Zľava 20 % na nákup nad 140 € |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Textil
Závesy a záclony
Závesy a záclony
...
Textil
Závesy a záclony
Závesy a záclony so zľavovým kódom
Závesy
Záclony
Filtre
1
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Farba
Dizajnový štýl
Vzor
Motív
+ Ďalšie (6)
Zľavový kód
976 výsledkov
Podľa hodnotenia
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Podľa hodnotenia
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
-20 % s kódom
Homede
Záves Carmena
Závesný systém tyč/závesný systém koľajnica, sivý, 140x270 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
56 €
s kódom
70 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Filumi
Záves Velto 4 in 1
Dimout, závesný systém tyč/závesný systém koľajnica, zamatový, béžový, 400x270 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
65,60 €
s kódom
82 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+7
+8
+ Rozmery (5)
-20 % s kódom
Restilo
Záves Kierra
Dimout, závesný systém tyč, svetlosivý, 140x175 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
19,92 €
s kódom
24,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+10
+11
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Sehlbach
Záclona Etamine
Závesný systém tyč/závesný systém lankový systém/závesný systém koľajnica, pruhovaná, biela, 140x245 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
20,72 €
s kódom
25,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Záves Essentiel
Závesný systém tyč, zelený, 140x260 cm
(1)
Na sklade
11,92 €
s kódom
14,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Záves Macarena
Do dverí, závesný systém tyč, bavlnený, modrý, 90x200 cm
(1)
Na sklade
33,60 €
s kódom
42 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Záves Twily
Závesný systém tyč, svetlozelený, 135x180 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
15,12 €
s kódom
18,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Záves Yoko
Závesný systém tyč, krémovobiely, 140x240 cm
(1)
Na sklade
15,52 €
s kódom
19,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Záclona Sandra
Voálová, závesný systém tyč/závesný systém lankový systém, ružová, 140x280 cm
(1)
Na sklade
11,52 €
s kódom
14,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Sehlbach
Záclona Lavender
Závesný systém tyč/závesný systém lankový systém, s kvetinovým vzorom, biela, 135x45 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
11,12 €
s kódom
13,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Záves Twily
Závesný systém tyč, krémovobiely, 135x180 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
15,52 €
s kódom
19,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
súprava 2 ks
douceur d'intérieur
Záclony v súprave Galactee
2 ks, voálové, závesný systém tyč/závesný systém lankový systém, s ornamentmi, biele, 60x90 cm
(1)
Na sklade
9,12 €
s kódom
11,40 € bez kódu
5,70 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Catherine Lansfield
Detský záves Bunny Tails Ditsy Flowers
2 ks, závesný systém tyč, ružový, 168x183 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
47,20 €
s kódom
59 € bez kódu
29,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Záves Maho
Závesný systém tyč, s ornamentmi, béžový, 140x240 cm
(1)
Na sklade
20,32 €
s kódom
25,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Catherine Lansfield
Závesy v súprave Crushed Velvet
2 ks, závesný systém tyč, béžové, 168x137 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
44,80 €
s kódom
56 € bez kódu
28 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Záves Cirrus
Závesný systém tyč, s prímesou juty, biely/hnedý, 140x240 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
22,72 €
s kódom
28,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Catherine Lansfield
Závesy v súprave Grasmere
2 ks, závesný systém tyč, s kvetinovým vzorom, v levanduľovej farbe/béžové, 168x229 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
62,40 €
s kódom
78 € bez kódu
39 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Záves Absolu
Dimout, závesný systém tyč, z mikrovlákna, hnedý, 140x280 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
11,52 €
s kódom
14,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Záclona Roseris
Voálová, závesný systém tyč/závesný systém lankový systém, sivá, 140x240 cm
(1)
Na sklade
15,92 €
s kódom
19,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Restilo
Záves Velvet
Dimout, závesný systém tyč, zamatový, krémovobiely, 140x270 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
19,52 €
s kódom
24,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+9
+10
+ Spôsob uchytenia (2)
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Catherine Lansfield
Detský záves Fox and Woodland Friends
2 ks, závesný systém tyč, zelený/hnedý, 168x183 cm
(1)
Doručenie od 4. 11. 2026
47,20 €
s kódom
59 € bez kódu
29,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Záclona Duchesse
Voálová, závesný systém tyč/závesný systém lankový systém, biela, 140x240 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
15,92 €
s kódom
19,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Linen Tales
Záclona Natural
Ľanová, závesný systém tyč/závesný systém lankový systém, v prírodnej farbe, 130x200 cm
(1)
Doručenie od 19. 11. 2026
54,40 €
s kódom
68 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (4)
-20 % s kódom
Sehlbach
Záves Etamine
Závesný systém tyč/závesný systém koľajnica, tmavosivý, 135x245 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
15,52 €
s kódom
19,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Catherine Lansfield
Detský záves Mermaid
2 ks, závesný systém tyč, modrý, 168x183 cm
(1)
Na sklade
47,20 €
s kódom
59 € bez kódu
29,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Sehlbach
Záves Dekor
Závesný systém tyč/závesný systém koľajnica, žakárový, geometrický, zelený, 135x245 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
36,80 €
s kódom
46 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Casa Selección
Záclona Flat
Závesný systém tyč, biela, 140x260 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
20,32 €
s kódom
25,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Filumi
Záves Velto 4 in 1
Dimout, závesný systém tyč/závesný systém koľajnica, zamatový, sivý, 200x270 cm
(1)
Doručenie od 15. 10. 2026
43,20 €
s kódom
54 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+7
+8
+ Rozmery (5)
-20 % s kódom
Pineapple Elephant
Záves Zanzibar Woven Stripe
Závesný systém tyč, pruhovaný, béžový, 140x229 cm
(1)
Doručenie od 4. 11. 2026
21,52 €
s kódom
26,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Záves Soline
Závesný systém tyč, zelený, 140x260 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
12,32 €
s kódom
15,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Restilo
Záves Velari
Závesný systém tyč/závesný systém koľajnica, slonovinový, 140x270 cm
(1)
Na sklade
22,32 €
s kódom
27,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Záves Wooly
Závesný systém tyč, z materiálu bouclé, béžový, 140x240 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
27,92 €
s kódom
34,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Záves Occultiss
Zatemňovací, závesný systém tyč, béžový, 135x260 cm
(1)
Na sklade
27,92 €
s kódom
34,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Butter Kings
Záves Festive Car
Závesný systém tyč, z bavlneného saténu, s potlačou, biely, 110x250 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
56 €
s kódom
70 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Záves Yokahama
Zatemňovací, závesný systém tyč, z mikrovlákna, s kvetinovým vzorom, sivý, 135x260 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
21,52 €
s kódom
26,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Záclona Linka
Voálová, závesný systém tyč/závesný systém lankový systém, modrá, 140x240 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
18,32 €
s kódom
22,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Záclona Haltona
Závesný systém tyč/závesný systém lankový systém, sivá, 140x240 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
18,32 €
s kódom
22,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Záclona Telma
Závesný systém tyč/závesný systém lankový systém, tyrkysovomodrá, 140x280 cm
(1)
Na sklade
13,12 €
s kódom
16,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+6
+7
-20 % s kódom
Yellow Tipi
Záves Happiness
Závesný systém tyč, krémovobiely, 130x260 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
90,40 €
s kódom
113 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Záves Crepuscule
Zatemňovací, závesný systém tyč, sivý, 140x260 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
28,72 €
s kódom
35,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Linen Tales
Záves Natural
Závesný systém tyč, ľanový, v prírodnej farbe, 140x300 cm
(1)
Doručenie od 19. 11. 2026
118,40 €
s kódom
148 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
+ Rozmery (6)
-20 % s kódom
Filumi
Záves Velto
Dimout, závesný systém tyč, zamatový, v horčicovej farbe, 140x270 cm
(1)
Doručenie od 15. 10. 2026
44 €
s kódom
55 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
súprava 2 ks
douceur d'intérieur
Záclony v súprave Sandra
2 ks, voálové, závesný systém tyč/závesný systém lankový systém, žlté, 60x90 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
7,92 €
s kódom
9,90 € bez kódu
4,95 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Záclona Alma
Voálová, závesný systém tyč/závesný systém lankový systém, s potlačou, čierna/béžová, 140x280 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
16,32 €
s kódom
20,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Filumi
Záves Velto 4 in 1
Dimout, závesný systém tyč/závesný systém koľajnica, zamatový, sivý, 400x270 cm
(1)
Doručenie od 15. 10. 2026
67,20 €
s kódom
84 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+7
+8
+ Rozmery (4)
-20 % s kódom
Restilo
Záves Kierra
Dimout, závesný systém tyč/závesný systém koľajnica, čierny, 140x270 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
22,72 €
s kódom
28,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+10
+11
Premium
-20 % s kódom
Linen Tales
Záves Sage
Závesný systém tyč, ľanový, svetlozelený, 140x250 cm
(1)
Doručenie od 19. 11. 2026
92,80 €
s kódom
116 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
Filumi
Záves Velto 4 in 1
Dimout, závesný systém tyč/závesný systém koľajnica, zamatový, svetloružový, 265x270 cm
(1)
Doručenie od 15. 10. 2026
50,40 €
s kódom
63 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+6
+7
+ Rozmery (4)
1
...
7
8
9
...
21
Načítať viac