Potrebujete poradiť s parametrami alebo výberom?
Veľmi krásne, vynikajúce spracovanie.
Videl som dievča pri stole. Mal som rád. Je mäkký a má príjemnú farbu.
Krásny obrus, ktorý naživo vyzerá oveľa lepšie ako na fotke. Vrelo odporúčam!
Krásny, vyhovujúci