Zľava 15 % s kódom OCTOBER |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × Universal |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Kuchynské potreby a stolovanie
Riad na nápoje
Príslušenstvo k nápojom
Chladiace nádoby
Chladiace nádoby
...
Príslušenstvo k nápojom
Chladiace nádoby
Zdieľajte a získajte 8 EUR
Zobraziť galériu
Zobraziť všetky
ID: 1306578
Bambum
Nádoba na ľad
Sledovať
Vypredané
Kliknite na sledovať a my vás upozorníme, keď bude produkt opäť dostupný.
So značkou
Bambum
je stolovanie ľahšie a štýlovejšie.
Prírodné materiály
vyzerajú štýlovo a navyše sú ohľaduplné voči životnému prostrediu.
Varte a prestrite s bambusom
aj vy.
Všetky parametre
Rozmery, materiál, …
Bude sa hodiť
Otázka k produktu
Potrebujete poradiť s parametrami alebo výberom?
Bude sa hodiť
Premium
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Joseph Joseph
Formy na ľad Easy-fill
2 ks, plastové
(5)
Na sklade
Posledné kúsky
17,43 €
s kódom
20,51 € bez kódu
10,26 € / ks
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Lékué
Chladiaci box s formou na ľad
Plastový
(25)
Na sklade
21,59 €
s kódom
25,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Rex London
Forma na ľad Sausage Dog
Silikónová
Na sklade
Posledné kúsky
8,41 €
s kódom
9,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Metaltex
Formy na ľad
2 ks, plastové
(59)
Na sklade
4,59 €
s kódom
5,40 € bez kódu
2,70 € / ks
Do košíka
Do košíka
Lékué
Forma na ľad
Na sklade
8,11 €
Do košíka
Do košíka
Lékué
Forma na ľad To Go
Silikónová
(4)
Na sklade
10,86 €
Do košíka
Do košíka
Lékué
Forma na ľad
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
8,10 €
Do košíka
Do košíka
Lékué
Forma na ľad
Na sklade
8,12 €
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Bitz
Formy na ľad Grey
2 ks, silikónové
(5)
Na sklade
9,69 €
s kódom
11,40 € bez kódu
5,70 € / ks
Do košíka
Do košíka
súprava 20 ks
Orion
Chladiace kocky v súprave lopatka na ľad Lemon
20 ks, plastové
(2)
Na sklade
4,40 €
0,22 € / ks
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Hendi
Lopatka na ľad
Kovová
(3)
Na sklade
Posledný kúsok
6,29 €
s kódom
7,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Značka Bambum
Do košíka
Do košíka
Do košíka
Objavte viac
Chladiace nádoby
Chladiace nádoby · Bambum
Bambum
Práve na Bonami
Prémiové vo výpredaji
Vybrané prémiové kolekcie pre váš domov teraz výhodnejšie
Najvyššie zľavy
Objavte produkty s najvyššími zľavami naprieč kategóriami
Záhrada vo výpredaji
Ušetrite na novom vybavení pre záhradu, balkón aj terasu