Zľava 20 % na nákup nad 140 € |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Bytové doplnky
Bytové doplnky
...
Kategórie
Bytové doplnky
Bytové doplnky so zľavovým kódom
Doplnky do kúpeľne
Doplnky do kuchyne
Doplnky do obývačky
Doplnky do spálne
Doplnky do predsiene a šatne
Doplnky do pracovne
Úložné boxy a organizéry
Krbové doplnky
Závesné systémy pre závesy a záclony
Domáci miláčikovia
Filtre
1
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Farba
Dizajnový štýl
Cena
Udalosť
+ Ďalšie (4)
Zľavový kód
11 213 výsledkov
Najlacnejšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najlacnejšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
-20 % s kódom
Love Story
Podložka pod misku Double
Látková, sivá, 26x46 cm
(16)
Na sklade
5,76 €
s kódom
7,20 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Love Story
Podložka pod misku Double
Látková, čierna, 26x46 cm
(12)
Na sklade
5,76 €
s kódom
7,20 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Držiak na obrúsky Black Outdoor Kitchen Baco
Kovový, čierny, výška 12,5 cm
(34)
Na sklade
Posledné kúsky
5,80 €
s kódom
7,25 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Obľúbené
Compactor
Vákuové vrecia v súprave Roll Up M
2 ks
(89)
Na sklade
5,89 €
s kódom
7,36 € bez kódu
3,68 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Kúpeľňový organizér Terra
Bambusový, v prírodnej farbe, 15x10 cm, výška 4,5 cm
(110)
Na sklade
5,91 €
s kódom
7,39 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Iba na Bonami
Obľúbené
Bonami Essentials
Vankúš Inner
Do dekoračných vankúšov, 43x43 cm
(247)
Na sklade
5,92 €
s kódom
7,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Veľkosť vankúša (5)
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Háčik Blandas
Bez vŕtania, nerezový, čierny
(196)
Na sklade
5,92 €
s kódom
7,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Compactor
Úložný box pod posteľ Urban
Látkový/plastový, výška 18 cm
(471)
Na sklade
5,92 €
s kódom
7,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Compactor
Úložný box na oblečenie Milky
Látkový, biely, 70x50x30 cm
(100)
Na sklade
5,92 €
s kódom
7,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Addis
Náhradný návlek na mop
(121)
Na sklade
5,92 €
s kódom
7,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Iba na Bonami
Obľúbené
Bonami Essentials
Vankúš Inner
Do dekoračných vankúšov, 40x40 cm
(46)
Na sklade
5,92 €
s kódom
7,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Veľkosť vankúša (5)
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Téglik na zubné kefky Marrakesh
Keramický, hnedý, ø 8 cm, výška 11 cm
(951)
Na sklade
5,92 €
s kódom
7,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Obľúbené
Wenko
Vešiaky v súprave Snap
2 ks, na nohavice, kovové, modré, dĺžka 40 cm, výška 10,5 cm
(105)
Na sklade
5,92 €
s kódom
7,40 € bez kódu
3,70 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 20 ks
Obľúbené
Addis
Vrecia na odpadky
20 ks, kompostovateľné, 7 l
(43)
Na sklade
5,92 €
s kódom
7,40 € bez kódu
0,37 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 4 ks
Obľúbené
Wenko
Háčiky v súprave
4 ks, závesné, oceľové, čierne
(245)
Na sklade
5,92 €
s kódom
7,40 € bez kódu
1,85 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Wenko
Téglik na zubné kefky Fablo
Keramický, hnedý, ø 8 cm, výška 12 cm
(3)
Na sklade
5,92 €
s kódom
7,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
Compactor
Úložný box na oblečenie Urban
Látkový, čierny, 55x45x25 cm
(215)
Na sklade
5,92 €
s kódom
7,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Metaltex
Odkvapkávač na topánky Vario
Sivý
(273)
Na sklade
5,92 €
s kódom
7,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Dávkovač mydla Pure
Sklenený, sivý, 550 ml, 6x9,5 cm, výška 20 cm
(47)
Na sklade
Posledné kúsky
5,92 €
s kódom
7,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Téglik na zubné kefky Auron
Plastový, v zlatej farbe, 7x7 cm, výška 10 cm
(30)
Na sklade
5,92 €
s kódom
7,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Držiak na uteráky Fixeo
Bez vŕtania, kovový, matne čierny, ø 20 cm
(1)
Na sklade
5,92 €
s kódom
7,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 4 ks
Obľúbené
Wenko
Háčiky v súprave
4 ks, bez vŕtania, nerezové, v striebornej farbe
(65)
Na sklade
Posledné kúsky
5,92 €
s kódom
7,40 € bez kódu
1,85 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Wenko
Téglik na zubné kefky Fablo
Keramický, zelený, ø 8 cm, výška 12 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
5,92 €
s kódom
7,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
Wenko
Nádobka na mydlo Fablo
Keramická, zelená, 10x13,5 cm, výška 2,5 cm
(1)
Na sklade
5,92 €
s kódom
7,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
Allstar
Dávkovač mydla Vara
Plastový, krémovobiely, 360 ml, ø 8,5 cm, výška 14 cm
(1)
Na sklade
5,92 €
s kódom
7,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Obliečka na vankúš Lina
Bavlnená, 50x70 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
5,92 €
s kódom
7,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+7
+8
-20 % s kódom
súprava 6 ks
Metaltex
Háčiky v súprave City
6 ks, závesné, plastové, čierne/sivé
(137)
Na sklade
5,92 €
s kódom
7,40 € bez kódu
1,23 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Metaltex
Organizér do chladničky Frigo
Plastový, výška 10 cm
(13)
Na sklade
5,92 €
s kódom
7,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
Obľúbené
Addis
Nádoba na kompostovateľný odpad
Plastová, čierna, 18x25 cm, výška 19 cm, 4,5 l
(84)
Na sklade
5,92 €
s kódom
7,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Háčik Nostalgia
Bez vŕtania, oceľový, čierny
(95)
Na sklade
5,92 €
s kódom
7,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Addis
Kefa na fľaše
(46)
Na sklade
5,92 €
s kódom
7,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Wenko
Nádobka na mydlo Fablo
Keramická, krémovobiela, 10x13,5 cm, výška 2,5 cm
(1)
Na sklade
5,92 €
s kódom
7,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
Esschert Design
Zarážka do dverí
Drevená, v prírodnej farbe, 3x12 cm, výška 4 cm
(18)
Na sklade
Posledné kúsky
5,92 €
s kódom
7,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Homéa
Odkvapkávacia podložka na riad
Plastová, sivá, 36x28 cm
Na sklade
5,92 €
s kódom
7,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Wenko
Nádobka na mydlo Fablo
Keramická, hnedá, 10x13,5 cm, výška 2,5 cm
(1)
Na sklade
5,92 €
s kódom
7,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
Wenko
Téglik na zubné kefky Fablo
Keramický, zelený, ø 8 cm, výška 12 cm
(1)
Na sklade
5,92 €
s kódom
7,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
Dakls
Obliečka na vankúš Forest Nest
40x40 cm
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
5,92 €
s kódom
7,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Iba na Bonami
Casa De Engel
Organizér na fľaše
Plastový, výška 10,5 cm
Na sklade
Posledné kúsky
5,92 €
s kódom
7,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Addis
Nádoba na kompostovateľný odpad
Plastová, tmavosivá, 18x25 cm, výška 19 cm, 4,5 l
(131)
Na sklade
Posledné kúsky
5,92 €
s kódom
7,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Obliečka na vankúš Lina
Bavlnená, 50x70 cm
(3)
Na sklade
5,92 €
s kódom
7,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+7
+8
-20 % s kódom
Obľúbené
Compactor
Držiak na toaletný papier Bestlock Magic Bath
Bez vŕtania, oceľový, v striebornej farbe, 30x30 cm, výška 15 cm
(65)
Na sklade
5,92 €
s kódom
7,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Compactor
Úložný box
Drevený, hnedý, objem 252 ml, 15x7,5x6 cm
(137)
Na sklade
Posledné kúsky
5,92 €
s kódom
7,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (4)
-20 % s kódom
Wenko
Téglik na zubné kefky Fablo
Keramický, krémovobiely, ø 8 cm, výška 12 cm
(2)
Na sklade
5,92 €
s kódom
7,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Obliečka na vankúš Twily
40x40 cm
(8)
Na sklade
5,92 €
s kódom
7,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
Wenko
Háčik Melle
Nástenný, biely
(19)
Na sklade
5,92 €
s kódom
7,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Wenko
Nádobka na mydlo Fablo
Keramická, čierna, 10x13,5 cm, výška 2,5 cm
(1)
Na sklade
5,92 €
s kódom
7,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
Obľúbené
Foutastic
Kúpeľňová predložka Goldes
Prateľná, čierna/v zlatej farbe, 40x60 cm
(20)
Na sklade
Posledné kúsky
5,92 €
s kódom
7,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Foutastic
Kúpeľňová predložka Dogs
Prateľná, 40x60 cm
(32)
Na sklade
Posledný kúsok
5,92 €
s kódom
7,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
1
...
5
6
7
...
234
Načítať viac
Súvisiace kategórie
Dekorácie
Upratovanie a organizácia
Úložné boxy a organizéry
Doplnky do obývačky
Doplnky do predsiene a šatne
Doplnky do pracovne
Doplnky do kuchyne
Doplnky do kúpeľne
Doplnky do spálne
Domáci miláčikovia