Zľava 15 % s kódom OCTOBER |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × Universal |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Kategórie
Bytové doplnky
...
Kategórie
Bytové doplnky
Bytové doplnky so zľavovým kódom
Filtre
Na sklade
Novinky
Premium
Akcie a zľavy
Cena
Dostupnosť
11 240 výsledkov
Podľa hodnotenia
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Podľa hodnotenia
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
-15 % s kódom
Karlsson
Detské hodiny DIY Chico
Ø 60 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
24,14 €
s kódom
28,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Yes Everyday
Tácky v súprave Knossos
2 ks, 15x46 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
33,49 €
s kódom
39,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Rosendahl
Stojan na papierové utierky Paper Pal
Čierny, ø 15 cm, výška 30 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
35,70 €
s kódom
42 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Mila Home
Obliečka na vankúš
S vianočným motívom, s potlačou, 43x43 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
10,54 €
s kódom
12,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
noo.ma
Obliečka na perinu Plu
Na jednolôžko, z bavlneného saténu, kockovaná, svetlomodrá/hnedá, 140x200 cm
(1)
Na sklade
74,80 €
s kódom
88 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
douceur d'intérieur
Dekoračný vankúš Aloha
Zelený, s odnímateľným poťahom, 45x45 cm
(1)
Na sklade
12,66 €
s kódom
14,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Linen Tales
Obliečka na vankúš Light Grey
Ľanová, 50x50 cm
(1)
Na sklade
25,41 €
s kódom
29,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+ Rozmery (2)
-15 % s kódom
House Nordic
Zrkadlo Bosaro
Nástenné, 54x80 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
62,05 €
s kódom
73 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Fedkolor
Obraz Manarola
40x60 cm, na plátne
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
34,85 €
s kódom
41 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-15 % s kódom
Styler
Obraz Grace
70x100 cm, tlačený/s ručne maľovanými prvkami, na plátne
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
68,85 €
s kódom
81 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Catherine Lansfield
Obliečky na vankúše v súprave Easy Iron Percale
2 ks, perkálové, 50x75 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
7,56 €
s kódom
8,90 € bez kódu
4,45 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+7
+8
-15 % s kódom
Mauro Ferretti
Soška Ok
Z polyresínu, 10x7 cm, výška 22,5 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
18,61 €
s kódom
21,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Kave Home
Váza Brenna
Vysoká, z recyklovaného skla, ø 22 cm, výška 51 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
51 €
s kódom
60 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (5)
-15 % s kódom
Catherine Lansfield
Plachta Satin Stripe
Napínacia, na jednolôžko, damašková, biela, 90x190 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
14,79 €
s kódom
17,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-15 % s kódom
Plaček Pet Products
Pelech Dog Fantasy Stripe
Pre psa, okrúhly, tmavozelený, ø 40 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
18,19 €
s kódom
21,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (4)
Premium
-15 % s kódom
Linen Tales
Obliečka na vankúš Natural White Stripes
Ľanová, pruhovaná, 50x50 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
30,09 €
s kódom
35,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Catherine Lansfield
Detská plachta Ombre Stars
Napínacia, na jednolôžko, s hviezdičkami, biela/ružová, 90x190 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
15,21 €
s kódom
17,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
súprava 2 ks
S|P Collection
Zarážky na knihy Opus
2 ks, kamenné
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
41,65 €
s kódom
49 € bez kódu
24,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-15 % s kódom
Mette Ditmer Denmark
Nádobka na mydlo Attitude
Kamenná, modrá, ø 12 cm, výška 6 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
30,94 €
s kódom
36,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Casafina
Téglik na zubné kefky Toscana Bath
Kameninový, krémovobiely, ø 8 cm, výška 9 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
14,36 €
s kódom
16,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Light & Living
Váza Terento
Sklenená, ružová, ø 14 cm, výška 28 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
26,26 €
s kódom
30,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Wenko
Téglik na zubné kefky Porto
Bez vŕtania, Turbo-loc, z nehrdzavejúcej ocele, v matne striebornej farbe, ø 6,5 cm, výška 11 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
15,64 €
s kódom
18,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
douceur d'intérieur
Plachta Percaline
Napínacia, na dvojlôžko, z bavlneného perkálu, tmavomodrá, 160x200 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
23,29 €
s kódom
27,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
+ Rozmery (2)
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Wenko
Košíky v súprave Cynthia
2 ks, z vodného hyacintu, v prírodnej farbe, výška 11 cm
(1)
Na sklade
14,79 €
s kódom
17,40 € bez kódu
8,70 € / ks
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
douceur d'intérieur
Pléd Adele
Zelený, 240x260 cm
(1)
Na sklade
24,56 €
s kódom
28,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
+ Rozmery (2)
-15 % s kódom
douceur d'intérieur
Pléd Adele
Modrý, 240x260 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
24,56 €
s kódom
28,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
+ Rozmery (2)
-15 % s kódom
Catherine Lansfield
Deka Cosy Diamond
Mikroplyšová, biela, 130x170 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
33,49 €
s kódom
39,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+4
+5
-15 % s kódom
Rex London
Cestovný hrnček
350 ml, z nehrdzavejúcej ocele, v mentolovej farbe
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
13,94 €
s kódom
16,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
-15 % s kódom
Mepal
Detský desiatový box Sailors Bay by Little Dutch
S vidličkou, plastový, biely/svetlomodrý, 300 ml
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
8,84 €
s kódom
10,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+10
+11
Premium
-15 % s kódom
Novinka
YAMAZAKI
Súprava misiek s podstavcom Nooks
Pre domáceho miláčika, keramická
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
75,65 €
s kódom
89 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-15 % s kódom
súprava 10 ks
Gardinia
Záclonové žabky v súprave
10 ks, kovové, v zlatej farbe
(1)
Na sklade
3,31 €
s kódom
3,90 € bez kódu
0,39 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
Premium
-15 % s kódom
YAMAZAKI
Prídavná polička Tower
Kovová, čierna, 45x39 cm, výška 4 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
77,35 €
s kódom
91 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Styler
Zrkadlo Loft Mono
Nástenné, 60x150 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
134,30 €
s kódom
158 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-15 % s kódom
douceur d'intérieur
Obliečky Sonate
Na dvojlôžko/predĺžené, 3-dielne, na patentku, obojstranné, z mikrovlákna, s potlačou, biele/tmavosivé, 240x220 cm
(1)
Na sklade
16,49 €
s kódom
19,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
Premium
-15 % s kódom
Balvi
Háčiky v súprave Curious Cats
3 ks, závesné, kovové
(1)
Na sklade
13,51 €
s kódom
15,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Umbra
Garniža Cleo
Roztiahnuteľná, oceľová, matne čierna, 91 - 168 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
39,95 €
s kódom
47 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Styler
Zrkadlo Loft Slate
Nástenné, 69x95 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
107,95 €
s kódom
127 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-15 % s kódom
súprava 4 ks
Brabantia
Vešiaky v súprave
4 ks, kovové, čierne, dĺžka 42 cm, výška 21 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
18,19 €
s kódom
21,40 € bez kódu
5,35 € / ks
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Kate Louise
Obliečka na vankúš
S vianočným motívom, s potlačou/so zvieracím vzorom, 43x43 cm
(1)
Na sklade
8,41 €
s kódom
9,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
OYOY Living Design
Úložný box Hako
S vekom, kartónový, svetloružový, 33x25x15 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
28,05 €
s kódom
33 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
KIS
Úložný box Bi-Box M
S vekom, plastový, čierny, objem 26 l, 55x35x19 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
15,64 €
s kódom
18,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (3)
Premium
-15 % s kódom
Mette Ditmer Denmark
WC kefa Marble
Mramorová, tmavozelená, ø 10,5 cm, výška 36 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
79,05 €
s kódom
93 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Yes Everyday
Váza Kaelis
Keramická, 21,5x23,5 cm, výška 20 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
27,54 €
s kódom
32,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
douceur d'intérieur
Plachta Oscar
Napínacia, na dvojlôžko, z mikrovlákna, biela, 140x190 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
10,11 €
s kódom
11,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
+ Rozmery (2)
-15 % s kódom
Mepal
Potravinová škatuľka Cirqula
Šalviová zelená, 350 ml
(1)
Na sklade
8,84 €
s kódom
10,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+ Objem (3)
-15 % s kódom
Yes Everyday
Váza Florysia
Keramická, krémovobiela, 6x10 cm, výška 21 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
14,36 €
s kódom
16,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
B.E.S.
Obliečka na vankúš Summer
Z mikrovlákna, 45x75 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
6,29 €
s kódom
7,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
-15 % s kódom
Catherine Lansfield
Obliečky Meadowsweet Floral
Na dvojlôžko, 3-dielne, na gombíky, obojstranné, s potlačou/s kvetinovým vzorom, 200x200 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
30,09 €
s kódom
35,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
+ Rozmery (2)
1
...
143
144
145
...
235
Načítať viac
Súvisiace kategórie
Dekorácie
Upratovanie a organizácia
Úložné boxy a organizéry
Doplnky do obývačky
Doplnky do predsiene a šatne
Doplnky do pracovne
Doplnky do kuchyne
Doplnky do kúpeľne
Doplnky do spálne
Domáci miláčikovia