Zľava 15 % s kódom OCTOBER |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × Universal |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Bytové doplnky
Bytové doplnky
...
Kategórie
Bytové doplnky
Bytové doplnky so zľavovým kódom
Doplnky do kúpeľne
Doplnky do kuchyne
Doplnky do obývačky
Doplnky do spálne
Doplnky do predsiene a šatne
Doplnky do pracovne
Úložné boxy a organizéry
Krbové doplnky
Závesné systémy pre závesy a záclony
Domáci miláčikovia
Filtre
1
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Farba
Dizajnový štýl
Cena
Udalosť
+ Ďalšie (4)
Zľavový kód
11 278 výsledkov
Podľa hodnotenia
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Podľa hodnotenia
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
-15 % s kódom
Bigso
Úložný box Soft Storage Cube
Látkový, béžový, 32x31,5x31,5 cm
(1)
Na sklade
8,41 €
s kódom
9,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Casa Selección
Zarážky do dverí v súprave Cat
2 ks, látkové, 11x34 cm, výška 17 cm
(1)
Na sklade
30,94 €
s kódom
36,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Novinka
Joseph Joseph
Odkvapkávač Extend Steel Plus
Nastaviteľný, plastový, v striebornej farbe, 35,5x38 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
136,85 €
s kódom
161 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Wenko
Kryt na sporák Dried Flower
Z tvrdeného skla, béžový, s kvetinovým vzorom, 52x30 cm
(1)
Na sklade
32,64 €
s kódom
38,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Salt&Pepper
Košík na ovocie Scala
Ø 25,5 cm, kovový, čierny
(1)
Na sklade
20,31 €
s kódom
23,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Bigso
Košík Peach Skin Round XL
Látkový, krémovobiely, ø 40 cm, výška 40 cm
(1)
Na sklade
40,80 €
s kódom
48 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (2)
-15 % s kódom
Catherine Lansfield
Dekoračný vankúš Bee Happy
Béžový, s odnímateľným poťahom, 30x50 cm
(1)
Na sklade
22,86 €
s kódom
26,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Salt&Pepper
Košík na pečivo Scala
Čierny, ø 28,5 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
22,01 €
s kódom
25,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Wenko
Háčiky v súprave Lizan
2 ks, bez vŕtania, Turbo-loc, nerezové, zelené
(1)
Na sklade
5,01 €
s kódom
5,90 € bez kódu
2,95 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
Premium
-15 % s kódom
Malerifabrikken
Obraz Scenario 2
90x120 cm, ručne maľovaný, s rámom/na plátne
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
371,45 €
s kódom
437 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Kave Home
Obraz Silpa
60x90 cm, s rámom/na plátne
(1)
Na sklade
107,10 €
s kódom
126 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
Premium
-15 % s kódom
Novinka
simplehuman
Vrecia na odpadky J
100 ks, sťahovacie, 45 l
(1)
Na sklade
34,85 €
s kódom
41 € bez kódu
0,41 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Počet kusov (2)
-15 % s kódom
Catherine Lansfield
Obliečky So Soft Satin Stripe
Na dvojlôžko, 3-dielne, na gombíky, saténové, pruhované, biele, 200x200 cm
(1)
Na sklade
25,41 €
s kódom
29,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-15 % s kódom
Wenko
Dávkovač mydla Fablo
Plastový, čierny, 400 ml, ø 9,5 cm, výška 17,5 cm
(1)
Na sklade
10,11 €
s kódom
11,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-15 % s kódom
Styler
Zrkadlo Organic
Nástenné, 50x100 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
65,45 €
s kódom
77 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Stanley
Termohrnček Quencher H2.O FlowState™ Tumbler Cream 2.0
890 ml, so slamkou, z nehrdzavejúcej ocele, krémovobiely
(1)
Na sklade
43,35 €
s kódom
51 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
+ Objem (2)
-15 % s kódom
Catherine Lansfield
Kúpeľňová predložka Bobble
Prateľná, béžová, 50x120 cm
(1)
Na sklade
17,34 €
s kódom
20,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-15 % s kódom
Orion
Tepovač kobercov Teko
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
63,75 €
s kódom
75 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Mette Ditmer Denmark
Dávkovač mydla Opal
Sklenený, krémovobiely, ø 10,5 cm, výška 12,5 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
35,70 €
s kódom
42 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Bigso
Úložný box Soft Storage Low
S vekom, látkový, sivý, 46x56x16 cm
(1)
Na sklade
16,06 €
s kódom
18,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
simplehuman
Dávkovač mydla
Bezdotykový, oceľový, v matne striebornej farbe, 266 ml, 11x7 cm, výška 17 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
81,60 €
s kódom
96 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Wenko
Žehliaca doska Leona
Stolová, béžová
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
27,96 €
s kódom
32,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Bigso
Organizéry do zásuvky v súprave Soft Storage
3 ks, látkové, 29x29 cm, výška 11 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
9,69 €
s kódom
11,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-15 % s kódom
Stanley
Termohrnček Quencher H2.O FlowState™ Tumbler Peach Rose
1,18 l, so slamkou, z nehrdzavejúcej ocele, broskyňový
(1)
Na sklade
45,90 €
s kódom
54 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+6
+7
+ Objem (2)
-15 % s kódom
Bigso
Košík Peach Skin M
Látkový, sivý, výška 14 cm
(1)
Na sklade
13,51 €
s kódom
15,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Styler
Obraz Anemone
60x60 cm, tlačený, s rámom
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
30,51 €
s kódom
35,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Compactor
Úložný box na oblečenie Granit
Vákuový/vystužený, látkový, sivý, 56x56x16,5 cm
(1)
Na sklade
22,01 €
s kódom
25,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Iba na Bonami
Casa De Engel
Organizér do zásuvky
Plastový, 30x20 cm, výška 6 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
7,56 €
s kódom
8,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
-15 % s kódom
Styler
Nástenná dekorácia Tree
Výška 100 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
106,25 €
s kódom
125 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
ONA
Tácka Fika
10x28,5 cm, porcelánová
(1)
Na sklade
13,51 €
s kódom
15,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-15 % s kódom
Kave Home
Pléd Serla
Prešívaný, bavlnený, zelený, 180x260 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
125,80 €
s kódom
148 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-15 % s kódom
Premier Housewares
Zrkadlo Cassini
Kozmetické, s osvetlením/zväčšovacie, zväčšenie 2x, ø 15 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
33,49 €
s kódom
39,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Styler
Obraz Sunny Bouquet
56x75 cm, tlačený, s rámom
(1)
Na sklade
38,25 €
s kódom
45 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Styler
Zrkadlo Loft Harry
Nástenné, 69x95 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
91,80 €
s kódom
108 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-15 % s kódom
ONA
Košík na ovocie Flores
Ø 19 cm, kovový, sivý
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
12,66 €
s kódom
14,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (2)
-15 % s kódom
Wenko
Držiak na uteráky Porto
Bez vŕtania, Turbo-loc, z nehrdzavejúcej ocele, v matne striebornej farbe, 40,5x5,5 cm, výška 7,5 cm
(1)
Na sklade
30,51 €
s kódom
35,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
súprava 3 ks
Compactor
Úložné boxy na oblečenie v súprave Pink Edition
3 ks, vákuové, plastové, ružové, 65x45x27 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
55,25 €
s kódom
65 € bez kódu
21,67 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Súprava (2)
+ Rozmery (2)
-15 % s kódom
Premier Housewares
Stojan na toaletný papier Linnea
Z nehrdzavejúcej ocele, biely, ø 21 cm, výška 62 cm
(1)
Na sklade
24,99 €
s kódom
29,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Mette Ditmer Denmark
Dóza Luna
2 l, na potraviny/na cestoviny/na sušienky, sklenená, hnedá
(1)
Na sklade
36,55 €
s kódom
43 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (2)
-15 % s kódom
Novinka
Rex London
Úložný box na oblečenie Cherry
Z recyklovaného plastu, ružový, 28x58x48 cm
(1)
Na sklade
9,26 €
s kódom
10,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+15
+16
Premium
-15 % s kódom
Mette Ditmer Denmark
Nástenný vešiak Roots
Z dubového dreva, hnedý, šírka 72 cm, výška 5 cm, hĺbka 6 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
69,70 €
s kódom
82 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Wenko
Téglik na zubné kefky Porto
Bez vŕtania, Turbo-loc, z nehrdzavejúcej ocele, matne čierny, ø 6,5 cm, výška 11 cm
(1)
Na sklade
15,64 €
s kódom
18,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-15 % s kódom
Kave Home
Vešiak Benzara
V dekore orecha, hnedý, ø 47 cm, výška 170 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
134,30 €
s kódom
158 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
S|P Collection
Nádobka na maslo Cyril
Porcelánová, vínovočervená/slonovinová, 14,5x20 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
24,56 €
s kódom
28,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Rolser
Žehliaca doska K-Surf Black Tube
S nastaviteľnou výškou, v striebornej farbe, 130x37 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
121,55 €
s kódom
143 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
-15 % s kódom
Casa Selección
Stojan na oblečenie
Pojazdný, kovový, čierny, 84x43 cm, výška 156 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
31,79 €
s kódom
37,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Stanley
Termohrnček Quencher H2.0 FlowState Tumbler Black
600 ml, so slamkou, z nehrdzavejúcej ocele, čierny
(1)
Na sklade
33,91 €
s kódom
39,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
-15 % s kódom
Wenko
WC kefa Sacile
Keramická, sivá, ø 11,5 cm, výška 38 cm
(1)
Na sklade
22,03 €
s kódom
25,92 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
1
...
130
131
132
...
235
Načítať viac
Súvisiace kategórie
Dekorácie
Upratovanie a organizácia
Úložné boxy a organizéry
Doplnky do obývačky
Doplnky do predsiene a šatne
Doplnky do pracovne
Doplnky do kuchyne
Doplnky do kúpeľne
Doplnky do spálne
Domáci miláčikovia