Zľava 20 % na nákup nad 140 € |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Bytové doplnky
Doplnky do kuchyne
Doplnky do kuchyne
...
Bytové doplnky
Doplnky do kuchyne
Doplnky do kuchyne so zľavovým kódom
Kuchynské organizéry
Skladovanie a prenos potravín
Umývanie riadu
Kryty na sporák
Odpadkové koše
Upratovacie pomôcky
Nádoby na kompostovateľný odpad
Filtre
1
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Farba
Dizajnový štýl
Cena
Udalosť
+ Ďalšie (4)
Zľavový kód
2 077 výsledkov
Najlacnejšie za kus
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najlacnejšie za kus
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
-20 % s kódom
súprava 45 ks
ReCollector
Vrecia na odpadky
45 ks, 15 l
Doručenie od 19. 10. 2026
7,52 €
s kódom
9,40 € bez kódu
0,21 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 45 ks
ReCollector
Vrecia na odpadky
45 ks
Doručenie od 19. 10. 2026
7,52 €
s kódom
9,40 € bez kódu
0,21 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
súprava 90 ks
simplehuman
Vrecia na odpadky B
90 ks, sťahovacie, 6 l
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
16,72 €
s kódom
20,90 € bez kódu
0,23 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 20 ks
Addis
Vrecia na odpadky
20 ks, 30 l
Na sklade
Posledné kúsky
4,32 €
s kódom
5,40 € bez kódu
0,27 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 20 ks
Addis
Vrecia na odpadky
20 ks, 50 l
(1)
Na sklade
5,12 €
s kódom
6,40 € bez kódu
0,32 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 20 ks
Obľúbené
Addis
Vrecia na odpadky
20 ks, kompostovateľné, 7 l
(43)
Na sklade
5,92 €
s kódom
7,40 € bez kódu
0,37 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 10 ks
Orion
Viečka na poháre v súprave
10 ks, kovové
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
3,12 €
s kódom
3,90 € bez kódu
0,39 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 10 ks
Orion
Viečka na poháre v súprave
10 ks, kovové
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
3,12 €
s kódom
3,90 € bez kódu
0,39 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Novinka
simplehuman
Vrecia na odpadky J
100 ks, sťahovacie, 45 l
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
32,80 €
s kódom
41 € bez kódu
0,41 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Počet kusov (2)
Premium
-20 % s kódom
Novinka
simplehuman
Vrecia na odpadky Z
60 ks, kompostovateľné, 4 l
(1)
Na sklade
20 €
s kódom
25 € bez kódu
0,42 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Novinka
simplehuman
Vrecia na odpadky J
60 ks, sťahovacie, 45 l
(13)
Na sklade
21,20 €
s kódom
26,50 € bez kódu
0,44 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Počet kusov (2)
Premium
-20 % s kódom
Novinka
simplehuman
Vrecia na odpadky M
60 ks, sťahovacie, 45 l
(3)
Na sklade
23,60 €
s kódom
29,50 € bez kódu
0,49 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Počet kusov (2)
Premium
-20 % s kódom
Novinka
simplehuman
Vrecia na odpadky Q
60 ks, sťahovacie, 65 l
(5)
Na sklade
30 €
s kódom
37,50 € bez kódu
0,63 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Počet kusov (3)
-20 % s kódom
súprava 15 ks
Maximex
Tablety do WC
15 ks
(117)
Na sklade
8,32 €
s kódom
10,40 € bez kódu
0,69 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
súprava 20 ks
simplehuman
Vrecia na odpadky M
20 ks, sťahovacie, 45 l
(2)
Na sklade
11,12 €
s kódom
13,90 € bez kódu
0,70 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Počet kusov (2)
Premium
-20 % s kódom
súprava 20 ks
Joseph Joseph
Vrecia na odpadky IW4
20 ks, sťahovacie, 50 l
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
12,22 €
s kódom
15,28 € bez kódu
0,76 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
súprava 20 ks
Joseph Joseph
Vrecia na odpadky Totem Max
20 ks, sťahovacie, 30 l
(3)
Na sklade
Posledný kúsok
12,25 €
s kódom
15,31 € bez kódu
0,77 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Počet kusov (2)
Premium
-20 % s kódom
súprava 20 ks
Joseph Joseph
Vrecia na odpadky IW1
20 ks, sťahovacie, 36 l
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
12,25 €
s kódom
15,31 € bez kódu
0,77 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
súprava 20 ks
simplehuman
Vrecia na odpadky Q
20 ks, sťahovacie, 65 l
(5)
Na sklade
12,32 €
s kódom
15,40 € bez kódu
0,77 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Počet kusov (3)
-20 % s kódom
súprava 10 ks
Brabantia
Vrecia na odpadky PerfectFit K
10 ks, kompostovateľné, 10 l
(3)
Na sklade
Posledný kúsok
7,92 €
s kódom
9,90 € bez kódu
0,99 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 3 ks
Addis
Náhradné špongie ku kefe na riad v súprave Fairy
3 ks
(12)
Na sklade
3,12 €
s kódom
3,90 € bez kódu
1,30 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 12 ks
Obľúbené
Hermia
Dózy v súprave Fresco
12 ks, 800 ml, na potraviny, plastové, sivé
(23)
Doručenie od 4. 11. 2026
13,52 €
s kódom
16,90 € bez kódu
1,41 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (2)
-20 % s kódom
súprava 12 ks
Hermia
Dózy v súprave Fresco
12 ks, 1,1 l, na potraviny, plastové, sivé
(14)
Doručenie od 4. 11. 2026
13,92 €
s kódom
17,40 € bez kódu
1,45 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (2)
-20 % s kódom
súprava 4 ks
Addis
Handričky v súprave Fairy
4 ks
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
4,72 €
s kódom
5,90 € bez kódu
1,48 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 4 ks
Obľúbené
Wenko
Nožičky ku krytu na sporák v súprave
4 ks, plastové, sivé, 4x4 cm
(285)
Na sklade
5,52 €
s kódom
6,90 € bez kódu
1,73 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 4 ks
Addis
Handričky v súprave
4 ks, z mikrovlákna
(11)
Na sklade
5,52 €
s kódom
6,90 € bez kódu
1,73 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
Premium
-20 % s kódom
Novinka
Zone
Hubky na riad v súprave Singles
5 ks, plastové
Na sklade
7,12 €
s kódom
8,90 € bez kódu
1,78 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 5 ks
Addis
Handričky v súprave
5 ks, z mikrovlákna
(6)
Doručenie od 6. 11. 2026
7,52 €
s kódom
9,40 € bez kódu
1,88 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 3 ks
Obľúbené
Rotho
Náhradné uhlíkové filtre v súprave
3 ks, čierne, 6x15 cm, výška 8 mm
(58)
Na sklade
4,72 €
s kódom
5,90 € bez kódu
1,97 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 4 ks
Addis
Handričky v súprave
4 ks, z mikrovlákna
(4)
Na sklade
6,32 €
s kódom
7,90 € bez kódu
1,98 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
súprava 12 ks
Hermia
Dózy v súprave Fresco
12 ks, 550 ml, na potraviny, plastové, sivé
(12)
Na sklade
21,52 €
s kódom
26,90 € bez kódu
2,24 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 12 ks
Obľúbené
Hermia
Dózy v súprave Fresco
12 ks, 1,2 l, na potraviny, plastové, sivé
(76)
Na sklade
22,32 €
s kódom
27,90 € bez kódu
2,32 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 12 ks
Obľúbené
Hermia
Dózy v súprave Fresco
12 ks, 1,2 l, na potraviny, plastové, biele
(64)
Na sklade
22,32 €
s kódom
27,90 € bez kódu
2,32 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (2)
-20 % s kódom
súprava 3 ks
Homéa
Rukavice na upratovanie v súprave
3 ks
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
5,92 €
s kódom
7,40 € bez kódu
2,47 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 12 ks
Esschert Design
Zaváracie poháre v súprave
12 ks, 90 ml, sklenené
(4)
Na sklade
Posledný kúsok
23,92 €
s kódom
29,90 € bez kódu
2,49 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (2)
-20 % s kódom
súprava 12 ks
Obľúbené
Hermia
Dózy v súprave Fresco
12 ks, 1,7 l, na potraviny, plastové, biele
(118)
Na sklade
24,72 €
s kódom
30,90 € bez kódu
2,57 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (2)
-20 % s kódom
súprava 3 ks
Addis
Potravinové škatuľky v súprave Clip Tight
3 ks, 240 ml
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
6,32 €
s kódom
7,90 € bez kódu
2,63 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 3 ks
Addis
Potravinové škatuľky v súprave Clip Tight
3 ks, 300 ml
(1)
Doručenie od 6. 11. 2026
7,12 €
s kódom
8,90 € bez kódu
2,97 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Wenko
Špongie na gril v súprave Ben
2 ks, nylonové
(64)
Na sklade
5,12 €
s kódom
6,40 € bez kódu
3,20 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 8 ks
Hermia
Potravinové škatuľky v súprave
8 ks, sivé
(8)
Na sklade
Posledné kúsky
21,12 €
s kódom
26,40 € bez kódu
3,30 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 3 ks
Addis
Potravinové škatuľky v súprave Clip Tight
3 ks, 700 ml
(1)
Na sklade
8,32 €
s kódom
10,40 € bez kódu
3,47 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 8 ks
Hermia
Potravinové škatuľky v súprave
8 ks, sivé
(12)
Na sklade
22,32 €
s kódom
27,90 € bez kódu
3,49 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 6 ks
Esschert Design
Zaváracie poháre v súprave
6 ks, 230 ml, sklenené
(8)
Na sklade
Posledný kúsok
17,92 €
s kódom
22,40 € bez kódu
3,73 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (2)
-20 % s kódom
súprava 3 ks
Wenko
Kuchynské organizéry v súprave
3 ks, biele, 30x15 cm, výška 18 cm
(48)
Na sklade
9,12 €
s kódom
11,40 € bez kódu
3,80 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Metaltex
Sitko do drezu
Kovové, v striebornej farbe, ø 7,5 cm
(179)
Na sklade
3,52 €
s kódom
4,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Addis
Hubka na riad Fairy
Plastová
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
3,52 €
s kódom
4,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Homéa
Dóza
500 ml, na potraviny, plastová
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
3,52 €
s kódom
4,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (8)
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Wenko
Hubky na riad v súprave
2 ks, silikónové
(171)
Na sklade
7,12 €
s kódom
8,90 € bez kódu
4,45 € / ks
Do košíka
Do košíka
1
2
3
4
5
...
44
Načítať viac
Súvisiace kategórie
Kuchyňa a jedáleň
Kuchynský textil
Kuchynské pomôcky a náčinie
Upratovanie a organizácia
Obľúbené filtre
Červené doplnky do kuchyne
Čierne doplnky do kuchyne