Zľava 15 % s kódom OCTOBER |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × Universal |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Textil
Závesy a záclony
Závesy
Závesy
...
Závesy a záclony
Závesy
Zdieľajte a získajte 8 EUR
Zobraziť galériu
Zobraziť všetky
ID: 1455724
Mila Home
Závesy v súprave
2 ks, závesný systém koľajnica, s kvetinovým vzorom, sivé, 140x200 cm, …
viac
Sledovať
Vypredané
Kliknite na sledovať a my vás upozorníme, keď bude produkt opäť dostupný.
Podobné produkty
-15 % s kódom
Minimalist Cushion Covers
Obliečky na vankúše v súprave Grass Leaves
4 ks, 43x43 cm
(84)
Na sklade
32,64 €
s kódom
38,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Minimalist Cushion Covers
Obliečky na vankúše v súprave Grass Leaves
4 ks, 55x55 cm
(48)
Na sklade
47,60 €
s kódom
56 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
2 ks
Závesný systém koľajnica
S kvetinovým vzorom
Sivé
140x200 cm
Všetky parametre
Rozmery, materiál, …
Objavte celú ponuku radu Grass Leaves
Bude sa hodiť
Otázka k produktu
Potrebujete poradiť s parametrami alebo výberom?
Rad Grass Leaves
Do košíka
Do košíka
Bude sa hodiť
-15 % s kódom
súprava 10 ks
SP TREND
Krúžky na záclony s háčikom v súprave Zeta
10 ks, kovové, matne čierne
(11)
Na sklade
5,44 €
s kódom
6,40 € bez kódu
0,64 € / ks
Do košíka
Do košíka
súprava 10 ks
SP TREND
Krúžky na záclony s háčikom v súprave
10 ks, kovové/plastové, sivé
(7)
Na sklade
4,40 €
0,44 € / ks
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
súprava 10 ks
Gardinia
Záclonové žabky v súprave
10 ks, kovové, v bronzovej farbe
(1)
Na sklade
3,74 €
s kódom
4,40 € bez kódu
0,44 € / ks
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
súprava 10 ks
Gardinia
Záclonové žabky v súprave
10 ks, kovové, biele
(12)
Na sklade
2,89 €
s kódom
3,40 € bez kódu
0,34 € / ks
Do košíka
Do košíka
súprava 10 ks
SP TREND
Krúžky na záclony s háčikom v súprave
10 ks, kovové/plastové, biele
(13)
Na sklade
4,40 €
0,44 € / ks
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
súprava 20 ks
Gardinia
Záclonové žabky v súprave
20 ks, kovové, v striebornej farbe
(18)
Na sklade
5,86 €
s kódom
6,90 € bez kódu
0,35 € / ks
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
súprava 10 ks
SP TREND
Klzáky pre koľajnice na záclony v súprave
10 ks, plastové, biele
(4)
Na sklade
5,44 €
s kódom
6,40 € bez kódu
0,64 € / ks
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
súprava 10 ks
Gardinia
Záclonové žabky v súprave
10 ks, kovové, v striebornej farbe
(4)
Na sklade
4,16 €
s kódom
4,90 € bez kódu
0,49 € / ks
Do košíka
Do košíka
súprava 10 ks
SP TREND
Krúžky na záclony s háčikom v súprave
10 ks, kovové/plastové, čierne
(5)
Na sklade
4,40 €
0,44 € / ks
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
súprava 10 ks
Gardinia
Záclonové žabky v súprave
10 ks, kovové, v zlatej farbe
(1)
Na sklade
3,31 €
s kódom
3,90 € bez kódu
0,39 € / ks
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
súprava 10 ks
Gardinia
Záclonové žabky v súprave
10 ks, kovové, v striebornej farbe
(2)
Na sklade
2,89 €
s kódom
3,40 € bez kódu
0,34 € / ks
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
súprava 10 ks
Gardinia
Krúžky na záclony s háčikom v súprave Elba
10 ks, kovové, sivé
(1)
Na sklade
10,96 €
s kódom
12,90 € bez kódu
1,29 € / ks
Do košíka
Do košíka
Značka Mila Home
Do košíka
Do košíka
Do košíka
Do košíka
Do košíka
Do košíka
Do košíka
Do košíka
Do košíka
Do košíka
Do košíka
Do košíka
Do košíka
Do košíka
Do košíka
Do košíka
Do košíka
Do košíka
Objavte viac
Závesy
Závesy · Mila Home
Mila Home
Sivé závesy
Žlté závesy
Biele závesy
Čierne závesy
Závesy s vianočným motívom
Ľanové závesy
Béžové závesy
Závesy do dverí
Práve na Bonami
Prémiové vo výpredaji
Vybrané prémiové kolekcie pre váš domov teraz výhodnejšie
Najvyššie zľavy
Objavte produkty s najvyššími zľavami naprieč kategóriami
Záhrada vo výpredaji
Ušetrite na novom vybavení pre záhradu, balkón aj terasu