Zľava 20 % na nákup nad 140 € |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Nábytok
Stoličky
Barové stoličky
Barové stoličky
...
Stoličky
Barové stoličky
Barové stoličky so zľavovým kódom
Filtre
1
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Farba
Typ
Vlastnosť
Materiál
+ Ďalšie (11)
Zľavový kód
305 výsledkov
Najnovšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najnovšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
-20 % s kódom
Mauro Ferretti
Barová stolička Piramid
Čalúnená, zamatová, čierna/v zlatej farbe, výška sedadla 75 cm
Doručenie od 26. 10. 2026
159,20 €
s kódom
199 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Tenzo
Barové stoličky v súprave Tori
2 ks, sivé, výška sedadla 71 cm
(4)
Na sklade
260 €
s kódom
325 € bez kódu
162,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Gazzda
Barová stolička Nora
Z dubového dreva, v prírodnej farbe, výška sedadla 65 cm
Na sklade
Posledné kúsky
367,20 €
s kódom
459 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
DAN-FORM Denmark
Barová stolička Hype
Čalúnená, z umelej (eko) kože, čierna, výška sedadla 75 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
293,60 €
s kódom
367 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Výška sedadla (3)
-20 % s kódom
DAN-FORM Denmark
Barová stolička Hype
Čalúnená, z umelej (eko) kože, čierna, výška sedadla 65 cm
(12)
Na sklade
Posledný kúsok
290,40 €
s kódom
363 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Výška sedadla (3)
-20 % s kódom
DAN-FORM Denmark
Barová stolička Gaia
Čalúnená, z umelej (eko) kože, koňakovohnedá, výška sedadla 65 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
363,20 €
s kódom
454 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Actona
Barová stolička Wilma
Čalúnená, sivá, výška sedadla 73 cm
(19)
Na sklade
60 €
s kódom
75 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Actona
Barové stoličky v súprave Wilma
2 ks, čalúnené, svetlosivé, výška sedadla 65 cm
(7)
Na sklade
Posledný kúsok
159,20 €
s kódom
199 € bez kódu
99,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Actona
Barové stoličky v súprave Wilma
2 ks, čalúnené, sivé, výška sedadla 65 cm
(13)
Na sklade
Posledné kúsky
189,60 €
s kódom
237 € bez kódu
118,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Kokoon
Barová stolička Anau
Z imitácie kože, z umelej (eko) kože, čierna, výška sedadla 64 cm
(6)
Na sklade
Posledný kúsok
128 €
s kódom
160 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Unique Furniture
Barová stolička Whistler
Čalúnená, biela/sivá, výška sedadla 68 cm
(16)
Na sklade
164 €
s kódom
205 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Barová stolička Brighter
Čalúnená, z umelej (eko) kože, biela, výška sedadla 75 cm
(17)
Na sklade
Posledný kúsok
76 €
s kódom
95 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
DAN-FORM Denmark
Barová stolička Hype
Čalúnená, z umelej (eko) kože, koňakovohnedá, výška sedadla 65 cm
(5)
Doručenie od 23. 10. 2026
299,20 €
s kódom
374 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
DAN-FORM Denmark
Barová stolička Hype
Čalúnená, z umelej (eko) kože, čierna, výška sedadla 65 cm
(1)
Doručenie od 23. 10. 2026
290,40 €
s kódom
363 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Výška sedadla (3)
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Obľúbené
Actona
Barové stoličky v súprave Gill
2 ks, čalúnené, sivé, výška sedadla 65,5 cm
(63)
Na sklade
276 €
s kódom
345 € bez kódu
172,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
House Nordic
Barové stoličky v súprave Trondheim
2 ks, s nastaviteľnou výškou/otočné, čalúnené, z umelej (eko) kože, čierne, výška sedadla 60 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
117,60 €
s kódom
147 € bez kódu
73,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Woodman
Barová stolička Frame
V dekore duba, čierna/v prírodnej farbe
Doručenie od 23. 10. 2026
121,60 €
s kódom
152 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Pre zobrazenie viacerých výsledkov odoberte niektorý z filtrov
Zľavový kód
1
2
3
4
5
6
7
Súvisiace kategórie
Barové stoly
Vankúše na sedenie
Obľúbené filtre
Barové stoličky dekor dub
Industriálne barové stoličky
Retro barové stoličky
Červené barové stoličky
Biele barové stoličky
Čierne barové stoličky
Barové stoličky v súprave
Drevené barové stoličky
Kovové barové stoličky
Polstrované barové stoličky