Zľava 15 % s kódom OCTOBER |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × Universal |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Kategórie
Bytové doplnky
...
Kategórie
Bytové doplnky
Bytové doplnky
Doplnky do kúpeľne
Doplnky do kuchyne
Doplnky do obývačky
Doplnky do spálne
Doplnky do predsiene a šatne
Doplnky do pracovne
Úložné boxy a organizéry
Krbové doplnky
Závesné systémy pre závesy a záclony
Domáci miláčikovia
Dekorácie
Filtre
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Farba
Dizajnový štýl
Cena
Udalosť
+ Ďalšie (4)
12 692 výsledkov
Najvyššia zľava
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najvyššia zľava
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
-15 % s kódom
Compactor
Úložný box
S vekom/dekoratívny, bambusový, hnedý, objem 900 ml, 16x7,5x7,5 cm
(5)
Na sklade
Posledné kúsky
13,94 €
s kódom
16,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Love Story
Hračka pre psa Bear
Látková, hnedá
(2)
Na sklade
10,11 €
s kódom
11,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Allstar
Téglik na zubné kefky Lyon
Plastový, matne čierny, ø 7,5 cm, výška 10,5 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
4,16 €
s kódom
4,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
douceur d'intérieur
Obliečky Meline
Na dvojlôžko/predĺžené, 3-dielne, na gombíky, bavlnené, sivé, 240x220 cm
Na sklade
Posledné kúsky
41,65 €
s kódom
49 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
douceur d'intérieur
Záchodová doska Matteis
Matne biela
Na sklade
22,44 €
s kódom
26,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Sagaform
Chladiaca taška City
Béžová, 9 l
Na sklade
Posledný kúsok
30,51 €
s kódom
35,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Sagaform
Termofľaša Truls
500 ml, z nehrdzavejúcej ocele, v striebornej farbe
Na sklade
Posledné kúsky
24,56 €
s kódom
28,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Printintin
Plagát Život začíná po kafi’
21x30 cm
(6)
Na sklade
Posledné kúsky
6,71 €
s kódom
7,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Obľúbené
Addis
Metlička
Čierna
(20)
Na sklade
Posledné kúsky
13,09 €
s kódom
15,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Wenko
Sitka do drezu v súprave
2 ks, kovové, sivé, ø 7 cm
(41)
Na sklade
5,01 €
s kódom
5,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Novinka
Pantone
Fľaša Pride
500 ml, cestovná, tritánová
(21)
Na sklade
Posledné kúsky
18,61 €
s kódom
21,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
súprava 20 ks
simplehuman
Vrecia na odpadky Q
20 ks, sťahovacie, 65 l
(5)
Na sklade
13,09 €
s kódom
15,40 € bez kódu
0,77 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Počet kusov (3)
Premium
-15 % s kódom
Novinka
YAMAZAKI
Držiak na fén Film Hook
Nástenný, kovový, čierny, 8x13 cm, výška 14 cm
Na sklade
Posledné kúsky
31,36 €
s kódom
36,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Casa Selección
Zrkadlo
Kozmetické, ø 17 cm
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
9,26 €
s kódom
10,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Hugo Frosch
Termofor Eco Classic Comfort
Tmavomodrý, 2 l
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
16,06 €
s kódom
18,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Karlsson
Hodiny Esencia Classic XL
Nástenné, ø 60 cm
Na sklade
76,46 €
s kódom
89,95 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Homéa
Napínače do topánok v súprave Adaptable
Čierne
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
7,56 €
s kódom
8,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Novinka
YAMAZAKI
Stojan na kuchynské náčinie Film Hook
Bez vŕtania, kovový, biely, 5,5x13,5 cm, výška 14 cm
Na sklade
Posledné kúsky
36,55 €
s kódom
43 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
súprava 4 ks
Brabantia
Vešiaky v súprave
4 ks, kovové, čierne, dĺžka 42 cm, výška 21 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
18,19 €
s kódom
21,40 € bez kódu
5,35 € / ks
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Metaltex
Držiak na poháre na víno Calix
Oceľový, v striebornej farbe, 27x17 cm, výška 17 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
14,79 €
s kódom
17,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
YAMAZAKI
Prídavná polička Tower
Kovová, čierna, 45x39 cm, výška 4 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
77,35 €
s kódom
91 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Obľúbené
Antic Line
Ceduľa Toilettes
Kovová, 30,5x7 cm
(25)
Na sklade
Posledný kúsok
11,39 €
s kódom
13,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Bloomingville
Dekoračný vankúš Pogni
Bavlnený, s odnímateľným poťahom, 50x50 cm
Na sklade
48,45 €
s kódom
57 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Bigso
Organizér Paulina Canvas Paper Laminate A6
Kartónový, 23,5x29,5 cm, výška 1,5 cm
(2)
Na sklade
10,11 €
s kódom
11,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-15 % s kódom
Kave Home
Držiak na uteráky Vedel
Drevený, v prírodnej farbe, 40x15 cm
Na sklade
41,65 €
s kódom
49 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
súprava 20 ks
Addis
Vrecia na odpadky
20 ks, 30 l
Na sklade
Posledné kúsky
4,59 €
s kódom
5,40 € bez kódu
0,27 € / ks
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
douceur d'intérieur
Obliečky Liam
Na dvojlôžko/predĺžené, 3-dielne, na gombíky, z mikrovlákna, biele, 240x220 cm
Na sklade
21,16 €
s kódom
24,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Karlsson
Hodiny Delicado
Nástenné, ø 51 cm
Na sklade
Posledné kúsky
55,21 €
s kódom
64,95 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-15 % s kódom
Hübsch
Úložný box District
S vekom/dekoratívny, kovový, modrý, ø 10x6 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
16,06 €
s kódom
18,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Casa Selección
Dekoračný vankúš Sherpa
S baránkom, biely, 18x45 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
12,66 €
s kódom
14,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
JAHU collections
Obliečka na vankúš Flower
S potlačou, 45x45 cm
(4)
Na sklade
Posledný kúsok
4,59 €
s kódom
5,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Premier Housewares
Váza Savita
Sklenená, ø 14 cm, výška 25 cm
Na sklade
Posledné kúsky
18,61 €
s kódom
21,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Rotho
Detský desiatový box Memory Kids
Plastový, 1 l
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
6,71 €
s kódom
7,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-15 % s kódom
Black+Blum
Chladiaca taška
Čierna, 16 l
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
51 €
s kódom
60 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Kate Louise
Obliečka na vankúš
S vianočným motívom, s potlačou, 43x43 cm
(4)
Na sklade
Posledný kúsok
8,84 €
s kódom
10,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Rosendahl
Termokanvica Stay Warm
1 l, béžová
Na sklade
Posledné kúsky
57,80 €
s kódom
68 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Balvi
Háčiky v súprave Curious Cats
3 ks, závesné, kovové
(1)
Na sklade
13,51 €
s kódom
15,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Obľúbené
Essey
Organizér Pen Pen
Na písacie potreby, plastový, ø 10 cm, výška 10 cm
(40)
Na sklade
Posledné kúsky
18,19 €
s kódom
21,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Obľúbené
Addis
Lopatka
Plastová
(30)
Na sklade
Posledné kúsky
6,71 €
s kódom
7,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Kate Louise
Obliečka na vankúš
S vianočným motívom, s potlačou/so zvieracím vzorom, 43x43 cm
(1)
Na sklade
8,41 €
s kódom
9,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
PT LIVING
Dóza Double Funky
Na sušienky, kovová, tyrkysovomodrá/v zlatej farbe
Na sklade
35,70 €
s kódom
42 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Kave Home
Košík Words
Z vodného hyacintu, v prírodnej farbe, výška 27,5 cm
Na sklade
Posledné kúsky
32,63 €
s kódom
38,39 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
S|P Collection
Váza Bullet
Keramická, zelená, ø 11 cm, výška 30 cm
Na sklade
Posledný kúsok
51,85 €
s kódom
61 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
OYOY Living Design
Šperkovnica Mira
Kovová, so zrkadlom, ø 16 cm, výška 3 cm
Na sklade
Posledné kúsky
63,75 €
s kódom
75 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Compactor
Vákuová dóza
1,7 l, plastová
(3)
Na sklade
Posledný kúsok
9,26 €
s kódom
10,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Premier Housewares
Soška Zoro
Mramorová, 9x20 cm, výška 21 cm
Na sklade
Posledné kúsky
26,69 €
s kódom
31,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Kate Louise
Dekoračný vankúš Scorpio
Biely, s odnímateľným poťahom, 43x43 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
15,21 €
s kódom
17,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
WOOOD
Stojan na kuchárske knihy Brook
Kovový, béžový, 14x19 cm, výška 24 cm
Na sklade
Posledné kúsky
43,35 €
s kódom
51 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
1
...
101
102
103
...
149
Načítať viac
Súvisiace kategórie
Dekorácie
Upratovanie a organizácia
Úložné boxy a organizéry
Doplnky do obývačky
Doplnky do predsiene a šatne
Doplnky do pracovne
Doplnky do kuchyne
Doplnky do kúpeľne
Doplnky do spálne
Domáci miláčikovia