Zľava 15 % s kódom OCTOBER |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × Universal |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Kategórie
Bytové doplnky
...
Kategórie
Bytové doplnky
Luxusné bytové doplnky
Doplnky do kúpeľne
Doplnky do kuchyne
Doplnky do obývačky
Doplnky do spálne
Doplnky do predsiene a šatne
Doplnky do pracovne
Úložné boxy a organizéry
Krbové doplnky
Závesné systémy pre závesy a záclony
Domáci miláčikovia
Dekorácie
Filtre
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Farba
Dizajnový štýl
Cena
Udalosť
+ Ďalšie (4)
12 736 výsledkov
Najdrahšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najdrahšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
-15 % s kódom
Novinka
súprava 5 ks
Compactor
Vákuové vrecia v súprave Compress Lavender
5 ks
(13)
Na sklade
12,66 €
s kódom
14,90 € bez kódu
2,98 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Súprava (2)
-15 % s kódom
douceur d'intérieur
Dekoračný vankúš Galoe
Zamatový, biely, s odnímateľným poťahom, 45x45 cm
(3)
Na sklade
Posledný kúsok
12,66 €
s kódom
14,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Bigso
Organizér Oskar Paper Laminate
Na dokumenty, kartónový, 26x35 cm, výška 8,5 cm
(7)
Na sklade
12,66 €
s kódom
14,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+4
+5
-15 % s kódom
douceur d'intérieur
Kúpeľňová predložka Orbella
Prateľná, čierna/v zlatej farbe, 45x75 cm
Na sklade
Posledné kúsky
12,66 €
s kódom
14,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Wenko
Dávkovač mydla Subiza
Keramický, čierno-biely, 340 ml, 9x8 cm, výška 18 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
12,66 €
s kódom
14,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Wenko
Dávkovač mydla Altavalle
Z polyresínu, matne čierny, 250 ml, 8x7,5 cm, výška 18 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
12,66 €
s kódom
14,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Wenko
Dávkovač mydla Nerno
Keramický, čierny, 490 ml, ø 8 cm, výška 18,5 cm
(22)
Na sklade
12,66 €
s kódom
14,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
House Nordic
Nástenný vešiak Padova
Kovový, čierny, šírka 70 cm, výška 2 cm, hĺbka 5 cm
(2)
Doručenie od 26. 10. 2026
12,66 €
s kódom
14,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Umbra
Stojan na papierové utierky Squire
Oceľový, čierny, ø 17 cm, výška 32 cm
(18)
Na sklade
12,66 €
s kódom
14,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Obľúbené
Addis
Odpadkový kôš
Plastový, čierny, 40 l
(187)
Na sklade
12,66 €
s kódom
14,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Brabantia
Desiatový box Make & Take
600 ml, na polievku, plastový, tmavosivý
(4)
Na sklade
14,85 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Obľúbené
Plaček Pet Products
Súprava misiek s podstavcom Dog Fantasy
Pre psa, keramická, s nápismi, ø 16 cm
(63)
Na sklade
12,62 €
s kódom
14,85 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (2)
-15 % s kódom
Wenko
Stierka s držiakom Bambusa
Turbo-loc, čierna/v prírodnej farbe, dĺžka 24 cm
(21)
Na sklade
12,62 €
s kódom
14,85 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Téglik na zubné kefky Palena
Hnedý, ø 8,5 cm, výška 11 cm
(26)
Na sklade
12,61 €
s kódom
14,84 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Maximex
Multifunčný vankúšik
Modrý, 33x33 cm
(7)
Na sklade
Posledné kúsky
14,84 €
Do košíka
Do košíka
Obľúbené
Vileda
Poťah na žehliacu dosku Rapid
Bavlnený, sivý, 130x45 cm
(42)
Na sklade
14,77 €
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Obľúbené
Compactor
Vákuové vrecia v súprave Premium Valve XL
2 ks
(20)
Na sklade
12,55 €
s kódom
14,77 € bez kódu
7,39 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
-15 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Dávkovač mydla Brasil
Plastový, tmavomodrý, 320 ml, 7x9 cm, výška 16,5 cm
(59)
Na sklade
Posledné kúsky
12,36 €
s kódom
14,54 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-15 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Stojan na papierové utierky Black Outdoor Kitchen Clayton
Kovový, čierny, ø 15 cm, výška 33 cm
(177)
Na sklade
12,36 €
s kódom
14,54 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Lékué
Termohrnček To Go
400 ml, čierny
(1)
Na sklade
14,54 €
Do košíka
Do košíka
Premium
Joseph Joseph
Kefa na riad so zásobníkom SinkTech
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
14,53 €
Do košíka
Do košíka
Plaček Pet Products
Mačací záchod Savic Figaro
Plastová, biela/sivá, 49x55 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
14,47 €
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
douceur d'intérieur
Kúpeľňová predložka Gladis
Prateľná, biela, 50x80 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
12,24 €
s kódom
14,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
douceur d'intérieur
Kúpeľňová predložka Thais
Prateľná, biela, 50x80 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
12,24 €
s kódom
14,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
douceur d'intérieur
Kúpeľňová predložka Yanis
Prateľná, biela, 50x80 cm
Na sklade
Posledné kúsky
12,24 €
s kódom
14,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Catherine Lansfield
Detská plachta Roarsome Animals
Napínacia, na jednolôžko, biela, 90x190 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
12,24 €
s kódom
14,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmer plachty (2)
Premium
-15 % s kódom
Obľúbené
Bloomingville
Váza Embla
Kameninová, biela, ø 6 cm, výška 14,5 cm
(45)
Na sklade
12,24 €
s kódom
14,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Obľúbené
Joseph Joseph
Náhradné uhlíkové filtre v súprave Intelligent Waste
2 ks, biele, 9,5x7 cm, výška 5 mm
(146)
Na sklade
12,24 €
s kódom
14,40 € bez kódu
7,20 € / ks
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Dávkovač mydla Adrada
Keramický, biely, 405 ml, 10,5x8,5 cm, výška 15 cm
(81)
Na sklade
Posledné kúsky
12,24 €
s kódom
14,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Novinka
My House
Deka Stripe
Béžová, 150x200 cm
Na sklade
Posledné kúsky
12,24 €
s kódom
14,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Obľúbené
Bigso
Organizér Estelle Canvas Paper Laminate
Na dokumenty, kartónový, 25x11,5 cm, výška 32,5 cm
(24)
Na sklade
12,24 €
s kódom
14,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
-15 % s kódom
Obľúbené
Bigso
Úložný box Cube Soft Storage
Látkový, béžový, 31,5x31,5x31,5 cm
(38)
Na sklade
12,24 €
s kódom
14,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Love Story
Cestovná fľaša pre psov Travel
Sivá
(11)
Na sklade
12,24 €
s kódom
14,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
douceur d'intérieur
Dekoračný vankúš Alanis
Svetlozelený, s odnímateľným poťahom, 45x45 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
12,24 €
s kódom
14,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
douceur d'intérieur
Dekoračný vankúš Cirana
V prírodnej farbe, s odnímateľným poťahom, 45x45 cm
Na sklade
Posledné kúsky
12,24 €
s kódom
14,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
douceur d'intérieur
Dekoračný vankúš Melisse
Béžový/v zlatej farbe, s odnímateľným poťahom, 45x45 cm
(9)
Na sklade
12,24 €
s kódom
14,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
douceur d'intérieur
Dekoračný vankúš Nando
Krémovobiely, s odnímateľným poťahom, 45x45 cm
Na sklade
12,24 €
s kódom
14,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
douceur d'intérieur
Dekoračný vankúš Everest
S prímesou bavlny, svetlohnedý, s odnímateľným poťahom, 45x45 cm
(1)
Na sklade
12,24 €
s kódom
14,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
douceur d'intérieur
Dekoračný vankúš Wooly
Z materiálu bouclé, béžový, s odnímateľným poťahom, 45x45 cm
(1)
Na sklade
12,24 €
s kódom
14,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
douceur d'intérieur
Dekoračný vankúš Flanela
Z mikroflanelu, zelený, s odnímateľným poťahom, 45x45 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
12,24 €
s kódom
14,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Lékué
Desiatový box To Go
500 ml, delený, tyrkysovomodrý
Na sklade
12,24 €
s kódom
14,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Obľúbené
Orion
Tácka Mango
Ø 30 cm , drevená
(51)
Na sklade
12,24 €
s kódom
14,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Premier Housewares
Držiak na hrnčeky Soka
Drevený, v prírodnej farbe, ø 14 cm, výška 31 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
12,24 €
s kódom
14,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Metaltex
Držiak na hrnčeky Lava
Z nehrdzavejúcej ocele, čierny, ø 19 cm, výška 36 cm
(6)
Na sklade
12,24 €
s kódom
14,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Metaltex
Držiak na pokrievky Nevada
Z nehrdzavejúcej ocele, v striebornej farbe, výška 24 cm
(9)
Na sklade
12,24 €
s kódom
14,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Bloomingville
Úložný box Cemile
Dekoratívny, drevený, hnedý, 6,5x4,5x4 cm
(1)
Na sklade
12,24 €
s kódom
14,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Dávkovač mydla Fedio
Keramický, hnedý, 400 ml, 8,5x8,5 cm, výška 17 cm
(41)
Na sklade
12,24 €
s kódom
14,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Obľúbené
Casa Selección
Nástenná dekorácia
Kovová, výška 60 cm
(27)
Na sklade
12,24 €
s kódom
14,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
1
...
123
124
125
...
149
Načítať viac
Súvisiace kategórie
Dekorácie
Upratovanie a organizácia
Úložné boxy a organizéry
Doplnky do obývačky
Doplnky do predsiene a šatne
Doplnky do pracovne
Doplnky do kuchyne
Doplnky do kúpeľne
Doplnky do spálne
Domáci miláčikovia