Zľava 15 % s kódom OCTOBER |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × Universal |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Kategórie
Bytové doplnky
...
Kategórie
Bytové doplnky
Luxusné bytové doplnky
Doplnky do kúpeľne
Doplnky do kuchyne
Doplnky do obývačky
Doplnky do spálne
Doplnky do predsiene a šatne
Doplnky do pracovne
Úložné boxy a organizéry
Krbové doplnky
Závesné systémy pre závesy a záclony
Domáci miláčikovia
Dekorácie
Filtre
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Farba
Dizajnový štýl
Cena
Udalosť
+ Ďalšie (4)
12 846 výsledkov
Najdrahšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najdrahšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
-15 % s kódom
Novinka
Compactor
Úložný box Sandy
Látkový, béžový, 28x12x12 cm
Na sklade
Posledné kúsky
5,86 €
s kódom
6,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Obľúbené
Compactor
Obal na oblek Rivoli
Hnedý, dĺžka 60 cm, výška 100 cm
(184)
Na sklade
5,86 €
s kódom
6,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Orion
Demižón
1 l, sklenený
Na sklade
Posledné kúsky
6,90 €
Do košíka
Do košíka
Obľúbené
Mepal
Dóza Modula
Na potraviny, plastová, biela
(42)
Na sklade
Posledné kúsky
6,90 €
Do košíka
Do košíka
Orion
Dóza na prací prášok Multi
Biela, 18x24 cm, výška 24 cm
(5)
Na sklade
6,90 €
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Umbra
Sitko do drezu Starfish
Gumené, čierne, ø 15 cm
(3)
Na sklade
5,86 €
s kódom
6,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Obľúbené
Addis
Náhradný návlek na mop Ultima
(21)
Na sklade
5,86 €
s kódom
6,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Love Story
Hračky pre mačku v súprave Boho Fish
2 ks, látkové, krémovobiele
(6)
Na sklade
5,86 €
s kódom
6,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Maximex
Háčiky v súprave
2 ks, nerezové, v striebornej farbe
(19)
Na sklade
5,86 €
s kódom
6,90 € bez kódu
3,45 € / ks
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Homéa
Kefa
(3)
Na sklade
Posledný kúsok
5,86 €
s kódom
6,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Plaček Pet Products
Miska Magic Cat
Pre mačku, keramická, s potlačou, ø 13 cm
(5)
Na sklade
Posledné kúsky
5,86 €
s kódom
6,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Novinka
Compactor
Úložný box
Plastový, khaki, 31x31x31 cm
Na sklade
5,86 €
s kódom
6,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
súprava 2 ks
SP TREND
Vitrážne tyče v súprave
2 ks, kovové, roztiahnuteľné, 60 - 90 cm
(10)
Na sklade
Posledné kúsky
5,86 €
s kódom
6,90 € bez kódu
3,45 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Maximálna dĺžka (2)
-15 % s kódom
douceur d'intérieur
Spona na závesy Emmy
Kovová, sivá
(5)
Na sklade
Posledné kúsky
5,86 €
s kódom
6,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
súprava 20 ks
Gardinia
Záclonové žabky v súprave
20 ks, kovové, v striebornej farbe
(18)
Na sklade
5,86 €
s kódom
6,90 € bez kódu
0,35 € / ks
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Casa Selección
Držiak na obrúsky
Kovový, v striebornej farbe, 14,5x5,5 cm, výška 12,5 cm
(15)
Na sklade
Posledné kúsky
5,86 €
s kódom
6,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Obľúbené
Foutastic
Kúpeľňová predložka Baby Cats
Prateľná, 40x60 cm
(174)
Na sklade
5,86 €
s kódom
6,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Obľúbené
Foutastic
Kúpeľňová predložka Royal
Prateľná, 40x60 cm
(46)
Na sklade
5,86 €
s kódom
6,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
súprava 3 ks
Metaltex
Háčiky v súprave Mural
3 ks, závesné, oceľové, lesklá čierne
(8)
Na sklade
5,86 €
s kódom
6,90 € bez kódu
2,30 € / ks
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Bigso
Košík Soft Storage Round
Látkový, sivý, ø 20 cm, výška 20 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
5,86 €
s kódom
6,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Bigso
Organizér do zásuvky Soft Storage
Látkový, 16,5x29 cm, výška 11 cm
(1)
Na sklade
5,86 €
s kódom
6,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Téglik na zubné kefky Polaris
Keramický, matne čierny, ø 7 cm, výška 11 cm
(149)
Na sklade
5,86 €
s kódom
6,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Metaltex
Stojan na papierové utierky Lava
Oceľový, matne čierny, ø 14 cm, výška 32 cm
(1)
Na sklade
5,86 €
s kódom
6,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Addis
Náhradný návlek na mop
(15)
Na sklade
Posledné kúsky
5,86 €
s kódom
6,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Obľúbené
Compactor
Obal na šaty Milky
Biely, výška 137 cm
(36)
Na sklade
5,86 €
s kódom
6,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
súprava 15 ks
Obľúbené
Compactor
Odpudzovač šatníkových molí Cedar
15 ks, v prírodnej farbe, 2x2,5 cm, výška 1 cm
(733)
Na sklade
5,86 €
s kódom
6,90 € bez kódu
0,46 € / ks
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
súprava 16 ks
Obľúbené
Compactor
Odpudzovač šatníkových molí Cedar
16 ks, v prírodnej farbe, 2x2 cm, výška 2 cm
(168)
Na sklade
5,86 €
s kódom
6,90 € bez kódu
0,43 € / ks
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
súprava 4 ks
Obľúbené
Compactor
Odpudzovač šatníkových molí Cedar
4 ks, v prírodnej farbe, výška 1 cm
(115)
Na sklade
5,86 €
s kódom
6,90 € bez kódu
1,73 € / ks
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
súprava 6 ks
Obľúbené
Compactor
Odpudzovač šatníkových molí Cedar
6 ks, v prírodnej farbe, ø 3,5 cm, výška 1 cm
(233)
Na sklade
5,86 €
s kódom
6,90 € bez kódu
1,15 € / ks
Do košíka
Do košíka
Curver
Košík Jute
Plastový, taupe, ø 17 cm, výška 13 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
6,90 €
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Love Story
Vrecko na vrecúška
Sivé
(1)
Doručenie od 20. 11. 2026
5,86 €
s kódom
6,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Wenko
Vonná kapsula Lotus
Plastová
(35)
Na sklade
Posledné kúsky
5,86 €
s kódom
6,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
súprava 4 ks
Obľúbené
Wenko
Nožičky ku krytu na sporák v súprave
4 ks, plastové, sivé, 4x4 cm
(286)
Na sklade
5,86 €
s kódom
6,90 € bez kódu
1,73 € / ks
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Držiak na žiletku Osimo
Bez vŕtania, Static-Loc, plastový, ø 8 cm, výška 3 cm
(892)
Na sklade
5,86 €
s kódom
6,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Compactor
Háčik Bestlock Magic Bath
Bez vŕtania, kovový, čierny
(13)
Na sklade
Posledné kúsky
6,90 €
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Obľúbené
Addis
Príborník do zásuvky
Plastový, svetlosivý, 40 x 38,5 cm
(33)
Na sklade
Posledné kúsky
5,86 €
s kódom
6,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Rotho
Príborník do zásuvky Basic
Plastový, tmavosivý, 39 x 32 cm
(9)
Na sklade
Posledný kúsok
6,90 €
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
douceur d'intérieur
Spona na závesy Hypnotica
Drevená/látková, čierna
(5)
Na sklade
5,86 €
s kódom
6,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Obľúbené
Wenko
Háčiky v súprave
2 ks, plastové, v striebornej farbe
(168)
Na sklade
5,86 €
s kódom
6,90 € bez kódu
3,45 € / ks
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Dakls
Ohrievač rúk
Sivý, 12x7 cm
(6)
Na sklade
5,86 €
s kódom
6,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Dakls
Ohrievač rúk
Svetlosivý, 12x7 cm
(4)
Na sklade
5,86 €
s kódom
6,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Obľúbené
Vileda
Uterák pre domáceho miláčika Pet
Sivý
(28)
Na sklade
6,90 €
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Dakls
Soška
4x8 cm, výška 25 cm
(19)
Na sklade
Posledné kúsky
5,86 €
s kódom
6,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Dakls
Soška
4x8 cm, výška 25 cm
(17)
Na sklade
Posledné kúsky
5,86 €
s kódom
6,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
súprava 2 ks
Curver
Košíky v súprave Softex
2 ks, úložné, plastové, svetlohnedé, výška 11 cm
(6)
Na sklade
6,90 €
3,45 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+ Objem (2)
-15 % s kódom
Love Story
Lopatka
Plastová, čierna, 10x28 cm
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
5,86 €
s kódom
6,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Wenko
Stierka Loano
Čierna, dĺžka 23 cm
(4)
Na sklade
5,86 €
s kódom
6,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Rotho
Veko na úložný box Albris
Plastové, čierne, objem 45 l, 57x39x3 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
5,86 €
s kódom
6,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
1
...
147
148
149
...
152
Načítať viac
Súvisiace kategórie
Dekorácie
Upratovanie a organizácia
Úložné boxy a organizéry
Doplnky do obývačky
Doplnky do predsiene a šatne
Doplnky do pracovne
Doplnky do kuchyne
Doplnky do kúpeľne
Doplnky do spálne
Domáci miláčikovia