Zľava 20 % na nákup nad 140 € |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Textil
Závesy a záclony
Závesy a záclony
...
Textil
Závesy a záclony
Závesy a záclony so zľavovým kódom
Závesy
Záclony
Filtre
1
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Farba
Dizajnový štýl
Vzor
Motív
+ Ďalšie (6)
Zľavový kód
979 výsledkov
Najnovšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najnovšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Mila Home
Závesy v súprave Marble
2 ks, závesný systém koľajnica, s abstraktným vzorom/so vzorom kameňa, čierne/v zlatej farbe, 140x260 cm
(3)
Na sklade
Posledný kúsok
69,60 €
s kódom
87 € bez kódu
43,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Mila Home
Závesy v súprave Cracks
2 ks, závesný systém koľajnica, s abstraktným vzorom/so vzorom kameňa, čierne/v zlatej farbe, 140x260 cm
Na sklade
Posledný kúsok
68,80 €
s kódom
86 € bez kódu
43 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Mila Home
Závesy v súprave Abstract Gold
2 ks, závesný systém koľajnica, s abstraktným vzorom/so vzorom kameňa, sivé/v zlatej farbe, 140x260 cm
Na sklade
Posledný kúsok
70,40 €
s kódom
88 € bez kódu
44 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Mila Home
Závesy v súprave Black Stripes
2 ks, závesný systém koľajnica, pruhované, čierno-biele, 140x260 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
68,80 €
s kódom
86 € bez kódu
43 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Linen Tales
Záves Natural
Závesný systém tyč, ľanový, v prírodnej farbe, 140x330 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
130,40 €
s kódom
163 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (6)
Premium
-20 % s kódom
Linen Tales
Záves Natural
Závesný systém tyč, ľanový, v prírodnej farbe, 140x170 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
71,20 €
s kódom
89 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (6)
Premium
-20 % s kódom
Linen Tales
Záves White
Závesný systém tyč, ľanový, biely, 140x170 cm
(1)
Doručenie od 19. 11. 2026
72 €
s kódom
90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
Premium
-20 % s kódom
Linen Tales
Záves Natural
Závesný systém tyč, ľanový, v prírodnej farbe, 140x300 cm
(1)
Doručenie od 19. 11. 2026
118,40 €
s kódom
148 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
+ Rozmery (6)
Premium
-20 % s kódom
Linen Tales
Záves Natural
Závesný systém tyč, ľanový, v prírodnej farbe, 140x200 cm
(2)
Doručenie od 19. 11. 2026
79,20 €
s kódom
99 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (6)
Premium
-20 % s kódom
Linen Tales
Záclona White
Ľanová, závesný systém tyč/závesný systém lankový systém, biela, 130x200 cm
(1)
Doručenie od 19. 11. 2026
66,40 €
s kódom
83 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (4)
Premium
-20 % s kódom
Linen Tales
Záclona Natural
Ľanová, závesný systém tyč/závesný systém lankový systém, v prírodnej farbe, 130x275 cm
(1)
Doručenie od 19. 11. 2026
89,60 €
s kódom
112 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (4)
Premium
-20 % s kódom
Linen Tales
Záclona Natural
Ľanová, závesný systém tyč/závesný systém lankový systém, v prírodnej farbe, 130x170 cm
(1)
Na sklade
62,40 €
s kódom
78 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (4)
Premium
-20 % s kódom
Linen Tales
Záclona Natural
Ľanová, závesný systém tyč/závesný systém lankový systém, v prírodnej farbe, 130x200 cm
(1)
Doručenie od 19. 11. 2026
54,40 €
s kódom
68 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (4)
Premium
-20 % s kódom
Linen Tales
Záclona White
Ľanová, závesný systém tyč/závesný systém lankový systém, biela, 130x300 cm
(6)
Na sklade
Posledné kúsky
72 €
s kódom
90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (5)
Premium
-20 % s kódom
Linen Tales
Záclona White
Ľanová, závesný systém tyč/závesný systém lankový systém, biela, 130x200 cm
(4)
Doručenie od 19. 11. 2026
52 €
s kódom
65 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (5)
Premium
-20 % s kódom
Linen Tales
Záclona White
Ľanová, závesný systém tyč/závesný systém lankový systém, biela, 130x170 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
64 €
s kódom
80 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (4)
Premium
-20 % s kódom
Linen Tales
Záclona Natural
Ľanová, závesný systém tyč/závesný systém lankový systém, v prírodnej farbe, 130x330 cm
(3)
Doručenie od 19. 11. 2026
79,20 €
s kódom
99 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (4)
Premium
-20 % s kódom
Linen Tales
Záclona White
Ľanová, závesný systém tyč/závesný systém lankový systém, biela, 130x275 cm
(4)
Doručenie od 19. 11. 2026
69,60 €
s kódom
87 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (5)
Premium
-20 % s kódom
Linen Tales
Záclona Natural
Ľanová, závesný systém tyč/závesný systém lankový systém, v prírodnej farbe, 130x200 cm
(23)
Doručenie od 19. 11. 2026
66,40 €
s kódom
83 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (4)
Premium
-20 % s kódom
Linen Tales
Záclona Natural
Ľanová, závesný systém tyč/závesný systém lankový systém, v prírodnej farbe, 130x170 cm
(3)
Doručenie od 19. 11. 2026
49,60 €
s kódom
62 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (4)
Premium
-20 % s kódom
Linen Tales
Záclona White
Ľanová, závesný systém tyč/závesný systém lankový systém, biela, 130x300 cm
(23)
Doručenie od 19. 11. 2026
84,80 €
s kódom
106 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (4)
Premium
-20 % s kódom
Linen Tales
Záclona White
Ľanová, závesný systém tyč/závesný systém lankový systém, krémovobiela, 130x250 cm
(5)
Na sklade
Posledné kúsky
72 €
s kódom
90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Linen Tales
Záclona White
Ľanová, závesný systém tyč/závesný systém lankový systém, biela, 130x170 cm
(2)
Na sklade
50,40 €
s kódom
63 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (5)
-20 % s kódom
Homede
Záves Milana
Závesný systém tyč, hnedý, 140x270 cm
Na sklade
Posledný kúsok
49,60 €
s kódom
62 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Homede
Záves Carmena
Závesný systém tyč, krémovobiely, 220x300 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
94,40 €
s kódom
118 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Homede
Záves Vila
Závesný systém tyč, zamatový, antracitový, 200x270 cm
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
79,20 €
s kódom
99 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Homede
Záves Carmena
Závesný systém tyč/závesný systém koľajnica, sivý, 140x270 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
56 €
s kódom
70 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Homede
Záves Vila
Závesný systém tyč, zamatový, tmavosivý/antracitový, 200x270 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
79,20 €
s kódom
99 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Vipack
Detský záves Tipi
K posteli, sivý, 198x266 cm
Na sklade
Posledný kúsok
109,60 €
s kódom
137 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Gardinia
Záclona
Závesný systém tyč/závesný systém lankový systém, pruhovaná, biela, 140x48 cm
(4)
Na sklade
Posledný kúsok
15,92 €
s kódom
19,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Gardinia
Záclona Etamine
Závesný systém tyč, pruhovaná, biela, 140x245 cm
(5)
Na sklade
Posledný kúsok
25,92 €
s kódom
32,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Gardinia
Záclona Voile Uni
Závesný systém tyč/závesný systém lankový systém, biela, 300x245 cm
(32)
Na sklade
Posledné kúsky
33,60 €
s kódom
42 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Gardinia
Záclona Grafik
Závesný systém tyč/závesný systém lankový systém, geometrická, biela, 140x175 cm
(5)
Na sklade
Posledné kúsky
21,92 €
s kódom
27,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Gardinia
Záclona Jacquard-Voile
Závesný systém tyč/závesný systém lankový systém, biela, 140x45 cm
(7)
Na sklade
Posledné kúsky
12,32 €
s kódom
15,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Gardinia
Záves Dimout
Zatemňovací/termo, závesný systém tyč, vínovočervený, 140x245 cm
(7)
Na sklade
Posledný kúsok
23,92 €
s kódom
29,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Gardinia
Záves Natur
Závesný systém tyč, sivý, 140x245 cm
Na sklade
Posledný kúsok
21,12 €
s kódom
26,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Gardinia
Záclona
Závesný systém tyč/závesný systém lankový systém, pruhovaná, biela, 140x245 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
17,52 €
s kódom
21,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Gardinia
Záclona Dolly-Voile
Závesný systém tyč/závesný systém lankový systém, s kvetinovým vzorom, biela, 140x245 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
24,72 €
s kódom
30,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Catherine Lansfield
Záclona Wisteria Floral
Závesný systém tyč/závesný systém lankový systém, biela, 140x229 cm
(23)
Doručenie od 4. 11. 2026
19,12 €
s kódom
23,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (4)
-20 % s kódom
Catherine Lansfield
Záclona Wisteria Floral
Závesný systém tyč/závesný systém lankový systém, biela, 140x183 cm
(19)
Na sklade
17,92 €
s kódom
22,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (4)
-20 % s kódom
Maximex
Záves
Termo, závesný systém tyč, sivý, 130x200 cm
(19)
Na sklade
18,72 €
s kódom
23,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Maximex
Záves Cat and Butterfly
Do dverí, bambusový, so zvieracím vzorom, čierny/sivý, 90x200 cm
(67)
Na sklade
39,20 €
s kódom
49 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Maximex
Záves Butterflies
Do dverí, bambusový, so zvieracím vzorom, 90x200 cm
(69)
Na sklade
35,20 €
s kódom
44 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Maximex
Záves Bamboo
Do dverí, bambusový, zelený, 90x200 cm
(87)
Na sklade
36,80 €
s kódom
46 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Maximex
Záves
Do dverí, s ornamentmi, v prírodnej farbe, 90x200 cm
(41)
Na sklade
36,80 €
s kódom
46 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Maximex
Záves Sunset
Do dverí, bambusový, oranžový, 90x200 cm
(54)
Na sklade
45,60 €
s kódom
57 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Yellow Tipi
Záves Happiness
Závesný systém tyč/závesný systém koľajnica, krémovobiely, 130x260 cm
Na sklade
Posledný kúsok
79,20 €
s kódom
99 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Yellow Tipi
Detský záves Magic Collection
Bavlnený, závesný systém tyč, biely, 130x260 cm
Na sklade
Posledné kúsky
100,80 €
s kódom
126 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
1
...
17
18
19
20
21
Načítať viac