Zľava 15 % s kódom OCTOBER |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × Universal |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Kategórie
Bytové doplnky
...
Kategórie
Bytové doplnky
Bytové doplnky
Doplnky do kúpeľne
Doplnky do kuchyne
Doplnky do obývačky
Doplnky do spálne
Doplnky do predsiene a šatne
Doplnky do pracovne
Úložné boxy a organizéry
Krbové doplnky
Závesné systémy pre závesy a záclony
Domáci miláčikovia
Dekorácie
Filtre
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Farba
Dizajnový štýl
Cena
Udalosť
+ Ďalšie (4)
12 826 výsledkov
Najvyššia zľava
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najvyššia zľava
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Curver
Box na granule
V striebornej farbe, 28x49 cm, výška 60,5 cm, 54 l
(17)
Na sklade
Posledné kúsky
63 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (2)
Curver
Odpadkový kôš Compatta
Na triedený odpad/pedálový, plastový, tmavosivý, 2x23 l
(8)
Na sklade
Posledný kúsok
61 €
Do košíka
Do košíka
LEIFHEIT
Náhradný návlek na mop Profi Static Plus
(1)
Na sklade
18,90 €
Do košíka
Do košíka
Hendi
Košík na pečivo
Čierny/sivý, kovový/látkový, 16x25 cm
(5)
Na sklade
Posledné kúsky
16,06 €
Do košíka
Do košíka
LEIFHEIT
Žehliaca doska Classic S Basic
S držiakom na žehličku/s nastaviteľnou výškou, biela/modrá/ružová, 110x30 cm
(12)
Na sklade
Posledný kúsok
48 €
Do košíka
Do košíka
Tefal
Termoska Senator K3068414
1 l, z nehrdzavejúcej ocele, červená
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
36,77 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Hendi
Košík na pečivo
Čierny/sivý, kovový/látkový, 19x19 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
20,23 €
Do košíka
Do košíka
Obľúbené
Curver
Box na granule
Biely, 20x26 cm, výška 24 cm, 6 l
(38)
Na sklade
Posledné kúsky
7,90 €
Do košíka
Do košíka
Obľúbené
Curver
Kôš na bielizeň Infinity
Plastový, zelený, 40 l
(45)
Na sklade
15,90 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
Mepal
Dózy v súprave Modula
9 ks, na potraviny, plastové, biele
Na sklade
Posledný kúsok
73 €
Do košíka
Do košíka
Premium
Blomus
Držiak na dávkovač mydla Sono
Nástenný, z nehrdzavejúcej ocele, krémovobiely, ø 9 cm, výška 6 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
17,90 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
súprava 40 ks
Brabantia
Vrecia na odpadky PerfectFit L
40 ks, sťahovacie, 45 l
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
17,22 €
0,43 € / ks
Do košíka
Do košíka
LEIFHEIT
Mop Picobello M Micro duo
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
35,40 €
Do košíka
Do košíka
Rotho
Príborník do zásuvky Domino
Plastový, biely, 40 x 34 cm
(10)
Na sklade
Posledné kúsky
10,40 €
Do košíka
Do košíka
LEIFHEIT
Mop Clean Twist M Ergo
S vedierkom
(12)
Na sklade
Posledné kúsky
51 €
Do košíka
Do košíka
Obľúbené
LEIFHEIT
Sušiak na bielizeň Pegasus 180 Solid Classic
Biely/modrý, kovový, dĺžka sušiacej plochy 18 m
(28)
Na sklade
Posledné kúsky
49 €
Do košíka
Do košíka
Premium
UMAGE
Nástenný vešiak Hang in There
S poličkou, kovový, čierny, šírka 10 cm, výška 10 cm, hĺbka 10 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
82 €
Do košíka
Do košíka
Tescoma
Nádoba na kvasenie zeleniny Della Casa
Sklenená
(16)
Na sklade
27,90 €
Do košíka
Do košíka
Dutchbone
Dekoračný vankúš Spencer
Zamatový, ružový, 30x60 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
43 €
Do košíka
Do košíka
súprava 2 ks
Vileda
Náhradné návleky na mop Steam Plus XXL
2 ks
(17)
Na sklade
18,40 €
9,20 € / ks
Do košíka
Do košíka
Plaček Pet Products
Súprava misiek s podstavcom Dog Fantasy
Pre domáceho miláčika, keramická
(6)
Na sklade
Posledné kúsky
9,89 €
Do košíka
Do košíka
Obľúbené
Curver
Lavór
Plastový, biely, 18 l, ø 45 cm, výška 15 cm
(27)
Na sklade
10,40 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
LEIFHEIT
Žehliaca doska Air Board Express M
S držiakom na žehličku/s držiakom na parný generátor/s nastaviteľnou výškou, čierna, 120x38 cm
Na sklade
Posledné kúsky
103 €
Do košíka
Do košíka
LEIFHEIT
Žehliaca doska Air Board M
S držiakom na žehličku/s nastaviteľnou výškou, čierna, 120x38 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
93 €
Do košíka
Do košíka
LEIFHEIT
Teleskopická okenná stierka Classic
Zelená, dĺžka 80 cm
(10)
Na sklade
27,66 €
Do košíka
Do košíka
Plaček Pet Products
Škrabadlo pre mačky Magic Cat Edita
Béžové, 30x50 cm, výška 30 cm
(7)
Na sklade
Posledný kúsok
34,47 €
Do košíka
Do košíka
LEIFHEIT
Mop Profi XL Micro Duo
Na sklade
Posledné kúsky
45 €
Do košíka
Do košíka
LEIFHEIT
Náhradný návlek na mop Twist Micro Duo XL
(5)
Na sklade
14,90 €
Do košíka
Do košíka
Premium
súprava 2 ks
Blomus
Háčiky v súprave Rof
2 ks, nástenné, kovové, čierne
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
20,40 €
10,20 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Rotho
Úložný box Evo Easy
S vekom, plastový, čierny, objem 44 l, 59x39x28 cm
(13)
Na sklade
Posledné kúsky
20,90 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (2)
Elletipi
Odpadkový kôš
Plastový, tmavosivý, 6 l
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
16,52 €
Do košíka
Do košíka
súprava 40 ks
Brabantia
Vrecia na odpadky PerfectFit B
40 ks, sťahovacie, 5 l
(2)
Na sklade
6,92 €
0,17 € / ks
Do košíka
Do košíka
Obľúbené
Mepal
Dóza Modula
Na potraviny, plastová, biela
(42)
Na sklade
Posledné kúsky
6,90 €
Do košíka
Do košíka
Plaček Pet Products
Čuchacia dečka Epic Pet Sniff mat
Látková, žltá/hnedá
Na sklade
Posledné kúsky
15,90 €
Do košíka
Do košíka
Curver
Úložný box Essentials Transparent
S vekom, plastový, objem 16 l, 39x30x21 cm
(15)
Na sklade
8,90 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (3)
Premium
súprava 20 ks
Joseph Joseph
Vrecia na odpadky Eco Grey
20 ks, sťahovacie, 10 l
Na sklade
Posledné kúsky
9,17 €
0,46 € / ks
Do košíka
Do košíka
Obľúbené
Rotho
Mačací záchod Eco Bonnie
Z recyklovaného plastu, béžová, 39x57 cm
(25)
Na sklade
Posledné kúsky
16,19 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Everbrand Sweden
Pohlcovač vlhkosti Absodry Maxi
Biely
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
14,90 €
Do košíka
Do košíka
Hendi
Termokanvica
1 l, z nehrdzavejúcej ocele, čierna
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
27,69 €
Do košíka
Do košíka
Curver
Odpadkový kôš Deco
Na triedený odpad/pedálový, plastový, v striebornej farbe, 2x23 l
(9)
Na sklade
Posledné kúsky
76 €
Do košíka
Do košíka
Obľúbené
Rotho
Kôš na bielizeň Jona
Plastový, antracitový, 55 l
(21)
Na sklade
Posledné kúsky
25,90 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Orion
Dóza na prací prášok Multi
Biela, 18x24 cm, výška 24 cm
(5)
Na sklade
6,90 €
Do košíka
Do košíka
súprava 40 ks
Brabantia
Vrecia na odpadky PerfectFit Y
40 ks, sťahovacie, 20 l
Na sklade
9,90 €
0,25 € / ks
Do košíka
Do košíka
súprava 40 ks
Brabantia
Vrecia na odpadky PerfectFit M
40 ks, sťahovacie, 60 l
(3)
Na sklade
17,11 €
0,43 € / ks
Do košíka
Do košíka
LEIFHEIT
Stierka na okná 3in1
Zelená, dĺžka 32 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
18,09 €
Do košíka
Do košíka
Obľúbené
Vileda
Sušiak na bielizeň Premium 2in1
Biely, kovový, dĺžka sušiacej plochy 18 m
(26)
Na sklade
45 €
Do košíka
Do košíka
Premium
YAMAZAKI
Držiak na poháre na víno Tower
Závesný, kovový, biely, 7x26 cm, výška 11 cm
Na sklade
Posledné kúsky
17,90 €
Do košíka
Do košíka
Plaček Pet Products
Hlavolam pre psov Epic Pet Think & Snack Shuffle
Plastový, biely/zelený
(1)
Na sklade
9,40 €
Do košíka
Do košíka
1
...
145
146
147
148
149
Načítať viac
Súvisiace kategórie
Dekorácie
Upratovanie a organizácia
Úložné boxy a organizéry
Doplnky do obývačky
Doplnky do predsiene a šatne
Doplnky do pracovne
Doplnky do kuchyne
Doplnky do kúpeľne
Doplnky do spálne
Domáci miláčikovia