Zľava 15 % s kódom OCTOBER |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × Universal |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Kategórie
Bytové doplnky
...
Kategórie
Bytové doplnky
Bytové doplnky
Doplnky do kúpeľne
Doplnky do kuchyne
Doplnky do obývačky
Doplnky do spálne
Doplnky do predsiene a šatne
Doplnky do pracovne
Úložné boxy a organizéry
Krbové doplnky
Závesné systémy pre závesy a záclony
Domáci miláčikovia
Dekorácie
Filtre
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Farba
Dizajnový štýl
Cena
Udalosť
+ Ďalšie (4)
12 782 výsledkov
Najvyššia zľava
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najvyššia zľava
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
-15 % s kódom
Catherine Lansfield
Deka Halloween Ghosts
Mikroplyšová, s halloweenským motívom, čierna, 130x170 cm
Na sklade
13,94 €
s kódom
16,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Bloomingville
Deka Bresso
Z recyklovanej bavlny, modrá, 130x160 cm
Na sklade
16,93 €
s kódom
19,92 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Love Story
Trimovací hrebeň
Sivý
(2)
Na sklade
7,14 €
s kódom
8,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Costa Nova
Tácka Vila
22x32 cm, kameninová
Na sklade
29,64 €
s kódom
34,87 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Dakls
Ohrievač rúk
Svetlosivý, 12x7 cm
(4)
Na sklade
5,86 €
s kódom
6,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Wenko
Záchodová doska Pula
S automatickým zatváraním, 36,5 x 45 cm, plastová, s kvetinovým vzorom
Na sklade
Posledné kúsky
35,70 €
s kódom
42 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Love Story
Kefa pre domáceho maznáčika
Sivá
Na sklade
Posledný kúsok
14,36 €
s kódom
16,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Wenko
Téglik na zubné kefky Altavalle
Z polyresínu, matne biely, ø 8 cm, výška 10,5 cm
(3)
Na sklade
Posledný kúsok
7,56 €
s kódom
8,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-15 % s kódom
Obľúbené
YAMAZAKI
Stojan na šperky Tower
Kovový, 10x15 cm, výška 20 cm
(71)
Na sklade
18,61 €
s kódom
21,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Love Story
Hračka pre psa Parrot
Látková, modrá
(11)
Na sklade
10,54 €
s kódom
12,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Wenko
Záchodová doska Roanne
S automatickým zatváraním, 36,5 x 45 cm, plastová, s kvetinovým vzorom
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
35,70 €
s kódom
42 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Really Nice Things
Kúpeľňová predložka Eyes
Prateľná, biela, 40x60 cm
(4)
Na sklade
Posledný kúsok
22,01 €
s kódom
25,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Malerifabrikken
Obraz Sacred Silence 2
62x62 cm, 3D, s rámom/akustický
Na sklade
Posledný kúsok
208,25 €
s kódom
245 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-15 % s kódom
Bloomingville
Tácka Fae
30,5x35 cm
(1)
Na sklade
50,15 €
s kódom
59 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Umbra
Garniža Flute
Roztiahnuteľná, oceľová, v matne zlatej farbe, 107 - 305 cm
Na sklade
Posledné kúsky
52,70 €
s kódom
62 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Kave Home
Obraz Marvilo
60x90 cm, na plátne
Na sklade
Posledný kúsok
72,25 €
s kódom
85 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
Premium
-15 % s kódom
Bloomingville
Úložný box Cemile
Dekoratívny, drevený, hnedý, 6,5x4,5x4 cm
(1)
Na sklade
12,24 €
s kódom
14,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Cam Cam Copenhagen
Háčiky v súprave Hot Air Ballon
3 ks, nástenné, z bukového dreva
Na sklade
Posledný kúsok
21,66 €
s kódom
25,48 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
súprava 2 ks
douceur d'intérieur
Háčiky v súprave Fixeo
2 ks, bez vŕtania, kovové, v matne zlatej farbe
Na sklade
4,16 €
s kódom
4,90 € bez kódu
2,45 € / ks
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Metaltex
Držiak na igelitovú tašku Galileo
Závesný, oceľový, čierny, 14x21 cm, výška 19 cm
(8)
Na sklade
9,69 €
s kódom
11,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
douceur d'intérieur
WC kefa Achille
Kovová, tmavomodrá, ø 9,5 cm, výška 37 cm
(4)
Na sklade
8,41 €
s kódom
9,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Emile Henry
Chlebník Ultime
Keramický, červený, 25x35,5 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
126,65 €
s kódom
149 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Bizzotto
Obraz Crown
80x80 cm, tlačený/s ručne maľovanými prvkami, na plátne
Na sklade
Posledný kúsok
108,80 €
s kódom
128 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Allstar
Záchodová doska Fleur
S automatickým zatváraním, 36,8 x 43, plastová, s kvetinovým vzorom
Na sklade
28,81 €
s kódom
33,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Design Letters
Váza Favourite
Porcelánová, tmavozelená, ø 5,5 cm, výška 11 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
21,59 €
s kódom
25,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Bloomingville
Deka Alk
Khaki/béžová, 130x160 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
22,87 €
s kódom
26,91 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
PT LIVING
Nástenný vešiak Knobs
Z borovicového dreva, čierny/v prírodnej farbe, šírka 40 cm, výška 6 cm, hĺbka 6 cm
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
10,96 €
s kódom
12,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-15 % s kódom
Yes Everyday
Vešiak Jorid
Kovový, biely, šírka 42 cm, hĺbka 42 cm, výška 172 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
21,25 €
s kódom
25 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Descanso
Deka Fiori
Mikroplyšová, béžová, 130x160 cm
(4)
Na sklade
Posledný kúsok
43,35 €
s kódom
51 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
douceur d'intérieur
Ochrana proti prievanu Flanela
Zelená, 10x80 cm
(1)
Na sklade
10,96 €
s kódom
12,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Kate Louise
Obliečka na vankúš Christmas Noel
S vianočným motívom, s potlačou, 43x43 cm
(4)
Na sklade
8,84 €
s kódom
10,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Love Story
Cestovná fľaša pre psov Travel
Tmavosivá
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
5,44 €
s kódom
6,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Balvi
Zarážka na knihy Secret Agent
Kovová
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
13,09 €
s kódom
15,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Mette Ditmer Denmark
Váza Ribbon
Ručne vyrobená, porcelánová, biela, ø 7 cm, výška 13 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
26,69 €
s kódom
31,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
súprava 10 ks
Gardinia
Háčiky na záclony v súprave
10 ks, plastové, biele
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
3,74 €
s kódom
4,40 € bez kódu
0,44 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Sagaform
Termoska Theo
1 l, z nehrdzavejúcej ocele, zelená
Na sklade
Posledný kúsok
38,59 €
s kódom
45,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Love Story
Miska Together
Pre psa, keramická, s nápismi, ø 16 cm
(5)
Na sklade
7,99 €
s kódom
9,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Kave Home
Obliečky Epifania
Na jednolôžko/predĺžené, bavlnené, bodkované, biele, 150x220 cm
Na sklade
Posledné kúsky
98,60 €
s kódom
116 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Kave Home
Tácka Tori
13x33 cm, drevená
Na sklade
Posledný kúsok
40,80 €
s kódom
48 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Ego Dekor
Košík
Drôtený, kovový, zelený/modrý, ø 12 cm, výška 15 cm
(1)
Na sklade
15,21 €
s kódom
17,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Orion
Fľaša Moly
1 l, cestovná/s náustkom, tritánová, ružová
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
7,99 €
s kódom
9,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Addis
Potravinová škatuľka Premium Range
Biela/modrá
(18)
Na sklade
Posledné kúsky
8,41 €
s kódom
9,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
OYOY Living Design
Váza Toppu
Ručne vyrobená, kameninová, biela/čierna, ø 14,5 cm, výška 28 cm
Na sklade
Posledné kúsky
102 €
s kódom
120 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Obľúbené
Addis
Príborník do zásuvky
Plastový, čierny, 40 x 38,5 cm
(38)
Na sklade
Posledné kúsky
5,86 €
s kódom
6,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
súprava 10 ks
Gardinia
Krúžky na záclony v súprave
10 ks, plastové
(3)
Na sklade
5,44 €
s kódom
6,40 € bez kódu
0,64 € / ks
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Wenko
Kúpeľňová polička Purio
Teleskopická, hliníková, v matne striebornej farbe
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
124,10 €
s kódom
146 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Elletipi
Odpadkový kôš Ecofil
Na triedený odpad/vstavaný, plastový, tmavosivý, 4x8 l
(6)
Na sklade
Posledné kúsky
82,45 €
s kódom
97 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Kate Louise
Obliečka na vankúš
S vianočným motívom, s nápismi/s potlačou, 43x43 cm
Na sklade
8,84 €
s kódom
10,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
1
...
100
101
102
...
152
Načítať viac
Súvisiace kategórie
Dekorácie
Upratovanie a organizácia
Úložné boxy a organizéry
Doplnky do obývačky
Doplnky do predsiene a šatne
Doplnky do pracovne
Doplnky do kuchyne
Doplnky do kúpeľne
Doplnky do spálne
Domáci miláčikovia