Zľava 20 % na nákup nad 140 € |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Textil
Závesy a záclony
Závesy a záclony
...
Textil
Závesy a záclony
Závesy a záclony so zľavovým kódom
Závesy
Záclony
Filtre
1
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Farba
Dizajnový štýl
Vzor
Motív
+ Ďalšie (6)
Zľavový kód
977 výsledkov
Najlacnejšie za kus
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najlacnejšie za kus
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
-20 % s kódom
Sehlbach
Záves Ornament
Zatemňovací/termo, závesný systém tyč/závesný systém koľajnica, žakárový, s abstraktným vzorom, béžový, 140x245 cm
(8)
Na sklade
Posledný kúsok
23,92 €
s kódom
29,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Restilo
Záves Valeta
Závesný systém tyč/závesný systém koľajnica, béžový, 140x270 cm
(1)
Na sklade
23,92 €
s kódom
29,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Záclona Haltona
Závesný systém tyč/závesný systém lankový systém, hnedá, 140x240 cm
(7)
Na sklade
23,92 €
s kódom
29,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Restilo
Záves Valeta
Závesný systém tyč/závesný systém koľajnica, krémovobiely, 140x270 cm
(6)
Na sklade
Posledné kúsky
23,92 €
s kódom
29,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Gardinia
Záves Dimout
Zatemňovací/termo, závesný systém tyč, vínovočervený, 140x245 cm
(7)
Doručenie od 9. 10. 2026
23,92 €
s kódom
29,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Záves Analia
Závesný systém tyč, zamatový, žltý, 140x240 cm
(8)
Na sklade
Posledný kúsok
23,92 €
s kódom
29,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Catherine Lansfield
Závesy v súprave Brooke Floral
2 ks, závesný systém koľajnica, s kvetinovým vzorom, béžové, 229x229 cm
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
48,80 €
s kódom
61 € bez kódu
30,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Catherine Lansfield
Závesy v súprave Mya Tropical Bird
2 ks, závesný systém tyč, modré, 117x229 cm
(2)
Na sklade
48,80 €
s kódom
61 € bez kódu
30,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (4)
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Catherine Lansfield
Závesy v súprave Brooke Floral
2 ks, závesný systém koľajnica, s kvetinovým vzorom, modré, 229x229 cm
(16)
Na sklade
Posledný kúsok
48,80 €
s kódom
61 € bez kódu
30,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Spôsob uchytenia (2)
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Záves Analia
Závesný systém tyč, zamatový, štruktúrovaný, antracitový, 140x240 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
24,72 €
s kódom
30,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
-20 % s kódom
Gardinia
Záclona Dolly-Voile
Závesný systém tyč/závesný systém lankový systém, s kvetinovým vzorom, biela, 140x245 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
24,72 €
s kódom
30,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Záves Jupiter
Termo/dimout, závesný systém tyč, béžový, 140x260 cm
(29)
Na sklade
24,72 €
s kódom
30,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Záves Analia
Závesný systém tyč, zamatový, hnedý, 140x240 cm
(8)
Na sklade
24,72 €
s kódom
30,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
-20 % s kódom
Filumi
Záves Velto 4 in 1
Dimout, závesný systém tyč/závesný systém koľajnica, zamatový, modrý, 140x175 cm
(36)
Doručenie od 15. 10. 2026
24,72 €
s kódom
30,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+6
+7
+ Rozmery (4)
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Záves Analia
Závesný systém tyč, zamatový, modrý, 140x240 cm
(1)
Na sklade
24,72 €
s kódom
30,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
-20 % s kódom
Filumi
Záves Velto 4 in 1
Dimout, závesný systém tyč/závesný systém koľajnica, zamatový, zelený, 140x175 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
24,72 €
s kódom
30,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+6
+7
+ Rozmery (5)
-20 % s kódom
Filumi
Záves Velto 4 in 1
Dimout, závesný systém tyč/závesný systém koľajnica, zamatový, čierny, 140x175 cm
(36)
Na sklade
Posledný kúsok
24,72 €
s kódom
30,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+6
+7
+ Rozmery (5)
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Catherine Lansfield
Detský záves Happy Horses
2 ks, závesný systém tyč, krémovobiely, 168x183 cm
Na sklade
Posledné kúsky
49,60 €
s kódom
62 € bez kódu
31 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Catherine Lansfield
Závesy v súprave Woodland Trees
2 ks, závesný systém koľajnica, zelené, 229x229 cm
(1)
Na sklade
49,60 €
s kódom
62 € bez kódu
31 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (5)
-20 % s kódom
Filumi
Záves Velto 4 in 1
Dimout, závesný systém tyč/závesný systém koľajnica, zamatový, béžový, 140x175 cm
(36)
Doručenie od 15. 10. 2026
25,12 €
s kódom
31,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+6
+7
+ Rozmery (5)
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Záves Jupiter
Termo, závesný systém tyč, krémovobiely, 140x260 cm
(7)
Na sklade
Posledné kúsky
25,12 €
s kódom
31,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Filumi
Záves Velto 4 in 1
Dimout, závesný systém tyč/závesný systém koľajnica, zamatový, sivý, 140x175 cm
(36)
Doručenie od 15. 10. 2026
25,12 €
s kódom
31,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+6
+7
+ Rozmery (4)
-20 % s kódom
Filumi
Záves Velto 4 in 1
Dimout, závesný systém tyč/závesný systém koľajnica, zamatový, svetloružový, 140x175 cm
(36)
Na sklade
Posledné kúsky
25,12 €
s kódom
31,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+6
+7
+ Rozmery (5)
-20 % s kódom
Filumi
Záves Velto 4 in 1
Dimout, závesný systém tyč/závesný systém koľajnica, zamatový, tmavosivý, 140x175 cm
(36)
Doručenie od 15. 10. 2026
25,12 €
s kódom
31,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+6
+7
+ Rozmery (4)
-20 % s kódom
Filumi
Záves Velto 4 in 1
Dimout, závesný systém tyč/závesný systém koľajnica, zamatový, v horčicovej farbe, 140x175 cm
(1)
Doručenie od 15. 10. 2026
25,12 €
s kódom
31,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+6
+7
+ Rozmery (4)
-20 % s kódom
Filumi
Záves Velto 4 in 1
Dimout, závesný systém tyč/závesný systém koľajnica, zamatový, v petrolejovej farbe, 140x175 cm
(36)
Na sklade
Posledný kúsok
25,12 €
s kódom
31,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+6
+7
+ Rozmery (5)
-20 % s kódom
Sehlbach
Záves Waves
Zatemňovací/odhlučňovací/dimout, závesný systém tyč, s abstraktným vzorom, čierny, 135x245 cm
Doručenie od 9. 10. 2026
25,12 €
s kódom
31,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Záves Nymphea
Závesný systém tyč, biely/zelený, 140x260 cm
(3)
Na sklade
Posledný kúsok
25,52 €
s kódom
31,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Záves Jupiter
Termo, závesný systém tyč, svetlosivý, 140x260 cm
(5)
Doručenie od 22. 10. 2026
25,52 €
s kódom
31,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Mendola Fabrics
Záves Atriyum
Dimout, závesný systém tyč, s ornamentmi, svetlosivý, 140x245 cm
Na sklade
Posledný kúsok
25,52 €
s kódom
31,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Záves Leo
Závesný systém tyč, zo ženilky, antracitový, 140x260 cm
Na sklade
Posledné kúsky
25,92 €
s kódom
32,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
Gardinia
Záclona Etamine
Závesný systém tyč, pruhovaná, biela, 140x245 cm
(5)
Na sklade
Posledný kúsok
25,92 €
s kódom
32,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Záves Swing
Závesný systém tyč, zamatový, biely, 140x260 cm
Na sklade
Posledné kúsky
25,92 €
s kódom
32,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Záves Leo
Závesný systém tyč, zo ženilky, biely, 140x260 cm
Na sklade
25,92 €
s kódom
32,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Záves Leo
Závesný systém tyč, zo ženilky, béžový, 140x260 cm
Na sklade
25,92 €
s kódom
32,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Záves Leo
Závesný systém tyč, zo ženilky, svetlohnedý, 140x260 cm
Na sklade
Posledné kúsky
25,92 €
s kódom
32,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
Sehlbach
Záves Circles
Zatemňovací/odhlučňovací/dimout, závesný systém tyč, s abstraktným vzorom, tmavosivý, 135x245 cm
Doručenie od 9. 10. 2026
25,92 €
s kódom
32,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Mendola Fabrics
Záves Arcade
Závesný systém tyč, s abstraktným vzorom, žltý/modrý, 140x245 cm
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
25,92 €
s kódom
32,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Catherine Lansfield
Detský záves Forever Together
2 ks, závesný systém tyč, s potlačou, ružový, 168x183 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
52 €
s kódom
65 € bez kódu
32,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Záves New Sultan
Závesný systém tyč, béžový, 140x240 cm
(4)
Na sklade
26,32 €
s kódom
32,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Restilo
Záves Corita
Zatemňovací, závesný systém tyč/závesný systém koľajnica, sivý, 140x250 cm
Doručenie od 16. 10. 2026
26,32 €
s kódom
32,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Restilo
Záves Corita
Zatemňovací, závesný systém tyč/závesný systém koľajnica, taupe, 140x250 cm
Na sklade
Posledné kúsky
26,32 €
s kódom
32,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Záves Flanela
Závesný systém tyč, z mikroflanelu, zelený, 140x240 cm
Na sklade
Posledné kúsky
26,32 €
s kódom
32,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Záves Linette
Závesný systém tyč, bavlnený, v tehlovej farbe, 135x240 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
26,32 €
s kódom
32,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Pineapple Elephant
Záclona Muscat Waffle
Závesný systém tyč, béžová, 140x183 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
26,72 €
s kódom
33,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Záclona Carlin
Závesný systém tyč, v prírodnej farbe, 240x240 cm
(4)
Na sklade
26,72 €
s kódom
33,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Catherine Lansfield
Detský záves Digger Dreams
2 ks, závesný systém tyč, s potlačou, modrý, 168x183 cm
(2)
Doručenie od 4. 11. 2026
53,60 €
s kódom
67 € bez kódu
33,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Catherine Lansfield
Závesy v súprave Glitzy Sequin
2 ks, závesný systém tyč, z mikrosaténu, štruktúrované, sivé, 168x183 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
54,40 €
s kódom
68 € bez kódu
34 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
1
...
10
11
12
...
21
Načítať viac