Zľava 15 % s kódom OCTOBER |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × Universal |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Bytové doplnky
Bytové doplnky
...
Kategórie
Bytové doplnky
Bytové doplnky so zľavovým kódom
Doplnky do kúpeľne
Doplnky do kuchyne
Doplnky do obývačky
Doplnky do spálne
Doplnky do predsiene a šatne
Doplnky do pracovne
Úložné boxy a organizéry
Krbové doplnky
Závesné systémy pre závesy a záclony
Domáci miláčikovia
Filtre
1
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Farba
Dizajnový štýl
Cena
Udalosť
+ Ďalšie (4)
Zľavový kód
11 277 výsledkov
Podľa hodnotenia
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Podľa hodnotenia
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
-15 % s kódom
Mauro Ferretti
Obraz Monty
150x80 cm, na plátne
(4)
Doručenie od 29. 10. 2026
181,05 €
s kódom
213 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Moonia
Chránič matraca
Vodoodolný, 160x200 cm
(4)
Doručenie od 5. 11. 2026
68,85 €
s kódom
81 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmer (3)
Premium
-15 % s kódom
Mette Ditmer Denmark
Téglik na zubné kefky Modest
Sklenený, béžový, ø 7 cm, výška 10 cm
(3)
Na sklade
22,44 €
s kódom
26,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
douceur d'intérieur
Kúpeľňová predložka Rafael
Prateľná, béžová, 50x80 cm
(3)
Na sklade
14,36 €
s kódom
16,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-15 % s kódom
Allstar
Odpadkový kôš Portes
Pedálový, plastový, matne biely, 3 l
(3)
Na sklade
10,54 €
s kódom
12,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
House Nordic
Nástenný vešiak Trento
Kovový, v mentolovej farbe, šírka 3 cm, výška 82 cm, hĺbka 30 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
35,70 €
s kódom
42 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-15 % s kódom
Casa Selección
Zrkadlá v súprave
3 ks, nástenné
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
23,29 €
s kódom
27,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Wenko
Kryt na sporák Marble
Z PVC, biely, s abstraktným vzorom, 60x52 cm
(3)
Na sklade
23,71 €
s kódom
27,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Wenko
Záchodová doska Menin
S automatickým zatváraním, 38 x 44,5 cm, plastová, biela
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
52,70 €
s kódom
62 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Casa Selección
Zrkadlá v súprave
3 ks, nástenné, ø 30 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
22,86 €
s kódom
26,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Orion
Tácka Mango
16x46 cm, servírovacia, drevená
(3)
Na sklade
15,64 €
s kódom
18,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
douceur d'intérieur
Súprava plédu a obliečky na vankúš Mylene
S baránkom, zelená, 220x240 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
59,50 €
s kódom
70 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Iba na Bonami
Linen Tales
Obliečky Linen Tales for Bonami
Na jednolôžko, na gombíky, s prímesou ľanu, biele, 140x200 cm
(3)
Na sklade
84,15 €
s kódom
99 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (4)
-15 % s kódom
douceur d'intérieur
Dekoračný vankúš Twily
Béžový, s odnímateľným poťahom, 45x45 cm
(3)
Na sklade
10,54 €
s kódom
12,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
-15 % s kódom
Iba na Bonami
Casa De Engel
Organizér do zásuvky
Plastový, 9,5x9,5 cm, výška 6 cm
(3)
Na sklade
3,74 €
s kódom
4,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
-15 % s kódom
Catherine Lansfield
Deka Raschel Velvet
Mikroplyšová, krémovobiela, 130x170 cm
(3)
Na sklade
Posledný kúsok
13,94 €
s kódom
16,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+7
+8
+ Rozmery (2)
Premium
-15 % s kódom
Boyhood
Soška Ballon Dog
Drevená, 16x5,5 cm, výška 14,5 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
81,60 €
s kódom
96 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Catherine Lansfield
Plachta So Soft Easy Iron
Napínacia, na dvojlôžko/na vysoký matrac, z mikrovlákna, zelená, 185x200 cm
(3)
Na sklade
Posledný kúsok
13,09 €
s kódom
15,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+7
+8
+ Rozmery (4)
Premium
-15 % s kódom
Zone
Organizér Pebble
Na písacie potreby, z cementu, 10x20 cm, výška 10 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
26,26 €
s kódom
30,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Bébé Douceur
Detská plachta Gauge
Napínacia, do postieľky, mušelínová, biela, 60x120 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
10,54 €
s kódom
12,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
douceur d'intérieur
Kúpeľňová predložka Thais
Prateľná, biela, 50x80 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
12,24 €
s kódom
14,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Wenko
Téglik na zubné kefky Serro
Bambusový, hnedý, 7,5x7,5 cm, výška 11 cm
(3)
Na sklade
12,79 €
s kódom
15,05 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Södahl
Obliečky Clear
Na jednolôžko, na zips, luxusné, damaškové, pruhované, zelené/svetlozelené, 140x200 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
80,75 €
s kódom
95 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Tiseco Home Studio
Kúpeľňová predložka Riva
Prateľná, koňakovohnedá, 60x100 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
25,41 €
s kódom
29,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-15 % s kódom
Karlsson
Hodiny Boxed
Digitálne/stolové, výška 12,5 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
64,60 €
s kódom
76 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Södahl
Deka Vista
Pikniková, modrá, 130x170 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
42,50 €
s kódom
50 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Love Story
Pelech Graphene
Pre psa, sivý, 60x45 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
27,11 €
s kódom
31,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-15 % s kódom
Tiseco Home Studio
Deka Pine
Mikroplyšová, biela, 150x200 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
45,05 €
s kódom
53 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
JAHU collections
Deka Plain
Fleecová, tyrkysovomodrá, 150x200 cm
(3)
Na sklade
7,56 €
s kódom
8,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+7
+8
-15 % s kódom
Love Story
Pelech Softy
Pre psa, v petrolejovej farbe, 69x52 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
15,21 €
s kódom
17,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
-15 % s kódom
Casa Selección
Dekoračný vankúš Sherpa
S baránkom, biely, 18x45 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
12,66 €
s kódom
14,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Premier Housewares
Nástenný vešiak Plastic
Kovový, v striebornej farbe, šírka 31 cm, výška 19 cm, hĺbka 8 cm
(3)
Na sklade
9,69 €
s kódom
11,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Hübsch
Súprava váz Libra
2 ks, ručne vyrobené, sklenené, ø 20 cm, výška 37 cm
(3)
Doručenie od 2. 11. 2026
133,45 €
s kódom
157 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Wallity
Hodiny Birds
Nástenné, ø 56 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
73,95 €
s kódom
87 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Kate Louise
Dekoračný vankúš Pink
S vianočným motívom, s odnímateľným poťahom, 43x43 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
15,64 €
s kódom
18,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Restilo
Obliečky na vankúše v súprave Velvet
2 ks, 45x45 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
10,96 €
s kódom
12,90 € bez kódu
6,45 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+7
+8
Premium
-15 % s kódom
Kave Home
Vešiak Bren
Kovový, biely/v prírodnej farbe, ø 33 cm, výška 175 cm
(3)
Doručenie od 16. 12. 2026
90,10 €
s kódom
106 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Restilo
Obliečky na vankúše v súprave Velvet
2 ks, 45x45 cm
(3)
Doručenie od 23. 10. 2026
11,81 €
s kódom
13,90 € bez kódu
6,95 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+7
+8
-15 % s kódom
Bianca
Detská plachta Check and Stripe
Napínacia, na jednolôžko, bavlnená, pruhovaná, ružová, 90x190 cm
(3)
Doručenie od 4. 11. 2026
17,76 €
s kódom
20,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Wenko
Odpadkový kôš Collungo
Pedálový, z nehrdzavejúcej ocele, v matne striebornej farbe, 5 l
(6)
Na sklade
24,14 €
s kódom
28,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
súprava 10 ks
Gardinia
Očká na záclony v súprave
10 ks, plastové, v matne striebornej farbe
(6)
Na sklade
8,84 €
s kódom
10,40 € bez kódu
1,04 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (2)
-15 % s kódom
Mila Home
Obliečky Mini Hearts
Na dvojlôžko/predĺžené, s plachtou/4-dielne, otvorené, luxusné, z bavlny renforcé, červené/biele, 200x220 cm
(6)
Na sklade
49,30 €
s kódom
58 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Brabantia
Chlebník Fall Front
Kovový, v matne striebornej farbe, 25x46,5 cm
(5)
Na sklade
Posledné kúsky
53,55 €
s kódom
63 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Mila Home
Obliečky Damask
Na dvojlôžko/predĺžené, s plachtou/4-dielne, otvorené, luxusné, z bavlny renforcé, orientálne, čierne, 200x220 cm
(5)
Na sklade
Posledné kúsky
60,35 €
s kódom
71 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
douceur d'intérieur
Obliečky Floral
Na jednolôžko, na patentku, teplé, bavlnené, s kvetinovým vzorom, čierne/ružové, 140x200 cm
(5)
Na sklade
Posledné kúsky
25,41 €
s kódom
29,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
douceur d'intérieur
Plachta Lina
Napínacia, na dvojlôžko, bavlnená, modrá, 160x200 cm
(5)
Doručenie od 30. 10. 2026
16,91 €
s kódom
19,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+5
+6
+ Rozmery (2)
-15 % s kódom
Wenko
Držiak na toaletný papier Lizan
Bez vŕtania, Turbo-loc, oceľový, hnedý, 14x14 cm, výška 14,5 cm
(4)
Na sklade
21,16 €
s kódom
24,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
Premium
-15 % s kódom
Linen Tales
Obliečka na vankúš Forest Green
Ľanová, 40x60 cm
(4)
Na sklade
Posledný kúsok
20,31 €
s kódom
23,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (4)
1
...
128
129
130
...
235
Načítať viac
Súvisiace kategórie
Dekorácie
Upratovanie a organizácia
Úložné boxy a organizéry
Doplnky do obývačky
Doplnky do predsiene a šatne
Doplnky do pracovne
Doplnky do kuchyne
Doplnky do kúpeľne
Doplnky do spálne
Domáci miláčikovia