Zľava 20 % na nákup nad 140 € |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Textil
Závesy a záclony
Závesy a záclony
...
Textil
Závesy a záclony
Závesy a záclony so zľavovým kódom
Závesy
Záclony
Filtre
1
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Farba
Dizajnový štýl
Vzor
Motív
+ Ďalšie (6)
Zľavový kód
977 výsledkov
Najpredávanejšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najpredávanejšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
-20 % s kódom
Restilo
Záves Velvet
Dimout, závesný systém tyč, zamatový, ružový, 140x245 cm
(158)
Doručenie od 16. 10. 2026
17,52 €
s kódom
21,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+8
+9
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Catherine Lansfield
Detský záves Lost In Space
2 ks, závesný systém tyč, modrý/sivý, 168x183 cm
(3)
Doručenie od 4. 11. 2026
57,60 €
s kódom
72 € bez kódu
36 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Záclona Belflor
Voálová, závesný systém tyč/závesný systém lankový systém, oranžová, 140x280 cm
(5)
Na sklade
13,12 €
s kódom
16,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Restilo
Záves Carli
Dimout, závesný systém tyč/závesný systém koľajnica, krémovobiely, 200x250 cm
(1)
Doručenie od 16. 10. 2026
22,72 €
s kódom
28,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Záves Occult
Zatemňovací, závesný systém tyč, v terakotovej farbe, 135x240 cm
(1)
Doručenie od 22. 10. 2026
15,52 €
s kódom
19,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+5
+6
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Cipcici
Záves
Závesný systém tyč, geometrický/s ornamentmi, žltý, 140x260 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
74,40 €
s kódom
93 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Restilo
Záves Kierra
Dimout, závesný systém tyč/závesný systém koľajnica, v mentolovej farbe, 140x175 cm
(368)
Doručenie od 16. 10. 2026
19,52 €
s kódom
24,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Homede
Záves Carmena
Závesný systém tyč, krémovobiely, 220x300 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
94,40 €
s kódom
118 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Restilo
Záves Carli Tie
Dimout, závesný systém tyč, tmavozelený, 140x250 cm
Doručenie od 16. 10. 2026
18,72 €
s kódom
23,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+4
+5
+ Spôsob uchytenia (2)
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Záves Shana
Závesný systém tyč, z mikrosaténu, ružový, 140x240 cm
(14)
Na sklade
Posledný kúsok
11,52 €
s kódom
14,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
Premium
-20 % s kódom
Linen Tales
Záves White
Závesný systém tyč, ľanový, biely, 140x250 cm
(15)
Doručenie od 19. 11. 2026
97,60 €
s kódom
122 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
Filumi
Záves Velto 4 in 1
Dimout, závesný systém tyč/závesný systém koľajnica, zamatový, v petrolejovej farbe, 200x250 cm
(2)
Doručenie od 15. 10. 2026
40,80 €
s kódom
51 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+6
+7
+ Rozmery (5)
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Záves Linette
Závesný systém tyč, bavlnený, v tehlovej farbe, 135x240 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
26,32 €
s kódom
32,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Filumi
Záves Velto 4 in 1
Dimout, závesný systém tyč/závesný systém koľajnica, zamatový, béžový, 200x225 cm
(22)
Doručenie od 15. 10. 2026
42,40 €
s kódom
53 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+5
+6
+ Rozmery (4)
-20 % s kódom
Restilo
Záves Velvet
Dimout, závesný systém tyč, zamatový, krémovobiely, 140x245 cm
(158)
Doručenie od 16. 10. 2026
17,92 €
s kódom
22,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+8
+9
+ Spôsob uchytenia (2)
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Restilo
Záves Kierra
Dimout, závesný systém tyč/závesný systém koľajnica, krémovobiely, 200x270 cm
(368)
Doručenie od 16. 10. 2026
36,80 €
s kódom
46 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Filumi
Záves Velto 4 in 1
Dimout, závesný systém tyč/závesný systém koľajnica, zamatový, v horčicovej farbe, 200x270 cm
(22)
Na sklade
43,20 €
s kódom
54 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+7
+8
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Záves Crepuscule
Zatemňovací, závesný systém tyč, sivý, 140x260 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
28,72 €
s kódom
35,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Mendola Fabrics
Záves Arcade
Závesný systém tyč, s abstraktným vzorom, žltý/modrý, 140x245 cm
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
25,92 €
s kódom
32,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Záves Shana
Závesný systém tyč, z mikrosaténu, tmavomodrý, 140x240 cm
(14)
Na sklade
Posledné kúsky
11,92 €
s kódom
14,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
-20 % s kódom
Filumi
Záves Velto 4 in 1
Dimout, závesný systém tyč/závesný systém koľajnica, zamatový, sivý, 400x300 cm
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
71,20 €
s kódom
89 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+7
+8
+ Rozmery (4)
-20 % s kódom
Filumi
Záves Velto 4 in 1
Dimout, závesný systém tyč/závesný systém koľajnica, zamatový, sivý, 200x300 cm
(22)
Na sklade
Posledné kúsky
50,40 €
s kódom
63 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+5
+6
+ Rozmery (5)
Premium
-20 % s kódom
Linen Tales
Záves Moss Green
Závesný systém tyč, ľanový, okrovožltý/zelený, 140x250 cm
(40)
Doručenie od 19. 11. 2026
92,80 €
s kódom
116 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
súprava 2 ks
douceur d'intérieur
Záclony v súprave Sandra
2 ks, voálové, závesný systém tyč/závesný systém lankový systém, v mentolovej farbe, 60x120 cm
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
7,92 €
s kódom
9,90 € bez kódu
4,95 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Blanc
Záves Foliage
Závesný systém tyč, biely, 140x300 cm
Na sklade
Posledný kúsok
43,20 €
s kódom
54 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Záves Alma
Závesný systém tyč, s potlačou, béžový, 140x280 cm
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
19,12 €
s kódom
23,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Filumi
Záves Velto 4 in 1
Dimout, závesný systém tyč/závesný systém koľajnica, zamatový, čierny, 140x175 cm
(36)
Na sklade
Posledný kúsok
24,72 €
s kódom
30,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+6
+7
+ Rozmery (5)
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Záves Micropolar
Termo/dimout, závesný systém tyč, z mikrovlákna, biely, 135x180 cm
(4)
Doručenie od 22. 10. 2026
14,72 €
s kódom
18,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+ Rozmery (2)
Premium
-20 % s kódom
Linen Tales
Záves Natural
Závesný systém tyč, ľanový, v prírodnej farbe, 140x300 cm
(1)
Doručenie od 19. 11. 2026
118,40 €
s kódom
148 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
+ Rozmery (6)
-20 % s kódom
Filumi
Záves Velto 4 in 1
Dimout, závesný systém tyč/závesný systém koľajnica, zamatový, béžový, 265x175 cm
(13)
Na sklade
Posledné kúsky
44 €
s kódom
55 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+7
+8
+ Rozmery (5)
-20 % s kódom
Filumi
Záves Velto
Dimout, závesný systém tyč, zamatový, čierny, 265x225 cm
(1)
Doručenie od 15. 10. 2026
57,60 €
s kódom
72 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Záclona Amazonia
Voálová, závesný systém tyč/závesný systém lankový systém, biela/modrá, 140x240 cm
(6)
Na sklade
Posledné kúsky
13,92 €
s kódom
17,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Filumi
Záves Velto 4 in 1
Dimout, závesný systém tyč/závesný systém koľajnica, zamatový, béžový, 400x175 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
58,40 €
s kódom
73 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+6
+7
+ Rozmery (5)
-20 % s kódom
Yellow Tipi
Záves Posh Velvet
Dimout, závesný systém tyč, zamatový, tmavomodrý, 130x260 cm
Na sklade
Posledný kúsok
108 €
s kódom
135 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Záclona Lissea
Voálová, závesný systém tyč, hnedá, 140x240 cm
(9)
Doručenie od 30. 10. 2026
9,12 €
s kódom
11,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
Filumi
Záves Velto
Dimout, závesný systém tyč, zamatový, v horčicovej farbe, 140x270 cm
(1)
Doručenie od 15. 10. 2026
44 €
s kódom
55 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Záclona Terraza
Závesný systém tyč/závesný systém lankový systém, pruhovaná, zelená, 140x280 cm
Na sklade
Posledné kúsky
17,52 €
s kódom
21,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Záclona Milady
Voálová, závesný systém tyč/závesný systém lankový systém, s kvetinovým vzorom, modrá, 140x280 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
15,52 €
s kódom
19,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Mendola Fabrics
Záves Casal
Závesný systém tyč, zamatový, geometrický, hnedý, 140x260 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
60 €
s kódom
75 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Filumi
Záves Velto 4 in 1
Dimout, závesný systém tyč/závesný systém koľajnica, zamatový, svetloružový, 265x250 cm
(13)
Doručenie od 15. 10. 2026
50,40 €
s kódom
63 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+7
+8
+ Rozmery (4)
-20 % s kódom
Mendola Fabrics
Záves Avalon
Závesný systém tyč, béžový, 140x260 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
50,40 €
s kódom
63 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Homede
Záves Vila
Závesný systém tyč, zamatový, antracitový, 200x270 cm
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
79,20 €
s kódom
99 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
douceur d'intérieur
Záclony v súprave Sandra
2 ks, voálové, závesný systém tyč/závesný systém lankový systém, khaki, 60x90 cm
(6)
Na sklade
Posledné kúsky
7,92 €
s kódom
9,90 € bez kódu
4,95 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Filumi
Záves Velto 4 in 1
Dimout, závesný systém tyč/závesný systém koľajnica, zamatový, krémovobiely, 530x250 cm
(1)
Doručenie od 15. 10. 2026
79,20 €
s kódom
99 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Záclona Belline
Voálová, závesný systém tyč/závesný systém lankový systém, tmavozelená, 140x280 cm
Na sklade
Posledné kúsky
11,92 €
s kódom
14,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
douceur d'intérieur
Záclony v súprave Sandra
2 ks, voálové, závesný systém tyč/závesný systém lankový systém, žlté, 60x90 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
7,92 €
s kódom
9,90 € bez kódu
4,95 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Záclona Alma
Voálová, závesný systém tyč/závesný systém lankový systém, s potlačou, čierna/béžová, 140x280 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
16,32 €
s kódom
20,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Filumi
Záves Velto 4 in 1
Dimout, závesný systém tyč/závesný systém koľajnica, zamatový, krémovobiely, 265x175 cm
(13)
Doručenie od 15. 10. 2026
44 €
s kódom
55 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+7
+8
+ Rozmery (5)
1
...
13
14
15
...
21
Načítať viac