Zľava 20 % na nákup nad 140 € |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Nábytok
Stoličky
Barové stoličky
Barové stoličky
...
Stoličky
Barové stoličky
Barové stoličky so zľavovým kódom
Filtre
1
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Farba
Typ
Vlastnosť
Materiál
+ Ďalšie (11)
Zľavový kód
305 výsledkov
Najlacnejšie za kus
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najlacnejšie za kus
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
-20 % s kódom
House Nordic
Barová stolička Levanto
Čalúnená, béžová/v prírodnej farbe, výška sedadla 65 cm
Doručenie od 21. 10. 2026
176,80 €
s kódom
221 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
noo.ma
Barová stolička Doon
Oceľová, čierna, výška sedadla 65 cm
Doručenie od 20. 10. 2026
183,20 €
s kódom
229 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
+ Rozmery (2)
Premium
-20 % s kódom
noo.ma
Barová stolička Doon
Oceľová, žltá, výška sedadla 65 cm
Doručenie od 20. 10. 2026
183,20 €
s kódom
229 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
+ Rozmery (2)
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Barová stolička Konna
S podrúčkami, čalúnená, ženilková, béžová, výška sedadla 66 cm
Na sklade
Posledné kúsky
184 €
s kódom
230 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Farba nôh (2)
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Barová stolička Konna
S podrúčkami, čalúnená, ženilková, béžová, výška sedadla 66 cm
Na sklade
Posledné kúsky
184 €
s kódom
230 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Farba nôh (2)
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Barová stolička Eamy
Čalúnená, ženilková, hnedá/béžová, výška sedadla 77 cm
(7)
Na sklade
Posledné kúsky
184 €
s kódom
230 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
+ Výška sedadla (2)
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Barová stolička Ciselia
Čalúnená, ženilková, svetlohnedá, výška sedadla 65 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
184 €
s kódom
230 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
+ Farba nôh (2)
+ Výška sedadla (2)
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Barová stolička Ciselia
Čalúnená, ženilková, béžová, výška sedadla 65 cm
(3)
Doručenie od 9. 12. 2026
184,80 €
s kódom
231 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Farba nôh (4)
+ Výška sedadla (2)
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Barová stolička Ciselia
Čalúnená, ženilková, béžová, výška sedadla 65 cm
(5)
Doručenie od 9. 12. 2026
184,80 €
s kódom
231 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
+ Farba nôh (4)
+ Výška sedadla (2)
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Barová stolička Ciselia
Čalúnená, ženilková, béžová, výška sedadla 75 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
184,80 €
s kódom
231 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Farba nôh (4)
+ Výška sedadla (2)
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Barová stolička Ciselia
Čalúnená, ženilková, béžová, výška sedadla 75 cm
(13)
Na sklade
Posledné kúsky
184,80 €
s kódom
231 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
+ Farba nôh (4)
+ Výška sedadla (2)
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Barová stolička Eamy
Čalúnená, z umelej (eko) kože, béžová/v prírodnej farbe, výška sedadla 65 cm
(7)
Doručenie od 9. 12. 2026
184,80 €
s kódom
231 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
+ Výška sedadla (2)
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Barová stolička Eamy
Čalúnená, z umelej (eko) kože, béžová/v prírodnej farbe, výška sedadla 77 cm
(7)
Doručenie od 9. 12. 2026
184,80 €
s kódom
231 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
+ Výška sedadla (2)
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Barová stolička Eamy
Čalúnená, hnedá/béžová, výška sedadla 65 cm
(1)
Doručenie od 7. 12. 2026
184,80 €
s kódom
231 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
+ Výška sedadla (2)
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Barová stolička Eamy
Čalúnená, z umelej (eko) kože, hnedá, výška sedadla 65 cm
(7)
Na sklade
Posledné kúsky
184,80 €
s kódom
231 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
+ Výška sedadla (2)
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Barová stolička Eamy
Čalúnená, z umelej (eko) kože, hnedá, výška sedadla 77 cm
(7)
Doručenie od 9. 12. 2026
184,80 €
s kódom
231 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
+ Výška sedadla (2)
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Záhradná barová stolička Maurina
Kovová, sivozelená, nosnosť 160 kg, šírka 56 cm, hĺbka 56 cm, výška sedadla 64,5 cm
Doručenie od 9. 12. 2026
184,80 €
s kódom
231 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Výška sedadla (2)
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Barová stolička Eamy
Čalúnená, ženilková, sivá/v prírodnej farbe, výška sedadla 65 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
184,80 €
s kódom
231 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
+ Výška sedadla (2)
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Barová stolička Eamy
Čalúnená, ženilková, sivá/v prírodnej farbe, výška sedadla 77 cm
(7)
Doručenie od 9. 12. 2026
184,80 €
s kódom
231 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
+ Výška sedadla (2)
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Barová stolička Ciselia
Čalúnená, ženilková, svetlohnedá, výška sedadla 75 cm
(3)
Doručenie od 16. 12. 2026
184,80 €
s kódom
231 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
+ Farba nôh (2)
+ Výška sedadla (2)
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Barová stolička Ciselia
Čalúnená, ženilková, tmavosivá, výška sedadla 75 cm
(3)
Doručenie od 9. 12. 2026
184,80 €
s kódom
231 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
+ Výška sedadla (2)
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Barová stolička Eamy
Čalúnená, ženilková, čierna/sivá, výška sedadla 77 cm
(7)
Doručenie od 9. 12. 2026
184,80 €
s kódom
231 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
+ Výška sedadla (2)
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Barová stolička Eamy
Čalúnená, ženilková, čierna/sivá, výška sedadla 65 cm
(7)
Na sklade
Posledné kúsky
184,80 €
s kódom
231 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
+ Výška sedadla (2)
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Rowico
Barové stoličky v súprave Alison
2 ks, otočné, čalúnené, béžové, výška sedadla 65 cm
(3)
Doručenie od 22. 10. 2026
375,20 €
s kódom
469 € bez kódu
234,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Rowico
Barové stoličky v súprave Alison
2 ks, otočné, čalúnené, béžové, výška sedadla 65 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
375,20 €
s kódom
469 € bez kódu
234,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Rowico
Barové stoličky v súprave Alison
2 ks, otočné, čalúnené, sivé, výška sedadla 65 cm
(1)
Doručenie od 22. 10. 2026
375,20 €
s kódom
469 € bez kódu
234,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
noo.ma
Barová stolička Doon
Oceľová, modrá, výška sedadla 75 cm
Doručenie od 20. 10. 2026
192 €
s kódom
240 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
+ Rozmery (2)
Premium
-20 % s kódom
noo.ma
Barová stolička Doon
Oceľová, červená, výška sedadla 75 cm
Doručenie od 20. 10. 2026
192 €
s kódom
240 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
+ Rozmery (2)
Premium
-20 % s kódom
noo.ma
Barová stolička Doon
Oceľová, čierna, výška sedadla 75 cm
Na sklade
Posledné kúsky
192 €
s kódom
240 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
+ Rozmery (2)
Premium
-20 % s kódom
noo.ma
Barová stolička Doon
Oceľová, žltá, výška sedadla 75 cm
Doručenie od 20. 10. 2026
192 €
s kódom
240 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
súprava 2 ks
White Label
Barové stoličky v súprave Jolien
2 ks, čalúnené, sivé, výška sedadla 65 cm
Na sklade
Posledné kúsky
387,20 €
s kódom
484 € bez kódu
242 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Barová stolička Ciselia
Čalúnená, ženilková, tmavozelená, výška sedadla 65 cm
(1)
Doručenie od 9. 12. 2026
193,60 €
s kódom
242 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
+ Farba nôh (2)
+ Výška sedadla (2)
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Barová stolička Ciselia
Čalúnená, ženilková, v terakotovej farbe, výška sedadla 65 cm
(39)
Doručenie od 9. 12. 2026
193,60 €
s kódom
242 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
+ Farba nôh (2)
+ Výška sedadla (2)
Premium
-20 % s kódom
súprava 2 ks
MOME
Barové stoličky v súprave Ilia
2 ks, s podrúčkami/otočné, čalúnené, ženilkové, krémovobiele/v prírodnej farbe
Doručenie od 16. 10. 2026
395,20 €
s kódom
494 € bez kódu
247 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
noo.ma
Barová stolička Doon
Oceľová, svetlosivá, výška sedadla 75 cm
Doručenie od 20. 10. 2026
199,20 €
s kódom
249 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Novinka
DAN-FORM Denmark
Barová stolička Paz
Kožená, hnedá, výška sedadla 77 cm
Doručenie od 27. 10. 2026
202,40 €
s kódom
253 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Novinka
DAN-FORM Denmark
Barová stolička S.I.T
V prírodnej farbe, výška sedadla 75 cm
Doručenie od 23. 10. 2026
213,60 €
s kódom
267 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Novinka
DAN-FORM Denmark
Barová stolička S.I.T
V tmavo prírodnej farbe, výška sedadla 75 cm
Doručenie od 23. 10. 2026
213,60 €
s kódom
267 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Novinka
DAN-FORM Denmark
Barová stolička S.I.T
Čierna, výška sedadla 75 cm
Doručenie od 23. 10. 2026
213,60 €
s kódom
267 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Novinka
Mauro Ferretti
Barová stolička Vienna
S podrúčkami, zamatová, zamatová, krémovobiela/v zlatej farbe, výška sedadla 90 cm
Doručenie od 26. 10. 2026
216,80 €
s kódom
271 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Barová stolička Analy
Z dubového dreva, v prírodnej farbe, výška sedadla 65 cm
Na sklade
Posledný kúsok
218,40 €
s kódom
273 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Barová stolička Calixta
Z imitácie kože, kožená, v prírodnej farbe, výška sedadla 67 cm
(1)
Doručenie od 7. 12. 2026
218,40 €
s kódom
273 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Barová stolička Analy
Z dubového dreva, hnedá/v prírodnej farbe, výška sedadla 65 cm
Doručenie od 9. 12. 2026
218,40 €
s kódom
273 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Barová stolička Ciselia
Čalúnená, ženilková, tmavozelená, výška sedadla 65 cm
(39)
Doručenie od 9. 12. 2026
218,40 €
s kódom
273 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Farba nôh (2)
+ Výška sedadla (2)
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Barová stolička Ciselia
Čalúnená, ženilková, tmavozelená, výška sedadla 75 cm
(39)
Doručenie od 9. 12. 2026
218,40 €
s kódom
273 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
+ Farba nôh (2)
+ Výška sedadla (2)
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Barová stolička Ciselia
Čalúnená, ženilková, tmavozelená, výška sedadla 75 cm
(39)
Doručenie od 9. 12. 2026
218,40 €
s kódom
273 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Farba nôh (2)
+ Výška sedadla (2)
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Barová stolička Ciselia
Čalúnená, ženilková, v terakotovej farbe, výška sedadla 65 cm
(39)
Doručenie od 9. 12. 2026
218,40 €
s kódom
273 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Farba nôh (2)
+ Výška sedadla (2)
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Barová stolička Ciselia
Čalúnená, ženilková, v terakotovej farbe, výška sedadla 75 cm
(39)
Doručenie od 9. 12. 2026
218,40 €
s kódom
273 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Farba nôh (2)
+ Výška sedadla (2)
1
2
3
4
5
6
7
Načítať viac
Súvisiace kategórie
Barové stoly
Vankúše na sedenie
Obľúbené filtre
Barové stoličky dekor dub
Industriálne barové stoličky
Retro barové stoličky
Červené barové stoličky
Biele barové stoličky
Čierne barové stoličky
Barové stoličky v súprave
Drevené barové stoličky
Kovové barové stoličky
Polstrované barové stoličky