Zľava 20 % na nákup nad 140 € |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Bytové doplnky
Bytové doplnky
...
Kategórie
Bytové doplnky
Bytové doplnky so zľavovým kódom
Doplnky do kúpeľne
Doplnky do kuchyne
Doplnky do obývačky
Doplnky do spálne
Doplnky do predsiene a šatne
Doplnky do pracovne
Úložné boxy a organizéry
Krbové doplnky
Závesné systémy pre závesy a záclony
Domáci miláčikovia
Filtre
1
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Farba
Dizajnový štýl
Cena
Udalosť
+ Ďalšie (4)
Zľavový kód
11 178 výsledkov
Najlacnejšie za kus
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najlacnejšie za kus
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
-20 % s kódom
súprava 50 ks
Obľúbené
Wenko
Štipce na bielizeň v sade
50 ks, 1x30 cm, výška 7 cm
(232)
Na sklade
6,72 €
s kódom
8,40 € bez kódu
0,17 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 45 ks
ReCollector
Vrecia na odpadky
45 ks, 15 l
Doručenie od 19. 10. 2026
7,52 €
s kódom
9,40 € bez kódu
0,21 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 45 ks
ReCollector
Vrecia na odpadky
45 ks
Doručenie od 19. 10. 2026
7,52 €
s kódom
9,40 € bez kódu
0,21 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
súprava 90 ks
simplehuman
Vrecia na odpadky B
90 ks, sťahovacie, 6 l
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
16,72 €
s kódom
20,90 € bez kódu
0,23 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 20 ks
SP TREND
Krúžky na záclony v súprave
20 ks, plastové, biele
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
3,92 €
s kódom
4,90 € bez kódu
0,25 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (2)
-20 % s kódom
súprava 20 ks
Addis
Vrecia na odpadky
20 ks, 30 l
Na sklade
Posledné kúsky
4,32 €
s kódom
5,40 € bez kódu
0,27 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 20 ks
Addis
Vrecia na odpadky
20 ks, 50 l
(1)
Na sklade
5,12 €
s kódom
6,40 € bez kódu
0,32 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 12 ks
douceur d'intérieur
Háčiky k sprchovému závesu v súprave Vitamine
12 ks, plastové, biele, 4 cm
(4)
Na sklade
3,12 €
s kódom
3,90 € bez kódu
0,33 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 12 ks
douceur d'intérieur
Háčiky k sprchovému závesu v súprave Vitamine
12 ks, plastové, 4 cm
(8)
Na sklade
3,12 €
s kódom
3,90 € bez kódu
0,33 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 12 ks
douceur d'intérieur
Háčiky k sprchovému závesu v súprave Vitamine
12 ks, plastové, sivé, 4 cm
(12)
Na sklade
3,12 €
s kódom
3,90 € bez kódu
0,33 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 10 ks
Gardinia
Záclonové žabky v súprave
10 ks, kovové, biele
(12)
Na sklade
2,72 €
s kódom
3,40 € bez kódu
0,34 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
-20 % s kódom
súprava 10 ks
Gardinia
Záclonové žabky v súprave
10 ks, kovové, v striebornej farbe
(2)
Na sklade
2,72 €
s kódom
3,40 € bez kódu
0,34 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
-20 % s kódom
súprava 20 ks
Gardinia
Záclonové žabky v súprave
20 ks, kovové, v striebornej farbe
(18)
Na sklade
5,52 €
s kódom
6,90 € bez kódu
0,35 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 24 ks
Addis
Štipce na bielizeň v sade
24 ks, modré, 2x5 mm, výška 7 mm
(18)
Na sklade
Posledný kúsok
6,72 €
s kódom
8,40 € bez kódu
0,35 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 20 ks
Obľúbené
Addis
Vrecia na odpadky
20 ks, kompostovateľné, 7 l
(43)
Na sklade
5,92 €
s kódom
7,40 € bez kódu
0,37 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 10 ks
Gardinia
Záclonové žabky v súprave
10 ks, kovové, v zlatej farbe
(1)
Na sklade
3,12 €
s kódom
3,90 € bez kódu
0,39 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
-20 % s kódom
súprava 10 ks
Orion
Viečka na poháre v súprave
10 ks, kovové
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
3,12 €
s kódom
3,90 € bez kódu
0,39 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 10 ks
Orion
Viečka na poháre v súprave
10 ks, kovové
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
3,12 €
s kódom
3,90 € bez kódu
0,39 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Novinka
simplehuman
Vrecia na odpadky J
100 ks, sťahovacie, 45 l
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
32,80 €
s kódom
41 € bez kódu
0,41 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Počet kusov (2)
Premium
-20 % s kódom
Novinka
simplehuman
Vrecia na odpadky Z
60 ks, kompostovateľné, 4 l
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
20 €
s kódom
25 € bez kódu
0,42 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 15 ks
Obľúbené
Compactor
Odpudzovač šatníkových molí Cedar
15 ks, v prírodnej farbe, ø 2 cm
(273)
Na sklade
5,12 €
s kódom
6,40 € bez kódu
0,43 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 16 ks
Obľúbené
Compactor
Odpudzovač šatníkových molí Cedar
16 ks, v prírodnej farbe, 2x2 cm, výška 2 cm
(168)
Na sklade
5,52 €
s kódom
6,90 € bez kódu
0,43 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 10 ks
Gardinia
Háčiky na záclony v súprave
10 ks, plastové, biele
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
3,52 €
s kódom
4,40 € bez kódu
0,44 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 10 ks
Gardinia
Záclonové žabky v súprave
10 ks, kovové, v bronzovej farbe
(1)
Na sklade
3,52 €
s kódom
4,40 € bez kódu
0,44 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
Premium
-20 % s kódom
Novinka
simplehuman
Vrecia na odpadky J
60 ks, sťahovacie, 45 l
(13)
Na sklade
21,20 €
s kódom
26,50 € bez kódu
0,44 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Počet kusov (2)
-20 % s kódom
súprava 15 ks
Obľúbené
Compactor
Odpudzovač šatníkových molí Cedar
15 ks, v prírodnej farbe, 2x2,5 cm, výška 1 cm
(733)
Na sklade
5,52 €
s kódom
6,90 € bez kódu
0,46 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 10 ks
Gardinia
Háčiky na záclony v súprave
10 ks, plastové, biele
(4)
Na sklade
3,92 €
s kódom
4,90 € bez kódu
0,49 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 10 ks
SP TREND
Krúžky na záclony s háčikom v súprave Jana
10 ks, kovové, matne čierne
Na sklade
Posledné kúsky
3,92 €
s kódom
4,90 € bez kódu
0,49 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 10 ks
SP TREND
Krúžky na záclony so žabkou v súprave Eta + Theta
10 ks, kovové, matne čierne
(5)
Doručenie od 9. 10. 2026
3,92 €
s kódom
4,90 € bez kódu
0,49 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 10 ks
Gardinia
Záclonové žabky v súprave
10 ks, kovové, v striebornej farbe
(4)
Na sklade
3,92 €
s kódom
4,90 € bez kódu
0,49 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
Premium
-20 % s kódom
Novinka
simplehuman
Vrecia na odpadky M
60 ks, sťahovacie, 45 l
(3)
Na sklade
23,60 €
s kódom
29,50 € bez kódu
0,49 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Počet kusov (2)
-20 % s kódom
súprava 20 ks
Obľúbené
Wenko
Samolepky na vešiaky v súprave
20 ks, silikónové, biele/sivé, dĺžka 5 cm, výška 2 mm
(100)
Na sklade
Posledný kúsok
9,12 €
s kódom
11,40 € bez kódu
0,57 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 10 ks
Gardinia
Krúžky na záclony v súprave
10 ks, plastové
(3)
Na sklade
4,72 €
s kódom
5,90 € bez kódu
0,59 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Novinka
simplehuman
Vrecia na odpadky Q
60 ks, sťahovacie, 65 l
(5)
Na sklade
30 €
s kódom
37,50 € bez kódu
0,63 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Počet kusov (3)
-20 % s kódom
súprava 10 ks
SP TREND
Klzáky pre koľajnice na záclony v súprave
10 ks, plastové, biele
(4)
Na sklade
5,12 €
s kódom
6,40 € bez kódu
0,64 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 10 ks
SP TREND
Krúžky na záclony s háčikom v súprave Zeta
10 ks, kovové, matne čierne
(11)
Na sklade
5,12 €
s kódom
6,40 € bez kódu
0,64 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 50 ks
Addis
Vešiaky v súprave
50 ks, plastové, čierne, dĺžka 45 cm, výška 23,5 cm
(3)
Na sklade
27,12 €
s kódom
33,90 € bez kódu
0,68 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 15 ks
Maximex
Tablety do WC
15 ks
(117)
Na sklade
8,32 €
s kódom
10,40 € bez kódu
0,69 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
súprava 20 ks
simplehuman
Vrecia na odpadky M
20 ks, sťahovacie, 45 l
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
11,12 €
s kódom
13,90 € bez kódu
0,70 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Počet kusov (2)
-20 % s kódom
súprava 12 ks
Obľúbené
Wenko
Krúžky k sprchovému závesu v súprave
12 ks, plastové, biele, 6 cm
(36)
Na sklade
7,02 €
s kódom
8,77 € bez kódu
0,73 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 12 ks
Love Story
Vrecká na exkrementy
Čierne
(4)
Na sklade
7,12 €
s kódom
8,90 € bez kódu
0,74 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
súprava 20 ks
Joseph Joseph
Vrecia na odpadky IW4
20 ks, sťahovacie, 50 l
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
12,22 €
s kódom
15,28 € bez kódu
0,76 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
súprava 20 ks
Joseph Joseph
Vrecia na odpadky Totem Max
20 ks, sťahovacie, 30 l
(3)
Na sklade
Posledný kúsok
12,25 €
s kódom
15,31 € bez kódu
0,77 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Počet kusov (2)
Premium
-20 % s kódom
súprava 20 ks
Joseph Joseph
Vrecia na odpadky IW1
20 ks, sťahovacie, 36 l
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
12,25 €
s kódom
15,31 € bez kódu
0,77 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
súprava 20 ks
simplehuman
Vrecia na odpadky Q
20 ks, sťahovacie, 65 l
(5)
Na sklade
12,32 €
s kódom
15,40 € bez kódu
0,77 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Počet kusov (3)
-20 % s kódom
súprava 12 ks
Wenko
Krúžky k sprchovému závesu v súprave
12 ks, plastové, 6 cm
(18)
Na sklade
7,52 €
s kódom
9,40 € bez kódu
0,78 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 10 ks
Gardinia
Očká na záclony v súprave
10 ks, plastové, v matne striebornej farbe
(7)
Na sklade
6,32 €
s kódom
7,90 € bez kódu
0,79 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (2)
-20 % s kódom
súprava 10 ks
House Nordic
Vešiaky v súprave Massa
10 ks, kovové, ružové, dĺžka 41 cm, výška 18 cm
(9)
Na sklade
Posledné kúsky
7,12 €
s kódom
8,90 € bez kódu
0,89 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
1
2
3
4
5
...
233
Načítať viac
Súvisiace kategórie
Dekorácie
Upratovanie a organizácia
Úložné boxy a organizéry
Doplnky do obývačky
Doplnky do predsiene a šatne
Doplnky do pracovne
Doplnky do kuchyne
Doplnky do kúpeľne
Doplnky do spálne
Domáci miláčikovia