Zľava 15 % s kódom OCTOBER |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × Universal |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Kategórie
Bytové doplnky
...
Kategórie
Bytové doplnky
Luxusné bytové doplnky
Doplnky do kúpeľne
Doplnky do kuchyne
Doplnky do obývačky
Doplnky do spálne
Doplnky do predsiene a šatne
Doplnky do pracovne
Úložné boxy a organizéry
Krbové doplnky
Závesné systémy pre závesy a záclony
Domáci miláčikovia
Dekorácie
Filtre
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Farba
Dizajnový štýl
Cena
Udalosť
+ Ďalšie (4)
12 847 výsledkov
Najdrahšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najdrahšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
-15 % s kódom
Obľúbené
Addis
Lavór
Plastový, čierny, 7,7 l, ø 34 cm, výška 13 cm
(28)
Na sklade
5,86 €
s kódom
6,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Obľúbené
Addis
Lavór
Plastový, čierny, 8 l, 29x32 cm, výška 14 cm
(26)
Na sklade
Posledné kúsky
5,86 €
s kódom
6,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Rotho
Dóza Loft
1 l, na potraviny, plastová
Na sklade
Posledné kúsky
6,89 €
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Kave Home
Nádobka na mydlo Aixa
Mramorová, tmavosivá, 14x9 cm, výška 2,5 cm
(4)
Na sklade
5,68 €
s kódom
6,68 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
súprava 2 ks
Orion
Chladiace vložky v súprave
2 ks, modré
(1)
Na sklade
6,49 €
3,25 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
Rotho
Dóza Loft
500 ml, na potraviny, plastová
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
6,47 €
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Obľúbené
Wenko
WC kefa ø 8 cm
Náhradná, plastová, čierna, ø 8 cm, výška 9 cm
(30)
Na sklade
5,48 €
s kódom
6,45 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
douceur d'intérieur
Téglik na zubné kefky Hanoi
Bambusový, v prírodnej farbe, 6x8 cm, výška 12 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
5,44 €
s kódom
6,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
douceur d'intérieur
Kúpeľňová predložka Jayana
Prateľná, WC, biela/ružová, 45x45 cm
(1)
Na sklade
5,44 €
s kódom
6,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Love Story
Cestovná fľaša pre psov Travel
Tmavosivá
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
5,44 €
s kódom
6,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Curver
Desiatový box Lunch & Go
600 ml, plastový, svetlozelený
(17)
Na sklade
6,40 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem škatuľky (2)
-15 % s kódom
Novinka
Dakls
Váza
Sklenená, hnedá, ø 9,5 cm, výška 25 cm
Na sklade
Posledné kúsky
5,44 €
s kódom
6,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Plaček Pet Products
Hračka pre psa Dog Fantasy Shark
Gumená, zelená/modrá
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
5,44 €
s kódom
6,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Obľúbené
Wenko
Špongie na gril v súprave Ben
2 ks, nylonové
(65)
Na sklade
5,44 €
s kódom
6,40 € bez kódu
3,20 € / ks
Do košíka
Do košíka
súprava 9 ks
Vileda
Hubky na riad v súprave Pro Clean
9 ks
(4)
Na sklade
6,40 €
0,71 € / ks
Do košíka
Do košíka
Vileda
Kefa Pet
(9)
Na sklade
6,40 €
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Obľúbené
Addis
Klipy na sušenie ponožiek v sade Sock Buddy
2 ks, biele, 2,5x30 cm, výška 6 cm
(27)
Doručenie od 6. 11. 2026
5,44 €
s kódom
6,40 € bez kódu
3,20 € / ks
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
súprava 10 ks
SP TREND
Klzáky pre koľajnice na záclony v súprave
10 ks, plastové, biele
(4)
Na sklade
5,44 €
s kódom
6,40 € bez kódu
0,64 € / ks
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
douceur d'intérieur
Spona na závesy Farfalina
Kovová, sivá
(5)
Na sklade
5,44 €
s kódom
6,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Obľúbené
Metaltex
Držiak na hubku
Bez vŕtania, kovový, čierny, 3x5 cm, výška 5 cm
(59)
Na sklade
5,44 €
s kódom
6,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Novinka
Orion
Zrkadlo
Kozmetické, 15x22 cm
Na sklade
5,44 €
s kódom
6,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
súprava 10 ks
Gardinia
Krúžky na záclony v súprave
10 ks, plastové
(3)
Na sklade
5,44 €
s kódom
6,40 € bez kódu
0,64 € / ks
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
súprava 10 ks
SP TREND
Krúžky na záclony s háčikom v súprave Zeta
10 ks, kovové, matne čierne
(11)
Na sklade
5,44 €
s kódom
6,40 € bez kódu
0,64 € / ks
Do košíka
Do košíka
Obľúbené
Wenko
Hlavica pre WC kefu ø 7,5 cm
Náhradná, silikónová, čierna, ø 7,5 cm, výška 9 cm
(56)
Na sklade
6,40 €
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
súprava 15 ks
Obľúbené
Compactor
Odpudzovač šatníkových molí Cedar
15 ks, v prírodnej farbe, ø 2 cm
(273)
Na sklade
5,44 €
s kódom
6,40 € bez kódu
0,43 € / ks
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
súprava 3 ks
Metaltex
Háčiky v súprave
3 ks, bez vŕtania, plastové
(30)
Na sklade
5,44 €
s kódom
6,40 € bez kódu
2,13 € / ks
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Compactor
Háčik Grena
Bez vŕtania, kovový, v mentolovej farbe
(16)
Na sklade
Posledné kúsky
5,44 €
s kódom
6,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Metaltex
Hubka na riad
Silikónová
(8)
Na sklade
Posledné kúsky
5,44 €
s kódom
6,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Metaltex
Odkvapkávacia podložka na riad Gravity
Plastová, sivá, 42x8 cm
(25)
Na sklade
5,44 €
s kódom
6,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Orion
Fľaša na olej
Objem 380 ml, sklenená, tmavozelená
Na sklade
Posledné kúsky
5,44 €
s kódom
6,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (2)
-15 % s kódom
súprava 20 ks
Addis
Vrecia na odpadky
20 ks, 50 l
(1)
Na sklade
5,44 €
s kódom
6,40 € bez kódu
0,32 € / ks
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
súprava 4 ks
Love Story
Vrecká na exkrementy Lemon
Modré
Na sklade
5,44 €
s kódom
6,40 € bez kódu
1,60 € / ks
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
súprava 4 ks
Love Story
Vrecká na exkrementy Lavender
Modré
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
5,44 €
s kódom
6,40 € bez kódu
1,60 € / ks
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
douceur d'intérieur
Kúpeľňová predložka Imperia
Prateľná, WC, v petrolejovej farbe, 45x45 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
5,44 €
s kódom
6,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Love Story
Zubné kefky pre domáceho miláčika v súprave
Biele
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
5,44 €
s kódom
6,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
súprava 4 ks
Rotho
Vrecká na mačaciu podstielku v súprave Biala
4 ks, plastové, čierne, 11x18 cm
(9)
Na sklade
5,44 €
s kódom
6,40 € bez kódu
1,60 € / ks
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Allstar
Držiak na toaletný papier Parma
Bez vŕtania, plastový, matne čierny, 7x16 cm, výška 6,5 cm
(9)
Na sklade
5,44 €
s kódom
6,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Háčik Valenza
Bez vŕtania, plastový, čierny
(72)
Na sklade
Posledný kúsok
5,44 €
s kódom
6,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Rotho
Dóza Loft
1 l, na potraviny, plastová
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
6,38 €
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Love Story
Podložka pod misku Embossed Paw
Látková, sivá, 30x40 cm
(5)
Na sklade
5,27 €
s kódom
6,20 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Plaček Pet Products
Miska Dog Fantasy
Pre psa, z nehrdzavejúcej ocele, ø 29 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
6,15 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (2)
-15 % s kódom
Wenko
Hlavica pre WC kefu Ø 8 cm
Náhradná, plastová, biela, ø 8 cm, výška 9 cm
(4)
Na sklade
5,01 €
s kódom
5,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Wenko
Háčiky v súprave Lizan
2 ks, bez vŕtania, Turbo-loc, nerezové, biele
Na sklade
5,01 €
s kódom
5,90 € bez kódu
2,95 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-15 % s kódom
Allstar
Téglik na zubné kefky Olinda
Keramický, biely, ø 8 cm, výška 10 cm
(14)
Na sklade
5,01 €
s kódom
5,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Obľúbené
Compactor
Odpudzovač šatníkových molí Cedar
V prírodnej farbe, 7x18 cm, výška 1,5 cm
(313)
Na sklade
5,01 €
s kódom
5,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
súprava 4 ks
Addis
Handričky v súprave Fairy
4 ks
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
5,01 €
s kódom
5,90 € bez kódu
1,48 € / ks
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Love Story
Hračka pre mačku Boho Cat
Látková, ružová
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
5,01 €
s kódom
5,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Plaček Pet Products
Hračka pre psa Dog Fantasy Bone
Gumená, zelená/modrá
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
5,01 €
s kódom
5,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
1
...
148
149
150
151
152
Načítať viac
Súvisiace kategórie
Dekorácie
Upratovanie a organizácia
Úložné boxy a organizéry
Doplnky do obývačky
Doplnky do predsiene a šatne
Doplnky do pracovne
Doplnky do kuchyne
Doplnky do kúpeľne
Doplnky do spálne
Domáci miláčikovia