Zľava 20 % na nákup nad 140 € |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Nábytok
Stoličky
Barové stoličky
Barové stoličky
...
Stoličky
Barové stoličky
Barové stoličky so zľavovým kódom
Filtre
1
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Farba
Typ
Vlastnosť
Materiál
+ Ďalšie (11)
Zľavový kód
305 výsledkov
Najlacnejšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najlacnejšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
-20 % s kódom
Premier Housewares
Barová stolička District
Z brestového dreva, sivá/v tmavo prírodnej farbe, výška sedadla 75 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
52,80 €
s kódom
66 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
-20 % s kódom
Premier Housewares
Barová stolička District
Z brestového dreva, biela/v prírodnej farbe, výška sedadla 75 cm
(1)
Doručenie od 29. 10. 2026
52,80 €
s kódom
66 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
-20 % s kódom
Premier Housewares
Barová stolička District
Z brestového dreva, v zlatej farbe/v prírodnej farbe, výška sedadla 75 cm
(1)
Doručenie od 29. 10. 2026
57,60 €
s kódom
72 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
-20 % s kódom
Premier Housewares
Barová stolička District
Z brestového dreva, v striebornej farbe/v prírodnej farbe, výška sedadla 75 cm
(1)
Doručenie od 29. 10. 2026
57,60 €
s kódom
72 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
-20 % s kódom
Obľúbené
Actona
Barová stolička Finch
S nastaviteľnou výškou, čalúnená, zamatová, sivá, výška sedadla 62 cm
(27)
Na sklade
Posledné kúsky
59,20 €
s kódom
74 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Actona
Barová stolička Finch
S nastaviteľnou výškou, čalúnená, z umelej (eko) kože, sivá, výška sedadla 62 cm
(17)
Na sklade
59,20 €
s kódom
74 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Obľúbené
Actona
Barová stolička Finch
S nastaviteľnou výškou, kovová, čierna, výška sedadla 59 cm
(48)
Na sklade
60 €
s kódom
75 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Actona
Barová stolička Wilma
Čalúnená, sivá, výška sedadla 73 cm
(19)
Na sklade
60 €
s kódom
75 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Premier Housewares
Barová stolička Brixton
Čalúnená, čierna/hnedá, výška sedadla 64 cm
Na sklade
Posledné kúsky
61,60 €
s kódom
77 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Premier Housewares
Barová stolička Chester
Z kaučukového dreva, biela/v prírodnej farbe, výška sedadla 74 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
62,40 €
s kódom
78 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Premier Housewares
Barová stolička Chester
Z kaučukového dreva, čierna/v prírodnej farbe, výška sedadla 74 cm
Doručenie od 29. 10. 2026
62,40 €
s kódom
78 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Actona
Barová stolička Tina
Čalúnená, z umelej (eko) kože, čierna, výška sedadla 76 cm
(31)
Na sklade
Posledné kúsky
65,60 €
s kódom
82 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Barová stolička Brighter
Čalúnená, z umelej (eko) kože, biela, výška sedadla 75 cm
(17)
Na sklade
Posledný kúsok
76 €
s kódom
95 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
House Nordic
Barová stolička Middelfart
S nastaviteľnou výškou/otočná, čalúnená, béžová, výška sedadla 61 cm
Doručenie od 19. 10. 2026
77,60 €
s kódom
97 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
House Nordic
Barová stolička Badalona
Čalúnená, z textílie buklé, hnedá, výška sedadla 65 cm
(3)
Na sklade
79,20 €
s kódom
99 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Actona
Barová stolička Tina
Čalúnená, z umelej (eko) kože, biela, výška sedadla 76 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
85,60 €
s kódom
107 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Bonami Essentials
Barová stolička Club
Z kaučukového dreva, v prírodnej farbe, výška sedadla 75 cm
(14)
Na sklade
86,40 €
s kódom
108 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
House Nordic
Barová stolička Badalona
Čalúnená, z textílie buklé, biela, výška sedadla 65 cm
(16)
Na sklade
90,40 €
s kódom
113 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Barová stolička Orlando-T
S nastaviteľnou výškou, z imitácie kože, z umelej (eko) kože, matne biela, výška sedadla 60 cm
Na sklade
Posledný kúsok
90,40 €
s kódom
113 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Barová stolička Orlando-T
S nastaviteľnou výškou, z imitácie kože, z umelej (eko) kože, matne čierna, výška sedadla 60 cm
Na sklade
Posledný kúsok
90,40 €
s kódom
113 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Premier Housewares
Barová stolička District
Z brestového dreva, v striebornej farbe/v prírodnej farbe, výška sedadla 75 cm
(1)
Doručenie od 29. 10. 2026
92 €
s kódom
115 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
-20 % s kódom
Actona
Barová stolička Adisa
S nastaviteľnou výškou/otočná, čalúnená, tmavosivá, výška sedadla 65 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
92,80 €
s kódom
116 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Premier Housewares
Barová stolička Bandar
Z bukového dreva, čierna/v prírodnej farbe, výška sedadla 72 cm
Doručenie od 29. 10. 2026
95,20 €
s kódom
119 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Záhradná barová stolička Glenville
Kovová, čierna, nosnosť 130 kg, šírka 48 cm, hĺbka 55 cm, výška sedadla 62 cm
(9)
Na sklade
Posledné kúsky
100 €
s kódom
125 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Výška sedadla (2)
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Záhradná barová stolička Glenville
Kovová, béžová, nosnosť 130 kg, šírka 48 cm, hĺbka 55 cm, výška sedadla 62 cm
(5)
Doručenie od 7. 12. 2026
100 €
s kódom
125 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Mauro Ferretti
Barová stolička Paris
Čalúnená, čierna/v zlatej farbe, výška sedadla 74 cm
(10)
Na sklade
Posledné kúsky
101,60 €
s kódom
127 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Premier Housewares
Barová stolička District
Z brestového dreva, čierna/v prírodnej farbe, výška sedadla 78 cm
Doručenie od 2. 11. 2026
101,60 €
s kódom
127 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Unique Furniture
Barová stolička Whitby
Plastová, v petrolejovej farbe, výška sedadla 67,5 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
102,40 €
s kódom
128 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+4
+5
-20 % s kódom
Mauro Ferretti
Barová stolička Paris
Čalúnená, zamatová, svetlosivá, výška sedadla 74 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
102,40 €
s kódom
128 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Mauro Ferretti
Barová stolička Paris
Čalúnená, zamatová, sivá, výška sedadla 74 cm
(1)
Doručenie od 26. 10. 2026
102,40 €
s kódom
128 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Premier Housewares
Barová stolička District
Z brestového dreva, v zlatej farbe/v prírodnej farbe, výška sedadla 78 cm
Doručenie od 2. 11. 2026
104,80 €
s kódom
131 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Premier Housewares
Barová stolička District
Z brestového dreva, v striebornej farbe/v prírodnej farbe, výška sedadla 78 cm
Doručenie od 2. 11. 2026
104,80 €
s kódom
131 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Unique Furniture
Barová stolička Whitby
Plastová, sivá, výška sedadla 67,5 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
105,60 €
s kódom
132 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+4
+5
-20 % s kódom
Novinka
Bizzotto
Barová stolička Barclay
S nastaviteľnou výškou/otočná, z imitácie kože, z umelej (eko) kože, biela
Doručenie od 22. 10. 2026
106,40 €
s kódom
133 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Novinka
Bizzotto
Barová stolička Barclay
S nastaviteľnou výškou/otočná, z imitácie kože, z umelej (eko) kože, čierna
Doručenie od 22. 10. 2026
106,40 €
s kódom
133 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Unique Furniture
Barová stolička Whitby
Plastová, čierna, výška sedadla 67,5 cm
(5)
Na sklade
108 €
s kódom
135 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+4
+5
-20 % s kódom
Unique Furniture
Barová stolička Whitby
Plastová, khaki, výška sedadla 67,5 cm
(1)
Na sklade
108 €
s kódom
135 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+4
+5
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Záhradná barová stolička Glenville
Kovová, čierna, nosnosť 130 kg, šírka 53 cm, hĺbka 53 cm, výška sedadla 74 cm
(8)
Na sklade
108,80 €
s kódom
136 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Výška sedadla (2)
-20 % s kódom
Mauro Ferretti
Barová stolička Paris
Čalúnená, zamatová, tyrkysovomodrá, výška sedadla 74 cm
(1)
Doručenie od 26. 10. 2026
108,80 €
s kódom
136 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Premier Housewares
Barová stolička District
Z brestového dreva, v prírodnej farbe/v ružovo zlatej farbe, výška sedadla 75 cm
(1)
Doručenie od 29. 10. 2026
109,60 €
s kódom
137 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
-20 % s kódom
Unique Furniture
Barová stolička Whitby
Plastová, svetlozelená, výška sedadla 67,5 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
110,40 €
s kódom
138 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+4
+5
-20 % s kódom
Unique Furniture
Barová stolička Whitby
Plastová, svetlomodrá, výška sedadla 67,5 cm
(3)
Na sklade
Posledný kúsok
115,20 €
s kódom
144 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+4
+5
-20 % s kódom
White Label
Barová stolička Tangle
Z teakového dreva, čierna, výška sedadla 76 cm
Na sklade
Posledný kúsok
116,80 €
s kódom
146 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
Premium
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Kave Home
Barové stoličky v súprave Zaib
2 ks, s nastaviteľnou výškou, čalúnené, ženilkové, béžové, výška sedadla 53,5 cm
(16)
Na sklade
Posledný kúsok
117,60 €
s kódom
147 € bez kódu
73,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Kave Home
Barové stoličky v súprave Zaib
2 ks, s nastaviteľnou výškou, čalúnené, ženilkové, čierne, výška sedadla 53,5 cm
(12)
Na sklade
Posledné kúsky
117,60 €
s kódom
147 € bez kódu
73,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 2 ks
House Nordic
Barové stoličky v súprave Trondheim
2 ks, s nastaviteľnou výškou/otočné, čalúnené, z umelej (eko) kože, čierne, výška sedadla 60 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
117,60 €
s kódom
147 € bez kódu
73,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Unique Furniture
Barová stolička Whitby
Plastová, biela, výška sedadla 67,5 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
120 €
s kódom
150 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+4
+5
Premium
-20 % s kódom
Hübsch
Barová stolička Folk
Z dubového dreva, v prírodnej farbe, výška sedadla 52 cm
(5)
Doručenie od 2. 11. 2026
120,80 €
s kódom
151 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
1
2
3
4
5
6
7
Načítať viac
Súvisiace kategórie
Barové stoly
Vankúše na sedenie
Obľúbené filtre
Barové stoličky dekor dub
Industriálne barové stoličky
Retro barové stoličky
Červené barové stoličky
Biele barové stoličky
Čierne barové stoličky
Barové stoličky v súprave
Drevené barové stoličky
Kovové barové stoličky
Polstrované barové stoličky