Zľava 15 % s kódom OCTOBER |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × Universal |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Kategórie
Bytové doplnky
...
Kategórie
Bytové doplnky
Bytové doplnky
Doplnky do kúpeľne
Doplnky do kuchyne
Doplnky do obývačky
Doplnky do spálne
Doplnky do predsiene a šatne
Doplnky do pracovne
Úložné boxy a organizéry
Krbové doplnky
Závesné systémy pre závesy a záclony
Domáci miláčikovia
Dekorácie
Filtre
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Farba
Dizajnový štýl
Cena
Udalosť
+ Ďalšie (4)
12 693 výsledkov
Najvyššia zľava
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najvyššia zľava
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Premium
-15 % s kódom
Södahl
Obliečky Wave Optical
Na jednolôžko, na zips, nežehlivé/chladivé, krepové, biele, 140x200 cm
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
80,75 €
s kódom
95 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Maximex
Prášok na čistenie kobercov
(7)
Na sklade
Posledné kúsky
9,26 €
s kódom
10,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
súprava 16 ks
Vitaus
Nášľapy na schody v súprave Plain Color
16 ks, priľnavé, červené, 20x65 cm
Na sklade
Posledné kúsky
60,35 €
s kódom
71 € bez kódu
4,44 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
douceur d'intérieur
Obliečky Kim
Na dvojlôžko/predĺžené, na patentku, z mikrovlákna, okrovožlté, 240x220 cm
Na sklade
Posledné kúsky
17,76 €
s kódom
20,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Sehlbach
Dekoračný vankúš Paisley
S odnímateľným poťahom, 45x45 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
12,66 €
s kódom
14,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Novinka
Rex London
Košíky v súprave
4 ks, z juty, ø 23 cm, výška 11 cm
Na sklade
Posledné kúsky
19,46 €
s kódom
22,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Tiseco Home Studio
Dekoračný vankúš Velveteen
Mikroplyšový, svetlohnedý, s odnímateľným poťahom, 45x45 cm
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
17,34 €
s kódom
20,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Compactor
Kúpeľňová polička
Bez vŕtania, plastová, čierna/sivá
(19)
Na sklade
Posledné kúsky
36,55 €
s kódom
43 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Wenko
Súprava pre montáž bez vŕtania
UV-Loc
(2)
Na sklade
9,69 €
s kódom
11,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Novinka
Dakls
Hodiny
Nástenné, ø 25,5 cm
Na sklade
Posledné kúsky
14,36 €
s kódom
16,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
JAHU collections
Dekoračný vankúš Ella
Zamatový, čierny, s odnímateľným poťahom, 45x45 cm
(9)
Na sklade
Posledný kúsok
11,39 €
s kódom
13,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Novinka
Dakls
Hodiny
Stolové, 5x26 cm, výška 12 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
13,09 €
s kódom
15,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-15 % s kódom
Bloomingville Mini
Detské hodiny Harrison
Ø 23 cm
Na sklade
Posledné kúsky
24,99 €
s kódom
29,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Catherine Lansfield
Obliečky Paradiso Palm
Na dvojlôžko/predĺžené, na gombíky, obojstranné, s potlačou, béžové, 230x220 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
31,79 €
s kódom
37,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Novinka
S|P Collection
Fľaša na olej Manon
Objem 0,5 ml, kameninová, vínovočervená
Na sklade
Posledné kúsky
13,94 €
s kódom
16,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
YAMAZAKI
Stojanček na mobil Tower
Kovový, 10x13 cm, výška 2 cm
(7)
Na sklade
Posledné kúsky
31,79 €
s kódom
37,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Obľúbené
Bambum
Otočný podnos Fiesta
Ø 35 cm , servírovací, bambusový
(29)
Na sklade
Posledný kúsok
59,50 €
s kódom
70 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Love Story
Kefa pre domáceho maznáčika
Sivá
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
9,26 €
s kódom
10,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Bloomingville
Deka Ethan
Z recyklovanej bavlny, modrá/béžová, 130x160 cm
(1)
Na sklade
28,80 €
s kódom
33,88 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Obľúbené
Metaltex
Držiak na pokrievky Galileo
Závesný, oceľový, v striebornej farbe, 26x9 cm, výška 36 cm
(67)
Na sklade
Posledné kúsky
14,79 €
s kódom
17,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Novinka
Zone
Stojan na umývacie prostriedky Singles
Plastový, čierny, 9x17 cm, výška 8 cm
Na sklade
25,41 €
s kódom
29,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Orion
Tácka
Ø 32 cm , sklenená
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
9,69 €
s kódom
11,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Wenko
Téglik na zubné kefky Navalon
Keramický, ø 9 cm, výška 10 cm
(3)
Na sklade
11,39 €
s kódom
13,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Wallity
Tapiséria Wolf
200x140 cm
Na sklade
Posledné kúsky
25,84 €
s kódom
30,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Iba na Bonami
Mila Home
Obliečka na vankúš Caramel Latte
S abstraktným vzorom, 43x43 cm
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
9,69 €
s kódom
11,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-15 % s kódom
Umbra
Dávkovač mydla Penguin
Plastový, čierny, 350 ml, 7x10 cm, výška 20 cm
(5)
Na sklade
Posledné kúsky
14,36 €
s kódom
16,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Catherine Lansfield
Ochrana proti prievanu Christmas Tree
Béžová, 90x20 cm
Na sklade
Posledné kúsky
27,11 €
s kódom
31,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Love Story
Prepravka
Pre domáceho miláčika, plastová, sivá, 31x46 cm
(5)
Na sklade
21,16 €
s kódom
24,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Wenko
Záchodová doska Licata
S automatickým zatváraním, 37,5 x 44,5 cm, plastová, svetlomodrá, s abstraktným vzorom
(11)
Na sklade
Posledné kúsky
50,15 €
s kódom
59 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
IHR
Dóza Schwarzwaldmadel
100 ml, na sypaný čaj, kovová, čierna
(7)
Na sklade
Posledné kúsky
7,99 €
s kódom
9,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Wallity
Tapiséria Hand
200x140 cm
Na sklade
Posledné kúsky
30,09 €
s kódom
35,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Love Story
Hračka pre psa Rooster
Látková
(4)
Na sklade
14,36 €
s kódom
16,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
KIS
Úložný box K Latch Box
S vekom, plastový, sivý, objem 14 l, 39x29x18 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
10,54 €
s kódom
12,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Premier Housewares
Zrkadlo Cassini
Kozmetické, s osvetlením/zväčšovacie, zväčšenie 2x, 18x29 cm
Na sklade
Posledné kúsky
43,35 €
s kódom
51 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Tierra Bella
Deka Jara
Z mikrovlákna, 130x170 cm
(5)
Na sklade
Posledný kúsok
72,25 €
s kódom
85 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Novinka
Dakls
Váza
Sklenená, ø 11 cm, výška 20 cm
Na sklade
Posledné kúsky
10,54 €
s kódom
12,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Bloomingville
Háčik Chalix
Nástenný, kovový, v mosadznej farbe
Na sklade
Posledný kúsok
9,69 €
s kódom
11,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Ego Dekor
Váza Arbol de Navidad
Sklenená, s vianočným motívom, zelená, ø 11 cm, výška 13 cm
(11)
Na sklade
10,11 €
s kódom
11,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Novinka
Zone
Dávkovač mydla Tada
Sklenený, hnedý, 250 ml, ø 7,5 cm, výška 14 cm
Na sklade
27,11 €
s kódom
31,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Descanso
Deka Parler
Mikroplyšová, zelená, 160x130 cm
(4)
Na sklade
Posledný kúsok
44,20 €
s kódom
52 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Green Gate
Obliečka na vankúš
Bavlnená, s kvetinovým vzorom, 30x50 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
33,91 €
s kódom
39,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
KIS
Úložný box All In Box
S vekom, plastový, biely, objem 55 l, 55x39x46 cm
Na sklade
Posledný kúsok
22,01 €
s kódom
25,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
súprava 10 ks
Brabantia
Vrecia na odpadky PerfectFit K
10 ks, kompostovateľné, 10 l
(3)
Na sklade
Posledný kúsok
8,41 €
s kódom
9,90 € bez kódu
0,99 € / ks
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Obľúbené
Metaltex
Závesná tyč do kuchyne
Z nehrdzavejúcej ocele, sivá, 35 cm
(31)
Na sklade
6,71 €
s kódom
7,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Mila Home
Obliečka na vankúš
S kvetinovým vzorom/štruktúrovaná, 43x43 cm
(4)
Na sklade
Posledný kúsok
20,31 €
s kódom
23,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Zone
Téglik na zubné kefky Rim
Nástenný, kovový, biely, ø 7 cm, výška 14 cm
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
33,59 €
s kódom
39,52 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Metaltex
Držiak na fólie a papierové utierky
Nástenný, plastový, v striebornej farbe, 25x38 cm, výška 8 cm
(99)
Na sklade
Posledné kúsky
22,01 €
s kódom
25,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
súprava 4 ks
Addis
Handričky v súprave
4 ks, z mikrovlákna
(11)
Na sklade
5,86 €
s kódom
6,90 € bez kódu
1,73 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
1
...
89
90
91
...
151
Načítať viac
Súvisiace kategórie
Dekorácie
Upratovanie a organizácia
Úložné boxy a organizéry
Doplnky do obývačky
Doplnky do predsiene a šatne
Doplnky do pracovne
Doplnky do kuchyne
Doplnky do kúpeľne
Doplnky do spálne
Domáci miláčikovia