Zľava 20 % na nákup nad 140 € |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Nábytok
Stoličky
Barové stoličky
Barové stoličky
...
Stoličky
Barové stoličky
Luksusowe barové stoličky so zľavovým kódom
Filtre
1
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Farba
Typ
Vlastnosť
Materiál
+ Ďalšie (11)
Zľavový kód
302 výsledkov
Najdrahšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najdrahšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
-20 % s kódom
WOOOD
Barová stolička Vogue
Čalúnená, zamatová, svetlomodrá, výška sedadla 79 cm
Doručenie od 3. 12. 2026
347,20 €
s kódom
434 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
WOOOD
Barová stolička Vogue
Čalúnená, zamatová, v bronzovej farbe, výška sedadla 79 cm
Doručenie od 3. 12. 2026
347,20 €
s kódom
434 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
WOOOD
Barová stolička Vogue
Čalúnená, zamatová, v horčicovej farbe, výška sedadla 79 cm
Doručenie od 3. 12. 2026
347,20 €
s kódom
434 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
WOOOD
Barová stolička Vogue
Čalúnená, zamatová, v tehlovej farbe, výška sedadla 79 cm
Doručenie od 3. 12. 2026
347,20 €
s kódom
434 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
WOOOD
Barová stolička Vogue
Čalúnená, zelená, výška sedadla 79 cm
Doručenie od 3. 12. 2026
347,20 €
s kódom
434 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Novinka
DAN-FORM Denmark
Barová stolička Paragon
Z textílie buklé, krémovobiela, výška sedadla 77,5 cm
Doručenie od 27. 10. 2026
339,20 €
s kódom
424 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Barová stolička Granite
Z jaseňového dreva, ženilková, v terakotovej farbe/v tmavo prírodnej farbe, výška sedadla 65 cm
Doručenie od 7. 12. 2026
336,80 €
s kódom
421 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
+ Rozmery (2)
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Barová stolička Granite
Z jaseňového dreva, ženilková, béžová/v tmavo prírodnej farbe, výška sedadla 65 cm
Doručenie od 7. 12. 2026
336,80 €
s kódom
421 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
+ Rozmery (2)
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Barová stolička Granite
Z jaseňového dreva, ženilková, hnedá/v tmavo prírodnej farbe, výška sedadla 65 cm
Doručenie od 7. 12. 2026
336,80 €
s kódom
421 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Barová stolička Granite
Z jaseňového dreva, ženilková, zelená/v tmavo prírodnej farbe, výška sedadla 65 cm
Doručenie od 7. 12. 2026
336,80 €
s kódom
421 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
+ Rozmery (2)
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Barová stolička Granite
Z jaseňového dreva, ženilková, béžová/v svetlo prírodnej farbe, výška sedadla 65 cm
Doručenie od 7. 12. 2026
336 €
s kódom
420 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Novinka
DAN-FORM Denmark
Barová stolička Paragon
Z textílie buklé, krémovobiela, výška sedadla 68 cm
Doručenie od 27. 10. 2026
331,20 €
s kódom
414 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Záhradná barová stolička Erice
Drevená, hnedá, nosnosť 130 kg, šírka 59 cm, hĺbka 53 cm, výška sedadla 75 cm
Doručenie od 9. 12. 2026
320 €
s kódom
400 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Výška sedadla (2)
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Záhradná barová stolička Erice
Drevená, krémovobiela, nosnosť 130 kg, šírka 59 cm, hĺbka 53 cm, výška sedadla 75 cm
Doručenie od 9. 12. 2026
320 €
s kódom
400 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Výška sedadla (2)
-20 % s kódom
WOOOD
Barová stolička Vogue
Čalúnená, z textílie buklé, sivá, výška sedadla 64 cm
Doručenie od 3. 12. 2026
318,40 €
s kódom
398 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
WOOOD
Barová stolička Vogue
Čalúnená, zelená, výška sedadla 64 cm
Doručenie od 3. 12. 2026
317,60 €
s kódom
397 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
WOOOD
Barová stolička Vogue
Čalúnená, zamatová, béžová, výška sedadla 64 cm
Doručenie od 3. 12. 2026
314,40 €
s kódom
393 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
WOOOD
Barová stolička Vogue
Čalúnená, zamatová, khaki, výška sedadla 64 cm
Doručenie od 3. 12. 2026
314,40 €
s kódom
393 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
WOOOD
Barová stolička Vogue
Čalúnená, zamatová, krémovobiela, výška sedadla 64 cm
Doručenie od 3. 12. 2026
314,40 €
s kódom
393 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
WOOOD
Barová stolička Vogue
Čalúnená, zamatová, modrá, výška sedadla 64 cm
Doručenie od 3. 12. 2026
314,40 €
s kódom
393 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Novinka
DAN-FORM Denmark
Barová stolička Zed
Sivá, výška sedadla 67,5 cm
Doručenie od 27. 10. 2026
314,40 €
s kódom
393 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
WOOOD
Barová stolička Vogue
Čalúnená, zamatová, svetlomodrá, výška sedadla 64 cm
Doručenie od 3. 12. 2026
314,40 €
s kódom
393 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
WOOOD
Barová stolička Vogue
Čalúnená, zamatová, tmavozelená, výška sedadla 64 cm
Doručenie od 3. 12. 2026
314,40 €
s kódom
393 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
WOOOD
Barová stolička Vogue
Čalúnená, zamatová, v bronzovej farbe, výška sedadla 64 cm
Doručenie od 3. 12. 2026
314,40 €
s kódom
393 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
WOOOD
Barová stolička Vogue
Čalúnená, zamatová, v tehlovej farbe, výška sedadla 64 cm
Doručenie od 3. 12. 2026
314,40 €
s kódom
393 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Marckeric
Barové stoličky v súprave Cori
2 ks, čalúnené, v tehlovej farbe, výška sedadla 65 cm
(6)
Doručenie od 20. 10. 2026
304,80 €
s kódom
381 € bez kódu
190,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Marckeric
Barové stoličky v súprave Cori
2 ks, čalúnené, béžové, výška sedadla 65 cm
(1)
Doručenie od 20. 10. 2026
304 €
s kódom
380 € bez kódu
190 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Unique Furniture
Barové stoličky v súprave Avola
2 ks, s podrúčkami/otočné, čalúnené, krémovobiele, výška sedadla 69 cm
(3)
Doručenie od 19. 10. 2026
303,20 €
s kódom
379 € bez kódu
189,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Unique Furniture
Barové stoličky v súprave Avola
2 ks, s podrúčkami/otočné, čalúnené, sivé, výška sedadla 69 cm
(2)
Doručenie od 19. 10. 2026
301,60 €
s kódom
377 € bez kódu
188,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
DAN-FORM Denmark
Barová stolička Hype
Čalúnená, z umelej (eko) kože, koňakovohnedá, výška sedadla 65 cm
(5)
Doručenie od 23. 10. 2026
299,20 €
s kódom
374 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Marckeric
Barové stoličky v súprave Maika
2 ks, s podrúčkami, čalúnené, z umelej (eko) kože, v tehlovej farbe, výška sedadla 68 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
297,60 €
s kódom
372 € bez kódu
186 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Novinka
DAN-FORM Denmark
Barová stolička Cloud
Z umelej (eko) kože, hnedá, výška sedadla 67 cm
Doručenie od 27. 10. 2026
293,60 €
s kódom
367 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Novinka
DAN-FORM Denmark
Barová stolička Paragon
Z umelej (eko) kože, hnedá, výška sedadla 78 cm
Doručenie od 27. 10. 2026
293,60 €
s kódom
367 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Novinka
DAN-FORM Denmark
Barová stolička Cloud
Z umelej (eko) kože, čierna, výška sedadla 67 cm
Doručenie od 27. 10. 2026
293,60 €
s kódom
367 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
DAN-FORM Denmark
Barová stolička Hype
Čalúnená, z umelej (eko) kože, čierna, výška sedadla 75 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
293,60 €
s kódom
367 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Výška sedadla (3)
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Marckeric
Barové stoličky v súprave Maika
2 ks, s podrúčkami, čalúnené, z umelej (eko) kože, khaki, výška sedadla 68 cm
(2)
Doručenie od 20. 10. 2026
292,80 €
s kódom
366 € bez kódu
183 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Novinka
DAN-FORM Denmark
Barová stolička Zed
Z textílie buklé, béžová, výška sedadla 67,5 cm
Doručenie od 27. 10. 2026
292 €
s kódom
365 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Novinka
DAN-FORM Denmark
Barová stolička Zed
Z umelej (eko) kože, hnedá, výška sedadla 67,5 cm
Doručenie od 27. 10. 2026
292 €
s kódom
365 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Rowico
Barové stoličky v súprave Sierra
2 ks, čalúnené, z textílie buklé, béžové, výška sedadla 67 cm
(1)
Doručenie od 20. 10. 2026
291,20 €
s kódom
364 € bez kódu
182 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
DAN-FORM Denmark
Barová stolička Hype
Čalúnená, z umelej (eko) kože, čierna, výška sedadla 65 cm
(12)
Na sklade
Posledný kúsok
290,40 €
s kódom
363 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Výška sedadla (3)
-20 % s kódom
DAN-FORM Denmark
Barová stolička Hype
Čalúnená, z umelej (eko) kože, čierna, výška sedadla 65 cm
(1)
Doručenie od 23. 10. 2026
290,40 €
s kódom
363 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Výška sedadla (3)
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Barová stolička Enit
Z dubového dreva, v prírodnej farbe, výška sedadla 65 cm
Doručenie od 7. 12. 2026
286,40 €
s kódom
358 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Záhradná barová stolička Erice
Drevená, hnedá, nosnosť 160 kg, šírka 59 cm, hĺbka 53 cm, výška sedadla 65 cm
Doručenie od 9. 12. 2026
286,40 €
s kódom
358 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Výška sedadla (2)
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Záhradná barová stolička Erice
Drevená, krémovobiela, nosnosť 130 kg, šírka 59 cm, hĺbka 53 cm, výška sedadla 65 cm
Doručenie od 9. 12. 2026
286,40 €
s kódom
358 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Výška sedadla (2)
-20 % s kódom
Novinka
DAN-FORM Denmark
Barová stolička Paragon
Z umelej (eko) kože, čierna, výška sedadla 68 cm
Doručenie od 27. 10. 2026
285,60 €
s kódom
357 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Unique Furniture
Barové stoličky v súprave Avola
2 ks, s podrúčkami/otočné, čalúnené, zelené, výška sedadla 69 cm
(5)
Doručenie od 19. 10. 2026
284,80 €
s kódom
356 € bez kódu
178 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Marckeric
Barové stoličky v súprave Maika
2 ks, s podrúčkami, čalúnené, z umelej (eko) kože, béžové, výška sedadla 68 cm
(2)
Doručenie od 16. 10. 2026
284 €
s kódom
355 € bez kódu
177,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Light & Living
Barová stolička Harvie
Čalúnená, čierna/krémovobiela
Doručenie od 20. 10. 2026
281,60 €
s kódom
352 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
1
2
3
4
5
6
7
Načítať viac
Súvisiace kategórie
Barové stoly
Vankúše na sedenie
Obľúbené filtre
Barové stoličky dekor dub
Industriálne barové stoličky
Retro barové stoličky
Červené barové stoličky
Biele barové stoličky
Čierne barové stoličky
Barové stoličky v súprave
Drevené barové stoličky
Kovové barové stoličky
Polstrované barové stoličky