Zľava 20 % na nákup nad 140 € |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Voľný čas a zábava
Oslavy a darčeky
Balenie darčekov
Balenie darčekov
...
Oslavy a darčeky
Balenie darčekov
Balenie darčekov so zľavovým kódom
Filtre
1
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Farba
Sortiment
Materiál
Cena
+ Ďalšie (4)
Zľavový kód
51 výsledkov
Najpredávanejšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najpredávanejšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
-20 % s kódom
súprava 5 ks
Roger la Borde
Prianie v súprave Animal Crackers
5 ks, s vianočným motívom
(6)
Na sklade
8,72 €
s kódom
10,90 € bez kódu
2,18 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 5 ks
Roger la Borde
Prianie v súprave Heart of the Forest
5 ks, s vianočným motívom
(4)
Na sklade
13,52 €
s kódom
16,90 € bez kódu
3,38 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 5 ks
Roger la Borde
Prianie v súprave Away in the Manger
5 ks, s vianočným motívom
(5)
Na sklade
8,72 €
s kódom
10,90 € bez kódu
2,18 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Roger la Borde
Darčeková taška Snowy Sanctuary
S vianočným motívom, 22x17 cm
(1)
Na sklade
5,12 €
s kódom
6,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 8 ks
Roger la Borde
Prianie v súprave Go with the Floe
8 ks, s vianočným motívom
Na sklade
8,72 €
s kódom
10,90 € bez kódu
1,36 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 10 ks
Rex London
Prianie v súprave Wild Flowers
10 ks
(2)
Na sklade
7,12 €
s kódom
8,90 € bez kódu
0,89 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Roger la Borde
Darčeková taška Winter Foliage
S vianočným motívom, 31x25 cm
(4)
Na sklade
5,52 €
s kódom
6,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
-20 % s kódom
Roger la Borde
Darčeková taška Wild Winter Forest
S vianočným motívom, 31x25 cm
(1)
Na sklade
5,52 €
s kódom
6,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
-20 % s kódom
súprava 5 ks
Roger la Borde
Baliace papiere v súprave Wild Winter Forest
5 ks, s vianočným motívom, 69,5x48,5 cm
(4)
Na sklade
Posledný kúsok
9,12 €
s kódom
11,40 € bez kódu
2,28 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Roger la Borde
Darčeková taška Winter Foliage
S vianočným motívom, 25x31 cm
(4)
Na sklade
5,12 €
s kódom
6,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
súprava 5 ks
Roger la Borde
Prianie v súprave Treehouse
5 ks, s vianočným motívom
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
13,52 €
s kódom
16,90 € bez kódu
3,38 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 5 ks
Roger la Borde
Baliace papiere v súprave Winter Foliage
5 ks, s vianočným motívom, 69,5x48,5 cm
(1)
Na sklade
9,12 €
s kódom
11,40 € bez kódu
2,28 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Roger la Borde
Darčeková taška Beneath the Tree
S vianočným motívom, 25x31 cm
(2)
Na sklade
5,12 €
s kódom
6,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
súprava 8 ks
Roger la Borde
Prianie v súprave Mondoodle
8 ks
(4)
Na sklade
Posledný kúsok
11,92 €
s kódom
14,90 € bez kódu
1,86 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 5 ks
Roger la Borde
Baliace papiere v súprave Wild Wood Hideaway
5 ks, s vianočným motívom, 69,5x48,5 cm
(4)
Na sklade
Posledný kúsok
8,32 €
s kódom
10,40 € bez kódu
2,08 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Roger la Borde
Darčeková taška Snowy Sanctuary
S vianočným motívom, 25x31 cm
(4)
Na sklade
5,12 €
s kódom
6,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
súprava 8 ks
Roger la Borde
Prianie v súprave Chouchou Chien
8 ks
Na sklade
11,52 €
s kódom
14,40 € bez kódu
1,80 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Sass & Belle
Visačky na darčeky v súprave Robin
10 ks
(2)
Na sklade
5,52 €
s kódom
6,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Roger la Borde
Darčeková taška Wild Winter Forest
S vianočným motívom, 25x31 cm
(10)
Na sklade
5,12 €
s kódom
6,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
Roger la Borde
Darčeková taška Flower Field
31x25 cm
(2)
Na sklade
5,52 €
s kódom
6,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
-20 % s kódom
Roger la Borde
Darčeková taška Holly Berry
S vianočným motívom, 31x25 cm
(3)
Na sklade
5,52 €
s kódom
6,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
-20 % s kódom
súprava 5 ks
Rex London
Baliace papiere v súprave Wild Flowers
5 ks, 49x69 cm
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
8,32 €
s kódom
10,40 € bez kódu
2,08 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 5 ks
Roger la Borde
Prianie v súprave Snow Leopard
5 ks, s vianočným motívom
(3)
Na sklade
13,52 €
s kódom
16,90 € bez kódu
3,38 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 8 ks
Roger la Borde
Prianie v súprave Christmas
8 ks, s vianočným motívom
(2)
Na sklade
8,72 €
s kódom
10,90 € bez kódu
1,36 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 8 ks
Roger la Borde
Prianie v súprave Cat and Dog Palais
8 ks, s vianočným motívom
(3)
Na sklade
8,72 €
s kódom
10,90 € bez kódu
1,36 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Roger la Borde
Darčeková taška Beneath the Tree
S vianočným motívom, 31x25 cm
(13)
Na sklade
5,52 €
s kódom
6,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
-20 % s kódom
Meri Meri
Prianie Baloon
Na sklade
Posledné kúsky
8,32 €
s kódom
10,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 8 ks
Meri Meri
Darčekové tašky v súprave Dinosaur Kingdom
8 ks, 13x8 cm
Na sklade
Posledné kúsky
15,12 €
s kódom
18,90 € bez kódu
2,36 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 8 ks
Roger la Borde
Prianie v súprave Christmas
8 ks, s vianočným motívom
(3)
Na sklade
8,72 €
s kódom
10,90 € bez kódu
1,36 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Roger la Borde
Darčeková taška Birdsong
31x25 cm
(2)
Na sklade
5,52 €
s kódom
6,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
-20 % s kódom
súprava 8 ks
Roger la Borde
Prianie v súprave Chicago School
8 ks, s vianočným motívom
Na sklade
9,92 €
s kódom
12,40 € bez kódu
1,55 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 5 ks
Roger la Borde
Prianie v súprave Starflower
5 ks, s vianočným motívom
(2)
Na sklade
9,92 €
s kódom
12,40 € bez kódu
2,48 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Printintin
Prianie Warm Wishes
S vianočným motívom, 10,5x15 cm
(2)
Na sklade
5,12 €
s kódom
6,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 8 ks
Roger la Borde
Prianie v súprave Starflower
8 ks
(1)
Na sklade
11,92 €
s kódom
14,90 € bez kódu
1,86 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 5 ks
Rex London
Baliace papiere v súprave Ladybird
5 ks, 49x69 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
8,32 €
s kódom
10,40 € bez kódu
2,08 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Meri Meri
Vianočné prianie Santa
Na sklade
Posledné kúsky
8,72 €
s kódom
10,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 8 ks
Meri Meri
Darčekové tašky v súprave Rocket
8 ks, 11x6 cm
Na sklade
Posledné kúsky
15,12 €
s kódom
18,90 € bez kódu
2,36 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Kartos
Darčekové škatule v súprave Quadrilobe
3 ks, 14x18 cm
(4)
Na sklade
Posledný kúsok
41,60 €
s kódom
52 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Casa Selección
Baliaci papier
S vianočným motívom, 50x69 cm
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
8,72 €
s kódom
10,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Meri Meri
Vianočné prianie Merry Christmas
13x18 cm
Na sklade
8,32 €
s kódom
10,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Printintin
Prianie You got this, babe!
10,5x15 cm
(3)
Na sklade
5,12 €
s kódom
6,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
MT Masking Tape
Baliaci papier Niña Silla MT Wrap
23x500 cm
Na sklade
55,20 €
s kódom
69 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Meri Meri
Prianie Marble Birthday
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
8,32 €
s kódom
10,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 6 ks
Rex London
Papierové vrecúška v súprave Prehistoric Land
6 ks, 12x5 cm
Na sklade
Posledný kúsok
6,32 €
s kódom
7,90 € bez kódu
1,32 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
súprava 4 ks
Bloomingville
Papierové vrecúška v súprave Holiday
4 ks, s vianočným motívom, 14x18 cm
(5)
Na sklade
Posledné kúsky
6,32 €
s kódom
7,90 € bez kódu
1,98 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Kartos
Darčekové škatule v súprave Lady Rose
2 ks, 12x20 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
22,32 €
s kódom
27,90 € bez kódu
13,95 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Kartos
Darčekové škatule v súprave Lady Rose
2 ks, 39x49 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
63,20 €
s kódom
79 € bez kódu
39,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Kartos
Darčekové škatule v súprave Lady Rose
2 ks, 20x36 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
44 €
s kódom
55 € bez kódu
27,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
1
2
Načítať viac
Súvisiace kategórie
Darčekové poukazy
Slamky
Servítky na oslavu
Nádoby na limonádu