Zľava 15 % s kódom OCTOBER |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × Universal |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Bytové doplnky
Bytové doplnky
...
Kategórie
Bytové doplnky
Bytové doplnky so zľavovým kódom
Doplnky do kúpeľne
Doplnky do kuchyne
Doplnky do obývačky
Doplnky do spálne
Doplnky do predsiene a šatne
Doplnky do pracovne
Úložné boxy a organizéry
Krbové doplnky
Závesné systémy pre závesy a záclony
Domáci miláčikovia
Filtre
1
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Farba
Dizajnový štýl
Cena
Udalosť
+ Ďalšie (4)
Zľavový kód
11 268 výsledkov
Najlacnejšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najlacnejšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
-15 % s kódom
B.E.S.
Plachta Mako
Napínacia, na dvojlôžko, džersejová, svetlozelená, 180x200 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
27,11 €
s kódom
31,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-15 % s kódom
douceur d'intérieur
Plachta Percaline
Napínacia, na dvojlôžko, z bavlneného perkálu, tmavomodrá, 180x200 cm
(2)
Doručenie od 30. 10. 2026
27,11 €
s kódom
31,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+4
+5
+ Rozmery (2)
-15 % s kódom
Good Morning
Obliečky Jos
Na dvojlôžko/predĺžené, otvorené, z mikrovlákna, s kvetinovým vzorom, tmavomodré, 200x220 cm
Doručenie od 26. 10. 2026
27,11 €
s kódom
31,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Pineapple Elephant
Obliečky na vankúše v súprave Tamba Leaf
2 ks, štruktúrované, 50x75 cm
Doručenie od 4. 11. 2026
27,11 €
s kódom
31,90 € bez kódu
15,95 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Kave Home
Váza Velia
Oceľová, béžová, ø 21 cm, výška 23 cm
Na sklade
Posledné kúsky
27,19 €
s kódom
31,99 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Kave Home
Váza Neti
Ručne vyrobená, z papiermaša, krémovobiela, 20x9 cm, výška 27 cm
Na sklade
Posledné kúsky
27,19 €
s kódom
31,99 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Kave Home
Košík Tossa
Do regálu, z morskej trávy, v prírodnej farbe, výška 33 cm
Na sklade
Posledný kúsok
27,19 €
s kódom
31,99 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Kave Home
Košíky v súprave Tossa
2 ks, do regálu, z morskej trávy, v prírodnej farbe, výška 22 cm
Doručenie od 14. 12. 2026
27,19 €
s kódom
31,99 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Kave Home
Držiak na toaletný papier Arely
Nástenný, z nehrdzavejúcej ocele, čierny, 10x18 cm, výška 2 cm
Doručenie od 14. 12. 2026
27,19 €
s kódom
31,99 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Kave Home
Váza Mireni
Z papiermaša, krémovobiela, ø 15 cm, výška 26 cm
Doručenie od 14. 12. 2026
27,19 €
s kódom
31,99 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Dávkovač mydla Quadro
Bez vŕtania, Vacuum-loc, plastový, v lesklej striebornej farbe, 340 ml, 10x7,5 cm, výška 16 cm
(556)
Na sklade
27,28 €
s kódom
32,09 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Prídavná polička Louisa
Drevená, v prírodnej farbe, 40x20 cm, výška 20 cm
(56)
Na sklade
27,28 €
s kódom
32,09 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Wenko
Odpadkový kôš Auron
Plastový, v zlatej farbe, 5,5 l
(83)
Na sklade
27,28 €
s kódom
32,09 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Kúpeľňová polička Floresta
Bez vŕtania, nerezová, v striebornej farbe
(44)
Na sklade
27,28 €
s kódom
32,09 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Wenko
Dávkovač mydla Quadro
Bez vŕtania, Vacuum-loc, plastový, čierny, 340 ml, 10x7,5 cm, výška 16 cm
(10)
Na sklade
27,28 €
s kódom
32,09 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Stierka s držiakom Mola
Čierna, dĺžka 32 cm
(39)
Na sklade
27,28 €
s kódom
32,09 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Držiak na toaletný papier Quadro
Bez vŕtania, Vacuum-loc, z nehrdzavejúcej ocele, v lesklej striebornej farbe, 13x14 cm, výška 11,5 cm
(158)
Na sklade
27,28 €
s kódom
32,09 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Wenko
WC kefa Quadro
Bez vŕtania, Vacuum-loc, plastová, čierna, 12,5x9,5 cm, výška 37 cm
(10)
Na sklade
27,28 €
s kódom
32,09 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Odpadkový kôš Atri
Plastový, biely, 6 l
(29)
Na sklade
27,28 €
s kódom
32,09 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Wenko
Stierka s držiakom Vacuum-Loc
Vacuum-loc, čierna, dĺžka 25 cm
(30)
Na sklade
Posledné kúsky
27,28 €
s kódom
32,09 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Wenko
WC kefa Belluno
Keramická, svetlozelená, ø 11,5 cm, výška 42 cm
(19)
Na sklade
27,28 €
s kódom
32,09 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Wenko
Zrkadlo Quadro
Kozmetické, s vešiakom, 14x19,5 cm
(59)
Na sklade
Posledné kúsky
27,28 €
s kódom
32,09 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Kúpeľňová polička Quadro
Bez vŕtania, Turbo-loc, nerezová, v striebornej farbe
(116)
Na sklade
27,34 €
s kódom
32,16 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
YAMAZAKI
Organizér Tower
Na písacie potreby, kovový, 9x9 cm, výška 20 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
27,34 €
s kódom
32,16 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-15 % s kódom
Obľúbené
Bloomingville
Váza Face
Sklenená, hnedá, ø 18 cm, výška 25 cm
(33)
Na sklade
Posledný kúsok
27,36 €
s kódom
32,19 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Novinka
Bloomingville
Deka Cimmi
Z recyklovanej bavlny, červená/béžová, 130x160 cm
Na sklade
Posledné kúsky
27,36 €
s kódom
32,19 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Bloomingville Mini
Detský desiatový box Agnes
Z nehrdzavejúcej ocele, v striebornej farbe
Na sklade
Posledné kúsky
27,36 €
s kódom
32,19 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
YAMAZAKI
Organizér Tower
Na písacie potreby, kovový, 22x31 cm, výška 55 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
27,40 €
s kódom
32,24 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Joseph Joseph
Stojan na umývacie prostriedky Surface
Kovový, v lesklej striebornej farbe, 12x17,5 cm, výška 12 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
27,44 €
s kódom
32,28 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Mioli Decor
Zarážka na knihy Forest
Kovová
(17)
Na sklade
Posledné kúsky
27,48 €
s kódom
32,33 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Wenko
WC kefa Fedio
Keramická, hnedá, ø 11,5 cm, výška 39,5 cm
(19)
Na sklade
27,51 €
s kódom
32,37 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Obľúbené
Umbra
Nástenný vešiak Sticks
Plastový, biely, šírka 49 cm, výška 18 cm, hĺbka 3 cm
(80)
Na sklade
27,54 €
s kódom
32,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+ Rozmery (2)
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Catherine Lansfield
Obliečky na vankúše v súprave Crushed Velvet
2 ks, 50x75 cm
(6)
Na sklade
27,54 €
s kódom
32,40 € bez kódu
16,20 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Kryt na stenu pri sporáku Herb Garden
Z tvrdeného skla, s potlačou, 56x50 cm
(158)
Na sklade
27,54 €
s kódom
32,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Catherine Lansfield
Obliečky Seersucker Frill Stripe
Na jednolôžko, na gombíky, obojstranné, pruhované, béžové, 135x200 cm
(1)
Na sklade
27,54 €
s kódom
32,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-15 % s kódom
Obľúbené
WOOOD
Tácka
24x44 cm, drevená
(93)
Na sklade
27,54 €
s kódom
32,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
douceur d'intérieur
Záchodová doska Jade
37,5 x 47, tmavozelená, s potlačou
(18)
Na sklade
27,54 €
s kódom
32,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Compactor
Úložný box na oblečenie Life
Vákuový/vystužený, látkový, biely/čierny, 65x45x26,5 cm
(11)
Na sklade
27,54 €
s kódom
32,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Catherine Lansfield
Obliečky Seersucker Frill
Na jednolôžko, na gombíky, nežehlivé, krepové, štruktúrované, ružové, 135x200 cm
(14)
Na sklade
27,54 €
s kódom
32,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
-15 % s kódom
Novinka
súprava 10 ks
Compactor
Vákuové vrecia v súprave Aspispace
10 ks
Na sklade
27,54 €
s kódom
32,40 € bez kódu
3,24 € / ks
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Catherine Lansfield
Obliečky Seersucker Frill Stripe
Na jednolôžko, na gombíky, obojstranné, pruhované, ružové, 135x200 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
27,54 €
s kódom
32,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-15 % s kódom
Catherine Lansfield
Obliečky Seersucker Frill Stripe
Na jednolôžko, na gombíky, obojstranné, pruhované, zelené, 135x200 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
27,54 €
s kódom
32,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-15 % s kódom
Bianca
Kúpeľňová predložka Aspen Bobble
Prateľná, biela, 50x120 cm
(4)
Na sklade
27,54 €
s kódom
32,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
+ Rozmery (2)
Premium
-15 % s kódom
Obľúbené
YAMAZAKI
Stojan na pokrievky a panvice Tower
Kovový, čierny, 19,5x16,5 cm, výška 19,5 cm
(25)
Na sklade
27,54 €
s kódom
32,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Obľúbené
Wenko
WC kefa Flakon
Keramická, čierna, ø 17 cm, výška 42,5 cm
(126)
Na sklade
27,54 €
s kódom
32,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Catherine Lansfield
Obliečky Stripe
Na jednolôžko, na gombíky, teplé/obojstranné, flanelové, pruhované, ružové, 135x200 cm
(5)
Na sklade
Posledné kúsky
27,54 €
s kódom
32,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
+ Rozmery (3)
-15 % s kódom
Catherine Lansfield
Obliečky Stripe
Na jednolôžko, na gombíky, teplé/obojstranné, flanelové, pruhované, zelené, 135x200 cm
(10)
Na sklade
27,54 €
s kódom
32,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
+ Rozmery (2)
-15 % s kódom
Mila Home
Kúpeľňové predložky v súprave
3 ks, prateľné, ružové, 50x90 cm
(6)
Na sklade
27,54 €
s kódom
32,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
1
...
121
122
123
...
235
Načítať viac
Súvisiace kategórie
Dekorácie
Upratovanie a organizácia
Úložné boxy a organizéry
Doplnky do obývačky
Doplnky do predsiene a šatne
Doplnky do pracovne
Doplnky do kuchyne
Doplnky do kúpeľne
Doplnky do spálne
Domáci miláčikovia