Zľava 20 % na nákup nad 140 € |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Bytové doplnky
Bytové doplnky
...
Kategórie
Bytové doplnky
Bytové doplnky so zľavovým kódom
Doplnky do kúpeľne
Doplnky do kuchyne
Doplnky do obývačky
Doplnky do spálne
Doplnky do predsiene a šatne
Doplnky do pracovne
Úložné boxy a organizéry
Krbové doplnky
Závesné systémy pre závesy a záclony
Domáci miláčikovia
Filtre
1
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Farba
Dizajnový štýl
Cena
Udalosť
+ Ďalšie (4)
Zľavový kód
11 213 výsledkov
Podľa hodnotenia
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Podľa hodnotenia
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Obal na oblek Deep Black
Čierny, dĺžka 60 cm, výška 135 cm
(53)
Na sklade
16,32 €
s kódom
20,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 15 ks
Obľúbené
Compactor
Odpudzovač šatníkových molí Cedar
15 ks, v prírodnej farbe, ø 2 cm
(273)
Na sklade
5,12 €
s kódom
6,40 € bez kódu
0,43 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Restilo
Plachta Amber
Napínacia, na dvojlôžko/na vysoký matrac, džersejová, svetlosivá, 140x200 cm
(53)
Na sklade
13,52 €
s kódom
16,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+4
+5
+ Rozmery (6)
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Kúpeľňová polička Olesi
Závesná, nerezová, v striebornej farbe
(59)
Doručenie od 19. 10. 2026
67,20 €
s kódom
84 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Minimalist Cushion Covers
Obliečky na vankúše v súprave Grass Leaves
4 ks, 43x43 cm
(84)
Na sklade
30,72 €
s kódom
38,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Obľúbené
Catherine Lansfield
Obliečky Enchanted Twilight
Na dvojlôžko, na gombíky, obojstranné, s hviezdičkami, tmavomodré, 200x200 cm
(113)
Na sklade
29,92 €
s kódom
37,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
Obľúbené
Addis
Kôš na bielizeň
Skladací, plastový, biely/sivý, 40 l
(30)
Na sklade
24,72 €
s kódom
30,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Obľúbené
Addis
Nádoba na kompostovateľný odpad
Plastová, čierna, 18x25 cm, výška 19 cm, 4,5 l
(84)
Na sklade
5,92 €
s kódom
7,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
Obľúbené
Restilo
Pléd Henry
Mikroplyšový, béžový, 220x240 cm
(30)
Na sklade
Posledné kúsky
31,52 €
s kódom
39,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+6
+7
-20 % s kódom
Obľúbené
House Nordic
Košík Indo
Ratanový, v prírodnej farbe, ø 50 cm, výška 58 cm
(37)
Doručenie od 19. 10. 2026
103,20 €
s kódom
129 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Metaltex
Organizér na koreničky In&Out
Oceľový, v striebornej farbe, 28x6 cm, výška 22 cm
(241)
Na sklade
19,52 €
s kódom
24,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
My House
Deka Micro
Mikroplyšová, béžová, 150x200 cm
(70)
Na sklade
15,92 €
s kódom
19,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+9
+10
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Držiak na papierové utierky Cerri
Závesný, z pochrómovanej ocele, v striebornej farbe, 9x33 cm, výška 6 cm
(362)
Na sklade
Posledné kúsky
14,72 €
s kódom
18,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Compactor
Vešiak na dvere Paris
Kovový, čierny, šírka 30 cm, výška 35 cm, hĺbka 8 cm
(89)
Na sklade
Posledné kúsky
12,72 €
s kódom
15,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Odpadkový kôš Inca
Plastový, čierny, 5 l
(110)
Doručenie od 19. 10. 2026
18,65 €
s kódom
23,31 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (2)
-20 % s kódom
Obľúbené
Wallity
Obraz Leonid Afremov
100x70 cm, reprodukcia/tlačený, na plátne
(130)
Na sklade
Posledné kúsky
36 €
s kódom
45 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Restilo
Pléd Alhambra
Prešívaný, z mikrovlákna, sivý, 260x280 cm
(40)
Na sklade
Posledné kúsky
40 €
s kódom
50 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
Premium
-20 % s kódom
Obľúbené
YAMAZAKI
Hodiny Rin
Nástenné, ø 27 cm
(26)
Doručenie od 15. 10. 2026
52 €
s kódom
65 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
WC kefa Flakon
Keramická, biela, ø 17 cm, výška 42,5 cm
(232)
Na sklade
22,72 €
s kódom
28,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Obľúbené
YAMAZAKI
Stojan na pokrievky a panvice Tower
Čierny, 45x20 cm, výška 21 cm
(43)
Na sklade
Posledný kúsok
45,60 €
s kódom
57 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Iba na Bonami
Obľúbené
Bonami Essentials
Prikrývka Medium
Celoročná, 140x220 cm
(43)
Na sklade
22,32 €
s kódom
27,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (6)
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Kúpeľňová predložka Stripes
Prateľná/z pamäťovej peny, z pamäťovej peny, hnedá/béžová, 50x80 cm
(58)
Na sklade
Posledné kúsky
23,12 €
s kódom
28,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Obľúbené
YAMAZAKI
Stojan na dáždniky Smart
Kovový, biely, 11x11 cm, výška 30 cm
(104)
Na sklade
Posledné kúsky
33,60 €
s kódom
42 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Obľúbené
Compactor
Kúpeľňový organizér Bristol
Textilný, biely/ružový, 21x9 cm, výška 37 cm
(58)
Na sklade
10,72 €
s kódom
13,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Compactor
Úložný box na oblečenie Life
Vákuový, látkový, sivý, 65x50x27 cm
(80)
Na sklade
24,32 €
s kódom
30,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Stojan na umývacie prostriedky Woya
Polyresinový, sivý, 6x14,5 cm, výška 14 cm
(49)
Na sklade
10,53 €
s kódom
13,16 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Obľúbené
Styler
Obraz Mary
70x100 cm, tlačený/s ručne maľovanými prvkami, s rámom/na plátne
(33)
Na sklade
109,60 €
s kódom
137 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Obľúbené
Mila Home
Obliečky na vankúše v súprave
2 ks, s kvetinovým vzorom/štruktúrované, 43x43 cm
(49)
Na sklade
31,92 €
s kódom
39,90 € bez kódu
19,95 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Metaltex
Stojan na umývacie prostriedky Tokyo Lava
Bez vŕtania, kovový, čierny, 13x23 cm, výška 14 cm
(55)
Na sklade
15,12 €
s kódom
18,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Obľúbené
Sagaform
Držiak na obrúsky Nature
Biely, 19x19 cm, výška 11,5 cm
(46)
Na sklade
37,60 €
s kódom
47 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Obľúbené
Joseph Joseph
Cestovný hrnček Sipp
340 ml, plastový, v mentolovej farbe
(33)
Na sklade
13,14 €
s kódom
16,43 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Obľúbené
Compactor
Košík Zic Zac
Z morskej trávy, čierny/v prírodnej farbe, ø 45 cm, výška 36 cm
(55)
Na sklade
Posledné kúsky
28,72 €
s kódom
35,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Addis
Nádoba na kompostovateľný odpad
Plastová, sivá, 18x25 cm, výška 19 cm, 4,5 l
(80)
Na sklade
6,32 €
s kódom
7,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
Obľúbené
Mauro Ferretti
Nástenná dekorácia Foglie
Kovová, výška 87 cm
(49)
Doručenie od 26. 10. 2026
66,40 €
s kódom
83 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Stojan na toaletný papier Rivalta
So štetkou, z nehrdzavejúcej ocele, v matne striebornej farbe, 18x23 cm, výška 70 cm
(264)
Na sklade
39,20 €
s kódom
49 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+7
+8
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Dávkovač mydla Rivara
Keramický, v zlatej farbe, 400 ml, ø 10,5 cm, výška 12 cm
(93)
Na sklade
21,64 €
s kódom
27,05 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Compactor
Úložný box pod posteľ Life
Vákuový, látkový/plastový, výška 15,5 cm
(66)
Na sklade
25,12 €
s kódom
31,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Restilo
Pléd Alhambra
Prešívaný, z mikrovlákna, béžový, 220x240 cm
(133)
Na sklade
31,52 €
s kódom
39,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Obľúbené
YAMAZAKI
Odkvapkávač Tower
Plastový, čierny, 42x30 cm
(66)
Na sklade
Posledné kúsky
22,85 €
s kódom
28,56 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Compactor
Vákuové vrece Single Space XL
(66)
Doručenie od 23. 10. 2026
6,36 €
s kódom
7,95 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
Premium
-20 % s kódom
Obľúbené
YAMAZAKI
Rebrík na uteráky Tower
Kovový, čierny, dĺžka 45 cm, výška 160 cm
(74)
Na sklade
70,40 €
s kódom
88 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Téglik na zubné kefky Padua
Bambusový, v prírodnej farbe, 7x7 cm, výška 11 cm
(185)
Na sklade
6,30 €
s kódom
7,87 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
JAHU collections
Dekoračný vankúš Amy
Zamatový, oranžový, s odnímateľným poťahom, 45x45 cm
(36)
Na sklade
9,12 €
s kódom
11,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+4
+5
-20 % s kódom
Obľúbené
Compactor
Obal na oblek
Biely, dĺžka 56 cm, výška 100 cm
(82)
Na sklade
Posledné kúsky
5,52 €
s kódom
6,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Obľúbené
Compactor
Organizér do zásuvky
Látkový, 40x9 cm, výška 9 cm
(290)
Doručenie od 23. 10. 2026
6,56 €
s kódom
8,20 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Háčik Orea
Bez vŕtania, Turbo-loc, nerezový, matne čierny
(100)
Na sklade
18,72 €
s kódom
23,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Kuchynský organizér Magna
Bez vŕtania, oceľový, čierny, 8x33 cm, výška 34 cm
(100)
Na sklade
Posledné kúsky
33,60 €
s kódom
42 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Obľúbené
Wenko
Háčiky v súprave
2 ks, plastové, v striebornej farbe
(168)
Na sklade
5,52 €
s kódom
6,90 € bez kódu
3,45 € / ks
Do košíka
Do košíka
1
...
14
15
16
...
234
Načítať viac
Súvisiace kategórie
Dekorácie
Upratovanie a organizácia
Úložné boxy a organizéry
Doplnky do obývačky
Doplnky do predsiene a šatne
Doplnky do pracovne
Doplnky do kuchyne
Doplnky do kúpeľne
Doplnky do spálne
Domáci miláčikovia