Zľava 15 % s kódom OCTOBER |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × Universal |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Bytové doplnky
Bytové doplnky
...
Kategórie
Bytové doplnky
Bytové doplnky so zľavovým kódom
Doplnky do kúpeľne
Doplnky do kuchyne
Doplnky do obývačky
Doplnky do spálne
Doplnky do predsiene a šatne
Doplnky do pracovne
Úložné boxy a organizéry
Krbové doplnky
Závesné systémy pre závesy a záclony
Domáci miláčikovia
Filtre
1
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Farba
Dizajnový štýl
Cena
Udalosť
+ Ďalšie (4)
Zľavový kód
11 244 výsledkov
Podľa hodnotenia
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Podľa hodnotenia
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
-15 % s kódom
Love Story
Hračka pre psa Ball On Rope
Gumená, červená
(2)
Na sklade
7,99 €
s kódom
9,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Umbra
WC kefa Touch
Plastová, biela, ø 9 cm, výška 44 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
21,59 €
s kódom
25,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-15 % s kódom
Malerifabrikken
Obraz Lifestyle
50x70 cm, tlačený, s rámom
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
71,40 €
s kódom
84 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
-15 % s kódom
Plaček Pet Products
Pelech Dog Fantasy Stripe
Pre psa, okrúhly, tmavozelený, ø 70 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
45,90 €
s kódom
54 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (4)
-15 % s kódom
SP TREND
Vitrážna tyč
Kovová, roztiahnuteľná, 125 - 220 cm
(2)
Na sklade
24,14 €
s kódom
28,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-15 % s kódom
Linen Tales
Obliečka na vankúš Lemon Curry
Ľanová, 40x60 cm
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
41,65 €
s kódom
49 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-15 % s kódom
Kate Louise
Obliečka na vankúš
S vianočným motívom, s nápismi/s potlačou, 43x43 cm
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
8,84 €
s kódom
10,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
House Nordic
Nástenný vešiak Padova
S poličkou, z topoľového dreva, čierny, šírka 78 cm, výška 34 cm, hĺbka 32 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
36,55 €
s kódom
43 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Andrea Simone
Plachta Boxspring
Napínacia, na jednolôžko/na vysoký matrac, džersejová, hnedá, 160x200 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
31,79 €
s kódom
37,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
+ Rozmery (7)
-15 % s kódom
Bigso
Organizér Trey Canvas Paper Laminate
Na dokumenty, kartónový, 23x31,5 cm, výška 21 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
33,06 €
s kódom
38,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+6
+7
-15 % s kódom
Wallity
Obraz
23,5x28,5 cm, tlačený, s rámom
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
13,09 €
s kódom
15,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Brabantia
Stojan na umývacie prostriedky SinkStyle
Plastový, sivý, 9,5x14 cm, výška 16 cm
(2)
Na sklade
40,80 €
s kódom
48 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Mepal
Dóza Nordic white
1,1 l, na potraviny, plastová, krémovobiela
(2)
Na sklade
8,84 €
s kódom
10,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Kate Louise
Obliečka na vankúš
S vianočným motívom, s potlačou, 43x43 cm
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
8,41 €
s kódom
9,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Love Story
Pelech Softy
Pre psa, ružový, 107x72 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
26,26 €
s kódom
30,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
douceur d'intérieur
Obliečky Sonate
Na jednolôžko, na patentku, obojstranné, z mikrovlákna, s potlačou, biele/tmavosivé, 140x200 cm
(2)
Na sklade
12,24 €
s kódom
14,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-15 % s kódom
Love Story
Podložka pod misku Cat Shape
Látková, sivá, 37x43 cm
(2)
Na sklade
6,71 €
s kódom
7,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Brabantia
Poťah na žehliacu dosku New Dawn C
Bavlnený, zelený, bodkovaný, 124x45 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
18,19 €
s kódom
21,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Bigso
Odpadkový kôš Sofia Canvas Paper Laminate
Kancelársky, zelenomodrý
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
17,34 €
s kódom
20,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-15 % s kódom
My House
Obliečky Boston
Na jednolôžko, na zips, žakárové, béžové, 140x200 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
26,69 €
s kódom
31,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-15 % s kódom
douceur d'intérieur
Kúpeľňová predložka Aqua
Rýchloschnúca, z kremeliny, biela/sivá, 50x70 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
25,41 €
s kódom
29,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Catherine Lansfield
Obliečky na vankúše v súprave Easy Iron Percale
2 ks, perkálové, 50x75 cm
(2)
Na sklade
7,56 €
s kódom
8,90 € bez kódu
4,45 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+7
+8
-15 % s kódom
Metaltex
Kúpeľňová polička Luxy
Bez vŕtania, oceľová, v lesklej striebornej farbe
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
8,41 €
s kódom
9,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Orion
Dóza Greenish
3,3 l, na potraviny, kovová, svetlozelená
(2)
Na sklade
9,69 €
s kódom
11,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (3)
-15 % s kódom
Mijolnir
Obliečky Hook
Na dvojlôžko, na gombíky, pruhované, sivé, 200x200 cm
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
30,94 €
s kódom
36,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Metaltex
Súprava pre montáž bez vŕtania Lonardo
2 ks, SafeFix
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
16,49 €
s kódom
19,40 € bez kódu
9,70 € / ks
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Catherine Lansfield
Plachta Silky Soft
Napínacia, na jednolôžko, saténová, sivá, 90x190 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
14,79 €
s kódom
17,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
-15 % s kódom
súprava 2 ks
douceur d'intérieur
Háčiky v súprave Fixeo
2 ks, bez vŕtania, kovové, v prírodnej farbe
(2)
Na sklade
4,16 €
s kódom
4,90 € bez kódu
2,45 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
Premium
-15 % s kódom
Emile Henry
Chlebník Ultime
Keramický, červený, 25x35,5 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
126,65 €
s kódom
149 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Love Story
Trimovací hrebeň
Sivý
(2)
Na sklade
7,14 €
s kódom
8,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
JAHU collections
Dekoračný vankúš Mia
Zamatový, červený, s odnímateľným poťahom, 45x45 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
9,69 €
s kódom
11,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-15 % s kódom
Fedkolor
Obraz Wroclaw
30x30 cm, na plátne
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
17,34 €
s kódom
20,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
-15 % s kódom
douceur d'intérieur
Plachta Aristide
Napínacia, na dvojlôžko/na vysoký matrac, bavlnená, tmavosivá, 140x190 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
11,81 €
s kódom
13,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-15 % s kódom
Love Story
Lízacia podložka Anti Slip
Silikónová, červená, 20x20 cm
(2)
Na sklade
6,29 €
s kódom
7,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-15 % s kódom
Joseph Joseph
Stojan na umývacie prostriedky Duo Steel
Kovový, v lesklej striebornej farbe, 11x23 cm, výška 13 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
20,36 €
s kódom
23,95 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Gardinia
Garniža Elba
Roztiahnuteľná, kovová, krémovobiela, 120 - 210 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
30,09 €
s kódom
35,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Maximálna dĺžka (2)
-15 % s kódom
My House
Obliečky Deluxe Minerals
Na jednolôžko, na zips, luxusné, z bavlneného saténu, s abstraktným vzorom/so vzorom kameňa, tyrkysovomodré, 140x200 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
28,39 €
s kódom
33,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
JAHU collections
Dekoračný vankúš Peacock Feathers
S odnímateľným poťahom, 45x45 cm
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
8,41 €
s kódom
9,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Light & Living
Dekoračný vankúš Bovino
Zelený, s odnímateľným poťahom, 30x60 cm
(2)
Na sklade
30,94 €
s kódom
36,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Bigso
Organizér Viktoria Restore Paper Laminate
Kartónový, 25x10 cm, výška 32,5 cm
(2)
Na sklade
10,11 €
s kódom
11,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
-15 % s kódom
Wenko
Kúpeľňová predložka Sassi
Prateľná, plastová, sivá, 65x200 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
29,66 €
s kódom
34,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-15 % s kódom
Kela
Téglik na zubné kefky Adele
Keramický, biely, ø 8 cm, výška 10 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
13,51 €
s kódom
15,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Love Story
Hračka pre psa Bear
Látková, hnedá
(2)
Na sklade
10,11 €
s kódom
11,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Allstar
Téglik na zubné kefky Lyon
Plastový, matne čierny, ø 7,5 cm, výška 10,5 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
4,16 €
s kódom
4,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Homéa
Napínače do topánok v súprave Adaptable
Čierne
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
7,56 €
s kódom
8,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Love Story
Hračka pre psa Tiger
Látková, hnedá
(2)
Na sklade
10,54 €
s kódom
12,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Bigso
Organizér Paulina Canvas Paper Laminate A6
Kartónový, 23,5x29,5 cm, výška 1,5 cm
(2)
Na sklade
10,11 €
s kódom
11,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Rotho
Detský desiatový box Memory Kids
Plastový, 1 l
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
6,71 €
s kódom
7,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
1
...
117
118
119
...
235
Načítať viac
Súvisiace kategórie
Dekorácie
Upratovanie a organizácia
Úložné boxy a organizéry
Doplnky do obývačky
Doplnky do predsiene a šatne
Doplnky do pracovne
Doplnky do kuchyne
Doplnky do kúpeľne
Doplnky do spálne
Domáci miláčikovia