Zľava 15 % s kódom OCTOBER |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × Universal |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Bytové doplnky
Bytové doplnky
...
Kategórie
Bytové doplnky
Bytové doplnky so zľavovým kódom
Doplnky do kúpeľne
Doplnky do kuchyne
Doplnky do obývačky
Doplnky do spálne
Doplnky do predsiene a šatne
Doplnky do pracovne
Úložné boxy a organizéry
Krbové doplnky
Závesné systémy pre závesy a záclony
Domáci miláčikovia
Filtre
1
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Farba
Dizajnový štýl
Cena
Udalosť
+ Ďalšie (4)
Zľavový kód
11 205 výsledkov
Podľa hodnotenia
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Podľa hodnotenia
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
-15 % s kódom
Catherine Lansfield
Kúpeľňová predložka Bobble
Prateľná, tmavozelená, 50x80 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
14,79 €
s kódom
17,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+12
+13
-15 % s kódom
Catherine Lansfield
Obliečky So Soft Easy Iron
Na jednolôžko, na gombíky, z mikrovlákna, sivé, 135x200 cm
(1)
Na sklade
15,64 €
s kódom
18,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+7
+8
+ Rozmery (3)
-15 % s kódom
Mila Home
Kúpeľňové predložky v súprave
2 ks, prateľné, zamatové, sivé/hnedé, 60x100 cm
(1)
Na sklade
25,84 €
s kódom
30,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
douceur d'intérieur
Obliečky Angelia
Na dvojlôžko/predĺžené, na patentku, mušelínové, ružové, 260x240 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
63,75 €
s kódom
75 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+5
+6
+ Rozmery (3)
-15 % s kódom
Catherine Lansfield
Obliečky Corded Leaves
Na dvojlôžko, na gombíky, žakárové, štruktúrované, sivobéžové, 200x200 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
37,40 €
s kódom
44 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
Premium
-15 % s kódom
Bloomingville
Váza Frills
Sklenená, ružová, ø 14 cm, výška 34 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
62,90 €
s kódom
74 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Linen Tales
Obliečky Blue Fog
Na jednolôžko, na gombíky, chladivé, ľanové, modré/sivé, 135x200 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
169,15 €
s kódom
199 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
+ Rozmery (3)
-15 % s kódom
douceur d'intérieur
Plachta Angelia
Napínacia, na dvojlôžko, mušelínová, sivá, 160x200 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
28,81 €
s kódom
33,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+5
+6
-15 % s kódom
Styler
Zrkadlo Loft Edge
Nástenné, 69x95 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
107,95 €
s kódom
127 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-15 % s kódom
Spinder Design
Nástenný vešiak Dax Play
S poličkou, kovový, čierny, šírka 72 cm, výška 12 cm, hĺbka 7,5 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
103,70 €
s kódom
122 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+ Rozmery (3)
-15 % s kódom
Catherine Lansfield
Obliečky Isadora Floral
Na jednolôžko, na gombíky, obojstranné, s kvetinovým vzorom, biele/béžové, 135x200 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
18,61 €
s kódom
21,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
Premium
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Kave Home
Obliečky na vankúše v súprave Mabile
2 ks, bavlnené, štruktúrované, 50x50 cm
(1)
Na sklade
32,63 €
s kódom
38,39 € bez kódu
19,20 € / ks
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Catherine Lansfield
Obliečky So Soft Mono Satin Stitch
Na jednolôžko, na gombíky, saténové, biele, 135x200 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
22,86 €
s kódom
26,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-15 % s kódom
Orion
Nádobka na maslo
Z nehrdzavejúcej ocele, v striebornej farbe, 12x19,5 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
7,99 €
s kódom
9,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
JAHU collections
Dekoračný vankúš Fern
Čierny, s odnímateľným poťahom, 45x45 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
9,69 €
s kódom
11,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
-15 % s kódom
douceur d'intérieur
Deka Alaska
Z umelej kožušiny, sivobéžová, 180x220 cm
(1)
Na sklade
48,45 €
s kódom
57 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Umbra
Stojan na šperky Ferris
Ø 19 cm, výška 19 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
41,65 €
s kódom
49 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Rex London
Detský desiatový box Routemaster Bus
Plastový, červený/tyrkysovomodrý
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
9,69 €
s kódom
11,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
Premium
-15 % s kódom
Bloomingville
Váza Zenta
Z recyklovaného skla, zelená, ø 13 cm, výška 32 cm
(1)
Na sklade
30,09 €
s kódom
35,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Spinder Design
Kúpeľňová polička Multi
Nástenná, oceľová, čierna
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
90,95 €
s kódom
107 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
-15 % s kódom
Wenko
Odpadkový kôš Design
Pedálový, z nehrdzavejúcej ocele, v matne striebornej farbe, 20 l
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
84,15 €
s kódom
99 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (2)
-15 % s kódom
Wenko
Kúpeľňová predložka Covelo
Prateľná, textilná, čiern-obiela, 50x80 cm
(1)
Na sklade
21,16 €
s kódom
24,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-15 % s kódom
Kave Home
Váza Kelse
Sklenená, žltá, ø 13 cm, výška 30,5 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
26,50 €
s kódom
31,18 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Mila Home
Kúpeľňové predložky v súprave
2 ks, prateľné, zamatové, 60x100 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
25,84 €
s kódom
30,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Addis
Kúpeľňový organizér
Na kozmetiku, plastový, 18x18 cm, výška 12 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
11,39 €
s kódom
13,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Lékué
Fľaša To Go
500 ml, cestovná, sklenená, tyrkysovomodrá
(1)
Na sklade
17,38 €
s kódom
20,45 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Kave Home
Téglik na zubné kefky Fraz
Drevený, hnedý, ø 9 cm, výška 11 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
19,48 €
s kódom
22,92 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Catherine Lansfield
Prikrývka So Soft Hollowfibre
Celoročná, 200x200 cm
(1)
Na sklade
33,49 €
s kódom
39,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Hrejivosť (4)
+ Rozmery (4)
Premium
-15 % s kódom
Zone
Odpadkový kôš Ume
Pedálový, plastový, svetlosivý, 4 l
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
51 €
s kódom
60 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+4
+5
-15 % s kódom
Bigso
Organizér Trey Paper Laminate
Na dokumenty, kartónový, 23x31,5 cm, výška 21 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
26,26 €
s kódom
30,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+6
+7
-15 % s kódom
Andrea Simone
Plachta Boxspring
Napínacia, na jednolôžko/na vysoký matrac, džersejová, biela, 90x200 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
25,41 €
s kódom
29,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+4
+5
+ Rozmery (3)
-15 % s kódom
Wenko
Nádobka na mydlo Fablo
Keramická, krémovobiela, 10x13,5 cm, výška 2,5 cm
(1)
Na sklade
6,29 €
s kódom
7,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-15 % s kódom
douceur d'intérieur
Dekoračný vankúš Essentiel
Čierny, 40x40 cm
(1)
Na sklade
7,14 €
s kódom
8,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-15 % s kódom
Mijolnir
Plachta
Napínacia, na dvojlôžko/na vysoký matrac, bavlnená, biela, 140x200 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
20,31 €
s kódom
23,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-15 % s kódom
PT LIVING
Obraz Mojito
31,5x41,5 cm, tlačený, s rámom
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
19,48 €
s kódom
22,92 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Casa Selección
Dekoračné vankúše v súprave Mid Century
2 ks, z materiálu bouclé, žlté, s odnímateľným poťahom, 30x50 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
18,61 €
s kódom
21,90 € bez kódu
10,95 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Kave Home
Pléd Serla
Prešívaný, bavlnený, zelený, 240x260 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
147,90 €
s kódom
174 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-15 % s kódom
B.E.S.
Prikrývka Summer
Letná, 140x200 cm
(1)
Na sklade
17,34 €
s kódom
20,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Bigso
Organizér Paulina Paper Laminate A4
Na dokumenty, kartónový, 23x31,5 cm, výška 1,5 cm
(1)
Na sklade
9,26 €
s kódom
10,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
-15 % s kódom
douceur d'intérieur
Deka Flanou
Z mikroflanelu, modrá, 125x150 cm
(1)
Na sklade
10,96 €
s kódom
12,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Mepal
Potravinová škatuľka Cirqula
Šalviová zelená, 750 ml
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
15,21 €
s kódom
17,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Casa Selección
Stojan na papierové utierky
Kovový, čierny/v prírodnej farbe, 16x16 cm, výška 31 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
12,24 €
s kódom
14,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Catherine Lansfield
Obliečky Kingsley
Na jednolôžko, na gombíky, nežehlivé/teplé, zamatové, khaki, 135x200 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
26,26 €
s kódom
30,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Catherine Lansfield
Obliečky So Soft Non-Iron
Na dvojlôžko/predĺžené, na gombíky, nežehlivé, béžové, 260x220 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
24,56 €
s kódom
28,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Balvi
Nástenka Noir
Magnetická, 30x42 cm
(1)
Na sklade
18,19 €
s kódom
21,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Karlsson
Hodiny Elevated Classic Numbers
Nástenné, ø 33,5 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
35,70 €
s kódom
42 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-15 % s kódom
súprava 3 ks
Compactor
Úložné boxy na oblečenie v súprave Blue Edition
3 ks, vákuové, plastové, modré, 65x45x15,5 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
51,85 €
s kódom
61 € bez kódu
20,33 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Súprava (2)
+ Rozmery (2)
-15 % s kódom
douceur d'intérieur
Kúpeľňová predložka Granite
Sivá, 50x80 cm
(1)
Na sklade
13,51 €
s kódom
15,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
1
...
134
135
136
...
234
Načítať viac
Súvisiace kategórie
Dekorácie
Upratovanie a organizácia
Úložné boxy a organizéry
Doplnky do obývačky
Doplnky do predsiene a šatne
Doplnky do pracovne
Doplnky do kuchyne
Doplnky do kúpeľne
Doplnky do spálne
Domáci miláčikovia