Zľava 15 % s kódom OCTOBER |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × Universal |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Bytové doplnky
Bytové doplnky
...
Kategórie
Bytové doplnky
Bytové doplnky so zľavovým kódom
Doplnky do kúpeľne
Doplnky do kuchyne
Doplnky do obývačky
Doplnky do spálne
Doplnky do predsiene a šatne
Doplnky do pracovne
Úložné boxy a organizéry
Krbové doplnky
Závesné systémy pre závesy a záclony
Domáci miláčikovia
Filtre
1
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Farba
Dizajnový štýl
Cena
Udalosť
+ Ďalšie (4)
Zľavový kód
11 299 výsledkov
Najlacnejšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najlacnejšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
-15 % s kódom
Catherine Lansfield
Deka Cosy Ribbed
Mikroplyšová, hnedá, 130x170 cm
(25)
Na sklade
Posledné kúsky
32,21 €
s kódom
37,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+4
+5
-15 % s kódom
Mila Home
Obliečky Geometric
Na dvojlôžko/predĺžené, s plachtou/4-dielne, otvorené, geometrické/kockované, biele, 200x220 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
32,21 €
s kódom
37,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
douceur d'intérieur
Obliečky Otika
Na dvojlôžko/predĺžené, na patentku, bavlnené, biele/zelené, 240x220 cm
Na sklade
32,21 €
s kódom
37,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Veronika Boulová
Plagát Minimal Woman Face Line Art
29x41 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
32,21 €
s kódom
37,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
douceur d'intérieur
Obliečky Poetine
Na dvojlôžko/predĺžené, na patentku, bavlnené, s ornamentmi, biele/zelené, 240x220 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
32,21 €
s kódom
37,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Andrea Simone
Plachta Boxspring
Napínacia, na jednolôžko/na vysoký matrac, džersejová, svetlosivá, 160x200 cm
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
32,21 €
s kódom
37,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
+ Rozmery (6)
-15 % s kódom
Catherine Lansfield
Deka Cosy Diamond
Mikroplyšová, tmavomodrá, 130x170 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
32,21 €
s kódom
37,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+4
+5
-15 % s kódom
Styler
Obraz Plaza
140x45 cm, tlačený, na plátne
(9)
Na sklade
Posledný kúsok
32,21 €
s kódom
37,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Mette Ditmer Denmark
Soška Coral
Z polyresínu, 13x12 cm, výška 8 cm
(2)
Na sklade
32,21 €
s kódom
37,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Mila Home
Anatomický vankúš
S výplňou z pamäťovej peny, antialergénny, s odnímateľným poťahom, 46x55 cm
Na sklade
32,21 €
s kódom
37,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Brandani
Príborník do zásuvky
Nastaviteľný, plastový, sivý, 39 x 43,5 cm
Na sklade
32,21 €
s kódom
37,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Brandani
Príborník do zásuvky
Nastaviteľný, plastový, šalviový zelený, 39 x 43,5 cm
Na sklade
32,21 €
s kódom
37,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Catherine Lansfield
Deka Cosy Diamond
Mikroplyšová, fialová, 130x170 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
32,21 €
s kódom
37,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+4
+5
-15 % s kódom
Catherine Lansfield
Pléd Raschel Velvet
Mikroplyšový, tmavosivý, 200x240 cm
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
32,21 €
s kódom
37,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+5
+6
+ Rozmery (2)
-15 % s kódom
Wenko
Tyč na sprchový záves Era
Teleskopická, kovová, v lesklej striebornej farbe, 75 - 125 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
32,21 €
s kódom
37,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
douceur d'intérieur
Obliečky Chicago
Na dvojlôžko/predĺžené, na patentku, bavlnené, pruhované/s abstraktným vzorom/etno, v horčicovej farbe/biele, 240x220 cm
Na sklade
Posledné kúsky
32,21 €
s kódom
37,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Good Morning
Obliečky Marcus
Na jednolôžko, na zips, bavlnené, zelené, 140x200 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
32,21 €
s kódom
37,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
LIND DNA
Úložný box Circle S
Dekoratívny, drevený, v prírodnej farbe, ø 11x3 cm
Na sklade
Posledné kúsky
32,21 €
s kódom
37,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Veronika Boulová
Plagát Black Poppy
29x41 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
32,21 €
s kódom
37,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Catherine Lansfield
Deka Cosy Diamond
Mikroplyšová, tmavozelená, 130x170 cm
(4)
Doručenie od 4. 11. 2026
32,21 €
s kódom
37,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+4
+5
-15 % s kódom
Veronika Boulová
Plagát Lovers Line Art
29x41 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
32,21 €
s kódom
37,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Veronika Boulová
Plagát Monstera
29x41 cm
Na sklade
32,21 €
s kódom
37,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Veronika Boulová
Plagát White Poppy
29x41 cm
Na sklade
Posledné kúsky
32,21 €
s kódom
37,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Veronika Boulová
Plagát Girl Power
29x41 cm
Na sklade
Posledné kúsky
32,21 €
s kódom
37,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Veronika Boulová
Plagát Lady
29x41 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
32,21 €
s kódom
37,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Veronika Boulová
Plagát Gingko
29x41 cm
(5)
Na sklade
32,21 €
s kódom
37,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Veronika Boulová
Plagát Woman Face
29x41 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
32,21 €
s kódom
37,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Good Morning
Obliečky Uni
Na jednolôžko/predĺžené, otvorené, luxusné, z bavlny renforcé, svetlosivé, 140x220 cm
(15)
Na sklade
32,21 €
s kódom
37,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
-15 % s kódom
Catherine Lansfield
Deka Cosy Ribbed
Mikroplyšová, khaki, 130x170 cm
(3)
Doručenie od 4. 11. 2026
32,21 €
s kódom
37,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+4
+5
-15 % s kódom
Mijolnir
Chránič matraca Alez
200x200 cm
Na sklade
Posledný kúsok
32,21 €
s kódom
37,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Veronika Boulová
Plagát Nude Faces
29x41 cm
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
32,21 €
s kódom
37,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Plaček Pet Products
Poťah do auta Dog Fantasy
Čierny
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
32,21 €
s kódom
37,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Good Morning
Obliečky Uni
Na jednolôžko/predĺžené, otvorené, luxusné, z bavlny renforcé, biele, 140x220 cm
(3)
Na sklade
32,21 €
s kódom
37,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
-15 % s kódom
Good Morning
Obliečky Uni
Na jednolôžko/predĺžené, otvorené, luxusné, z bavlny renforcé, béžové, 140x220 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
32,21 €
s kódom
37,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Veronika Boulová
Plagát Profile
29x41 cm
Na sklade
32,21 €
s kódom
37,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Catherine Lansfield
Deka Cosy Diamond
Mikroplyšová, béžová, 130x170 cm
(1)
Doručenie od 4. 11. 2026
32,21 €
s kódom
37,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+4
+5
-15 % s kódom
Veronika Boulová
Plagát Mountains
29x41 cm
(1)
Na sklade
32,21 €
s kódom
37,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Catherine Lansfield
Dekoračný vankúš Mya Tropical Floral
Modrý, 45x45 cm
Doručenie od 4. 11. 2026
32,21 €
s kódom
37,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Wenko
WC kefa Monkey
Keramická, biela, 14x14,5 cm, výška 20 cm
(94)
Na sklade
32,22 €
s kódom
37,91 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Light & Living
Soška Hands
Z polyresínu, 9,5x24,5 cm, výška 15 cm
Na sklade
Posledné kúsky
32,30 €
s kódom
38 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Pantone
Ploskačka
150 ml, z nehrdzavejúcej ocele, žltá
(11)
Na sklade
Posledný kúsok
32,38 €
s kódom
38,09 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Kúpeľňová polička Classic Plus
Nástenná/rohová, oceľová, čierna
(167)
Na sklade
Posledné kúsky
32,52 €
s kódom
38,26 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Kave Home
Obliečky na vankúše v súprave Raylo
2 ks, štruktúrované, 50x50 cm
(3)
Na sklade
Posledný kúsok
32,63 €
s kódom
38,39 € bez kódu
19,20 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Kave Home
Háčiky v súprave Nadua
3 ks, nástenné, z bukového dreva
(7)
Na sklade
Posledné kúsky
32,63 €
s kódom
38,39 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Kave Home
Zarážka na knihy Serela
Kamenná
Na sklade
Posledné kúsky
32,63 €
s kódom
38,39 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Kave Home
Obliečka na vankúš Anuba
Žakárová, štruktúrovaná, 45x45 cm
Na sklade
Posledný kúsok
32,63 €
s kódom
38,39 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Kave Home
Obliečky na vankúše v súprave Senara
2 ks, bavlnené, štruktúrované, 45x45 cm
Na sklade
Posledný kúsok
32,63 €
s kódom
38,39 € bez kódu
19,20 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Kave Home
Obliečky na vankúše v súprave Mabile
2 ks, bavlnené, štruktúrované, 50x50 cm
(1)
Na sklade
32,63 €
s kódom
38,39 € bez kódu
19,20 € / ks
Do košíka
Do košíka
1
...
142
143
144
...
236
Načítať viac
Súvisiace kategórie
Dekorácie
Upratovanie a organizácia
Úložné boxy a organizéry
Doplnky do obývačky
Doplnky do predsiene a šatne
Doplnky do pracovne
Doplnky do kuchyne
Doplnky do kúpeľne
Doplnky do spálne
Domáci miláčikovia