Zľava 15 % s kódom OCTOBER |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × Universal |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Záhrada
Záhradný nábytok
Záhradné sedenie
Záhradné sedenie
Záhradné stoličky
...
Záhradné sedenie
Záhradné stoličky
Záhradné stoličky
Vybrané obľúbené kategórie
Drevené záhradné stoličky
Kovové záhradné stoličky
Plastové záhradné stoličky
Záhradné ratanové stoličky
Sedáky na záhradné stoličky
Záhradná barová stolička
Filtre
Na sklade
Premium
Akcie a zľavy
Farba
Materiál
Ďalšie vlastnosti
Súprava
+ Ďalšie (5)
157 výsledkov
Najnovšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najnovšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Bizzotto
Záhradná stolička Noemi
Drevená, v prírodnej farbe, nosnosť 110 kg, šírka 50,5 cm, výška 93 cm, hĺbka 64 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
104 €
Do košíka
Do košíka
Bizzotto
Záhradná stolička Billie
Plastová, zelená, nosnosť 110 kg, šírka 47 cm, výška 80 cm, hĺbka 60 cm
Na sklade
Posledné kúsky
99 €
Do košíka
Do košíka
Bizzotto
Záhradná stolička Etienne
Kovová, v mentolovej farbe, nosnosť 110 kg, šírka 49 cm, výška 89 cm, hĺbka 49 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
136 €
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Garden Pleasure
Záhradná stolička Ariola
Kovová, čierna, nosnosť 110 kg, šírka 56 cm, výška 112 cm, hĺbka 81 cm
Doručenie od 30. 10. 2026
130,05 €
s kódom
153 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Bizzotto
Záhradná stolička Maribela
Kovová, sivá, nosnosť 110 kg, šírka 63 cm, výška 79,5 cm, hĺbka 63 cm
Na sklade
Posledné kúsky
254,15 €
s kódom
299 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Bizzotto
Záhradná stolička Elin
Kovová, sivá, nosnosť 100 kg, šírka 57 cm, výška 88 cm, hĺbka 47 cm
Na sklade
116,45 €
s kódom
137 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
súprava 4 ks
Bizzotto
Záhradné stoličky v súprave Clover
4 ks, kovové/plastové, čierne, nosnosť 110 kg, šírka 54 cm, výška 80 cm, hĺbka 52 cm
Na sklade
Posledné kúsky
317,05 €
s kódom
373 € bez kódu
93,25 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
súprava 4 ks
Bizzotto
Záhradné stoličky v súprave Alvin
4 ks, plastové, sivé, nosnosť 110 kg, šírka 52,5 cm, výška 82 cm, hĺbka 59,5 cm
Na sklade
Posledný kúsok
496,40 €
s kódom
584 € bez kódu
146 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Kave Home
Záhradná stolička Sadirar
Drevená, v prírodnej farbe, šírka 44 cm, výška 78 cm, hĺbka 49 cm
Doručenie od 14. 12. 2026
47,60 €
s kódom
56 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
Kave Home
Záhradná stolička Surpika
Kovová/plastová/polstrovaná, tmavozelená, nosnosť 130 kg, šírka 58 cm, výška 80 cm, hĺbka 55 cm
(1)
Na sklade
129 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
Kave Home
Záhradná stolička Quinby
Kovová, tmavozelená, šírka 47 cm, výška 82 cm, hĺbka 58 cm
(1)
Na sklade
72 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
Kave Home
Záhradná stolička Morella
Plastová, žltá, šírka 53 cm, výška 79 cm, hĺbka 53 cm
Na sklade
Posledné kúsky
155 €
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Hartman
Záhradná stolička Sunderland
Drevená, modrá, nosnosť 135 kg, šírka 63 cm, výška 70 cm, hĺbka 60 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
200,60 €
s kódom
236 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Bonami Essentials
Záhradná stolička Hébé
Plastová, broskyňová, nosnosť 100 kg, šírka 39,5 cm, výška 79 cm, hĺbka 50 cm
(3)
Na sklade
69,70 €
s kódom
82 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Bonami Essentials
Záhradná stolička Biá
Plastová, zelená, nosnosť 100 kg, šírka 38 cm, výška 77,5 cm, hĺbka 51 cm
(1)
Na sklade
41,65 €
s kódom
49 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Bonami Essentials
Záhradná stolička Capri
Plastová, hnedá, nosnosť 120 kg, šírka 55 cm, výška 73,5 cm, hĺbka 55 cm
(49)
Na sklade
94,35 €
s kódom
111 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
súprava 2 ks
House Nordic
Záhradné stoličky v súprave Tulsa
2 ks, plastové, čierne, nosnosť 110 kg, šírka 56,5 cm, výška 82,5 cm, hĺbka 59,5 cm
Na sklade
Posledné kúsky
178,50 €
s kódom
210 € bez kódu
105 € / ks
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
súprava 2 ks
House Nordic
Záhradné stoličky v súprave Cleveland
2 ks, drevené/kovové, v prírodnej farbe, nosnosť 110 kg, šírka 64 cm, výška 91 cm, hĺbka 58 cm
Doručenie od 29. 10. 2026
334,90 €
s kódom
394 € bez kódu
197 € / ks
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Exotan
Záhradné stoličky v súprave Taku
2 ks, kovové, čierne/béžové, nosnosť 120 kg, šírka 57 cm, výška 82 cm, hĺbka 61 cm
Na sklade
Posledné kúsky
283,05 €
s kódom
333 € bez kódu
166,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
Garden Pleasure
Záhradná stolička Pomona
Drevená, béžová, šírka 62 cm, výška 86 cm, hĺbka 60 cm
Na sklade
Posledné kúsky
213 €
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Kave Home
Jedálenské kreslá v súprave Portalo
2 ks, drevené/polstrované, béžové/v prírodnej farbe, šírka 63 cm, výška 76 cm, hĺbka 60 cm
Doručenie od 14. 12. 2026
382,50 €
s kódom
450 € bez kódu
225 € / ks
Do košíka
Do košíka
Rojaplast
Záhradná stolička Mare
Plastová, čierna, nosnosť 150 kg, šírka 46 cm, výška 81 cm, hĺbka 47 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
63 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-15 % s kódom
Kave Home
Záhradná stolička Icaro
Drevená, v prírodnej farbe, nosnosť 160 kg, šírka 57 cm, výška 73 cm, hĺbka 53 cm
Doručenie od 16. 12. 2026
415,65 €
s kódom
489 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Kave Home
Záhradná stolička Dandara
Drevená, zelená/v prírodnej farbe, nosnosť 130 kg, šírka 49 cm, výška 84,5 cm, hĺbka 55,5 cm
(1)
Doručenie od 14. 12. 2026
125,80 €
s kódom
148 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-15 % s kódom
Zone
Záhradná stolička Disc
Kovová, čierna, výška 45 cm
(2)
Doručenie od 26. 10. 2026
124,10 €
s kódom
146 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
Hartman
Záhradná stolička Cairo
Z umelého ratanu, čierna, nosnosť 135 kg, šírka 63 cm, výška 85 cm, hĺbka 69 cm
Na sklade
Posledné kúsky
314 €
Do košíka
Do košíka
Premium
súprava 4 ks
Kave Home
Záhradné stoličky v súprave Malaret
4 ks, drevené/polstrované, béžové/v prírodnej farbe, nosnosť 130 kg, šírka 58 cm, výška 75 cm, hĺbka 65 cm
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
1 015 €
253,75 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
súprava 4 ks
Kave Home
Záhradné stoličky v súprave Ydalia
4 ks, drevené, v prírodnej farbe, nosnosť 130 kg, šírka 54 cm, výška 76 cm, hĺbka 50 cm
(1)
Doručenie od 16. 12. 2026
799 €
s kódom
940 € bez kódu
235 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
Kave Home
Záhradná stolička Salguer
Kovová, zelená/béžová, nosnosť 130 kg, šírka 59 cm, výška 71 cm, hĺbka 52 cm
(2)
Na sklade
184 €
Do košíka
Do košíka
Premium
Kave Home
Záhradná stolička Bona
Kovová, čierna, nosnosť 130 kg, šírka 57 cm, výška 83 cm, hĺbka 69 cm
(3)
Na sklade
250 €
Do košíka
Do košíka
Premium
Kave Home
Záhradná stolička Xelida
Kovová, čierna, nosnosť 130 kg, šírka 59 cm, výška 79 cm, hĺbka 69 cm
(3)
Na sklade
Posledný kúsok
251 €
Do košíka
Do košíka
Premium
Kave Home
Záhradná stolička Saconca
Kovová, čierna, nosnosť 130 kg, šírka 59 cm, výška 77 cm, hĺbka 56 cm
Na sklade
Posledný kúsok
159 €
Do košíka
Do košíka
Premium
Kave Home
Záhradná stolička Saconca
Kovová, béžová, nosnosť 130 kg, šírka 59 cm, výška 77 cm, hĺbka 56 cm
(2)
Doručenie od 16. 12. 2026
169 €
Do košíka
Do košíka
Premium
Kave Home
Záhradná stolička Bramant
Kovová, čierna, nosnosť 130 kg, šírka 60 cm, výška 76 cm, hĺbka 55 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
219 €
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
LDK Garden
Záhradná stolička
Drevená, v prírodnej farbe, nosnosť 110 kg, šírka 60 cm, výška 90 cm, hĺbka 51 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
183,60 €
s kódom
216 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
LDK Garden
Záhradná stolička
Drevená, v prírodnej farbe, nosnosť 110 kg, šírka 60 cm, výška 88,5 cm, hĺbka 46 cm
Na sklade
151,30 €
s kódom
178 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Esschert Design
Záhradná stolička
Kovová, zelená/v prírodnej farbe, nosnosť 100 kg, šírka 41 cm, výška 82,5 cm, hĺbka 46 cm
Doručenie od 29. 10. 2026
78,20 €
s kódom
92 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Keter
Záhradná stolička Aruba
Plastová, tmavosivá, nosnosť 110 kg, šírka 72 cm, výška 110 cm, hĺbka 61 cm
(28)
Na sklade
Posledné kúsky
51 €
s kódom
60 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Rojaplast
Záhradná stolička Bilros
Plastová, čierna, nosnosť 150 kg, šírka 50 cm, výška 82 cm, hĺbka 50 cm
(6)
Na sklade
Posledné kúsky
113 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Rojaplast
Záhradná stolička Bars
Plastová, čierna, nosnosť 150 kg, šírka 46 cm, výška 82 cm, hĺbka 56 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
74 €
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Tomasucci
Záhradná stolička Bali
Kovová, nosnosť 114 kg, šírka 58 cm, výška 85 cm, hĺbka 56,5 cm
Na sklade
Posledné kúsky
360,40 €
s kódom
424 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
Kave Home
Záhradná stolička Marilyn
Kovová/plastová, biela/hnedá, nosnosť 130 kg, šírka 45 cm, výška 88 cm, hĺbka 59 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
185 €
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Bonami Essentials
Záhradná stolička Siena
Drevená, biela, nosnosť 100 kg, šírka 38 cm, výška 80 cm, hĺbka 40 cm
(28)
Na sklade
64,60 €
s kódom
76 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Iba na Bonami
Bonami Essentials
Záhradná stolička Sofia
Ratanová, v prírodnej farbe, nosnosť 115 kg, šírka 49,5 cm, výška 81,5 cm, hĺbka 59 cm
(3)
Na sklade
187,85 €
s kódom
221 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Kave Home
Záhradná stolička
Drevená, v prírodnej farbe, nosnosť 130 kg, šírka 57 cm, výška 85 cm, hĺbka 57 cm
(1)
Na sklade
179,35 €
s kódom
211 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Kave Home
Záhradná stolička Hanzel
Drevená, v prírodnej farbe, nosnosť 130 kg, šírka 59 cm, výška 85,5 cm, hĺbka 57,5 cm
(10)
Na sklade
107,10 €
s kódom
126 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Kave Home
Záhradná stolička Hemilce
Drevená, béžová, nosnosť 130 kg, šírka 55 cm, výška 73 cm, hĺbka 58 cm
(9)
Na sklade
Posledný kúsok
269,45 €
s kódom
317 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
Kave Home
Záhradná stolička Glynis
Drevená, čierna/béžová, nosnosť 130 kg, šírka 56 cm, výška 78 cm, hĺbka 50 cm
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
299 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
1
2
3
Načítať viac
Súvisiace kategórie
Záhradné lavice
Záhradné kreslá
Záhradné stoly a stolíky
Dekoračné vankúše
Hojdacie siete
Balkónové kreslá
Obľúbené filtre
Záhradné stoličky v súprave
Drevené záhradné stoličky
Kovové záhradné stoličky
Plastové záhradné stoličky
stohovateľná
Ratanové záhradné stoličky
skladacia
polohovacia