Zľava 15 % s kódom OCTOBER |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × Universal |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Bytové doplnky
Bytové doplnky
...
Kategórie
Bytové doplnky
Bytové doplnky so zľavovým kódom
Doplnky do kúpeľne
Doplnky do kuchyne
Doplnky do obývačky
Doplnky do spálne
Doplnky do predsiene a šatne
Doplnky do pracovne
Úložné boxy a organizéry
Krbové doplnky
Závesné systémy pre závesy a záclony
Domáci miláčikovia
Filtre
1
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Farba
Dizajnový štýl
Cena
Udalosť
+ Ďalšie (4)
Zľavový kód
11 230 výsledkov
Podľa hodnotenia
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Podľa hodnotenia
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
-15 % s kódom
Tiseco Home Studio
Deka Rabbit
Mikroplyšová, zelená, 130x170 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
58,65 €
s kódom
69 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-15 % s kódom
súprava 90 ks
simplehuman
Vrecia na odpadky B
90 ks, sťahovacie, 6 l
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
17,76 €
s kódom
20,90 € bez kódu
0,23 € / ks
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
súprava 20 ks
Wenko
Vešiaky v súprave Alessia
20 ks, kovové, sivé, dĺžka 41 cm, výška 21,5 cm
(2)
Na sklade
20,31 €
s kódom
23,90 € bez kódu
1,19 € / ks
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Compactor
Úložný box na oblečenie Pink Edition
Vákuový, plastový, ružový, 42x40x25 cm
(2)
Na sklade
22,01 €
s kódom
25,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Lékué
Desiatový box To Go
600 ml, na jogurt, tritánový, tyrkysovomodrý
(2)
Na sklade
17,27 €
s kódom
20,32 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (2)
-15 % s kódom
Catherine Lansfield
Detská plachta Fairytale Unicorn
Napínacia, na jednolôžko, 90x190 cm
(2)
Na sklade
12,24 €
s kódom
14,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmer plachty (2)
-15 % s kódom
Umbra
Kúpeľňová polička Flex Adhesive
Bez vŕtania/rohová, plastová, čierna
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
22,01 €
s kódom
25,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
súprava 2 ks
douceur d'intérieur
Háčiky v súprave Fixeo
2 ks, bez vŕtania, kovové, matne biele
(2)
Na sklade
3,31 €
s kódom
3,90 € bez kódu
1,95 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-15 % s kódom
súprava 12 ks
Spirella
Háčiky k sprchovému závesu v súprave Anello
12 ks, kovové, v lesklej striebornej farbe, 3,5 cm
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
10,11 €
s kódom
11,90 € bez kódu
0,99 € / ks
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Catherine Lansfield
Detská plachta Gamer
Napínacia, na jednolôžko/na vysoký matrac, z mikrovlákna, s potlačou, sivá, 90x190 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
13,94 €
s kódom
16,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Karlsson
Hodiny Little Big Time
Nástenné, ø 77,5 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
32,64 €
s kódom
38,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (2)
Premium
-15 % s kódom
súprava 20 ks
simplehuman
Vrecia na odpadky M
20 ks, sťahovacie, 45 l
(2)
Na sklade
11,81 €
s kódom
13,90 € bez kódu
0,70 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Počet kusov (2)
Premium
-15 % s kódom
Zone
Odpadkový kôš Circular
Na triedený odpad, plastový, čierny, 35 l
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
107,95 €
s kódom
127 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Restilo
Plachta Amber
Napínacia, na dvojlôžko, džersejová, staroružová, 160x200 cm
(2)
Na sklade
20,74 €
s kódom
24,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+ Rozmery (3)
-15 % s kódom
Catherine Lansfield
Obliečky Crushed Velvet
Na dvojlôžko, na gombíky, teplé/luxusné, zamatové, ružové, 200x200 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
59,50 €
s kódom
70 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-15 % s kódom
Kave Home
Stojan na kuchynské náčinie Tossa
Z morskej trávy, v prírodnej farbe, 20x20 cm, výška 15 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
20,46 €
s kódom
24,07 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Joseph Joseph
Kôš na bielizeň Tota Pop
Látkový, ružový, 2x30 l
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
130,05 €
s kódom
153 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
My House
Obliečky Monty
Na jednolôžko, na zips, luxusné, z bavlneného saténu, pruhované/kockované, modré, 140x200 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
27,11 €
s kódom
31,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Compactor
Úložný box na oblečenie Pink Edition
Vákuový, plastový, ružový, 65x45x27 cm
(2)
Na sklade
36,55 €
s kódom
43 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Súprava (2)
+ Rozmery (2)
Premium
-15 % s kódom
Zone
WC kefa Ume
Kameninová, modrá, ø 11,5 cm, výška 30 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
68 €
s kódom
80 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+6
+7
-15 % s kódom
Foutastic
Kúpeľňové predložky v súprave Cerceve
2 ks, prateľné, krémovobiele, 50x80 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
19,46 €
s kódom
22,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
My House
Obliečky Florida
Na jednolôžko, na zips, žakárové, zelené, 140x200 cm
(2)
Na sklade
26,69 €
s kódom
31,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-15 % s kódom
Love Story
Podložka pod misku Bone
V prírodnej farbe, 40x60 cm
(2)
Na sklade
8,41 €
s kódom
9,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Jerry Fabrics
Detská plachta Minnie "Hearts"
Napínacia, bavlnená, s potlačou, ružová, 90x200 cm
(2)
Na sklade
16,49 €
s kódom
19,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Karlsson
Hodiny Stark
Nástenné, ø 40 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
70,55 €
s kódom
83 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Mauro Ferretti
Zrkadlo Flower
Nástenné, ø 72 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
115,60 €
s kódom
136 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Good Morning
Obliečky Pure Elegance
Na jednolôžko/predĺžené, otvorené, z mikrovlákna, v petrolejovej farbe, 140x220 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
26,69 €
s kódom
31,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-15 % s kódom
Catherine Lansfield
Detská plachta Retro Daisy
Napínacia, na jednolôžko, s kvetinovým vzorom, ružová, 90x190 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
12,24 €
s kódom
14,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmer plachty (2)
-15 % s kódom
Mila Home
Kúpeľňové predložky v súprave
2 ks, prateľné, čierno-biele, 60x100 cm
(2)
Na sklade
28,39 €
s kódom
33,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Kave Home
Košíky v súprave Tossa
2 ks, z morskej trávy, v prírodnej farbe, výška 25 cm
(2)
Na sklade
32,63 €
s kódom
38,39 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Kave Home
Háčiky v súprave Nadue
3 ks, nástenné, z bukového dreva, v prírodnej farbe
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
41,65 €
s kódom
49 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
-15 % s kódom
Catherine Lansfield
Deka Velvet Boucle
Mikroplyšová, vínovočervená, 130x170 cm
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
40,80 €
s kódom
48 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Zone
Úložné boxy v súprave Pulp
2 ks, s vekom, čierne, 32x23x20,5 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
48,45 €
s kódom
57 € bez kódu
28,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Plaček Pet Products
Matrac Dog Fantasy Stripe
Pre psa, tmavosivý, 120x80 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
68 €
s kódom
80 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (4)
-15 % s kódom
Rex London
Chladiaca taška Baby Dinos
Krémovobiela, 3 l
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
7,56 €
s kódom
8,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+4
+5
-15 % s kódom
Orion
Tácka Mango
20x39 cm, drevená
(2)
Na sklade
13,09 €
s kódom
15,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Addis
Kúpeľňový organizér
Na kozmetiku, plastový, 32x22 cm, výška 7 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
22,01 €
s kódom
25,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Mijolnir
Obliečky Lilyum
Na jednolôžko, na gombíky, luxusné, damaškové, pruhované, krémovobiele, 140x200 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
57,80 €
s kódom
68 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Light & Living
Nástenná dekorácia Dragonfly
Kovová, výška 24 cm
(2)
Na sklade
21,59 €
s kódom
25,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
Premium
-15 % s kódom
Kay Bojesen Denmark
Soška Monkey
Drevená, 4x10 cm, výška 9,5 cm
(2)
Na sklade
79,90 €
s kódom
94 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Catherine Lansfield
Obliečky Silky Soft
Na dvojlôžko, na gombíky, luxusné, saténové, sivé, 200x200 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
31,79 €
s kódom
37,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-15 % s kódom
House Nordic
Váza Mimi
Keramická, svetlomodrá, 14x15,5 cm, výška 22 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
22,44 €
s kódom
26,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Bigso
Organizéry v súprave Hugo Canvas Paper Laminate
4 ks, na písacie potreby/na dokumenty, kartónové
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
28,39 €
s kódom
33,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
douceur d'intérieur
Dekoračný vankúš Iliade
Bavlnený, biely/sivý, s odnímateľným poťahom, 40x40 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
11,81 €
s kódom
13,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Restilo
Pléd Meadore
Svetlosivý, 220x240 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
25,41 €
s kódom
29,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+ Rozmery (3)
Premium
-15 % s kódom
Novinka
Bloomingville
Deka Isnel
Z recyklovanej bavlny, v prírodnej farbe, 130x160 cm
(2)
Na sklade
20,33 €
s kódom
23,92 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
-15 % s kódom
Restilo
Kúpeľňová predložka Bati
Prateľná, tyrkysovomodrá, 70x120 cm
(2)
Na sklade
21,59 €
s kódom
25,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
-15 % s kódom
Karlsson
Hodiny Suave
Nástenné, ø 40 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
59,41 €
s kódom
69,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
1
...
112
113
114
...
234
Načítať viac
Súvisiace kategórie
Dekorácie
Upratovanie a organizácia
Úložné boxy a organizéry
Doplnky do obývačky
Doplnky do predsiene a šatne
Doplnky do pracovne
Doplnky do kuchyne
Doplnky do kúpeľne
Doplnky do spálne
Domáci miláčikovia