Ako na vonkajšiu vianočnú výzdobu

Domy a záhrady pokryté vianočnými svetielkami sme pred rokmi vídali iba v amerických filmoch. Postupne si ale vonkajšie vianočné dekorácie našli cestu aj k nám.

Ak ste sa aj vy tento rok rozhodli, že si okrem interiéru ozdobíte aj vchod, záhradu alebo balkón, inšpirujte sa vianočne vyzdobenou terasou poľskej influencerky Mojdommojemiejsce.

Ako ozdobiť vchodové dvere

Vianočný veniec na dvere

Ešte pred pár rokmi boli vianočné vence na dverách skôr výnimkou. Dnes by ste holé dvere hľadali len márne. Môžete si vyrobiť živý prírodný veniec alebo kúpiť umelý, ktorý je praktickejší, pretože z neho neopadáva ihličie a môžete ho použiť aj ďalší rok.

Rohožka

Rohožka je vec, ktorá sa s vami lúči pri každom vašom odchode. A keď sa vraciate domov, je to to prvé, čo vidíte. Vyberte si kúsok s vianočným motívom, ktorý vyčarí úsmev na tvári ako vám, tak aj vašim návštevám.

Prírodná dekorácia do kvetináča

Pokiaľ máte pred dverami trochu miesta, využite ho na vianočnú výzdobu v kvetináči. Použiť doň môžete vetvičky brezy, čečinu alebo doň zasadiť malý stromček.

Svetielka

Svetelné reťaze dodajú domu slávnostný vzhľad. Môžete nimi ozdobiť vetvičky v kvetináči, veniec alebo girlandu, ktorú potom vyvesíte nad dvere.