Zľava 20 % na nákup nad 140 € |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Nábytok
Nábytok podľa miestností
Balkónový a terasový nábytok
Balkónový a terasový nábytok
...
Nábytok podľa miestností
Balkónový a terasový nábytok
Balkónový a terasový nábytok so zľavovým kódom
Balkónové stoličky
Balkónové kreslá
Balkónové ležadlá
Balkónové stoly
Balkónové sedenie
Balkónové lavice
Balkónové zásteny
Filtre
1
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Farba
Dizajnový štýl
Dekor
Cena
+ Ďalšie (4)
Zľavový kód
408 výsledkov
Najvyššia zľava
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najvyššia zľava
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Záhradný konferenčný stolík Sorells
Kovový, 63x149 cm, výška 35 cm
Doručenie od 9. 12. 2026
430,40 €
s kódom
538 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Garden Pleasure
Záhradné stoličky v súprave Tacoma
2 ks, hnedé, šírka 26,5 cm, výška 37 cm
(7)
Doručenie od 30. 10. 2026
42,40 €
s kódom
53 € bez kódu
26,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Záhradný konferenčný stolík Garbet
Betónový, okrúhly, ø 60 cm, výška 30 cm
Doručenie od 9. 12. 2026
488 €
s kódom
610 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville
Záhradná stolička Calana
Kovová, sivá, nosnosť 120 kg, šírka 56 cm, výška 82 cm, hĺbka 61 cm
Doručenie od 21. 10. 2026
140 €
s kódom
175 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
WOOOD
Záhradné stoličky v súprave Wings
2 ks, z umelého ratanu, béžové, nosnosť 110 kg, šírka 55 cm, výška 78 cm, hĺbka 54 cm
(4)
Doručenie od 19. 10. 2026
236,80 €
s kódom
296 € bez kódu
148 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Záhradné kreslo Olbia
Drevené, zelené/v prírodnej farbe, nosnosť 130 kg, šírka 86 cm, výška 74 cm, hĺbka 77 cm
Doručenie od 9. 12. 2026
540 €
s kódom
675 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Bizzotto
Záhradný konferenčný stolík Taylor
Hliníkový, skladací, 43x44 cm, výška 36 cm
Doručenie od 22. 10. 2026
72 €
s kódom
90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Záhradné kreslo Turqueta
Drevené, béžové/v prírodnej farbe, nosnosť 130 kg, šírka 105 cm, výška 74 cm, hĺbka 100 cm
Doručenie od 9. 12. 2026
2 029,60 €
s kódom
2 537 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
noo.ma
Záhradný stolík Miko
Kovový, béžový, ø 40 cm, výška 46 cm
Doručenie od 20. 10. 2026
239,20 €
s kódom
299 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
noo.ma
Záhradný konferenčný stolík Fli
Kovový, 65x65 cm, výška 38 cm
Doručenie od 20. 10. 2026
399,20 €
s kódom
499 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Bizzotto
Záhradný konferenčný stolík Taylor
Hliníkový, skladací, 43x44 cm, výška 36 cm
Doručenie od 22. 10. 2026
77,60 €
s kódom
97 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
WOOOD
Záhradný stolík Mica
Plastový, slonovinový, ø 40 cm, výška 47 cm
Doručenie od 19. 10. 2026
289,60 €
s kódom
362 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
noo.ma
Záhradný konferenčný stolík Fli
Kovový, 65x65 cm, výška 38 cm
Doručenie od 20. 10. 2026
399,20 €
s kódom
499 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
noo.ma
Záhradná lavica Nokk
Kovová, oranžová, šírka 114 cm, hĺbka 32 cm, výška 43 cm
Doručenie od 20. 10. 2026
420,80 €
s kódom
526 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
Premium
-20 % s kódom
noo.ma
Záhradná lavica Nokk
Kovová, béžová, šírka 114 cm, hĺbka 32 cm, výška 43 cm
Doručenie od 20. 10. 2026
420,80 €
s kódom
526 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
Bizzotto
Záhradná lounge súprava Noemi
Pre 4 osoby, z masívu akácie, v prírodnej farbe, 4 ks
Doručenie od 26. 10. 2026
485,60 €
s kódom
607 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Záhradný konferenčný stolík Albanella
Betónový, okrúhly, ø 85 cm, výška 44 cm
Doručenie od 9. 12. 2026
540 €
s kódom
675 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (2)
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Záhradná lounge súprava Frares
Pre 4 osoby, z masívu akácie, béžová/v tmavo prírodnej farbe, 4 ks
Doručenie od 16. 12. 2026
828 €
s kódom
1 035 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Bizzotto
Záhradné ležadlo Noemi
Polohovacie, drevené, v prírodnej farbe, nosnosť 110 kg, šírka 58 cm, výška 89,5 cm, hĺbka 163 cm
Doručenie od 22. 10. 2026
199,20 €
s kódom
249 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
noo.ma
Záhradná lavica Nokk
Kovová, modrá, šírka 114 cm, hĺbka 32 cm, výška 43 cm
Doručenie od 20. 10. 2026
456,80 €
s kódom
571 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
Premium
-20 % s kódom
noo.ma
Záhradná lavica Navo
Drevená, tmavohnedá, šírka 120 cm, hĺbka 40 cm, výška 44 cm
(1)
Doručenie od 20. 10. 2026
215,20 €
s kódom
269 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Unique Furniture
Záhradná lounge súprava Bistro
Z umelého ratanu, svetlosivá, 3 ks
Doručenie od 21. 10. 2026
1 207,20 €
s kódom
1 509 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Bizzotto
Záhradná lounge súprava Kallen
Pre 4 osoby, hliníková, v prírodnej farbe, 4 ks
(1)
Doručenie od 26. 10. 2026
643,20 €
s kódom
804 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
WOOOD
Záhradná lavica Loggia
Plastová, slonovinová, nosnosť 350 kg, šírka 190 cm, hĺbka 40 cm, výška 45 cm
Doručenie od 21. 10. 2026
771,20 €
s kódom
964 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
House Nordic
Záhradné ležadlo Curtis
Polohovacie/skladacie, kovové, béžové, nosnosť 110 kg, šírka 60 cm, výška 80 cm, hĺbka 97 cm
Doručenie od 19. 10. 2026
127,20 €
s kódom
159 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Záhradný konferenčný stolík Albanella
Betónový, okrúhly, ø 110 cm, výška 35 cm
Doručenie od 9. 12. 2026
709,60 €
s kódom
887 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (3)
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Záhradná stolička Sadirar
Drevená, v prírodnej farbe, šírka 44 cm, výška 78 cm, hĺbka 49 cm
Doručenie od 7. 12. 2026
44 €
s kódom
55 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville
Záhradná lavica Adilly
Ratanová, v prírodnej farbe, šírka 114 cm, hĺbka 38 cm, výška 45 cm
Doručenie od 21. 10. 2026
159,20 €
s kódom
199 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Záhradný konferenčný stolík Albanella
Betónový, okrúhly, ø 65 cm, výška 51,5 cm
Doručenie od 7. 12. 2026
336,80 €
s kódom
421 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (3)
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Záhradný konferenčný stolík Albanella
Betónový, okrúhly, ø 85 cm, výška 44 cm
Doručenie od 9. 12. 2026
540 €
s kódom
675 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (3)
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Záhradné kreslo Sabolla
Drevené, v prírodnej farbe, nosnosť 130 kg, šírka 69 cm, výška 78 cm, hĺbka 76 cm
(1)
Doručenie od 9. 12. 2026
388 €
s kódom
485 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Karup
Záhradné kreslo Out Sit & Sleep
Polstrované, hnedé/béžové, nosnosť 100 kg, šírka 65 cm, výška 30 cm
(13)
Doručenie od 16. 10. 2026
284,80 €
s kódom
356 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Garden Pleasure
Záhradná lavica Silea
Kovová, tmavosivá/hnedá, šírka 180 cm, hĺbka 36 cm, výška 43,5 cm
Doručenie od 3. 11. 2026
308 €
s kódom
385 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Záhradná lounge súprava Vellana
Pre 5 osôb, z masívu akácie, béžová/v prírodnej farbe, 4 ks
(3)
Doručenie od 9. 12. 2026
2 029,60 €
s kódom
2 537 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
noo.ma
Záhradná lavica Navo
Drevená, zelená, šírka 120 cm, hĺbka 40 cm, výška 44 cm
(1)
Doručenie od 20. 10. 2026
215,20 €
s kódom
269 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Floriane Garden
Záhradná lounge súprava Beech
Pre 2 osoby, z bukového dreva, krémovobiela/v prírodnej farbe, 3 ks
(2)
Doručenie od 6. 11. 2026
236,80 €
s kódom
296 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Karup
Záhradné kreslo Out Buckle Up
Polstrované, čierne/sivé, nosnosť 100 kg, šírka 70 cm, výška 68 cm, hĺbka 95 cm
(2)
Doručenie od 20. 10. 2026
499,20 €
s kódom
624 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Bizzotto
Záhradná lavica Noemi
Drevená, v prírodnej farbe, nosnosť 220 kg, šírka 120 cm, hĺbka 60 cm, výška 88 cm
Doručenie od 22. 10. 2026
188,80 €
s kódom
236 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
House Nordic
Záhradné stoličky v súprave Cleveland
2 ks, drevené/kovové, v prírodnej farbe, nosnosť 110 kg, šírka 64 cm, výška 91 cm, hĺbka 58 cm
Doručenie od 21. 10. 2026
331,20 €
s kódom
414 € bez kódu
207 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Záhradné ležadlo Sonsaura
Polohovacie, dvojmiestne, drevené, biele/v prírodnej farbe, nosnosť 260 kg, šírka 139 cm, výška 88 cm, hĺbka 198 cm
(1)
Doručenie od 9. 12. 2026
760 €
s kódom
950 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Záhradné kreslo Sorells
Polstrované, sivé, nosnosť 200 kg, šírka 115 cm, výška 73 cm, hĺbka 113 cm
Doručenie od 9. 12. 2026
956 €
s kódom
1 195 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Záhradná lounge súprava Sacova
Pre 4 osoby, z eukalyptového dreva, biela/v prírodnej farbe, 4 ks
(1)
Doručenie od 9. 12. 2026
2 389,60 €
s kódom
2 987 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Záhradná stolička
Drevená, hnedá/v prírodnej farbe, nosnosť 130 kg, šírka 56 cm, výška 78 cm, hĺbka 50 cm
(3)
Doručenie od 9. 12. 2026
190,40 €
s kódom
238 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Garden Pleasure
Závesný balkónový stolík Tabora
Závesný/sklápací, závesný, zelený/sivý, 60x60 cm, výška 18,5 cm
Doručenie od 30. 10. 2026
52 €
s kódom
65 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Záhradný konferenčný stolík Dandara
S doskou z akácie, okrúhly, ø 70 cm, výška 40 cm
(11)
Doručenie od 9. 12. 2026
184,80 €
s kódom
231 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (3)
-20 % s kódom
Garden Pleasure
Záhradná lavica Solo
Drevená, v prírodnej farbe, nosnosť 180 kg, šírka 120 cm, hĺbka 60 cm, výška 92 cm
Doručenie od 30. 10. 2026
363,20 €
s kódom
454 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Garden Pleasure
Záhradný regál MWH
Kovový, modrý, 48x48 cm, výška 180 cm
(2)
Doručenie od 3. 11. 2026
53,60 €
s kódom
67 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Karup
Záhradné kreslo Out Hippo
Polstrované, hnedé/béžové, nosnosť 100 kg, šírka 100 cm, výška 75 cm, hĺbka 122 cm
Doručenie od 20. 10. 2026
571,20 €
s kódom
714 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
1
...
5
6
7
8
9
Načítať viac
Súvisiace kategórie
Záhradné závesné kreslá
Balkónové stoličky
Balkónové lavice
Slnečníky
Balkónové kreslá
Balkónové ležadlá
Záhradné jedálenské stoly
Záhradný textil
Balkónové sedenie