Zľava 20 % na nákup nad 140 € |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Nábytok
Stoličky
Barové stoličky
Barové stoličky
...
Stoličky
Barové stoličky
Barové stoličky so zľavovým kódom
Filtre
1
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Farba
Typ
Vlastnosť
Materiál
+ Ďalšie (11)
Zľavový kód
305 výsledkov
Najlacnejšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najlacnejšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Barová stolička Calixta
Z mahagónového dreva, kožená, čierna
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
218,40 €
s kódom
273 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Barová stolička Ciselia
Čalúnená, ženilková, v terakotovej farbe, výška sedadla 75 cm
(39)
Doručenie od 9. 12. 2026
218,40 €
s kódom
273 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Farba nôh (2)
+ Výška sedadla (2)
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Barová stolička Ciselia
Čalúnená, ženilková, tmavozelená, výška sedadla 65 cm
(39)
Doručenie od 9. 12. 2026
218,40 €
s kódom
273 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Farba nôh (2)
+ Výška sedadla (2)
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Barová stolička Ciselia
Čalúnená, ženilková, tmavozelená, výška sedadla 75 cm
(39)
Doručenie od 9. 12. 2026
218,40 €
s kódom
273 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Farba nôh (2)
+ Výška sedadla (2)
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Barová stolička Ciselia
Čalúnená, ženilková, v terakotovej farbe, výška sedadla 65 cm
(39)
Doručenie od 9. 12. 2026
218,40 €
s kódom
273 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Farba nôh (2)
+ Výška sedadla (2)
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Barová stolička Ciselia
Čalúnená, ženilková, tmavozelená, výška sedadla 75 cm
(39)
Doručenie od 9. 12. 2026
218,40 €
s kódom
273 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
+ Farba nôh (2)
+ Výška sedadla (2)
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Barová stolička Ciselia
Čalúnená, ženilková, v terakotovej farbe, výška sedadla 75 cm
(39)
Doručenie od 9. 12. 2026
218,40 €
s kódom
273 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
+ Farba nôh (2)
+ Výška sedadla (2)
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Barová stolička Analy
Z dubového dreva, hnedá/v prírodnej farbe, výška sedadla 65 cm
Doručenie od 9. 12. 2026
218,40 €
s kódom
273 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Barová stolička Analy
Z dubového dreva, čierna/v prírodnej farbe, výška sedadla 65 cm
Doručenie od 9. 12. 2026
218,40 €
s kódom
273 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Barová stolička Calixta
Z imitácie kože, kožená, v prírodnej farbe, výška sedadla 67 cm
(1)
Doručenie od 7. 12. 2026
218,40 €
s kódom
273 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Barová stolička Yalia
Z dubového dreva, čierna/v prírodnej farbe, výška sedadla 65 cm
Na sklade
Posledný kúsok
220,80 €
s kódom
276 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Marckeric
Barové stoličky v súprave Saula
2 ks, čalúnené, z umelej (eko) kože, béžové, výška sedadla 65,5 cm
Doručenie od 16. 10. 2026
220,80 €
s kódom
276 € bez kódu
138 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Marckeric
Barové stoličky v súprave Saula
2 ks, čalúnené, z umelej (eko) kože, tmavozelené, výška sedadla 65,5 cm
Doručenie od 16. 10. 2026
220,80 €
s kódom
276 € bez kódu
138 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Marckeric
Barové stoličky v súprave Adriana
2 ks, čalúnené, čierne/taupe, výška sedadla 66 cm
(6)
Na sklade
Posledné kúsky
221,60 €
s kódom
277 € bez kódu
138,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Marckeric
Barové stoličky v súprave Arus
2 ks, čalúnené, menčestrové, modré, výška sedadla 66 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
222,40 €
s kódom
278 € bez kódu
139 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Actona
Barové stoličky v súprave Roxby
2 ks, z kaučukového dreva, čierne, výška sedadla 77 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
222,40 €
s kódom
278 € bez kódu
139 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Marckeric
Barové stoličky v súprave Arus
2 ks, čalúnené, menčestrové, svetlosivé, výška sedadla 66 cm
(2)
Doručenie od 16. 10. 2026
222,40 €
s kódom
278 € bez kódu
139 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Marckeric
Barové stoličky v súprave Arus
2 ks, čalúnené, menčestrové, čierne, výška sedadla 66 cm
(2)
Doručenie od 16. 10. 2026
224 €
s kódom
280 € bez kódu
140 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Unique Furniture
Barová stolička Elk
S podrúčkami, čalúnená, ženilková, hnedá/krémovobiela, výška sedadla 67 cm
Doručenie od 19. 10. 2026
226,40 €
s kódom
283 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Unique Furniture
Barová stolička Elk
S podrúčkami, čalúnená, ženilková, krémovobiela/v prírodnej farbe, výška sedadla 67 cm
Doručenie od 19. 10. 2026
226,40 €
s kódom
283 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Mauro Ferretti
Barová stolička Malia
S nastaviteľnou výškou/otočná, čalúnená, v petrolejovej farbe/čierna, výška sedadla 61 cm
Doručenie od 26. 10. 2026
226,40 €
s kódom
283 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Novinka
DAN-FORM Denmark
Barová stolička S.I.T
Z umelej (eko) kože, hnedá, výška sedadla 69,5 cm
Doručenie od 27. 10. 2026
227,20 €
s kódom
284 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Novinka
DAN-FORM Denmark
Barová stolička S.I.T
Z umelej (eko) kože, béžová, výška sedadla 69,5 cm
Doručenie od 27. 10. 2026
227,20 €
s kódom
284 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Novinka
DAN-FORM Denmark
Barová stolička S.I.T
Z umelej (eko) kože, hnedá, výška sedadla 79,5 cm
Doručenie od 27. 10. 2026
230,40 €
s kódom
288 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Novinka
DAN-FORM Denmark
Barová stolička S.I.T
Z umelej (eko) kože, sivá, výška sedadla 79,5 cm
Doručenie od 27. 10. 2026
230,40 €
s kódom
288 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Novinka
DAN-FORM Denmark
Barová stolička S.I.T
Z umelej (eko) kože, čierna, výška sedadla 79,5 cm
Doručenie od 27. 10. 2026
230,40 €
s kódom
288 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Actona
Barové stoličky v súprave Flynn
2 ks, s nastaviteľnou výškou/otočné, čalúnené, sivé, výška sedadla 89 cm
(2)
Doručenie od 21. 10. 2026
231,20 €
s kódom
289 € bez kódu
144,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Marckeric
Barové stoličky v súprave Adriana
2 ks, čalúnené, červené/v prírodnej farbe, výška sedadla 66 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
232,80 €
s kódom
291 € bez kódu
145,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Marckeric
Barové stoličky v súprave Adriana
2 ks, čalúnené, béžové/v prírodnej farbe, výška sedadla 66 cm
(6)
Na sklade
Posledné kúsky
232,80 €
s kódom
291 € bez kódu
145,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Barová stolička Yalia
Z dubového dreva, v prírodnej farbe, výška sedadla 65 cm
Doručenie od 9. 12. 2026
236 €
s kódom
295 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Barová stolička Yalia
Z dubového dreva, hnedá/v prírodnej farbe, výška sedadla 65 cm
Doručenie od 9. 12. 2026
236 €
s kódom
295 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
DAN-FORM Denmark
Barová stolička Glamorous
Čalúnená, z umelej (eko) kože, čierna, výška sedadla 77 cm
Na sklade
Posledný kúsok
236,80 €
s kódom
296 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Actona
Barové stoličky v súprave Flynn
2 ks, s nastaviteľnou výškou/otočné, čalúnené, z umelej (eko) kože, tmavohnedé, výška sedadla 89 cm
(2)
Doručenie od 21. 10. 2026
236,80 €
s kódom
296 € bez kódu
148 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
House Nordic
Barová stolička Perugia
Z teakového dreva, kožená, hnedá, výška sedadla 60 cm
Na sklade
Posledný kúsok
243,20 €
s kódom
304 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Barová stolička Yvette
S podrúčkami, čalúnená, ženilková, béžová, výška sedadla 65 cm
Na sklade
Posledný kúsok
247,20 €
s kódom
309 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Barová stolička Derile
S podrúčkami, z dubového dreva, v prírodnej farbe, výška sedadla 65 cm
Doručenie od 9. 12. 2026
252,80 €
s kódom
316 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Barová stolička Derile
S podrúčkami, z dubového dreva, hnedá, výška sedadla 65 cm
Doručenie od 9. 12. 2026
252,80 €
s kódom
316 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Barová stolička Derile
S podrúčkami, z dubového dreva, čierna, výška sedadla 65 cm
Doručenie od 9. 12. 2026
252,80 €
s kódom
316 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Záhradná barová stolička Nina
Drevená, čierna/v prírodnej farbe, nosnosť 260 kg, šírka 54 cm, hĺbka 54 cm, výška sedadla 62 cm
Doručenie od 9. 12. 2026
252,80 €
s kódom
316 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Záhradná barová stolička Tavari
Kovová, béžová, nosnosť 130 kg, šírka 60 cm, hĺbka 60 cm, výška sedadla 63 cm
Doručenie od 9. 12. 2026
252,80 €
s kódom
316 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Výška sedadla (2)
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Záhradná barová stolička Nina
Drevená, hnedá, nosnosť 130 kg, šírka 54 cm, hĺbka 54 cm, výška sedadla 62 cm
Doručenie od 9. 12. 2026
252,80 €
s kódom
316 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Actona
Barové stoličky v súprave Lucy
2 ks, s nastaviteľnou výškou/otočné, čalúnené, béžové, výška sedadla 84 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
255,20 €
s kódom
319 € bez kódu
159,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
DAN-FORM Denmark
Barová stolička Zed
Čalúnená, z umelej (eko) kože, čierna, výška sedadla 77 cm
Na sklade
Posledný kúsok
256,80 €
s kódom
321 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Marckeric
Barové stoličky v súprave Rush
2 ks, čalúnené, tmavosivé, výška sedadla 65 cm
Na sklade
Posledný kúsok
257,60 €
s kódom
322 € bez kódu
161 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Actona
Barové stoličky v súprave Lucy
2 ks, s nastaviteľnou výškou/otočné, čalúnené, ženilkové, výška sedadla 62 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
259,20 €
s kódom
324 € bez kódu
162 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Light & Living
Barová stolička Emma
Zamatová, zamatová, v horčicovej farbe, výška sedadla 65 cm
Na sklade
Posledné kúsky
259,20 €
s kódom
324 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Tenzo
Barové stoličky v súprave Tori
2 ks, sivé, výška sedadla 71 cm
(4)
Na sklade
260 €
s kódom
325 € bez kódu
162,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Actona
Barové stoličky v súprave Brooke
2 ks, s nastaviteľnou výškou/otočné, čalúnené, tmavosivé, výška sedadla 84 cm
Na sklade
Posledné kúsky
260,80 €
s kódom
326 € bez kódu
163 € / ks
Do košíka
Do košíka
1
2
3
4
5
6
7
Načítať viac
Súvisiace kategórie
Barové stoly
Vankúše na sedenie
Obľúbené filtre
Barové stoličky dekor dub
Industriálne barové stoličky
Retro barové stoličky
Červené barové stoličky
Biele barové stoličky
Čierne barové stoličky
Barové stoličky v súprave
Drevené barové stoličky
Kovové barové stoličky
Polstrované barové stoličky