Zľava 20 % na nákup nad 140 € |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Upratovanie a organizácia
Upratovacie pomôcky
Upratovacie pomôcky
...
Upratovanie a organizácia
Upratovacie pomôcky
Upratovacie pomôcky so zľavovým kódom
Vedrá
Lavóry
Metly
Metličky a lopatky
Mopy
Prachovky
Odžmolkovače
Handry
Spotrebiče na upratovanie
Kefy
Vrecká do odpadkových košov
Stierky
Filtre
1
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Farba
Cena
Dostupnosť
Typ ponuky
+ Ďalšie (2)
Zľavový kód
152 výsledkov
Najlacnejšie za kus
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najlacnejšie za kus
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
-20 % s kódom
súprava 45 ks
ReCollector
Vrecia na odpadky
45 ks, 15 l
Doručenie od 19. 10. 2026
7,52 €
s kódom
9,40 € bez kódu
0,21 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 45 ks
ReCollector
Vrecia na odpadky
45 ks
Doručenie od 19. 10. 2026
7,52 €
s kódom
9,40 € bez kódu
0,21 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
súprava 90 ks
simplehuman
Vrecia na odpadky B
90 ks, sťahovacie, 6 l
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
16,72 €
s kódom
20,90 € bez kódu
0,23 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 20 ks
Addis
Vrecia na odpadky
20 ks, 30 l
Na sklade
Posledné kúsky
4,32 €
s kódom
5,40 € bez kódu
0,27 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 20 ks
Addis
Vrecia na odpadky
20 ks, 50 l
(1)
Na sklade
5,12 €
s kódom
6,40 € bez kódu
0,32 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 20 ks
Obľúbené
Addis
Vrecia na odpadky
20 ks, kompostovateľné, 7 l
(43)
Na sklade
5,92 €
s kódom
7,40 € bez kódu
0,37 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Novinka
simplehuman
Vrecia na odpadky J
100 ks, sťahovacie, 45 l
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
32,80 €
s kódom
41 € bez kódu
0,41 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Počet kusov (2)
Premium
-20 % s kódom
Novinka
simplehuman
Vrecia na odpadky Z
60 ks, kompostovateľné, 4 l
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
20 €
s kódom
25 € bez kódu
0,42 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Novinka
simplehuman
Vrecia na odpadky J
60 ks, sťahovacie, 45 l
(13)
Na sklade
21,20 €
s kódom
26,50 € bez kódu
0,44 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Počet kusov (2)
Premium
-20 % s kódom
Novinka
simplehuman
Vrecia na odpadky M
60 ks, sťahovacie, 45 l
(3)
Na sklade
23,60 €
s kódom
29,50 € bez kódu
0,49 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Počet kusov (2)
Premium
-20 % s kódom
Novinka
simplehuman
Vrecia na odpadky Q
60 ks, sťahovacie, 65 l
(5)
Na sklade
30 €
s kódom
37,50 € bez kódu
0,63 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Počet kusov (3)
-20 % s kódom
súprava 15 ks
Maximex
Tablety do WC
15 ks
(117)
Na sklade
8,32 €
s kódom
10,40 € bez kódu
0,69 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
súprava 20 ks
simplehuman
Vrecia na odpadky M
20 ks, sťahovacie, 45 l
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
11,12 €
s kódom
13,90 € bez kódu
0,70 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Počet kusov (2)
Premium
-20 % s kódom
súprava 20 ks
Joseph Joseph
Vrecia na odpadky IW4
20 ks, sťahovacie, 50 l
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
12,22 €
s kódom
15,28 € bez kódu
0,76 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
súprava 20 ks
Joseph Joseph
Vrecia na odpadky Totem Max
20 ks, sťahovacie, 30 l
(3)
Na sklade
Posledný kúsok
12,25 €
s kódom
15,31 € bez kódu
0,77 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Počet kusov (2)
Premium
-20 % s kódom
súprava 20 ks
Joseph Joseph
Vrecia na odpadky IW1
20 ks, sťahovacie, 36 l
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
12,25 €
s kódom
15,31 € bez kódu
0,77 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
súprava 20 ks
simplehuman
Vrecia na odpadky Q
20 ks, sťahovacie, 65 l
(5)
Na sklade
12,32 €
s kódom
15,40 € bez kódu
0,77 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Počet kusov (3)
-20 % s kódom
súprava 10 ks
Brabantia
Vrecia na odpadky PerfectFit K
10 ks, kompostovateľné, 10 l
(3)
Na sklade
Posledný kúsok
7,92 €
s kódom
9,90 € bez kódu
0,99 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 4 ks
Addis
Handričky v súprave Fairy
4 ks
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
4,72 €
s kódom
5,90 € bez kódu
1,48 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 4 ks
Addis
Handričky v súprave
4 ks, z mikrovlákna
(11)
Na sklade
5,52 €
s kódom
6,90 € bez kódu
1,73 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
súprava 5 ks
Addis
Handričky v súprave
5 ks, z mikrovlákna
(6)
Doručenie od 6. 11. 2026
7,52 €
s kódom
9,40 € bez kódu
1,88 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 4 ks
Addis
Handričky v súprave
4 ks, z mikrovlákna
(4)
Na sklade
6,32 €
s kódom
7,90 € bez kódu
1,98 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
súprava 3 ks
Homéa
Rukavice na upratovanie v súprave
3 ks
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
5,92 €
s kódom
7,40 € bez kódu
2,47 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 5 ks
Rayen
Jednorazové vrecká do vysávača v súprave
5 ks
(1)
Na sklade
19,12 €
s kódom
23,90 € bez kódu
4,78 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Homéa
Kefa Geoflower
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
3,92 €
s kódom
4,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Maximex
Bieliace ceruzky na škáry v sade
2 ks
(37)
Na sklade
8,32 €
s kódom
10,40 € bez kódu
5,20 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Homéa
Kefa Terrazzo
(6)
Na sklade
4,32 €
s kódom
5,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Obľúbené
Addis
Lavór
Plastový, biely, 7,7 l, ø 34 cm, výška 13 cm
(41)
Na sklade
5,12 €
s kódom
6,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Obľúbené
Addis
Náhradný návlek na mop Ultima
(21)
Na sklade
5,52 €
s kódom
6,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Homéa
Kefa
(3)
Na sklade
Posledný kúsok
5,52 €
s kódom
6,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Addis
Náhradný návlek na mop
(15)
Na sklade
Posledné kúsky
5,52 €
s kódom
6,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Wenko
Stierka Loano
Čierna, dĺžka 23 cm
(4)
Doručenie od 19. 10. 2026
5,52 €
s kódom
6,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Addis
Lavór
Plastový, čierny, 7,7 l, ø 34 cm, výška 13 cm
(27)
Na sklade
5,52 €
s kódom
6,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Obľúbené
Addis
Lavór
Plastový, čierny, 8 l, 29x32 cm, výška 14 cm
(26)
Na sklade
5,52 €
s kódom
6,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Addis
Kefa
(29)
Doručenie od 6. 11. 2026
5,92 €
s kódom
7,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Addis
Hlavica na metličku
Čierna/v prírodnej farbe
(9)
Na sklade
5,92 €
s kódom
7,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Addis
Náhradný návlek na mop
(121)
Na sklade
5,92 €
s kódom
7,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Addis
Náhradný návlek na mop
(1)
Na sklade
5,92 €
s kódom
7,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Addis
Lavór
Plastový, červený, 9,5 l, 32x38 cm, výška 14 cm
(19)
Doručenie od 6. 11. 2026
5,92 €
s kódom
7,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Addis
Lavór Signature
Plastový, tmavomodrý, 10 l, 32x39 cm, výška 17 cm
(22)
Doručenie od 6. 11. 2026
5,92 €
s kódom
7,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+4
+5
-20 % s kódom
Obľúbené
Addis
Lavór Signature
Plastový, tmavosivý, 10 l, 32x39 cm, výška 17 cm
(102)
Na sklade
5,92 €
s kódom
7,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+4
+5
-20 % s kódom
Obľúbené
Addis
Lavór Signature
Plastový, čierny, 10 l, 32x39 cm, výška 17 cm
(48)
Na sklade
5,92 €
s kódom
7,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+4
+5
-20 % s kódom
Addis
Lavór Signature
Plastový, biely, 10 l, 32x39 cm, výška 17 cm
(10)
Na sklade
Posledné kúsky
6,32 €
s kódom
7,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+4
+5
-20 % s kódom
Addis
Vedro
Plastové, béžové, ø 28 cm, výška 28 cm, 9 l
(3)
Doručenie od 6. 11. 2026
6,32 €
s kódom
7,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Addis
Kefa na škáry
(173)
Na sklade
6,32 €
s kódom
7,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Maximex
Násada na batérie na odstránenie vodného kameňa
(57)
Na sklade
6,32 €
s kódom
7,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Addis
Lopatka
Plastová
(30)
Na sklade
Posledné kúsky
6,32 €
s kódom
7,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Addis
Vedro
Plastové, sivé, ø 28 cm, výška 28 cm, 9 l
(8)
Doručenie od 6. 11. 2026
6,32 €
s kódom
7,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
1
2
3
4
Načítať viac
Súvisiace kategórie
Vedrá
Lavóry
Metly
Metličky a lopatky
Mopy
Čistiace prostriedky
Stierky
Protišmykové podložky