Zľava 15 % s kódom OCTOBER |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × Universal |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Bytové doplnky
Bytové doplnky
...
Kategórie
Bytové doplnky
Bytové doplnky so zľavovým kódom
Doplnky do kúpeľne
Doplnky do kuchyne
Doplnky do obývačky
Doplnky do spálne
Doplnky do predsiene a šatne
Doplnky do pracovne
Úložné boxy a organizéry
Krbové doplnky
Závesné systémy pre závesy a záclony
Domáci miláčikovia
Filtre
1
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Farba
Dizajnový štýl
Cena
Udalosť
+ Ďalšie (4)
Zľavový kód
11 226 výsledkov
Najlacnejšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najlacnejšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
-15 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Sušiak na bielizeň
Nástenný, biely, plastový, dĺžka sušiacej plochy 21 m
(140)
Na sklade
Posledné kúsky
33,71 €
s kódom
39,66 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Kúpeľňová polička Premium
Nástenná, nerezová, v striebornej farbe
(40)
Na sklade
33,71 €
s kódom
39,66 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Mepal
Potravinové škatuľky v súprave Cirqula
3 ks, šalviové zelené, 500 ml/1 l/2 l
(13)
Na sklade
Posledné kúsky
33,71 €
s kódom
39,66 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Wenko
Téglik na zubné kefky Bosio
Nástenný, sklenený, v matne striebornej farbe, 17,5x9 cm, výška 9,5 cm
(17)
Na sklade
Posledné kúsky
33,71 €
s kódom
39,66 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Kúpeľňová polička Genova
Bez vŕtania, Turbo-loc, nerezová, v lesklej striebornej farbe
(51)
Na sklade
33,72 €
s kódom
39,67 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
-15 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Kúpeľňová polička Genova Matt
Bez vŕtania, Turbo-loc, nerezová, v matne striebornej farbe
(100)
Na sklade
33,72 €
s kódom
39,67 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
-15 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Odpadkový kôš Atri
Plastový, čierny, 6 l
(40)
Na sklade
33,72 €
s kódom
39,67 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Kryty na sporák v súprave Lunch
2 ks, z tvrdeného skla, hnedé, so vzorom dreva, 30x52 cm
(371)
Na sklade
33,72 €
s kódom
39,67 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Záchodová doska Habos
S automatickým zatváraním, 36 x 46 cm, plastová, biela
(76)
Na sklade
33,72 €
s kódom
39,67 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Tyč na sprchový záves Luz
Teleskopická, kovová, v striebornej farbe, 110 - 185 cm
(26)
Na sklade
33,72 €
s kódom
39,67 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Maximálna dĺžka (2)
-15 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Záchodová doska Prima
38 x 41 cm, modrá
(32)
Na sklade
33,72 €
s kódom
39,67 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-15 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Záchodová doska Prima
38 x 41 cm, čierna
(38)
Na sklade
Posledné kúsky
33,72 €
s kódom
39,67 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-15 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Zrkadlo Clip
Kozmetické, zväčšovacie, zväčšenie 5x, ø 15 cm
(109)
Na sklade
Posledný kúsok
33,72 €
s kódom
39,67 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Kryty na sporák v súprave Universal
2 ks, z tvrdeného skla, biele, 30x52 cm
(68)
Na sklade
Posledné kúsky
33,72 €
s kódom
39,67 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Kryty na sporák v súprave Hearts
2 ks, z tvrdeného skla, sivé, vintage, 30x52 cm
(229)
Na sklade
33,72 €
s kódom
39,67 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Kryty na sporák v súprave Macarons
2 ks, z tvrdeného skla, ružové/sivé, s potlačou, 30x52 cm
(113)
Na sklade
Posledné kúsky
33,72 €
s kódom
39,67 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Kryty na sporák v súprave Universal
2 ks, z tvrdeného skla, biele/v zlatej farbe, so vzorom kameňa, 30x52 cm
(68)
Na sklade
33,72 €
s kódom
39,67 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Záchodová doska Prima
38 x 41 cm, zelená
(24)
Na sklade
Posledné kúsky
33,72 €
s kódom
39,67 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-15 % s kódom
Obľúbené
Wallity
Nástenná dekorácia Lovebirds
Kovová, výška 44 cm
(27)
Na sklade
33,72 €
s kódom
39,67 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
OYOY Living Design
Odkvapkávacia podložka na riad
Silikónová, čierna, 40x36 cm
Na sklade
Posledné kúsky
33,79 €
s kódom
39,75 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Stanley
Termohrnček Stay-Hot Camp Mug Rose Quartz
350 ml, z nehrdzavejúcej ocele, svetloružový
(5)
Na sklade
Posledné kúsky
33,80 €
s kódom
39,76 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Wenko
Kryty na sporák v súprave Lemons
2 ks, z tvrdeného skla, béžové, s potlačou, 30x52 cm
(17)
Na sklade
Posledné kúsky
33,80 €
s kódom
39,76 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Kryty na sporák v súprave Universal
2 ks, z tvrdeného skla, sivé, s potlačou, 30x52 cm
(58)
Na sklade
33,80 €
s kódom
39,76 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Elletipi
Odpadkový kôš Easy
Vstavaný, plastový, tmavosivý, 18 l
(7)
Na sklade
Posledné kúsky
33,80 €
s kódom
39,76 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (3)
Premium
-15 % s kódom
Joseph Joseph
WC kefa Flex360
Plastová, béžová, 10,5x10 cm, výška 44 cm
(20)
Na sklade
33,87 €
s kódom
39,85 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-15 % s kódom
Joseph Joseph
WC kefa Flex
Čierna, 10,5x10,5 cm, výška 44 cm
(20)
Na sklade
33,87 €
s kódom
39,85 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Ladelle
Súprava na olej a ocot Essentials
320 ml, porcelánová, biela/čierna
(8)
Na sklade
Posledné kúsky
33,87 €
s kódom
39,85 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Bigso
Organizér Trey Canvas Paper Laminate
Na dokumenty, kartónový, 23x31,5 cm, výška 21 cm
(8)
Na sklade
33,87 €
s kódom
39,85 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+6
+7
-15 % s kódom
Bigso
Úložné boxy v súprave Inge Paper Laminate
3 ks, s vekom, kartónové, biele, 31x47x15 cm
(10)
Na sklade
Posledné kúsky
33,87 €
s kódom
39,85 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-15 % s kódom
Novinka
Bloomingville
Stojan na papierové utierky Emy
Mramorový, v prírodnej farbe, ø 15 cm, výška 30 cm
Na sklade
Posledné kúsky
33,87 €
s kódom
39,85 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
PT LIVING
Podnos do vane
Nastaviteľný, kovový, čierny, 61 - 86 cm
(13)
Na sklade
Posledné kúsky
33,87 €
s kódom
39,85 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Obľúbené
Metaltex
Držiak na fólie a papierové utierky Tango Inox
Nástenný, v striebornej farbe, 6x38 cm, výška 28 cm
(190)
Na sklade
33,91 €
s kódom
39,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Wenko
Odpadkový kôš Fablo
Pedálový, plastový, hnedý, 5 l
Na sklade
33,91 €
s kódom
39,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-15 % s kódom
Wenko
Odpadkový kôš Fablo
Pedálový, plastový, krémovobiely, 5 l
Na sklade
33,91 €
s kódom
39,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
Premium
-15 % s kódom
Stanley
Termohrnček Quencher H2.0 FlowState Tumbler Cream
600 ml, so slamkou, z nehrdzavejúcej ocele, krémovobiely
(4)
Na sklade
33,91 €
s kódom
39,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Obľúbené
Mila Home
Obliečky na vankúše v súprave
2 ks, s kvetinovým vzorom/štruktúrované, 43x43 cm
(49)
Na sklade
33,91 €
s kódom
39,90 € bez kódu
19,95 € / ks
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Styler
Obrazy v súprave Selloana
30x40 cm, 2 ks, tlačené, s rámom
(10)
Na sklade
33,91 €
s kódom
39,90 € bez kódu
19,95 € / ks
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Iba na Bonami
Obľúbené
Bonami Essentials
Prikrývka Warm
Zimná, 200x200 cm
(25)
Na sklade
33,91 €
s kódom
39,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (6)
Premium
-15 % s kódom
Bloomingville
Stojan na papierové utierky Emy
Mramorový, svetlozelený, ø 15 cm, výška 31,5 cm
Na sklade
33,91 €
s kódom
39,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Pineapple Elephant
Deka Jaipur Chunky Waffle
Bavlnená, zelená, 150x200 cm
(5)
Na sklade
33,91 €
s kódom
39,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
-15 % s kódom
Pineapple Elephant
Deka Jaipur Chunky Waffle
Bavlnená, staroružová, 150x200 cm
(3)
Na sklade
33,91 €
s kódom
39,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
-15 % s kódom
Pineapple Elephant
Deka Jaipur Chunky Waffle
Bavlnená, hnedá, 150x200 cm
(5)
Na sklade
33,91 €
s kódom
39,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
Premium
-15 % s kódom
Stanley
Termohrnček Quencher H2.0 FlowState Tumbler Black
600 ml, so slamkou, z nehrdzavejúcej ocele, čierny
(1)
Na sklade
33,91 €
s kódom
39,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
Premium
-15 % s kódom
Obľúbené
YAMAZAKI
Prídavná polička Tower
Kovová, čierna, 30x15 cm, výška 10 cm
(20)
Na sklade
33,91 €
s kódom
39,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Mila Home
Obliečky na vankúše v súprave
2 ks, s kvetinovým vzorom/štruktúrované, 43x43 cm
(9)
Na sklade
Posledné kúsky
33,91 €
s kódom
39,90 € bez kódu
19,95 € / ks
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Wenko
Odpadkový kôš Fablo
Pedálový, plastový, čierny, 5 l
(1)
Na sklade
33,91 €
s kódom
39,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-15 % s kódom
Obľúbené
Compactor
Kôš na bielizeň Tex
Látkový, biely, 61 l
(45)
Na sklade
33,91 €
s kódom
39,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Wenko
Odpadkový kôš Fablo
Pedálový, plastový, zelený, 5 l
Na sklade
33,91 €
s kódom
39,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
1
...
146
147
148
...
234
Načítať viac
Súvisiace kategórie
Dekorácie
Upratovanie a organizácia
Úložné boxy a organizéry
Doplnky do obývačky
Doplnky do predsiene a šatne
Doplnky do pracovne
Doplnky do kuchyne
Doplnky do kúpeľne
Doplnky do spálne
Domáci miláčikovia