Zľava 20 % na nákup nad 140 € |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Textil
Závesy a záclony
Závesy a záclony
...
Textil
Závesy a záclony
Závesy a záclony so zľavovým kódom
Závesy
Záclony
Filtre
1
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Farba
Dizajnový štýl
Vzor
Motív
+ Ďalšie (6)
Zľavový kód
980 výsledkov
Najvyššia zľava
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najvyššia zľava
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
-20 % s kódom
Filumi
Záves Velto 4 in 1
Dimout, závesný systém tyč/závesný systém koľajnica, zamatový, tmavosivý, 200x250 cm
(22)
Na sklade
Posledný kúsok
40,80 €
s kódom
51 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+6
+7
+ Rozmery (4)
-20 % s kódom
Filumi
Záves Velto 4 in 1
Dimout, závesný systém tyč/závesný systém koľajnica, zamatový, krémovobiely, 400x250 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
66,40 €
s kódom
83 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+7
+8
+ Rozmery (5)
-20 % s kódom
Filumi
Záves Velto 4 in 1
Dimout, závesný systém tyč/závesný systém koľajnica, zamatový, svetloružový, 200x250 cm
(22)
Na sklade
Posledné kúsky
39,20 €
s kódom
49 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+6
+7
+ Rozmery (5)
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Catherine Lansfield
Závesy v súprave Crushed Velvet
2 ks, závesný systém tyč, sivé, 168x229 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
79,20 €
s kódom
99 € bez kódu
49,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (4)
-20 % s kódom
Maximex
Záves
Termo/odhlučňovací, do dverí, sivý/v striebornej farbe, 90x200 cm
(11)
Na sklade
30,32 €
s kódom
37,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Sehlbach
Záves Jeans
Termo/dimout, závesný systém tyč/závesný systém koľajnica, modrý, 135x245 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
18,32 €
s kódom
22,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Restilo
Záves Velvet
Dimout, závesný systém tyč/závesný systém koľajnica, zamatový, žltý, 140x245 cm
(5)
Na sklade
17,92 €
s kódom
22,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+7
+8
+ Spôsob uchytenia (2)
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Záves Melodie
Zatemňovací, závesný systém tyč, zamatový, antracitový, 135x280 cm
(1)
Na sklade
18,32 €
s kódom
22,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Záves Melodie
Zatemňovací, závesný systém tyč, zamatový, svetlosivý, 135x280 cm
(2)
Na sklade
20,72 €
s kódom
25,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Catherine Lansfield
Závesy v súprave Inga Leaf
2 ks, závesný systém tyč, modré, 168x183 cm
(9)
Na sklade
Posledné kúsky
57,60 €
s kódom
72 € bez kódu
36 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Záves Absolu
Dimout, závesný systém tyč, z mikrovlákna, vínovočervený, 140x260 cm
(8)
Na sklade
Posledné kúsky
9,52 €
s kódom
11,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Obľúbené
douceur d'intérieur
Záves Occult
Zatemňovací, závesný systém tyč, sivý, 135x180 cm
(22)
Na sklade
Posledné kúsky
12,32 €
s kódom
15,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+7
+8
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
Maximex
Záves
Termo/odhlučňovací, do dverí, sivý/v striebornej farbe, 80x200 cm
(10)
Na sklade
Posledné kúsky
33,60 €
s kódom
42 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Mila Home
Závesy v súprave Dot Arch
2 ks, závesný systém koľajnica, geometrické, béžové, 140x260 cm
(8)
Na sklade
Posledné kúsky
67,20 €
s kódom
84 € bez kódu
42 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Restilo
Záves Carli Tie
Dimout, závesný systém tyč, slonovinový, 140x250 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
18,72 €
s kódom
23,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+4
+5
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Záves Occult
Zatemňovací, závesný systém tyč, tmavozelený, 135x180 cm
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
12,32 €
s kódom
15,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+7
+8
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Záves Kenya Lodge
Závesný systém tyč, bavlnený, štruktúrovaný, hnedý/v prírodnej farbe, 140x240 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
18,32 €
s kódom
22,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Záclona Floressia
Voálová, závesný systém tyč/závesný systém lankový systém, biela/v zlatej farbe, 140x280 cm
(12)
Na sklade
Posledné kúsky
15,92 €
s kódom
19,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Catherine Lansfield
Závesy v súprave Wilson
2 ks, zatemňovacie/termo, závesný systém tyč, tyrkysovomodré, 229x229 cm
(28)
Na sklade
Posledné kúsky
91,20 €
s kódom
114 € bez kódu
57 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Záves Ondine
Závesný systém tyč, geometrický, béžový, 140x280 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
22,32 €
s kódom
27,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Restilo
Záves Kierra
Dimout, závesný systém tyč, béžový, 140x270 cm
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
22,72 €
s kódom
28,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+9
+10
+ Spôsob uchytenia (2)
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Restilo
Záves Velvet
Dimout, závesný systém tyč/závesný systém koľajnica, zamatový, sivý, 140x270 cm
(1)
Na sklade
16,32 €
s kódom
20,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+10
+11
+ Spôsob uchytenia (2)
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Záves Analia
Závesný systém tyč, zamatový, hnedý, 140x240 cm
(8)
Na sklade
24,72 €
s kódom
30,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Záves Pauline
Závesný systém tyč, krémovobiely, 140x240 cm
Na sklade
Posledné kúsky
15,52 €
s kódom
19,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Spôsob uchytenia (3)
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Záves Nymphea
Závesný systém tyč, biely/zelený, 140x260 cm
(3)
Na sklade
Posledný kúsok
25,52 €
s kódom
31,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Restilo
Záves Kierra
Dimout, závesný systém tyč/závesný systém koľajnica, tmavosivý, 140x270 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
22,72 €
s kódom
28,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+10
+11
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Mila Home
Závesy v súprave Cracks
2 ks, závesný systém koľajnica, s abstraktným vzorom/so vzorom kameňa, čierne/v zlatej farbe, 140x260 cm
Na sklade
Posledný kúsok
68,80 €
s kódom
86 € bez kódu
43 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Záves Winona
Závesný systém tyč, z materiálu bouclé, krémovobiely, 140x260 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
20,72 €
s kódom
25,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
Restilo
Záves Kierra
Dimout, závesný systém tyč, staroružový, 140x175 cm
(368)
Na sklade
Posledné kúsky
15,12 €
s kódom
18,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+10
+11
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Obľúbené
Catherine Lansfield
Závesy v súprave Canterbury
2 ks, závesný systém tyč, s kvetinovým vzorom, ružové, 168x183 cm
(29)
Na sklade
Posledný kúsok
59,20 €
s kódom
74 € bez kódu
37 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Restilo
Záves Carli Tie
Dimout, závesný systém tyč, staroružový, 140x250 cm
Na sklade
Posledný kúsok
17,92 €
s kódom
22,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+4
+5
+ Spôsob uchytenia (2)
-20 % s kódom
Catherine Lansfield
Záclona Wisteria Floral
Závesný systém tyč/závesný systém lankový systém, biela, 140x137 cm
(7)
Na sklade
Posledné kúsky
15,52 €
s kódom
19,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (4)
-20 % s kódom
Restilo
Záves Carli Tie
Dimout, závesný systém tyč, hnedý, 140x250 cm
Na sklade
Posledné kúsky
18,72 €
s kódom
23,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+4
+5
+ Spôsob uchytenia (2)
-20 % s kódom
Restilo
Záves Kierra
Dimout, závesný systém tyč/závesný systém koľajnica, žltý, 140x175 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
19,52 €
s kódom
24,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Spôsob uchytenia (2)
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Záclona Linka
Voálová, závesný systém tyč/závesný systém lankový systém, khaki, 140x240 cm
(7)
Na sklade
Posledné kúsky
19,12 €
s kódom
23,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
Restilo
Záves Kierra
Dimout, závesný systém tyč/závesný systém koľajnica, biely, 140x245 cm
(7)
Na sklade
Posledné kúsky
18,32 €
s kódom
22,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+10
+11
+ Spôsob uchytenia (2)
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Záves Olympe
Zatemňovací/termo, závesný systém tyč, zamatový, béžový, 140x260 cm
(1)
Na sklade
27,92 €
s kódom
34,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Catherine Lansfield
Závesy v súprave Lucie Floral Frill
2 ks, závesný systém tyč, kockované/s kvetinovým vzorom, biele/modré, 168x229 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
62,40 €
s kódom
78 € bez kódu
39 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Sehlbach
Záves
Termo/dimout, závesný systém tyč/závesný systém koľajnica, krémovobiely, 135x245 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
19,12 €
s kódom
23,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Restilo
Záves Velvet
Dimout, závesný systém tyč, zamatový, tmavozelený, 140x245 cm
(6)
Na sklade
18,32 €
s kódom
22,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+8
+9
+ Spôsob uchytenia (2)
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Restilo
Záves Velvet
Dimout, závesný systém tyč/závesný systém koľajnica, zamatový, biely, 140x270 cm
(158)
Na sklade
Posledné kúsky
18,72 €
s kódom
23,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+10
+11
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Catherine Lansfield
Závesy v súprave Brooke Floral
2 ks, závesný systém koľajnica, s kvetinovým vzorom, béžové, 168x183 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
35,20 €
s kódom
44 € bez kódu
22 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Záclona Dalila
Závesný systém tyč/závesný systém lankový systém, béžová, 140x240 cm
(7)
Na sklade
Posledné kúsky
18,32 €
s kódom
22,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Restilo
Záves Kierra
Dimout, závesný systém tyč, svetlozelený, 140x175 cm
(3)
Na sklade
Posledný kúsok
19,52 €
s kódom
24,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+10
+11
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Obľúbené
Catherine Lansfield
Závesy v súprave Canterbury
2 ks, závesný systém koľajnica, s kvetinovým vzorom, 168x183 cm
(140)
Na sklade
Posledný kúsok
57,60 €
s kódom
72 € bez kódu
36 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Catherine Lansfield
Záclona Meadowsweet Floral
Závesný systém tyč/závesný systém lankový systém, s kvetinovým vzorom, biela, 140x137 cm
(14)
Na sklade
15,52 €
s kódom
19,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (4)
-20 % s kódom
Restilo
Záves Kierra
Dimout, závesný systém tyč/závesný systém koľajnica, tmavosivý, 140x245 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
18,72 €
s kódom
23,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+10
+11
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
Filumi
Záves Velto 4 in 1
Dimout, závesný systém tyč/závesný systém koľajnica, zamatový, zelený, 400x270 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
65,60 €
s kódom
82 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+7
+8
+ Rozmery (5)
1
2
3
4
5
...
21
Načítať viac