Zľava 15 % s kódom OCTOBER |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × Universal |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Kategórie
Bytové doplnky
...
Kategórie
Bytové doplnky
Luxusné bytové doplnky
Doplnky do kúpeľne
Doplnky do kuchyne
Doplnky do obývačky
Doplnky do spálne
Doplnky do predsiene a šatne
Doplnky do pracovne
Úložné boxy a organizéry
Krbové doplnky
Závesné systémy pre závesy a záclony
Domáci miláčikovia
Dekorácie
Filtre
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Farba
Dizajnový štýl
Cena
Udalosť
+ Ďalšie (4)
12 741 výsledkov
Najdrahšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najdrahšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Premium
-15 % s kódom
Bloomingville
Úložný box Cemile
Dekoratívny, drevený, hnedý, 6,5x4,5x4 cm
(1)
Na sklade
12,24 €
s kódom
14,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Dávkovač mydla Fedio
Keramický, hnedý, 400 ml, 8,5x8,5 cm, výška 17 cm
(41)
Na sklade
12,24 €
s kódom
14,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Obľúbené
Casa Selección
Nástenná dekorácia
Kovová, výška 60 cm
(27)
Na sklade
12,24 €
s kódom
14,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Orion
Vedro A
Kovové, v striebornej farbe, ø 25 cm, výška 22 cm, 8 l
(6)
Na sklade
Posledné kúsky
12,24 €
s kódom
14,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
súprava 5 ks
Obľúbené
Wenko
Vešiaky v súprave Baggy
5 ks, na nohavice, kovové, modré, dĺžka 34,5 cm, výška 11,5 cm
(47)
Na sklade
12,24 €
s kódom
14,40 € bez kódu
2,88 € / ks
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Casa Selección
Košík na ovocie
Ø 28 cm, kovový, čierny
(1)
Na sklade
12,24 €
s kódom
14,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Premier Housewares
Kúpeľňový organizér Mozie
Na vatové tampony, betónový, krémovobiely, ø 9 cm, výška 11 cm
Doručenie od 29. 10. 2026
12,24 €
s kódom
14,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Wenko
Dávkovač mydla Agropoli
Krémovobiely, 250 ml, 9x7,5 cm, výška 12,5 cm
(18)
Na sklade
12,24 €
s kódom
14,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Obľúbené
Curver
Úložný box Style
Plastový, krémovobiely, objem 30 l, 33x44x23 cm
(52)
Na sklade
14,40 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (3)
-15 % s kódom
douceur d'intérieur
Kúpeľňová predložka Otis
Prateľná, krémovobiela, 50x80 cm
Na sklade
12,24 €
s kódom
14,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Obľúbené
Metaltex
Prídavná polička Brooklyn
Oceľová, v striebornej farbe, 45x23 cm, výška 15 cm
(336)
Na sklade
12,24 €
s kódom
14,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Orion
Ploskačka s príslušenstvom
210 ml, z nehrdzavejúcej ocele, v striebornej farbe
(9)
Na sklade
Posledný kúsok
12,24 €
s kódom
14,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Obľúbené
Orion
Nádoba na kvasenie zeleniny
4 l, plastová
(24)
Na sklade
14,40 €
Do košíka
Do košíka
LEIFHEIT
Náhradný návlek na prachovku Superduster Floor
Biely
(1)
Na sklade
14,40 €
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Novinka
Dakls
Hodiny
Nástenné, ø 30,5 cm
(8)
Na sklade
Posledné kúsky
12,24 €
s kódom
14,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Mila Home
Obliečka na vankúš Chanel
S nápismi, 43x43 cm
(19)
Na sklade
12,24 €
s kódom
14,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Mila Home
Obliečka na vankúš
45x45 cm
(1)
Doručenie od 15. 12. 2026
12,24 €
s kódom
14,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Obľúbené
Metaltex
Prídavná polička Palio
Oceľová, v striebornej farbe, 25x25 cm, výška 19 cm
(3653)
Na sklade
12,24 €
s kódom
14,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-15 % s kódom
Obľúbené
Orion
Ošatka na kysnutie chleba
32x15 cm, ratanová
(41)
Na sklade
Posledné kúsky
12,24 €
s kódom
14,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
Spirella
Oporná podložka do vane Alaska
Plastová
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
14,40 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Joseph Joseph
Dištančné vložky na šatníkovú tyč v súprave Orderly
2 ks, plastové, béžové, 20x3,5 cm, výška 3,5 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
12,24 €
s kódom
14,40 € bez kódu
7,20 € / ks
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Love Story
Podložka pod mačací záchod
Plastová, čierna, 50x40 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
12,24 €
s kódom
14,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Maximex
Pomôcky na odstránenie vodného kameňa v súprave
2 ks
Na sklade
12,24 €
s kódom
14,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Compactor
Držiak na fén Bestlock Bath
Bez vŕtania, kovový, v striebornej farbe, 15x14 cm, výška 22 cm
(8)
Na sklade
Posledné kúsky
12,24 €
s kódom
14,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Compactor
Držiak na fén Grena
Bez vŕtania, kovový, v mentolovej farbe, 17x12 cm, výška 26 cm
(7)
Na sklade
12,24 €
s kódom
14,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Obľúbené
Bigso
Úložný box Soft Storage
S vekom, látkový, sivý, 40x30x22 cm
(26)
Na sklade
12,24 €
s kódom
14,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Rayen
Stojan na kapsule
Závesný, sivý, 28x12 cm, výška 4 cm
Na sklade
Posledné kúsky
12,24 €
s kódom
14,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Obľúbené
Wenko
Držiak na fén Milazzo
Bez vŕtania, oceľový, v striebornej farbe, 12,5x14,5 cm, výška 13 cm
(872)
Na sklade
14,40 €
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Obľúbené
Metaltex
Sušiak na bielizeň Nevis Onyx
Čierny, kovový, dĺžka sušiacej plochy 7 m
(47)
Na sklade
12,24 €
s kódom
14,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
douceur d'intérieur
Plachta Actually
Na dvojlôžko, tmavohnedá, 180x290 cm
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
12,24 €
s kódom
14,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
douceur d'intérieur
Kúpeľňová predložka Jade
Prateľná, tmavozelená, 45x75 cm
(15)
Na sklade
12,24 €
s kódom
14,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Tvar (2)
-15 % s kódom
Catherine Lansfield
Detská plachta Tie Dye Football
Napínacia, na jednolôžko, tyrkysovomodrá, 90x190 cm
Na sklade
Posledný kúsok
12,24 €
s kódom
14,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmer plachty (2)
-15 % s kódom
Casa Selección
Závesná tyč do kuchyne
Z nehrdzavejúcej ocele, v striebornej farbe, 54,5 cm
(47)
Na sklade
12,24 €
s kódom
14,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Love Story
Uterák pre domáceho miláčika
Sivý
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
12,24 €
s kódom
14,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
súprava 4 ks
Obľúbené
Compactor
Vákuové vrecia v súprave Roll Up L
4 ks
(20)
Na sklade
Posledný kúsok
12,24 €
s kódom
14,40 € bez kódu
3,60 € / ks
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
súprava 4 ks
Obľúbené
Compactor
Vákuové vrecia v súprave Roll Up M
4 ks
(53)
Doručenie od 6. 11. 2026
12,24 €
s kódom
14,40 € bez kódu
3,60 € / ks
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Homéa
Úložný box pod posteľ
Vákuový, plastový, výška 15 cm
(3)
Na sklade
12,24 €
s kódom
14,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
Balvi
Zarážka na knihy Bookshop
Kovová
(6)
Na sklade
Posledné kúsky
14,40 €
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Obľúbené
Metaltex
Držiak na poháre na víno
Závesný, oceľový, v striebornej farbe, 20x28 cm, výška 7 cm
(94)
Na sklade
12,24 €
s kódom
14,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Háčik Black Outdoor Kitchen Ima
Bez vŕtania, kovový, čierny
(28)
Na sklade
Posledné kúsky
12,24 €
s kódom
14,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Catherine Lansfield
Detská plachta Rainbow Rockets
Napínacia, na jednolôžko, čierna, 90x190 cm
Na sklade
Posledný kúsok
12,24 €
s kódom
14,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Foutastic
Kúpeľňová predložka Morpho
Čierna/krémovobiela, 60x100 cm
(1)
Na sklade
12,24 €
s kódom
14,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Foutastic
Kúpeľňová predložka Rasse
Prateľná, čiern-obiela, 60x100 cm
Na sklade
Posledné kúsky
12,24 €
s kódom
14,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Držiak na hrnčeky
Nástenný, kovový, čierny, 28x22 cm, výška 5 cm
(75)
Na sklade
Posledné kúsky
12,24 €
s kódom
14,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Dávkovač mydla Black Outdoor Kitchen Silo
Keramický, čierny, ø 6 cm, výška 16,5 cm
(87)
Na sklade
12,24 €
s kódom
14,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Spirella
Kúpeľňový organizér Jaro
Na vatové tampony, keramický, čierny, ø 11 cm, výška 7,5 cm
Na sklade
Posledné kúsky
14,40 €
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Casa Selección
Stojan na papierové utierky
Kovový, čierny/v prírodnej farbe, 16x16 cm, výška 31 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
12,24 €
s kódom
14,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
Kave Home
Košík Tossa
Z morskej trávy, v prírodnej farbe, výška 15 cm
Na sklade
14,36 €
Do košíka
Do košíka
1
...
124
125
126
...
149
Načítať viac
Súvisiace kategórie
Dekorácie
Upratovanie a organizácia
Úložné boxy a organizéry
Doplnky do obývačky
Doplnky do predsiene a šatne
Doplnky do pracovne
Doplnky do kuchyne
Doplnky do kúpeľne
Doplnky do spálne
Domáci miláčikovia