Zľava 15 % s kódom OCTOBER |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × Universal |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Kategórie
Bytové doplnky
...
Kategórie
Bytové doplnky
Bytové doplnky
Doplnky do kúpeľne
Doplnky do kuchyne
Doplnky do obývačky
Doplnky do spálne
Doplnky do predsiene a šatne
Doplnky do pracovne
Úložné boxy a organizéry
Krbové doplnky
Závesné systémy pre závesy a záclony
Domáci miláčikovia
Dekorácie
Filtre
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Farba
Dizajnový štýl
Cena
Udalosť
+ Ďalšie (4)
12 846 výsledkov
Najvyššia zľava
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najvyššia zľava
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Orion
Dóza na prací prášok Multi
Biela, 18x24 cm, výška 24 cm
(5)
Na sklade
6,90 €
Do košíka
Do košíka
LEIFHEIT
Stierka na okná 3in1
Zelená, dĺžka 32 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
18,09 €
Do košíka
Do košíka
súprava 40 ks
Brabantia
Vrecia na odpadky PerfectFit Y
40 ks, sťahovacie, 20 l
Na sklade
9,90 €
0,25 € / ks
Do košíka
Do košíka
súprava 40 ks
Brabantia
Vrecia na odpadky PerfectFit M
40 ks, sťahovacie, 60 l
(3)
Na sklade
17,11 €
0,43 € / ks
Do košíka
Do košíka
Obľúbené
Vileda
Sušiak na bielizeň Premium 2in1
Biely, kovový, dĺžka sušiacej plochy 18 m
(26)
Na sklade
45 €
Do košíka
Do košíka
Plaček Pet Products
Hlavolam pre psov Epic Pet Think & Snack Shuffle
Plastový, biely/zelený
(1)
Na sklade
9,40 €
Do košíka
Do košíka
Premium
YAMAZAKI
Držiak na poháre na víno Tower
Závesný, kovový, biely, 7x26 cm, výška 11 cm
Na sklade
Posledné kúsky
17,90 €
Do košíka
Do košíka
Balvi
Šperkovnica Wood
Drevená/kovová, 19,5x17 cm, výška 30 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
32,40 €
Do košíka
Do košíka
Rotho
Príborník do zásuvky Domino
Plastový, tmavosivý, 40 x 34 cm
(11)
Na sklade
Posledné kúsky
9,90 €
Do košíka
Do košíka
Plaček Pet Products
Klietka pre psa Dog Fantasy L
Kovová, čierna, 56x91 cm, výška 63 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
63 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
súprava 40 ks
Brabantia
Vrecia na odpadky PerfectFit W
40 ks, sťahovacie, 5 l
Na sklade
6,96 €
0,17 € / ks
Do košíka
Do košíka
Hendi
Podnos s vekom
30x30 cm, z nehrdzavejúcej ocele
(6)
Na sklade
Posledné kúsky
19,39 €
Do košíka
Do košíka
Hugo Frosch
Termofor Classic 3in1
Mikroplyšový, sivý, 1,8 l
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
34,40 €
Do košíka
Do košíka
Premium
Blomus
Zrkadlo Modo
Kozmetické, zväčšovacie, zväčšenie 5x, ø 20 cm
Na sklade
Posledný kúsok
78 €
Do košíka
Do košíka
Mepal
Potravinová škatuľka Nordic sage
Šalviová zelená, 4 l
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
24,90 €
Do košíka
Do košíka
Vileda
Metlička Pet
Červená
(9)
Na sklade
Posledné kúsky
18,90 €
Do košíka
Do košíka
Plaček Pet Products
Škrabadlo pre mačky Epic Pet
V prírodnej farbe, 30x30 cm, výška 61 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
31,40 €
Do košíka
Do košíka
Plaček Pet Products
Škrabadlo pre mačky Magic Cat Nora
Sivé, 41x41 cm, výška 62 cm
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
21,58 €
Do košíka
Do košíka
Rotho
Úložný box
S vekom, plastový, objem 4,5 l, 21x23x18 cm
(18)
Na sklade
6,40 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (2)
Elletipi
Odpadkový kôš
Plastový, tmavosivý, 12 l
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
18,27 €
Do košíka
Do košíka
LEIFHEIT
Sušiak na bielizeň Rolfix 150 Triple Longline
Nástenný, biely, kovový, dĺžka sušiacej plochy 15 m
(9)
Na sklade
Posledné kúsky
23,47 €
Do košíka
Do košíka
LEIFHEIT
Náhradný návlek na prachovku Superduster Floor
Biely
(1)
Na sklade
14,40 €
Do košíka
Do košíka
Rolser
Žehliaca doska K-Tres Black Tube
S držiakom na parný generátor/s nastaviteľnou výškou, zelená, 120x38 cm
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
124 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
súprava 2 ks
LEIFHEIT
Náhradné návleky na prachovku v súprave Superduster
2 ks, biele
Na sklade
Posledné kúsky
12,90 €
6,45 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
Blomus
Zarážka do dverí Stop
Kovová, antracitová, ø 9 cm, výška 7 cm
(4)
Na sklade
71 €
Do košíka
Do košíka
Premium
Blomus
Zarážka do dverí Entra
Keramická, antracitová, ø 2,5 cm
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
24,40 €
Do košíka
Do košíka
LEIFHEIT
Náhradný návlek na mop Profi Extra soft S
Na sklade
18,90 €
Do košíka
Do košíka
súprava 40 ks
Brabantia
Vrecia na odpadky PerfectFit C
40 ks, sťahovacie, 12 l
(1)
Na sklade
7,96 €
0,20 € / ks
Do košíka
Do košíka
Rotho
Dóza Loft
2,2 l, na potraviny, plastová
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
8,83 €
Do košíka
Do košíka
Plaček Pet Products
Miska Dog Fantasy
Pre psa, keramická, s potlačou, ø 15,5 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
5,30 €
Do košíka
Do košíka
Curver
Odpadkový kôš Swing
Plastový, čierny, 50 l
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
31,90 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
Bloomingville
Deka Alk
Khaki/béžová, 130x160 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
26,91 €
Do košíka
Do košíka
Plaček Pet Products
Mačací záchod Savic Iriz
Plastová, sivá, 37x50 cm
(6)
Na sklade
Posledné kúsky
10,45 €
Do košíka
Do košíka
Premium
Blomus
Zrkadlo Sono
Kozmetické, ø 17 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
45 €
Do košíka
Do košíka
Vileda
Mop Ultramax
(14)
Na sklade
Posledné kúsky
24,31 €
Do košíka
Do košíka
Elletipi
Odpadkový kôš
Plastový, tmavosivý, 12 l
(4)
Na sklade
Posledný kúsok
23,25 €
Do košíka
Do košíka
Plaček Pet Products
Strom pre mačky Magic Cat Mia
Hnedý, 35x50 cm, výška 140 cm
(10)
Na sklade
Posledný kúsok
66 €
Do košíka
Do košíka
Rotho
Príborník do zásuvky Basic
Plastový, tmavosivý, 39 x 32 cm
(9)
Na sklade
Posledný kúsok
6,90 €
Do košíka
Do košíka
LEIFHEIT
Sušiak na bielizeň Pegasus 200 Solid Deluxe
Biely/modrý, kovový, dĺžka sušiacej plochy 20 m
(9)
Na sklade
Posledné kúsky
71 €
Do košíka
Do košíka
Spirella
Kúpeľňový organizér Jaro
Na vatové tampony, keramický, čierny, ø 11 cm, výška 7,5 cm
Na sklade
Posledné kúsky
14,40 €
Do košíka
Do košíka
Premium
simplehuman
Odpadkový kôš
Vstavaný, plastový, čierny, 10 l
(6)
Na sklade
Posledné kúsky
42 €
Do košíka
Do košíka
Premium
Blomus
Dávkovač mydla Modo Rof
Nástenný, z nehrdzavejúcej ocele, čierny, 165 ml, ø 5 cm, výška 16 cm
Na sklade
Posledné kúsky
66 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
KIS
Úložný box H-Box S
Plastový, modrý, objem 23 l, 42x35x23 cm
(2)
Na sklade
9,40 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Tefal
Cestovný hrnček Travel Mug N2022110
500 ml, z nehrdzavejúcej ocele, tmavomodrý
(6)
Na sklade
Posledné kúsky
28,80 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (2)
Dutchbone
Zrkadlo Bryn
Nástenné, s dreveným rámom, 41,5x50 cm
Na sklade
Posledné kúsky
71 €
Do košíka
Do košíka
Plaček Pet Products
Mačací záchod Savic Figaro
Plastová, biela/sivá, 49x55 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
14,47 €
Do košíka
Do košíka
Premium
YAMAZAKI
Držiak na kuchynské utierky Tower
Závesný, biely, 6x19 cm, výška 4 cm
Na sklade
Posledný kúsok
22,91 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Curver
Box na granule
Biely, 50x23 cm, výška 35,5 cm, 15 l
(7)
Na sklade
Posledné kúsky
23,40 €
Do košíka
Do košíka
1
...
146
147
148
...
152
Načítať viac
Súvisiace kategórie
Dekorácie
Upratovanie a organizácia
Úložné boxy a organizéry
Doplnky do obývačky
Doplnky do predsiene a šatne
Doplnky do pracovne
Doplnky do kuchyne
Doplnky do kúpeľne
Doplnky do spálne
Domáci miláčikovia