Zľava 20 % na nákup nad 140 € |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Textil
Závesy a záclony
Závesy a záclony
...
Textil
Závesy a záclony
Závesy a záclony so zľavovým kódom
Závesy
Záclony
Filtre
1
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Farba
Dizajnový štýl
Vzor
Motív
+ Ďalšie (6)
Zľavový kód
976 výsledkov
Najlacnejšie za kus
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najlacnejšie za kus
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Mila Home
Závesy v súprave Marble
2 ks, závesný systém koľajnica, s abstraktným vzorom/so vzorom kameňa, čierne/v zlatej farbe, 140x260 cm
(3)
Na sklade
Posledný kúsok
69,60 €
s kódom
87 € bez kódu
43,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Maximex
Záves Butterflies
Do dverí, bambusový, so zvieracím vzorom, 90x200 cm
(69)
Na sklade
35,20 €
s kódom
44 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Mila Home
Závesy v súprave Abstract Gold
2 ks, závesný systém koľajnica, s abstraktným vzorom/so vzorom kameňa, sivé/v zlatej farbe, 140x260 cm
Na sklade
Posledný kúsok
70,40 €
s kódom
88 € bez kódu
44 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Catherine Lansfield
Závesy v súprave Lattice Cut
2 ks, závesný systém tyč, štruktúrované, béžové/krémovobiele, 168x183 cm
(8)
Na sklade
72,80 €
s kódom
91 € bez kódu
45,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Catherine Lansfield
Závesy v súprave Damask Jacquard
2 ks, závesný systém tyč, damaškové, s ornamentmi, sivé, 168x183 cm
(7)
Na sklade
Posledný kúsok
72,80 €
s kódom
91 € bez kódu
45,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Catherine Lansfield
Závesy v súprave Lattice Cut
2 ks, závesný systém tyč, s ornamentmi/štruktúrované, čierne, 168x183 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
72,80 €
s kódom
91 € bez kódu
45,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Filumi
Záves Velto
Dimout, závesný systém tyč, zamatový, béžový, 140x175 cm
(4)
Doručenie od 15. 10. 2026
36,80 €
s kódom
46 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+5
+6
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Záves Samaya
Závesný systém tyč, štruktúrovaný, béžový, 140x240 cm
Na sklade
Posledné kúsky
36,80 €
s kódom
46 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Maximex
Záves
Do dverí, s ornamentmi, v prírodnej farbe, 90x200 cm
(41)
Na sklade
36,80 €
s kódom
46 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Pineapple Elephant
Záclona Zofia Broderie Anglaise
Bavlnená, závesný systém tyč/závesný systém lankový systém, krémovobiela, 140x229 cm
(15)
Na sklade
36,80 €
s kódom
46 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Restilo
Záves Kierra
Dimout, závesný systém tyč/závesný systém koľajnica, krémovobiely, 200x270 cm
(368)
Doručenie od 16. 10. 2026
36,80 €
s kódom
46 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Catherine Lansfield
Závesy v súprave Crushed Velvet
2 ks, závesný systém tyč, ružové, 229x229 cm
(19)
Doručenie od 4. 11. 2026
73,60 €
s kódom
92 € bez kódu
46 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (4)
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Catherine Lansfield
Závesy v súprave Crushed Velvet
2 ks, závesný systém tyč, sivé, 229x229 cm
(19)
Na sklade
Posledné kúsky
73,60 €
s kódom
92 € bez kódu
46 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (4)
-20 % s kódom
Restilo
Záves Kierra
Dimout, závesný systém tyč/závesný systém koľajnica, tmavozelený, 200x270 cm
(368)
Na sklade
Posledné kúsky
36,80 €
s kódom
46 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Maximex
Záves Bamboo
Do dverí, bambusový, zelený, 90x200 cm
(87)
Na sklade
36,80 €
s kódom
46 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Sehlbach
Záves Dekor
Závesný systém tyč/závesný systém koľajnica, žakárový, geometrický, zelený, 135x245 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
36,80 €
s kódom
46 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Mila Home
Závesy v súprave Houndstooth Check
2 ks, závesný systém koľajnica, s ornamentmi, biele/sivé, 140x260 cm
Na sklade
Posledný kúsok
75,20 €
s kódom
94 € bez kódu
47 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Filumi
Záves Velto
Dimout, závesný systém tyč, zamatový, modrý, 140x175 cm
(4)
Doručenie od 15. 10. 2026
37,60 €
s kódom
47 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+5
+6
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
Filumi
Záves Velto
Dimout, závesný systém tyč, zamatový, zelený, 140x175 cm
(4)
Na sklade
37,60 €
s kódom
47 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+5
+6
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Záclona Haltona
Závesný systém tyč, biela, 400x240 cm
(9)
Na sklade
38,40 €
s kódom
48 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Filumi
Záves Velto
Dimout, závesný systém tyč, zamatový, krémovobiely, 140x175 cm
(4)
Doručenie od 15. 10. 2026
38,40 €
s kódom
48 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+5
+6
+ Rozmery (5)
-20 % s kódom
Filumi
Záves Velto 4 in 1
Dimout, závesný systém tyč/závesný systém koľajnica, zamatový, krémovobiely, 200x175 cm
(22)
Doručenie od 15. 10. 2026
38,40 €
s kódom
48 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+6
+7
+ Rozmery (5)
-20 % s kódom
Filumi
Záves Velto
Dimout, závesný systém tyč, zamatový, sivý, 140x175 cm
(4)
Doručenie od 15. 10. 2026
38,40 €
s kódom
48 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+5
+6
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Filumi
Záves Velto
Dimout, závesný systém tyč, zamatový, svetloružový, 140x175 cm
(4)
Doručenie od 15. 10. 2026
38,40 €
s kódom
48 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+5
+6
+ Rozmery (5)
-20 % s kódom
Filumi
Záves Velto
Dimout, závesný systém tyč, zamatový, tmavosivý, 140x175 cm
(4)
Doručenie od 15. 10. 2026
38,40 €
s kódom
48 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+5
+6
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Filumi
Záves Velto
Dimout, závesný systém tyč, zamatový, v petrolejovej farbe, 140x175 cm
(4)
Na sklade
Posledný kúsok
38,40 €
s kódom
48 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+5
+6
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
Filumi
Záves Velto 4 in 1
Dimout, závesný systém tyč/závesný systém koľajnica, zamatový, čierny, 200x250 cm
(22)
Na sklade
Posledné kúsky
38,40 €
s kódom
48 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+6
+7
+ Rozmery (4)
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Hyperion
Závesy v súprave Selene Luxury Chenille
2 ks, termo, závesný systém tyč, zo ženilky, khaki, 117x183 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
78,40 €
s kódom
98 € bez kódu
49 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Filumi
Záves Velto 4 in 1
Dimout, závesný systém tyč/závesný systém koľajnica, zamatový, modrý, 200x175 cm
(22)
Doručenie od 15. 10. 2026
39,20 €
s kódom
49 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+6
+7
+ Rozmery (5)
-20 % s kódom
Filumi
Záves Velto 4 in 1
Dimout, závesný systém tyč/závesný systém koľajnica, zamatový, svetloružový, 200x250 cm
(22)
Na sklade
Posledné kúsky
39,20 €
s kódom
49 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+6
+7
+ Rozmery (5)
-20 % s kódom
Filumi
Záves Velto 4 in 1
Dimout, závesný systém tyč/závesný systém koľajnica, zamatový, v petrolejovej farbe, 200x175 cm
(22)
Doručenie od 15. 10. 2026
39,20 €
s kódom
49 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+6
+7
+ Rozmery (5)
-20 % s kódom
Filumi
Záves Velto 4 in 1
Dimout, závesný systém tyč/závesný systém koľajnica, zamatový, zelený, 200x175 cm
(22)
Na sklade
Posledný kúsok
39,20 €
s kódom
49 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+6
+7
+ Rozmery (5)
-20 % s kódom
Maximex
Záves Cat and Butterfly
Do dverí, bambusový, so zvieracím vzorom, čierny/sivý, 90x200 cm
(67)
Na sklade
39,20 €
s kódom
49 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Filumi
Záves Velto 4 in 1
Dimout, závesný systém tyč/závesný systém koľajnica, zamatový, čierny, 200x175 cm
(22)
Doručenie od 15. 10. 2026
39,20 €
s kódom
49 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+6
+7
+ Rozmery (4)
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Catherine Lansfield
Závesy v súprave Damask Jacquard
2 ks, závesný systém tyč, damaškové, s ornamentmi, béžové, 229x229 cm
(5)
Na sklade
Posledné kúsky
79,20 €
s kódom
99 € bez kódu
49,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Catherine Lansfield
Závesy v súprave Crushed Velvet
2 ks, závesný systém tyč, béžové, 168x229 cm
(10)
Na sklade
Posledné kúsky
79,20 €
s kódom
99 € bez kódu
49,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Catherine Lansfield
Závesy v súprave Mya Tropical Floral
2 ks, závesný systém tyč, modré, 168x229 cm
(3)
Na sklade
Posledný kúsok
79,20 €
s kódom
99 € bez kódu
49,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (4)
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Catherine Lansfield
Závesy v súprave Crushed Velvet
2 ks, závesný systém tyč, ružové, 168x229 cm
(1)
Doručenie od 4. 11. 2026
79,20 €
s kódom
99 € bez kódu
49,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (4)
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Catherine Lansfield
Závesy v súprave Crushed Velvet
2 ks, závesný systém tyč, sivé, 168x229 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
79,20 €
s kódom
99 € bez kódu
49,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (4)
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Catherine Lansfield
Závesy v súprave Art Deco Pearl
2 ks, dimout, závesný systém tyč, s ornamentmi, zelené, 229x229 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
79,20 €
s kódom
99 € bez kódu
49,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Filumi
Záves Velto 4 in 1
Dimout, závesný systém tyč/závesný systém koľajnica, zamatový, béžový, 200x175 cm
(22)
Doručenie od 15. 10. 2026
40 €
s kódom
50 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+6
+7
+ Rozmery (4)
-20 % s kódom
Filumi
Záves Velto
Dimout, závesný systém tyč, zamatový, modrý, 140x250 cm
(4)
Doručenie od 15. 10. 2026
40 €
s kódom
50 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+6
+7
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
Filumi
Záves Velto 4 in 1
Dimout, závesný systém tyč/závesný systém koľajnica, zamatový, modrý, 200x250 cm
(22)
Na sklade
Posledné kúsky
40 €
s kódom
50 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+6
+7
+ Rozmery (5)
-20 % s kódom
Filumi
Záves Velto 4 in 1
Dimout, závesný systém tyč/závesný systém koľajnica, zamatový, sivý, 200x175 cm
(22)
Doručenie od 15. 10. 2026
40 €
s kódom
50 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+6
+7
+ Rozmery (5)
-20 % s kódom
Filumi
Záves Velto 4 in 1
Dimout, závesný systém tyč/závesný systém koľajnica, zamatový, svetloružový, 200x175 cm
(22)
Doručenie od 15. 10. 2026
40 €
s kódom
50 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+6
+7
+ Rozmery (5)
-20 % s kódom
Filumi
Záves Velto 4 in 1
Dimout, závesný systém tyč/závesný systém koľajnica, zamatový, tmavosivý, 200x175 cm
(22)
Doručenie od 15. 10. 2026
40 €
s kódom
50 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+6
+7
+ Rozmery (4)
-20 % s kódom
Filumi
Záves Velto
Dimout, závesný systém tyč, zamatový, zelený, 140x250 cm
(4)
Doručenie od 15. 10. 2026
40 €
s kódom
50 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+6
+7
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Filumi
Záves Velto 4 in 1
Dimout, závesný systém tyč/závesný systém koľajnica, zamatový, zelený, 200x250 cm
Doručenie od 15. 10. 2026
40 €
s kódom
50 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+6
+7
+ Rozmery (5)
1
...
13
14
15
...
21
Načítať viac