Zľava 15 % s kódom OCTOBER |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × Universal |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Kategórie
Bytové doplnky
...
Kategórie
Bytové doplnky
Bytové doplnky
Doplnky do kúpeľne
Doplnky do kuchyne
Doplnky do obývačky
Doplnky do spálne
Doplnky do predsiene a šatne
Doplnky do pracovne
Úložné boxy a organizéry
Krbové doplnky
Závesné systémy pre závesy a záclony
Domáci miláčikovia
Dekorácie
Filtre
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Farba
Dizajnový štýl
Cena
Udalosť
+ Ďalšie (4)
12 711 výsledkov
Najvyššia zľava
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najvyššia zľava
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
-15 % s kódom
Novinka
Dakls
Váza
Sklenená, ø 11 cm, výška 20 cm
Na sklade
Posledné kúsky
10,54 €
s kódom
12,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Bloomingville
Háčik Chalix
Nástenný, kovový, v mosadznej farbe
Na sklade
Posledný kúsok
9,69 €
s kódom
11,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Ego Dekor
Váza Arbol de Navidad
Sklenená, s vianočným motívom, zelená, ø 11 cm, výška 13 cm
(11)
Na sklade
10,11 €
s kódom
11,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Novinka
Zone
Dávkovač mydla Tada
Sklenený, hnedý, 250 ml, ø 7,5 cm, výška 14 cm
Na sklade
27,11 €
s kódom
31,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Descanso
Deka Parler
Mikroplyšová, zelená, 160x130 cm
(4)
Na sklade
Posledný kúsok
44,20 €
s kódom
52 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Green Gate
Obliečka na vankúš
Bavlnená, s kvetinovým vzorom, 30x50 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
33,91 €
s kódom
39,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
KIS
Úložný box All In Box
S vekom, plastový, biely, objem 55 l, 55x39x46 cm
Na sklade
Posledný kúsok
22,01 €
s kódom
25,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
súprava 10 ks
Brabantia
Vrecia na odpadky PerfectFit K
10 ks, kompostovateľné, 10 l
(3)
Na sklade
Posledný kúsok
8,41 €
s kódom
9,90 € bez kódu
0,99 € / ks
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Obľúbené
Metaltex
Závesná tyč do kuchyne
Z nehrdzavejúcej ocele, sivá, 35 cm
(31)
Na sklade
6,71 €
s kódom
7,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Mila Home
Obliečka na vankúš
S kvetinovým vzorom/štruktúrovaná, 43x43 cm
(4)
Na sklade
Posledný kúsok
20,31 €
s kódom
23,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Zone
Téglik na zubné kefky Rim
Nástenný, kovový, biely, ø 7 cm, výška 14 cm
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
33,59 €
s kódom
39,52 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Metaltex
Držiak na fólie a papierové utierky
Nástenný, plastový, v striebornej farbe, 25x38 cm, výška 8 cm
(99)
Na sklade
Posledné kúsky
22,01 €
s kódom
25,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
súprava 4 ks
Addis
Handričky v súprave
4 ks, z mikrovlákna
(11)
Na sklade
5,86 €
s kódom
6,90 € bez kódu
1,73 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-15 % s kódom
JAHU collections
Obliečka na vankúš Stripe
Zamatová, 45x45 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
8,41 €
s kódom
9,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Balvi
Organizér Sharpener
Na písacie potreby, plastový, 8,5x7 cm, výška 11,5 cm
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
7,56 €
s kódom
8,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Love Story
Lopatka
Plastová, svetlosivá, 16x11 cm
Na sklade
Posledné kúsky
12,66 €
s kódom
14,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Maximex
Háčiky v súprave
2 ks, nerezové, v striebornej farbe
(19)
Na sklade
5,86 €
s kódom
6,90 € bez kódu
3,45 € / ks
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
PT LIVING
Stojan na kapsule Wired
Čierny, 21,5x14,5 cm, výška 33,5 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
23,13 €
s kódom
27,21 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Novinka
súprava 3 ks
Dakls
Košíky v súprave
3 ks, z prútia, v prírodnej farbe, ø 34 cm, výška 10 cm
Na sklade
Posledné kúsky
13,09 €
s kódom
15,40 € bez kódu
5,13 € / ks
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Plaček Pet Products
Miska Magic Cat
Pre mačku, keramická, s potlačou, ø 13 cm
(5)
Na sklade
Posledné kúsky
5,86 €
s kódom
6,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Premier Housewares
Dóza Olivia
Na sušienky, sklenená
Na sklade
17,76 €
s kódom
20,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (2)
-15 % s kódom
Love Story
Hračka pre mačku Interactive
V prírodnej farbe
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
15,21 €
s kódom
17,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Mila Home
Obliečka na vankúš
S vianočným motívom, so zvieracím vzorom, 43x43 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
10,54 €
s kódom
12,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Kave Home
Téglik na zubné kefky Silvet
Keramický, tmavomodrý, 7x7 cm, výška 11 cm
(2)
Na sklade
14,50 €
s kódom
17,06 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Rotho
Úložný box Evo Total
S vekom, plastový, objem 15 l, 39x28x23 cm
(19)
Na sklade
Posledné kúsky
13,94 €
s kódom
16,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (2)
Premium
-15 % s kódom
Malerifabrikken
Obraz Just a Little While
70x100 cm, tlačený, s rámom
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
155,55 €
s kódom
183 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-15 % s kódom
Lékué
Miska na prípravu domáceho syra
Plastová
Na sklade
Posledné kúsky
24,40 €
s kódom
28,71 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Brandani
Hodiny
Nástenné, ø 40 cm
Na sklade
Posledné kúsky
40,80 €
s kódom
48 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Spirella
Kúpeľňový organizér Relief
Na vatové tampony, porcelánový, béžový, ø 9 cm, výška 11 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
15,64 €
s kódom
18,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Novinka
Mette Ditmer Denmark
Vešiaky v súprave Hang-It
2 ks, kovové, vínovočervené, dĺžka 40 cm, výška 21 cm
Na sklade
Posledné kúsky
13,09 €
s kódom
15,40 € bez kódu
7,70 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
-15 % s kódom
Geese
Zrkadlo
Nástenné, s dreveným rámom, 22x62 cm
Na sklade
Posledné kúsky
46,75 €
s kódom
55 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Love Story
Čuchacia dečka Raccoon
Látková, sivá
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
14,79 €
s kódom
17,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Orion
Úložný box Multi Stormax
S vekom, plastový, objem 9 l, 35x23x17 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
10,11 €
s kódom
11,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Mila Home
Obliečka na vankúš Christmas
S vianočným motívom, 45x45 cm
(7)
Na sklade
Posledné kúsky
9,26 €
s kódom
10,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Stanley
Ploskačka Easy-Fill Wide Mouth Flask Hammer Tone Green
230 ml, z nehrdzavejúcej ocele, zelená
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
25,84 €
s kódom
30,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Joseph Joseph
Termofľaša Loop
500 ml, z nehrdzavejúcej ocele, oranžová
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
29,10 €
s kódom
34,23 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Tiseco Home Studio
Deka Pine
Mikroplyšová, biela, 150x200 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
45,05 €
s kódom
53 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Minimalist Cushion Covers
Súprava obliečok na vankúš a behúňa
5 ks, modrá
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
50,15 €
s kódom
59 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Umbra
Nástenný vešiak Melody
Hliníkový, biely/v prírodnej farbe, šírka 43 cm, výška 13 cm, hĺbka 8 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
45,90 €
s kódom
54 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Rotho
Príborník do zásuvky Domino
Plastový, biely, 40 x 34 cm
(10)
Na sklade
Posledné kúsky
8,84 €
s kódom
10,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Kave Home
Obraz Erale
182,5x47,5 cm, ručne maľovaný, s rámom/na plátne
Na sklade
Posledný kúsok
161,50 €
s kódom
190 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Wenko
Odpadkový kôš Economic
Z nehrdzavejúcej ocele, lesklo biely, 6 l
(15)
Na sklade
Posledné kúsky
7,56 €
s kódom
8,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Orion
Vedro Vědro A
Kovové, v striebornej farbe, ø 30 cm, výška 27 cm, 12 l
(9)
Na sklade
Posledné kúsky
18,19 €
s kódom
21,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Karlsson
Hodiny Vintage
Nástenné, výška 35 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
41,65 €
s kódom
49 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Kate Louise
Obliečka na vankúš
S vianočným motívom, s nápismi/s potlačou, 43x43 cm
Na sklade
8,84 €
s kódom
10,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Novinka
Mepal
Detský desiatový box Campus
S vidličkou, z nehrdzavejúcej ocele, v mentolovej farbe/v striebornej farbe
Na sklade
Posledné kúsky
24,99 €
s kódom
29,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Compactor
Kúpeľňová polička Bestlock
Bez vŕtania, kovová, čierna
(23)
Na sklade
Posledné kúsky
25,84 €
s kódom
30,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Obľúbené
Compactor
Kúpeľňová polička Bestlock
Bez vŕtania, kovová, čierna
(54)
Na sklade
24,72 €
s kódom
29,08 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
1
...
90
91
92
...
151
Načítať viac
Súvisiace kategórie
Dekorácie
Upratovanie a organizácia
Úložné boxy a organizéry
Doplnky do obývačky
Doplnky do predsiene a šatne
Doplnky do pracovne
Doplnky do kuchyne
Doplnky do kúpeľne
Doplnky do spálne
Domáci miláčikovia