Zľava 20 % na nákup nad 140 € |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Záhrada
Záhradný nábytok
Záhradný nábytok
...
Záhrada
Záhradný nábytok
Záhradný nábytok so zľavovým kódom
Záhradné sedenie
Záhradné sety
Záhradné pohovky
Záhradné stoly a stolíky
Záhradné stoličky
Záhradné kreslá
Záhradné ležadlá
Záhradné závesné kreslá
Ochranné obaly na záhradný nábytok
Kempingový nábytok
Záhradné hojdačky
Záhradné úložné boxy a skrine
Balkónové zásteny
Slnečníky a tieniace plachty
Detský záhradný nábytok
Filtre
1
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Farba
Dizajnový štýl
Dekor
Cena
+ Ďalšie (4)
Zľavový kód
687 výsledkov
Najlacnejšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najlacnejšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
-20 % s kódom
Karup
Záhradné kreslo Out Sit & Sleep
Polstrované, hnedé/béžové, nosnosť 100 kg, šírka 65 cm, výška 30 cm
(13)
Doručenie od 16. 10. 2026
284,80 €
s kódom
356 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Záhradné ležadlo Caterin
Polohovacie, drevené, béžové, nosnosť 130 kg, šírka 70 cm, výška 94 cm, hĺbka 200 cm
(2)
Na sklade
285,60 €
s kódom
357 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Floriane Garden
Záhradná lounge súprava Beech
Pre 2 osoby, z bukového dreva, krémovobiela/v prírodnej farbe, 3 ks
(4)
Doručenie od 6. 11. 2026
285,60 €
s kódom
357 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Záhradné kreslo Grignoon
Drevené, hnedé, nosnosť 130 kg, šírka 68 cm, výška 74 cm, hĺbka 80 cm
(7)
Doručenie od 9. 12. 2026
286,40 €
s kódom
358 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Záhradné ležadlo Sulamita
Polohovacie, drevené, v prírodnej farbe, nosnosť 130 kg, šírka 74 cm, výška 40 cm, hĺbka 196 cm
Doručenie od 9. 12. 2026
286,40 €
s kódom
358 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Záhradný konferenčný stolík Sorells
Kovový, 57x91 cm, výška 25 cm
Doručenie od 7. 12. 2026
286,40 €
s kódom
358 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Záhradná barová stolička Erice
Drevená, hnedá, nosnosť 160 kg, šírka 59 cm, hĺbka 53 cm, výška sedadla 65 cm
Doručenie od 9. 12. 2026
286,40 €
s kódom
358 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Výška sedadla (2)
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Záhradná barová stolička Erice
Drevená, krémovobiela, nosnosť 130 kg, šírka 59 cm, hĺbka 53 cm, výška sedadla 65 cm
Doručenie od 9. 12. 2026
286,40 €
s kódom
358 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Výška sedadla (2)
-20 % s kódom
WOOOD
Záhradný stolík Mica
Plastový, slonovinový, ø 40 cm, výška 47 cm
Doručenie od 19. 10. 2026
289,60 €
s kódom
362 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
WOOOD
Záhradné ležadlo Velora
Polstrované, sivobéžové, nosnosť 110 kg, šírka 95 cm, výška 80 cm, hĺbka 175 cm
Doručenie od 19. 10. 2026
291,20 €
s kódom
364 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Garden Pleasure
Záhradná lavica Hadia
Drevená, hnedá, nosnosť 220 kg, šírka 140 cm, hĺbka 66 cm, výška 90 cm
(1)
Doručenie od 3. 11. 2026
292,80 €
s kódom
366 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Garden Pleasure
Záhradná lavica Phuket
Drevená, v prírodnej farbe, nosnosť 260 kg, šírka 150 cm, hĺbka 63 cm, výška 105 cm
(1)
Doručenie od 3. 11. 2026
294,40 €
s kódom
368 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Bizzotto
Záhradný úložný box Noemi
Drevený, šírka 130 cm, výška 59 cm, hĺbka 55 cm
Doručenie od 22. 10. 2026
298,40 €
s kódom
373 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 4 ks
Bizzotto
Záhradné stoličky v súprave Clover
4 ks, kovové/plastové, čierne, nosnosť 110 kg, šírka 54 cm, výška 80 cm, hĺbka 52 cm
Na sklade
Posledné kúsky
307,20 €
s kódom
384 € bez kódu
96 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 4 ks
Bizzotto
Záhradné stoličky v súprave Clover
4 ks, kovové/plastové, zelené, nosnosť 110 kg, šírka 54 cm, výška 80 cm, hĺbka 52 cm
Na sklade
Posledný kúsok
308 €
s kódom
385 € bez kódu
96,25 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Garden Pleasure
Záhradná lavica Silea
Kovová, tmavosivá/hnedá, šírka 180 cm, hĺbka 36 cm, výška 43,5 cm
Doručenie od 3. 11. 2026
308 €
s kódom
385 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Garden Pleasure
Záhradná lavica Malmö
Drevená, biela, nosnosť 240 kg, šírka 154 cm, hĺbka 59 cm, výška 89 cm
Doručenie od 3. 11. 2026
308,80 €
s kódom
386 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Iba na Bonami
Bonami Selection
Záhradné kreslo Tosca
Ratanové, béžové/v prírodnej farbe, nosnosť 115 kg, šírka 56 cm, výška 90 cm, hĺbka 70 cm
(1)
Na sklade
310,40 €
s kódom
388 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville
Záhradné ležadlo Boel
Čierne, nosnosť 120 kg, šírka 66 cm, výška 77 cm, hĺbka 100 cm
(2)
Doručenie od 23. 10. 2026
312 €
s kódom
390 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Garden Pleasure
Hojdacia sieť Madeira
Dĺžka 300 cm, šírka 100 cm
Doručenie od 30. 10. 2026
313,60 €
s kódom
392 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Garden Pleasure
Záhradné ležadlo Kuwa
Kovové, tmavohnedé, nosnosť 120 kg, šírka 55 cm, výška 101 cm, hĺbka 146 cm
(2)
Na sklade
315,20 €
s kódom
394 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Esschert Design
Záhradná lavica Curved
Čierna, nosnosť 175 kg, šírka 90 cm, hĺbka 38 cm, výška 48 cm
(4)
Doručenie od 21. 10. 2026
316,80 €
s kódom
396 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Garden Pleasure
Záhradná lavica Picadilli
Drevená, v prírodnej farbe, nosnosť 240 kg, šírka 135 cm, hĺbka 60 cm, výška 104 cm
(2)
Doručenie od 30. 10. 2026
317,60 €
s kódom
397 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Bonami Selection
Záhradná pohovka North
Dvojmiestna, čierna/sivá, nosnosť 220 kg, šírka 128 cm, výška 78 cm, hĺbka 80 cm
(27)
Na sklade
319,20 €
s kódom
399 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Garden Pleasure
Záhradný stolík Padua
Z umelého ratanu, hnedý, 90x50 cm, výška 84 cm
Doručenie od 30. 10. 2026
319,20 €
s kódom
399 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
noo.ma
Záhradné kreslo Nokk
Kovové, zelené, šírka 57 cm, výška 80 cm, hĺbka 86,5 cm
Doručenie od 20. 10. 2026
319,20 €
s kódom
399 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
noo.ma
Záhradné kreslo Nokk
Kovové, béžové, šírka 57 cm, výška 80 cm, hĺbka 86,5 cm
Doručenie od 20. 10. 2026
319,20 €
s kódom
399 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Keter
Záhradný barový stolík Hosting
112x43 cm
Doručenie od 16. 10. 2026
319,20 €
s kódom
399 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Garden Pleasure
Záhradné ležadlo Beverly Hills
Drevené, hnedé, šírka 74 cm, výška 75 cm
(2)
Doručenie od 30. 10. 2026
319,20 €
s kódom
399 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Záhradný jedálenský stôl Culip
Hliníkový, sivý, 77x77 cm
(9)
Doručenie od 7. 12. 2026
320 €
s kódom
400 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (6)
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Záhradná barová stolička Erice
Drevená, hnedá, nosnosť 130 kg, šírka 59 cm, hĺbka 53 cm, výška sedadla 75 cm
Doručenie od 9. 12. 2026
320 €
s kódom
400 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Výška sedadla (2)
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Záhradná barová stolička Erice
Drevená, krémovobiela, nosnosť 130 kg, šírka 59 cm, hĺbka 53 cm, výška sedadla 75 cm
Doručenie od 9. 12. 2026
320 €
s kódom
400 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Výška sedadla (2)
-20 % s kódom
Bonami Selection
Záhradný jedálenský stôl Marienlist
Čierny/sivý, 115x190 cm
(14)
Na sklade
323,20 €
s kódom
404 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
noo.ma
Záhradná stolička Nokk
Kovová, zelená, nosnosť 150 kg, šírka 43 cm, výška 42,5 cm, hĺbka 31,5 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
327,20 €
s kódom
409 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Záhradný jedálenský stôl Saura
Terrazzo, okrúhly, biely, ø 70 cm
Doručenie od 9. 12. 2026
327,20 €
s kódom
409 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
House Nordic
Záhradné stoličky v súprave Cleveland
2 ks, drevené/kovové, v prírodnej farbe, nosnosť 110 kg, šírka 64 cm, výška 91 cm, hĺbka 58 cm
Doručenie od 21. 10. 2026
331,20 €
s kódom
414 € bez kódu
207 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Záhradný konferenčný stolík Sorells
Z teakového dreva, 57x91 cm, výška 25 cm
Doručenie od 7. 12. 2026
333,60 €
s kódom
417 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
Garden Pleasure
Záhradná lavica Mandalay
Drevená, sivá, šírka 150 cm, hĺbka 60 cm, výška 82 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
335,20 €
s kódom
419 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
House Nordic
Záhradné ležadlo Andorra
Polohovacie, drevené, v prírodnej farbe, nosnosť 120 kg, šírka 62 cm, výška 37 cm, hĺbka 200 cm
Doručenie od 21. 10. 2026
335,20 €
s kódom
419 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Záhradný konferenčný stolík Albanella
Betónový, okrúhly, ø 65 cm, výška 51,5 cm
Na sklade
Posledný kúsok
336 €
s kódom
420 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (2)
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Záhradný konferenčný stolík Ambra
Z masívu akácie, 82,5x82,5 cm, výška 36 cm
Doručenie od 7. 12. 2026
336,80 €
s kódom
421 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Záhradný konferenčný stolík Albanella
Betónový, okrúhly, ø 65 cm, výška 51,5 cm
Doručenie od 7. 12. 2026
336,80 €
s kódom
421 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (3)
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Záhradné kreslo Arinella
Drevené, v prírodnej farbe, šírka 67 cm, výška 66,5 cm, hĺbka 60 cm
Doručenie od 9. 12. 2026
336,80 €
s kódom
421 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Bonami Essentials
Záhradná pohovka Vistdal
Dvojmiestna, čierna/v prírodnej farbe, nosnosť 240 kg, šírka 126 cm, výška 70 cm, hĺbka 70 cm
(22)
Na sklade
339,20 €
s kódom
424 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Záhradný konferenčný stolík Esilda
S betónovou doskou, 70x70 cm, výška 48,5 cm
Doručenie od 9. 12. 2026
345,60 €
s kódom
432 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Záhradný konferenčný stolík Esilda
S betónovou doskou, okrúhly, ø 70 cm, výška 48,5 cm
Doručenie od 9. 12. 2026
345,60 €
s kódom
432 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Bizzotto
Záhradné kreslo Merrigan
Kovové, sivé, nosnosť 110 kg, šírka 74 cm, výška 84 cm, hĺbka 78 cm
Na sklade
Posledné kúsky
346,40 €
s kódom
433 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Bizzotto
Záhradné kreslo Merrigan
Kovové, biele, nosnosť 110 kg, šírka 74 cm, výška 84 cm, hĺbka 78 cm
Na sklade
Posledné kúsky
346,40 €
s kódom
433 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
1
...
8
9
10
...
15
Načítať viac
Súvisiace kategórie
Záhradné sedenie
Záhradné pohovky
Záhradné ležadlá
Záhradné stoly a stolíky
Záhradné sety
Záhradné úložné boxy a skrine
Slnečníky
Tepelné vonkajšie žiariče
Stojany na slnečníky
Obľúbené filtre
Drevený záhradný nábytok
Kovový záhradný nábytok
Plastový záhradný nábytok