Zľava 15 % s kódom OCTOBER |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × Universal |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Kategórie
Bytové doplnky
...
Kategórie
Bytové doplnky
Luxusné bytové doplnky
Doplnky do kúpeľne
Doplnky do kuchyne
Doplnky do obývačky
Doplnky do spálne
Doplnky do predsiene a šatne
Doplnky do pracovne
Úložné boxy a organizéry
Krbové doplnky
Závesné systémy pre závesy a záclony
Domáci miláčikovia
Dekorácie
Filtre
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Farba
Dizajnový štýl
Cena
Udalosť
+ Ďalšie (4)
12 654 výsledkov
Najdrahšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najdrahšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Catherine Lansfield
Obliečky na vankúše v súprave Opulent Jacquard
2 ks, žakárové, štruktúrované, 50x75 cm
(12)
Na sklade
22,01 €
s kódom
25,90 € bez kódu
12,95 € / ks
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Mijolnir
Obliečky Dide
Na jednolôžko, na gombíky, s potlačou, žlté/sivé, 140x200 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
22,01 €
s kódom
25,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Podnos do vane Bambusa
Bambusový, v prírodnej farbe, 70 cm
(49)
Na sklade
Posledné kúsky
21,94 €
s kódom
25,81 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Lékué
Jogurtovač
Plastový
(1)
Na sklade
21,94 €
s kódom
25,81 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Stojan na toaletný papier Parus
So štetkou, sivý/v striebornej farbe, 25,5x16,5 cm, výška 57 cm
(62)
Na sklade
21,94 €
s kódom
25,81 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Obľúbené
Compactor
Stierka s držiakom Bestlock
Čierna, dĺžka 23,5 cm
(38)
Na sklade
Posledné kúsky
21,94 €
s kódom
25,81 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Obľúbené
Joseph Joseph
Stojan na umývacie prostriedky Caddy
Plastový, biely/sivý, 13x21 cm, výška 11,5 cm
(161)
Na sklade
Posledné kúsky
21,86 €
s kódom
25,72 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
YAMAZAKI
Organizér do zásuvky Tower
Plastový, výška 6 cm
(13)
Doručenie od 22. 10. 2026
25,62 €
Do košíka
Do košíka
Premium
YAMAZAKI
Príborník do zásuvky Tower
Nastaviteľný, plastový, biely, 25 x 25 cm
(26)
Na sklade
Posledné kúsky
25,59 €
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Metaltex
Sušiak na bielizeň Como
Biely, kovový, dĺžka sušiacej plochy 8 m
(150)
Na sklade
21,67 €
s kódom
25,50 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Cam Cam Copenhagen
Háčiky v súprave Hot Air Ballon
3 ks, nástenné, z bukového dreva
Na sklade
Posledný kúsok
21,66 €
s kódom
25,48 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Wenko
Kúpeľňová predložka Shaki
Prateľná, textilná, béžová, 50x80 cm
(4)
Na sklade
21,65 €
s kódom
25,47 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Wenko
Prídavná polička Vali
Drevená, v prírodnej farbe, 37x12 cm, výška 16 cm
(75)
Na sklade
21,65 €
s kódom
25,47 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
douceur d'intérieur
Deka Golden Sunset
Bavlnená, v zlatej farbe/v prírodnej farbe, 125x150 cm
(9)
Na sklade
21,59 €
s kódom
25,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
Blomus
Nádobka na mydlo Creto
Betónová, biela, ø 14 cm, výška 1 cm
Doručenie od 27. 10. 2026
25,40 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Umbra
WC kefa Touch
Plastová, biela, ø 9 cm, výška 44 cm
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
21,59 €
s kódom
25,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Orion
Úložný box Kemp
S vekom, plastový, biely/sivý, objem 30 l, 54x39x28 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
21,59 €
s kódom
25,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
PT LIVING
Nástenný vešiak Metro
Kovový, biely, šírka 60,5 cm, výška 26,5 cm, hĺbka 4 cm
(1)
Na sklade
21,59 €
s kódom
25,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Casa Selección
Rebrík na uteráky
Kovový, biely, dĺžka 45 cm, výška 170 cm
(5)
Doručenie od 27. 10. 2026
21,59 €
s kódom
25,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-15 % s kódom
Obľúbené
YAMAZAKI
Háčik Smart
Závesný, oceľový, biely
(42)
Na sklade
Posledné kúsky
21,59 €
s kódom
25,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Restilo
Kúpeľňová predložka Bati
Prateľná, béžová, 70x120 cm
(8)
Na sklade
21,59 €
s kódom
25,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
-15 % s kódom
Foutastic
Kúpeľňové predložky v súprave
2 ks, prateľné, sivé/béžové, 60x100 cm
Na sklade
Posledné kúsky
21,59 €
s kódom
25,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Evila Originals
Ceduľa Bathroom Rules
34x34 cm
(17)
Na sklade
Posledné kúsky
21,59 €
s kódom
25,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Casa Selección
Deka Mid Century
Mikroplyšová, v tehlovej farbe, 130x160 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
21,59 €
s kódom
25,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-15 % s kódom
Novinka
Catherine Lansfield
Dekoračný vankúš Christmas Dog
Béžový, 20x30 cm
Doručenie od 4. 11. 2026
21,59 €
s kódom
25,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
IHR
Dekoračný vankúš Holly Flower
Z bio bavlny, sivý, s odnímateľným poťahom, 40x40 cm
Na sklade
Posledný kúsok
21,59 €
s kódom
25,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Tiseco Home Studio
Dekoračný vankúš Ribble
Mikroplyšový, svetlohnedý, s odnímateľným poťahom, 45x45 cm
(6)
Na sklade
Posledné kúsky
21,59 €
s kódom
25,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
-15 % s kódom
Novinka
Catherine Lansfield
Dekoračný vankúš Christmas Gingerbread Stripe
S vianočným motívom, červený/v prírodnej farbe, 30x50 cm
Doručenie od 4. 11. 2026
21,59 €
s kódom
25,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Tiseco Home Studio
Dekoračný vankúš Cocoon
Mikroplyšový, hnedý, s odnímateľným poťahom, 45x45 cm
Na sklade
Posledný kúsok
21,59 €
s kódom
25,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Tiseco Home Studio
Dekoračný vankúš Pippa
Mikroplyšový, hnedý, s odnímateľným poťahom, 45x45 cm
Na sklade
Posledný kúsok
21,59 €
s kódom
25,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Tiseco Home Studio
Dekoračný vankúš Wave
Mikroplyšový, slonovinový, s odnímateľným poťahom, 45x45 cm
Doručenie od 9. 11. 2026
21,59 €
s kódom
25,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Holm
Podnos
20x35 cm, servírovací, drevený
(8)
Na sklade
Posledné kúsky
21,59 €
s kódom
25,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Ego Dekor
Košík
Drôtený, kovový, zelený, ø 15,5 cm, výška 15 cm
Na sklade
21,59 €
s kódom
25,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Obľúbené
Casa Selección
Dvojposchodový košík na ovocie
27,5x34 cm, kovový, sivý
(84)
Na sklade
Posledné kúsky
21,59 €
s kódom
25,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Light & Living
Nástenná dekorácia Dragonfly
Kovová, výška 24 cm
(2)
Na sklade
21,59 €
s kódom
25,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-15 % s kódom
Sass & Belle
Súprava váz Ditsy Floral
3 ks, kameninové, krémovobiele, ø 8 cm, výška 10 cm
Na sklade
Posledný kúsok
21,59 €
s kódom
25,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Bigso
Kôš na bielizeň Bamboo/Linen
Skladací, látkový, krémovobiely
(6)
Na sklade
21,59 €
s kódom
25,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Bigso
Úložný box Bamboo/Linen
S vekom, látkový, krémovobiely, 40,5x33x30 cm
(5)
Na sklade
21,59 €
s kódom
25,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
súprava 4 ks
Maximex
Háčiky v súprave
4 ks, nerezové, v striebornej farbe
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
21,59 €
s kódom
25,40 € bez kódu
6,35 € / ks
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Wenko
Magnetický držiak mydla
Bez vŕtania, Turbo-loc, z nehrdzavejúcej ocele, v striebornej farbe, 4,5x7 cm, výška 4 cm
(19)
Na sklade
Posledné kúsky
21,59 €
s kódom
25,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Wenko
Dávkovač mydla Bivio
Bez vŕtania, Turbo-loc, sklenený, matne čierny, 150 ml, 10x8 cm, výška 16,5 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
21,59 €
s kódom
25,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Wenko
Nádoba na kompostovateľný odpad Colin
Kovová, v matne striebornej farbe, 12,5x20,5 cm, výška 21 cm, 3 l
(4)
Na sklade
Posledný kúsok
21,59 €
s kódom
25,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Wenko
Náhradné náplne do pohlcovača vlhkosti v súprave
2 ks, biele
(15)
Na sklade
21,59 €
s kódom
25,40 € bez kódu
12,70 € / ks
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Obľúbené
Wallity
Obraz The Kiss – Gustav Klimt
30x80 cm, reprodukcia/tlačený, na plátne
(111)
Doručenie od 11. 11. 2026
21,59 €
s kódom
25,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Metaltex
Nástenný vešiak Hippo
V medenej farbe, šírka 24 cm, výška 28 cm, hĺbka 2 cm
(6)
Na sklade
Posledný kúsok
21,59 €
s kódom
25,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Butter Kings
Obliečka na vankúš Freezing
Bavlnená, 45x45 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
21,59 €
s kódom
25,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Obľúbené
Wallity
Obraz
30x80 cm, tlačený, na plátne
(118)
Doručenie od 11. 11. 2026
21,59 €
s kódom
25,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
súprava 3 ks
Obľúbené
Wallity
Obrazy v súprave
15x15 cm, 3 ks, s rámom
(45)
Na sklade
21,59 €
s kódom
25,40 € bez kódu
8,47 € / ks
Do košíka
Do košíka
1
...
90
91
92
...
151
Načítať viac
Súvisiace kategórie
Dekorácie
Upratovanie a organizácia
Úložné boxy a organizéry
Doplnky do obývačky
Doplnky do predsiene a šatne
Doplnky do pracovne
Doplnky do kuchyne
Doplnky do kúpeľne
Doplnky do spálne
Domáci miláčikovia