Zľava 20 % na nákup nad 140 € |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Záhrada
Záhrada
...
Kategórie
Záhrada
Záhrada so zľavovým kódom
Záhradný nábytok
Záhradné domčeky a príslušenstvo
Grily a príslušenstvo
Slnečníky a tieniace plachty
Záhradné ohniská a tepelné žiariče
Záhradné náradie
Pestovanie rastlín
Záhradný textil
Vonkajšie koberce
Záhradné dekorácie
Vonkajšie osvetlenie
Filtre
1
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Dekor
Dizajnový štýl
Farba
Udalosť
+ Ďalšie (5)
Zľavový kód
2 924 výsledkov
Najpredávanejšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najpredávanejšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
-20 % s kódom
Flair Rugs
Vnútorný a vonkajší koberec Flora
Syntetický, s nízkym vlasom, sivý, 120x170 cm
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
87,20 €
s kódom
109 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
Premium
-20 % s kódom
Ted Baker
Vnútorný a vonkajší koberec Haringey Linley
Obojstranný, syntetický, bouclé, bez vlasu, sivý/krémovobiely, 160x230 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
104 €
s kódom
130 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
Ayyildiz Carpets
Vnútorný a vonkajší koberec Timber 1401
Prateľný, syntetický, bez vlasu, hnedý, 140x200 cm
(6)
Na sklade
95,20 €
s kódom
119 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (7)
-20 % s kódom
Hanse Home
Vnútorný a vonkajší koberec Malta
Obojstranný, syntetický, bouclé, bez vlasu, biely/zelený, 120x170 cm
(12)
Na sklade
Posledné kúsky
62,40 €
s kódom
78 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (5)
-20 % s kódom
súprava 3 ks
Orion
Kvetináče v súprave Black
3 ks, na bylinky, kovové, s odtokovým otvorom, ø 11 cm, výška 10,5 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
14,32 €
s kódom
17,90 € bez kódu
5,97 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Maximex
Kompostery v súprave
2 ks, plastové, zelené, 125 l
(17)
Na sklade
20,32 €
s kódom
25,40 € bez kódu
12,70 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Ayyildiz Carpets
Vnútorný a vonkajší koberec Giza 1410
Syntetický, bez vlasu, sivý, 120x170 cm
(1)
Na sklade
29,35 €
s kódom
36,69 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
+ Rozmery (7)
-20 % s kódom
Hanse Home
Vnútorný a vonkajší koberec Duet Bowen
Obojstranný, syntetický, bouclé, bez vlasu, čierno-biely, 200x290 cm
(8)
Na sklade
Posledný kúsok
190,40 €
s kódom
238 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
Premium
-20 % s kódom
Ted Baker
Vnútorný a vonkajší koberec Haringey Nightingale
Obojstranný, syntetický, bouclé, bez vlasu, čierny/krémovobiely, 200x300 cm
Na sklade
Posledné kúsky
198,40 €
s kódom
248 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
Ayyildiz Carpets
Vnútorný a vonkajší koberec Comilla
Syntetický, bez vlasu, okrúhly, čierny/béžový, ø 160 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
87,20 €
s kódom
109 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (3)
-20 % s kódom
Esschert Design
Kanva na zalievanie
Plastová, 6,4 l
(11)
Na sklade
16,32 €
s kódom
20,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Hanse Home
Vnútorný a vonkajší koberec Borbon
Obojstranný, syntetický, bouclé, bez vlasu, okrúhly, zelený/béžový, ø 140 cm
(11)
Na sklade
Posledný kúsok
85,60 €
s kódom
107 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Vonkajší vankúš Ara
Bavlnený, zelený/ružový, s odnímateľným poťahom, 40x40 cm
(11)
Na sklade
Posledné kúsky
11,92 €
s kódom
14,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Ayyildiz Carpets
Vnútorný a vonkajší koberec Timber 1403
Prateľný, syntetický, bez vlasu, hnedý, 120x170 cm
Na sklade
69,60 €
s kódom
87 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (7)
-20 % s kódom
Ayyildiz Carpets
Vnútorný a vonkajší koberec Aruba
Syntetický, bez vlasu, sivý, 160x230 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
92 €
s kódom
115 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (5)
-20 % s kódom
Ayyildiz Carpets
Vnútorný a vonkajší koberec Giza 1410
Syntetický, bez vlasu, v prírodnej farbe, 120x170 cm
(5)
Na sklade
30,94 €
s kódom
38,68 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
+ Rozmery (8)
-20 % s kódom
Mauro Ferretti
Stojany na kvety Nat
2 ks, kovové, ø 20 cm, výška 46 cm
(6)
Na sklade
Posledné kúsky
33,60 €
s kódom
42 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Záhradné kreslo Geralda
Drevené, v prírodnej farbe, nosnosť 130 kg, šírka 66 cm, výška 73 cm, hĺbka 80 cm
(18)
Na sklade
218,40 €
s kódom
273 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Hanse Home
Vnútorný a vonkajší koberec Duet Kona
Obojstranný, syntetický, bouclé, bez vlasu, sivý/slonovinový, 200x290 cm
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
190,40 €
s kódom
238 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
Ayyildiz Carpets
Vnútorný a vonkajší behúň Giza 1410
Syntetický, bez vlasu, v prírodnej farbe, 80x250 cm
(3)
Na sklade
36,80 €
s kódom
46 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
+ Rozmery (8)
-20 % s kódom
Wenko
Grilovacia tácka Luca
Z nehrdzavejúcej ocele
(1)
Na sklade
8,72 €
s kódom
10,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Green Decore
Vnútorný a vonkajší koberec Marlin
Obojstranný/prateľný/ručne tkaný, syntetický, z recyklovaných vlákien, bez vlasu, tmavomodrý, 160x230 cm
(17)
Na sklade
Posledné kúsky
153,60 €
s kódom
192 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Obľúbené
Hanse Home
Vnútorný a vonkajší koberec Porto
Obojstranný, syntetický, bouclé, bez vlasu, okrúhly, biely/čierny, ø 140 cm
(127)
Na sklade
Posledné kúsky
80 €
s kódom
100 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (2)
-20 % s kódom
Bizzotto
Záhradná pohovka Merrigan
Hliníková, dvojmiestna, vodoodolná, sivá, nosnosť 200 kg, šírka 134 cm, výška 84 cm, hĺbka 78 cm
Na sklade
Posledný kúsok
638,40 €
s kódom
798 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
WOOOD
Záhradný stolík Bikkel
Z masívu paulownie, v prírodnej farbe, ø 28 cm, výška 40 cm
(8)
Na sklade
130,40 €
s kódom
163 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Vonkajší vankúš Akina
S prímesou juty, zelený, s odnímateľným poťahom, 45x45 cm
(2)
Na sklade
16,72 €
s kódom
20,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Obľúbené
Star Trading
Vonkajšie svietidlo Bowl
Čierne/hnedé, plastové, LED, na baterky, s časovačom, IP44, ø12,5x19,5 cm
(21)
Na sklade
Posledné kúsky
22,32 €
s kódom
27,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Ayyildiz Carpets
Vnútorný a vonkajší koberec Aruba
Syntetický, bez vlasu, sivý, 200x290 cm
(2)
Na sklade
158,40 €
s kódom
198 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (5)
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Záhradný konferenčný stolík Garbet
Betónový, okrúhly, ø 60 cm, výška 40 cm
(6)
Na sklade
Posledný kúsok
236 €
s kódom
295 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville
Lampáš Drew
Sklenený, 13x13 cm, výška 34 cm
Na sklade
Posledný kúsok
61,60 €
s kódom
77 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
YAMAZAKI
Stojan na kvety Tower
Kovový, 25x25 cm, výška 80 cm
(7)
Na sklade
Posledné kúsky
77,60 €
s kódom
97 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
noo.ma
Záhradná stolička Nokk
Kovová, zelená, nosnosť 150 kg, šírka 43 cm, výška 42,5 cm, hĺbka 31,5 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
327,20 €
s kódom
409 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
súprava 10 ks
Esschert Design
Podpora rastlín
10 ks, z recyklovaného plastu, 2x1 cm, výška 3 cm
(21)
Na sklade
5,12 €
s kódom
6,40 € bez kódu
0,64 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Esschert Design
Zavlažovacia guľa Globe
Sklenená, 175 ml
(15)
Na sklade
9,92 €
s kódom
12,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Villeroy&Boch
Vnútorný a vonkajší koberec Luitwin
Syntetický, bez vlasu, v prírodnej farbe, 115x170 cm
(5)
Na sklade
Posledný kúsok
69,60 €
s kódom
87 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
Ayyildiz Carpets
Vnútorný a vonkajší koberec Giza 1410
Syntetický, bez vlasu, v prírodnej farbe, 140x200 cm
(3)
Na sklade
49,60 €
s kódom
62 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
+ Rozmery (8)
-20 % s kódom
Bizzotto
Záhradné ležadlo Taylor
Polohovacie/skladacie, kovové, antracitové, nosnosť 110 kg, šírka 60,5 cm, výška 73,5 cm, hĺbka 101,5 cm
(3)
Na sklade
106,40 €
s kódom
133 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Universal
Vnútorný a vonkajší koberec Samara
Syntetický, s nízkym vlasom, krémovobiely, 120x170 cm
(4)
Na sklade
61,60 €
s kódom
77 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (4)
-20 % s kódom
Hanse Home
Vnútorný a vonkajší koberec
Syntetický, bouclé, bez vlasu, tmavozelený, 160x230 cm
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
163,20 €
s kódom
204 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Hübsch
Obaly na kvetináče v súprave Lotus
2 ks, závesné a nástenné , kovové, bez odtokového otvoru, ø 16 cm, výška 44 cm
(5)
Na sklade
Posledný kúsok
96,80 €
s kódom
121 € bez kódu
60,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Hanse Home
Vnútorný a vonkajší behúň Jardin
Obojstranný, syntetický, bouclé, bez vlasu, biely/modrý, 80x250 cm
(16)
Na sklade
Posledné kúsky
71,20 €
s kódom
89 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Garden Pleasure
Záhradný stolík Yakima
Z eukalyptového dreva, skladací, v prírodnej farbe, 27x29 cm, výška 62 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
36,80 €
s kódom
46 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville
Obal na kvetináč Eanna
Kameninový, bez odtokového otvoru, ø 6 cm, výška 6 cm
(18)
Na sklade
26,72 €
s kódom
33,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Universal
Vnútorný a vonkajší koberec Samara
Syntetický, s nízkym vlasom, krémovobiely, 80x150 cm
(3)
Na sklade
38,40 €
s kódom
48 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (4)
-20 % s kódom
Obľúbené
Keter
Kvetináč Hangingsphere
Závesný a nástenný , plastový, ø 35 cm, výška 22 cm
(30)
Na sklade
Posledný kúsok
19,84 €
s kódom
24,80 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Umbra
Obaly na kvetináče v súprave Triflora
5 ks, na bylinky/závesné a nástenné , plastové, bez odtokového otvoru
(9)
Na sklade
Posledné kúsky
75,20 €
s kódom
94 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Bonami Essentials
Záhradné ležadlo Dionysus
Polohovacie/skladacie, drevené, sivé/v prírodnej farbe, nosnosť 64 kg, šírka 58,5 cm, výška 88 cm, hĺbka 100 cm
(3)
Na sklade
74,40 €
s kódom
93 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Ayyildiz Carpets
Vnútorný a vonkajší koberec Timber 1404
Prateľný, syntetický, bez vlasu, hnedý, 200x290 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
143,20 €
s kódom
179 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (7)
1
...
9
10
11
...
61
Načítať viac