Zľava 15 % s kódom OCTOBER |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × Universal |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Bytové doplnky
Bytové doplnky
...
Kategórie
Bytové doplnky
Bytové doplnky so zľavovým kódom
Doplnky do kúpeľne
Doplnky do kuchyne
Doplnky do obývačky
Doplnky do spálne
Doplnky do predsiene a šatne
Doplnky do pracovne
Úložné boxy a organizéry
Krbové doplnky
Závesné systémy pre závesy a záclony
Domáci miláčikovia
Filtre
1
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Farba
Dizajnový štýl
Cena
Udalosť
+ Ďalšie (4)
Zľavový kód
11 293 výsledkov
Podľa hodnotenia
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Podľa hodnotenia
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
-15 % s kódom
Love Story
Kefa pre domáceho maznáčika
Sivá
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
9,26 €
s kódom
10,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Compactor
Košík Fiesta
Z morskej trávy, v prírodnej farbe, výška 16,5 cm
(4)
Na sklade
17,76 €
s kódom
20,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Hübsch
Háčik Flare
Nástenný, kovový, modrý
(4)
Na sklade
10,54 €
s kódom
12,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
douceur d'intérieur
Plachta Lina
Na dvojlôžko, bavlnená, ružová, 180x290 cm
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
14,79 €
s kódom
17,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+4
+5
+ Rozmery (2)
-15 % s kódom
Compactor
Téglik na zubné kefky Bestlock Black
Bez vŕtania, kovový, čierny, 11x8 cm, výška 15,5 cm
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
8,84 €
s kódom
10,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Good Morning
Detská plachta Jersey
Napínacia, do postieľky, džersejová, zelená, 70x150 cm
(4)
Na sklade
11,39 €
s kódom
13,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-15 % s kódom
Umbra
Kúpeľňový organizér Droplet
Plastový, 25x15 cm, výška 2 cm
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
15,21 €
s kódom
17,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Mila Home
Obliečka na vankúš
43x43 cm
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
9,26 €
s kódom
10,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Tiseco Home Studio
Dekoračný vankúš Patch
Menčestrový, hnedý, s odnímateľným poťahom, 45x45 cm
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
22,86 €
s kódom
26,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
PT LIVING
Nástenný vešiak Knobs
Z borovicového dreva, čierny/v prírodnej farbe, šírka 40 cm, výška 6 cm, hĺbka 6 cm
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
10,96 €
s kódom
12,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-15 % s kódom
JAHU collections
Obliečka na vankúš Amy
Zamatová, 45x45 cm
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
7,56 €
s kódom
8,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
-15 % s kódom
súprava 12 ks
Love Story
Vrecká na exkrementy
Čierne
(4)
Na sklade
7,56 €
s kódom
8,90 € bez kódu
0,74 € / ks
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Casa Selección
Zrkadlo
Kozmetické, ø 17 cm
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
9,26 €
s kódom
10,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Iba na Bonami
Casa De Engel
Kúpeľňový organizér
Plastový, 26x25 cm, výška 15 cm
(4)
Na sklade
22,01 €
s kódom
25,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Bloomingville
Váza Irving
Ručne maľovaná, kameninová, 7,5x10,5 cm, výška 22 cm
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
27,11 €
s kódom
31,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Karup
Futónový matrac Bed In a Bag Brown
70x190 cm, extra mäkký, skladací, tmavohnedý, hrúbka 5 cm
(4)
Doručenie od 23. 10. 2026
194,65 €
s kódom
229 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+10
+11
-15 % s kódom
Catherine Lansfield
Obliečky Enchanted Twilight Animals
Na dvojlôžko, na gombíky, obojstranné, v tehlovej farbe, 200x200 cm
(4)
Doručenie od 4. 11. 2026
24,56 €
s kódom
28,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
+ Rozmery (3)
-15 % s kódom
douceur d'intérieur
Obliečky Angelia
Na jednolôžko, na patentku, mušelínové, khaki, 140x200 cm
(7)
Na sklade
38,25 €
s kódom
45 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+ Rozmery (3)
-15 % s kódom
douceur d'intérieur
Obliečka na perinu Lina
Na jednolôžko, na patentku, bavlnená, biela, 140x200 cm
(7)
Na sklade
21,16 €
s kódom
24,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+5
+6
+ Rozmery (2)
-15 % s kódom
Mijolnir
Súprava plédu a obliečky na vankúš Beste
Damašková, sivá, 240x260 cm
(7)
Na sklade
91,80 €
s kódom
108 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Catherine Lansfield
Obliečky Cosy Diamond
Na jednolôžko, na gombíky, nežehlivé/teplé, mikroplyšové, geometrické, béžové, 135x200 cm
(7)
Na sklade
Posledné kúsky
39,10 €
s kódom
46 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Styler
Hodiny Feminine line
Nástenné, ø 30 cm
(7)
Na sklade
30,51 €
s kódom
35,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Umbra
Garniža Zen
Roztiahnuteľná, oceľová, matne čierna, 163 - 325 cm
(7)
Na sklade
Posledný kúsok
48,45 €
s kódom
57 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
douceur d'intérieur
Nádobka na mydlo Niagara
Z polyresínu, antracitová, 9,5x14 cm, výška 3 cm
(7)
Na sklade
7,14 €
s kódom
8,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Tiseco Home Studio
Dekoračný vankúš Ribbed
Menčestrový, hnedý, s odnímateľným poťahom, 40x40 cm
(7)
Na sklade
Posledné kúsky
14,79 €
s kódom
17,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Restilo
Kúpeľňová predložka Bati
Prateľná, fialová, 60x90 cm
(7)
Na sklade
Posledné kúsky
16,06 €
s kódom
18,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Mila Home
Kúpeľňové predložky v súprave
2 ks, prateľné, 60x100 cm
(7)
Doručenie od 15. 12. 2026
22,86 €
s kódom
26,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Wenko
Kúpeľňová polička Genova
Bez vŕtania/rohová, Turbo-loc, nerezová, v lesklej striebornej farbe
(8)
Na sklade
35,70 €
s kódom
42 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Styler
Obrazy v súprave Green
30x40 cm, 2 ks, tlačené, s rámom
(8)
Na sklade
Posledné kúsky
28,39 €
s kódom
33,40 € bez kódu
16,70 € / ks
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Compactor
Držiak na fén Bestlock Bath
Bez vŕtania, kovový, v striebornej farbe, 15x14 cm, výška 22 cm
(8)
Na sklade
Posledné kúsky
12,24 €
s kódom
14,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Malerifabrikken
Obraz Abstract Birds
30x40 cm, tlačený, s rámom
(8)
Doručenie od 4. 11. 2026
37,40 €
s kódom
44 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
douceur d'intérieur
Obliečky Angelia
Na jednolôžko, na patentku, mušelínové, krémovobiele, 140x200 cm
(9)
Na sklade
38,25 €
s kódom
45 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-15 % s kódom
douceur d'intérieur
Obliečka na perinu Lina
Na jednolôžko, na patentku, bavlnená, svetlohnedá, 140x200 cm
(9)
Na sklade
21,16 €
s kódom
24,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+5
+6
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Styler
Obrazy v súprave Crystal
50x70 cm, 2 ks, tlačené/s ručne maľovanými prvkami, na plátne
(5)
Na sklade
Posledné kúsky
84,15 €
s kódom
99 € bez kódu
49,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Wenko
Držiak na uteráky Quadro
Bez vŕtania, Vacuum-loc, z nehrdzavejúcej ocele, čierny, 60,5x5 cm, výška 6 cm
(5)
Na sklade
Posledné kúsky
25,70 €
s kódom
30,24 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Mila Home
Pléd Waffle
Bavlnený, svetlohnedý, 220x240 cm
(5)
Na sklade
49,30 €
s kódom
58 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
-15 % s kódom
douceur d'intérieur
Dekoračný vankúš Leo
Zo ženilky, hnedý, s odnímateľným poťahom, 45x45 cm
(5)
Na sklade
Posledné kúsky
13,09 €
s kódom
15,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
Premium
-15 % s kódom
Kave Home
Kôš na bielizeň Yessira
Z vodného hyacintu, v prírodnej farbe
(5)
Na sklade
72,25 €
s kódom
85 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
douceur d'intérieur
Plachta Percaline
Napínacia, na dvojlôžko, z bavlneného perkálu, svetlohnedá, 180x200 cm
(5)
Na sklade
Posledné kúsky
31,36 €
s kódom
36,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+4
+5
+ Rozmery (3)
-15 % s kódom
súprava 16 ks
Vitaus
Nášľapy na schody v súprave Oriental Era
16 ks, priľnavé, 20x65 cm
(5)
Na sklade
Posledný kúsok
63,75 €
s kódom
75 € bez kódu
4,69 € / ks
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Mila Home
Obliečky na vankúše v súprave Rachel
4 ks, s potlačou, 55x55 cm
(5)
Na sklade
Posledný kúsok
37,40 €
s kódom
44 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Tiseco Home Studio
Dekoračný vankúš Marshmallow
Zamatový, béžový, ø 40 cm
(5)
Na sklade
Posledné kúsky
20,31 €
s kódom
23,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
-15 % s kódom
Catherine Lansfield
Deka Cosy Ribbed
Mikroplyšová, krémovobiela, 130x170 cm
(5)
Na sklade
Posledné kúsky
25,84 €
s kódom
30,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+4
+5
-15 % s kódom
My House
Obliečky Naomi
Na jednolôžko, na zips, krepové, svetlosivé, 140x200 cm
(5)
Na sklade
Posledné kúsky
18,19 €
s kódom
21,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Zone
Organizér Pebble
Na písacie potreby, z cementu, 10x20 cm, výška 10 cm
(5)
Na sklade
28,81 €
s kódom
33,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
douceur d'intérieur
Plachta Lina
Na dvojlôžko, bavlnená, žltá, 240x300 cm
(5)
Na sklade
Posledné kúsky
22,44 €
s kódom
26,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+6
+7
+ Rozmery (2)
-15 % s kódom
Homéa
Vákuové vrece Antibacterial
(5)
Na sklade
4,59 €
s kódom
5,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-15 % s kódom
douceur d'intérieur
Ochrana proti prievanu Antartic
Hnedá, 10x80 cm
(5)
Na sklade
14,36 €
s kódom
16,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
1
...
104
105
106
...
236
Načítať viac
Súvisiace kategórie
Dekorácie
Upratovanie a organizácia
Úložné boxy a organizéry
Doplnky do obývačky
Doplnky do predsiene a šatne
Doplnky do pracovne
Doplnky do kuchyne
Doplnky do kúpeľne
Doplnky do spálne
Domáci miláčikovia