
(3)
Na sklade
22,72 €
s kódom
28,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Orion
Grilovacie kliešte
Silikónové
(76)
Na sklade
Posledné kúsky
5,92 €
s kódom
7,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Orion
Grilovacie kliešte
Silikónové
(2)
Na sklade
7,12 €
s kódom
8,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Esschert Design
Zvonkohra
Drevená/kovová/plastová, 20x3,5 cm, výška 58 cm
(7)
Na sklade
Posledný kúsok
17,12 €
s kódom
21,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Esschert Design
Podpora rastlín
Kovová, ø 46 cm, výška 169 cm
(52)
Na sklade
46,40 €
s kódom
58 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Esschert Design
Vonkajší teplomer Bee
(11)
Na sklade
Posledné kúsky
7,92 €
s kódom
9,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Esschert Design
Vonkajší teplomer Ladybird
(13)
Na sklade
Posledné kúsky
7,92 €
s kódom
9,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Esschert Design
Kanvička na zalievanie Frog
Plastová, 1,7 l
(7)
Na sklade
Posledný kúsok
9,92 €
s kódom
12,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Esschert Design
Kanvička na zalievanie
Kovová, 1 l
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
30,29 €
s kódom
37,86 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Esschert Design
Olejová lampa
Betónová, ø 18 cm, výška 20 cm
(14)
Doručenie od 21. 10. 2026
19,52 €
s kódom
24,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Esschert Design
Držiak na kvetináč
Kovová, 3x35 cm, výška 25 cm
(11)
Na sklade
15,92 €
s kódom
19,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
Esschert Design
Kvetináč
Závesný a nástenný , kovový, ø 36 cm, výška 15 cm
(8)
Na sklade
Posledný kúsok
26,32 €
s kódom
32,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Esschert Design
Záves na kvetináč
Závesný a nástenný , ø 25 cm, výška 12 cm
(14)
Na sklade
Posledné kúsky
16,32 €
s kódom
20,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Karup
Záhradné kreslo Out Sit & Sleep
Polstrované, čierne/sivé, nosnosť 100 kg, šírka 65 cm, výška 30 cm
(5)
Na sklade
Posledný kúsok
284,80 €
s kódom
356 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Karup
Záhradné kreslo Out Sit & Sleep
Polstrované, hnedé/béžové, nosnosť 100 kg, šírka 65 cm, výška 30 cm
(13)
Doručenie od 16. 10. 2026
284,80 €
s kódom
356 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
1
...
56
57
58
...
61
Načítať viac