Zľava 15 % s kódom OCTOBER |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × Universal |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Bytové doplnky
Bytové doplnky
...
Kategórie
Bytové doplnky
Bytové doplnky so zľavovým kódom
Doplnky do kúpeľne
Doplnky do kuchyne
Doplnky do obývačky
Doplnky do spálne
Doplnky do predsiene a šatne
Doplnky do pracovne
Úložné boxy a organizéry
Krbové doplnky
Závesné systémy pre závesy a záclony
Domáci miláčikovia
Filtre
1
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Farba
Dizajnový štýl
Cena
Udalosť
+ Ďalšie (4)
Zľavový kód
11 267 výsledkov
Podľa hodnotenia
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Podľa hodnotenia
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
-15 % s kódom
douceur d'intérieur
Kúpeľňová predložka Cleonis
Biela, 50x80 cm
(6)
Na sklade
14,79 €
s kódom
17,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Wallity
Obrazy v súprave
35x50 cm, 4 ks, s rámom
(6)
Na sklade
Posledný kúsok
55,25 €
s kódom
65 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Umbra
Odpadkový kôš Woodrow
Kancelársky, hnedý, 7,5 l
(6)
Doručenie od 26. 10. 2026
25,41 €
s kódom
29,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
-15 % s kódom
Mila Home
Kúpeľňové predložky v súprave Black Stripes
2 ks, prateľné, biele/čierne, 60x100 cm
(6)
Doručenie od 15. 12. 2026
28,81 €
s kódom
33,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
douceur d'intérieur
Obliečky Angelia
Na dvojlôžko/predĺžené, na patentku, mušelínové, béžové, 240x220 cm
(9)
Na sklade
Posledné kúsky
58,65 €
s kódom
69 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+5
+6
+ Rozmery (2)
-15 % s kódom
Allstar
Držiak na toaletný papier Parma
Bez vŕtania, plastový, matne čierny, 7x16 cm, výška 6,5 cm
(9)
Na sklade
5,44 €
s kódom
6,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
súprava 16 ks
Vitaus
Nášľapy na schody v súprave Tablo Krem
16 ks, priľnavé, krémovobiele, 25x65 cm
(9)
Na sklade
73,95 €
s kódom
87 € bez kódu
5,44 € / ks
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Tiseco Home Studio
Kúpeľňová predložka Riva
Prateľná, WC, hnedá, 45x50 cm
(8)
Na sklade
Posledné kúsky
18,61 €
s kódom
21,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-15 % s kódom
Mila Home
Kúpeľňové predložky v súprave
3 ks, prateľné, tmavosivé, 50x90 cm
(8)
Doručenie od 15. 12. 2026
27,54 €
s kódom
32,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-15 % s kódom
Foutastic
Kúpeľňová predložka Bomb
Prateľná, čierna/béžová, ø 100 cm
(7)
Na sklade
Posledné kúsky
19,89 €
s kódom
23,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Malerifabrikken
Obraz Abstract Birds
30x40 cm, tlačený, s rámom
(7)
Doručenie od 4. 11. 2026
36,55 €
s kódom
43 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Umbra
Nádoba na kompostovateľný odpad Bellwood
Z recyklovaného plastu, biela, 16,5x27 cm, výška 25 cm, 4 l
(3)
Na sklade
26,26 €
s kódom
30,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Joseph Joseph
Žehliaca doska Glide
S držiakom na žehličku/s nastaviteľnou výškou, sivá, 108x38 cm
(3)
Na sklade
175,95 €
s kódom
207 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-15 % s kódom
Mette Ditmer Denmark
Téglik na zubné kefky Travertine
Kamenný, béžový, ø 7,5 cm, výška 10 cm
(3)
Na sklade
39,10 €
s kódom
46 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
douceur d'intérieur
Súprava plédu a obliečky na vankúš Romane
Z mikrovlákna, krémovobiela, 240x260 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
44,20 €
s kódom
52 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Catherine Lansfield
Obliečky na vankúše v súprave Silky Soft
2 ks, saténové, 50x75 cm
(3)
Na sklade
8,41 €
s kódom
9,90 € bez kódu
4,95 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Catherine Lansfield
Detská plachta Fox and Woodland Friends
Napínacia, na jednolôžko, béžová, 90x190 cm
(3)
Na sklade
12,24 €
s kódom
14,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmer plachty (2)
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Casa Selección
Dózy v súprave
2 ks, 1,7 l, na potraviny, sklenené, v striebornej farbe
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
17,76 €
s kódom
20,90 € bez kódu
10,45 € / ks
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Tiseco Home Studio
Dekoračný vankúš Renee
Zo ženilky, krémovobiely, s odnímateľným poťahom, 45x45 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
28,39 €
s kódom
33,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Wenko
Záchodová doska Ostuni
S automatickým zatváraním, 37 x 44,5 cm, plastová, sivá
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
36,55 €
s kódom
43 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-15 % s kódom
Mette Ditmer Denmark
Kôš na bielizeň Store-It
Kovový, béžový, 64 l
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
64,60 €
s kódom
76 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-15 % s kódom
Casa Selección
Šperkovnica
So zrkadlom, 14x15 cm, výška 11 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
27,54 €
s kódom
32,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Bigso
Úložný box Katrin Canvas Paper Laminate
S vekom, kartónový, krémovobiely, 34,5x45x18,5 cm
(3)
Na sklade
21,59 €
s kódom
25,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-15 % s kódom
Zone
Téglik na zubné kefky Ume
Kameninový, v terakotovej farbe, ø 8 cm, výška 10 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
19,47 €
s kódom
22,91 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+7
+8
-15 % s kódom
Catherine Lansfield
Obliečky So Soft Easy Iron
Na dvojlôžko, na gombíky, z mikrovlákna, zelenomodré, 200x200 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
20,31 €
s kódom
23,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+7
+8
+ Rozmery (4)
-15 % s kódom
Styler
Obraz Croissant
30x40 cm, tlačený, s rámom
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
13,94 €
s kódom
16,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Tiseco Home Studio
Dekoračný vankúš Sheepskin
Z umelej kožušiny, svetlohnedý, s odnímateľným poťahom, 45x45 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
26,26 €
s kódom
30,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Compactor
Košík Bamboo
Bambusový, čierny/v prírodnej farbe, výška 15 cm
(3)
Na sklade
13,51 €
s kódom
15,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Styler
Zrkadlo Wave
Nástenné, 50x142 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
71,40 €
s kódom
84 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-15 % s kódom
Zone
WC kefa Nova
Porcelánová, svetlosivá, ø 10 cm, výška 37 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
46,75 €
s kódom
55 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Bigso
Organizér Archie Canvas Paper Laminate
Na dokumenty, kartónový, 28,5x8,5 cm, výška 32 cm
(3)
Na sklade
13,09 €
s kódom
15,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
-15 % s kódom
Catherine Lansfield
Detská plachta Roarsome Animals
Napínacia, na jednolôžko, biela, 90x190 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
12,24 €
s kódom
14,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmer plachty (2)
-15 % s kódom
Casa Selección
Zrkadlo
Kozmetické, s bambusovým rámom, 20x27 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
18,19 €
s kódom
21,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Bloomingville
Deka Vivielle
130x160 cm
(3)
Na sklade
19,89 €
s kódom
23,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Rex London
Cestovný hrnček Blue and green Daisy
350 ml, z nehrdzavejúcej ocele, zelený/krémovobiely/tyrkysovomodrý
(3)
Na sklade
15,64 €
s kódom
18,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
-15 % s kódom
douceur d'intérieur
Obliečky Angelia
Na dvojlôžko/predĺžené, na patentku, mušelínové, ružové, 240x220 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
56,10 €
s kódom
66 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+5
+6
+ Rozmery (3)
-15 % s kódom
Rex London
Cestovný hrnček
350 ml, z nehrdzavejúcej ocele, v petrolejovej farbe
(3)
Na sklade
14,36 €
s kódom
16,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
-15 % s kódom
Dakls
Hodiny
Nástenné, ø 35 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
17,76 €
s kódom
20,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Foutastic
Kúpeľňové predložky v súprave Le Soleil
2 ks, prateľné, svetlosivé, 60x100 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
18,61 €
s kódom
21,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Bianca
Kúpeľňová predložka Aspen Bobble
Prateľná, ružová, 50x80 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
21,16 €
s kódom
24,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
+ Rozmery (2)
-15 % s kódom
Maximex
Pohlcovač vlhkosti Cat
Tmavosivý
(3)
Na sklade
15,21 €
s kódom
17,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Tiseco Home Studio
Dekoračný vankúš Dolly
Z materiálu bouclé, béžový, s odnímateľným poťahom, 45x45 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
13,51 €
s kódom
15,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Love Story
Prepravná taška Backpack
Pre domáceho miláčika, látková, čierna, 27x33 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
43,35 €
s kódom
51 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Bigso
Organizér Walter Canvas Paper Laminate
Do zásuvky/na dokumenty, kartónový, 25,5x33,5 cm, výška 13 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
29,24 €
s kódom
34,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
-15 % s kódom
My House
Obliečky Circles
Na jednolôžko, na zips, nežehlivé/teplé, mikroplyšové, geometrické/s potlačou, svetlohnedé, 140x200 cm
(3)
Na sklade
Posledný kúsok
39,10 €
s kódom
46 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
YAMAZAKI
Hubka na riad Tower
Silikónová
(3)
Na sklade
Posledný kúsok
13,51 €
s kódom
15,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-15 % s kódom
súprava 2 ks
YAMAZAKI
Multifunkčné držiaky v súprave Film Hook
2 ks, silikónové, biele, 4,5x2 cm, výška 4,5 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
10,96 €
s kódom
12,90 € bez kódu
6,45 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Veronika Boulová
Plagát Minimal Woman Face Line Art
29x41 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
32,21 €
s kódom
37,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
1
...
122
123
124
...
235
Načítať viac
Súvisiace kategórie
Dekorácie
Upratovanie a organizácia
Úložné boxy a organizéry
Doplnky do obývačky
Doplnky do predsiene a šatne
Doplnky do pracovne
Doplnky do kuchyne
Doplnky do kúpeľne
Doplnky do spálne
Domáci miláčikovia