Zľava 20 % na nákup nad 140 € |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Upratovanie a organizácia
Umývanie riadu
Umývanie riadu
...
Upratovanie a organizácia
Umývanie riadu
Umývanie riadu · Zľavový kód
Odkvapkávače
Dávkovače
Kefy a hubky na riad
Držiaky na hubku
Sitká do drezu
Stojany na umývacie prostriedky
Filtre
1
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Farba
Materiál
Cena
Dostupnosť
+ Ďalšie (3)
Zľavový kód
384 výsledkov
Najlacnejšie za kus
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najlacnejšie za kus
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
-20 % s kódom
súprava 3 ks
Addis
Náhradné špongie ku kefe na riad v súprave Fairy
3 ks
(12)
Na sklade
3,12 €
s kódom
3,90 € bez kódu
1,30 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Novinka
Zone
Hubky na riad v súprave Singles
5 ks, plastové
Na sklade
7,12 €
s kódom
8,90 € bez kódu
1,78 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Metaltex
Sitko do drezu
Kovové, v striebornej farbe, ø 7,5 cm
(179)
Na sklade
3,52 €
s kódom
4,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Addis
Hubka na riad Fairy
Plastová
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
3,52 €
s kódom
4,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Wenko
Hubky na riad v súprave
2 ks, silikónové
(171)
Na sklade
7,12 €
s kódom
8,90 € bez kódu
4,45 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Addis
Kefa na riad Fairy
(14)
Na sklade
3,92 €
s kódom
4,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
YAMAZAKI
Držiak na hubku Film Hook
Bez vŕtania, kovový, v lesklej striebornej farbe, 2x5 cm, výška 5 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
4,72 €
s kódom
5,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Sitko do drezu Sava
Silikónové, čierne, ø 12 cm
(32)
Na sklade
4,72 €
s kódom
5,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Wenko
Sitka do drezu v súprave
2 ks, kovové, sivé, ø 7 cm
(41)
Na sklade
4,72 €
s kódom
5,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Allstar
Dávkovač mydla Minas
Svetlohnedý, 280 ml, ø 7 cm, výška 18 cm
(8)
Na sklade
Posledné kúsky
4,72 €
s kódom
5,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
Allstar
Dávkovač mydla Minas
Svetlosivý, 280 ml, ø 7 cm, výška 18 cm
(5)
Na sklade
Posledné kúsky
4,72 €
s kódom
5,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
Obľúbené
Metaltex
Držiak na hubku
Bez vŕtania, kovový, čierny, 3x5 cm, výška 5 cm
(58)
Na sklade
5,12 €
s kódom
6,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Metaltex
Hubka na riad
Silikónová
(8)
Na sklade
Posledné kúsky
5,12 €
s kódom
6,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Metaltex
Odkvapkávacia podložka na riad Gravity
Plastová, sivá, 42x8 cm
(25)
Na sklade
5,12 €
s kódom
6,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Allstar
Dávkovač mydla Minas
Čierny, 280 ml, ø 7 cm, výška 18 cm
(19)
Na sklade
5,12 €
s kódom
6,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
Umbra
Sitko do drezu Starfish
Gumené, čierne, ø 15 cm
(3)
Na sklade
5,52 €
s kódom
6,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Dávkovač mydla Smart
Plastový, čierny, 91 ml, ø 7 cm, výška 17,5 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
5,52 €
s kódom
6,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Allstar
Dávkovač mydla Lyon
Plastový, matne biely, 350 ml, ø 9 cm, výška 12,5 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
5,92 €
s kódom
7,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Allstar
Dávkovač mydla Vara
Plastový, krémovobiely, 360 ml, ø 8,5 cm, výška 14 cm
(1)
Na sklade
5,92 €
s kódom
7,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Homéa
Odkvapkávacia podložka na riad
Plastová, sivá, 36x28 cm
Na sklade
5,92 €
s kódom
7,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Allstar
Dávkovač mydla Vara
Plastový, sivý, 360 ml, ø 8,5 cm, výška 14 cm
(1)
Na sklade
5,92 €
s kódom
7,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Dávkovač mydla Pure
Sklenený, sivý, 550 ml, 6x9,5 cm, výška 20 cm
(47)
Na sklade
Posledné kúsky
5,92 €
s kódom
7,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Homéa
Odkvapkávacia podložka na riad
Plastová, svetlomodrá, 36x28 cm
Na sklade
Posledné kúsky
5,92 €
s kódom
7,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Obľúbené
Addis
Kefa na fľaše
(46)
Na sklade
5,92 €
s kódom
7,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Addis
Kefa na riad
(168)
Na sklade
6,32 €
s kódom
7,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Dávkovač mydla Hanoi
Bambusový, v prírodnej farbe, 6x8 cm, výška 18 cm
(3)
Na sklade
6,32 €
s kódom
7,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Allstar
Dávkovač mydla Minas
Biely, 280 ml, ø 7 cm, výška 18 cm
(15)
Na sklade
6,32 €
s kódom
7,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Dávkovač mydla Smart
Plastový, biely, 91 ml, ø 7 cm, výška 17,5 cm
(5)
Na sklade
6,32 €
s kódom
7,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Addis
Odkvapkávač Signature
Plastový, biely, 38x33,5 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
6,32 €
s kódom
7,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Obľúbené
Addis
Kefa na riad
(89)
Na sklade
6,32 €
s kódom
7,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Addis
Odkvapkávač Eco Range
Plastový, sivý, 38x33,5 cm
(8)
Na sklade
Posledné kúsky
6,32 €
s kódom
7,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Obľúbené
Allstar
Dávkovač mydla Olinda
Keramický, zelený, 500 ml, 8x8 cm, výška 20 cm
(40)
Na sklade
Posledný kúsok
6,32 €
s kódom
7,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Allstar
Dávkovač mydla Lyon
Plastový, matne čierny, 350 ml, ø 9 cm, výška 12,5 cm
Na sklade
Posledné kúsky
6,32 €
s kódom
7,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Obľúbené
Allstar
Dávkovač mydla Olinda
Keramický, biely, 500 ml, 8x8 cm, výška 20 cm
(25)
Na sklade
6,72 €
s kódom
8,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Wenko
Kefa na riad Moritz
(1)
Na sklade
6,72 €
s kódom
8,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Metaltex
Odkvapkávacia podložka na riad
Plastová, sivá, 45x40 cm
(177)
Na sklade
6,72 €
s kódom
8,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Allstar
Dávkovač mydla Olinda
Keramický, matne čierny, 500 ml, ø 8 cm, výška 20 cm
(9)
Na sklade
Posledné kúsky
6,72 €
s kódom
8,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Dávkovač mydla Polaris
Keramický, matne čierny, 376 ml, 9,5x9 cm, výška 16 cm
(74)
Na sklade
Posledné kúsky
7,12 €
s kódom
8,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Náhradná pumpička na dávkovač mydla
Plastová, v striebornej farbe, 5x3 cm, výška 17 cm
(40)
Na sklade
7,12 €
s kódom
8,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Odkvapkávacia podložka na riad Miko
Textilná, sivá, 47x40 cm
(85)
Na sklade
7,12 €
s kódom
8,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Kefa na riad
(72)
Na sklade
7,52 €
s kódom
9,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Snips
Stojan na umývacie prostriedky
Plastový, biely/zelený, 14x27 cm, výška 16 cm
(237)
Na sklade
7,52 €
s kódom
9,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Addis
Košík na umývacie prostriedky
Plastový, biely/sivý, 12x24 cm, výška 13 cm
(27)
Na sklade
7,92 €
s kódom
9,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
douceur d'intérieur
Dávkovač mydla Amber
Keramický, biely, 46 ml, ø 7,5 cm, výška 18 cm
(26)
Na sklade
7,92 €
s kódom
9,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Novinka
Umbra
Sitko do drezu Bloom
Silikónové, biele, ø 12,5 cm
Doručenie od 19. 10. 2026
7,92 €
s kódom
9,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Novinka
Umbra
Sitko do drezu Bloom
Silikónové, čierne, ø 12,5 cm
Doručenie od 19. 10. 2026
7,92 €
s kódom
9,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Dávkovač mydla Pure
Sklenený, 550 ml, 6x9,5 cm, výška 20 cm
(35)
Na sklade
7,92 €
s kódom
9,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Dávkovač mydla Badi
Keramický, sivý, 320 ml, 9,5x8 cm, výška 16 cm
(44)
Na sklade
Posledný kúsok
8,25 €
s kódom
10,31 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
1
2
3
4
5
...
8
Načítať viac
Súvisiace kategórie
Utierky
Odkvapkávače
Dávkovače
Doplnky na umývanie riadu