Zľava 20 % na nákup nad 140 € |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Bytové doplnky
Bytové doplnky
...
Kategórie
Bytové doplnky
Bytové doplnky so zľavovým kódom
Doplnky do kúpeľne
Doplnky do kuchyne
Doplnky do obývačky
Doplnky do spálne
Doplnky do predsiene a šatne
Doplnky do pracovne
Úložné boxy a organizéry
Krbové doplnky
Závesné systémy pre závesy a záclony
Domáci miláčikovia
Filtre
1
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Farba
Dizajnový štýl
Cena
Udalosť
+ Ďalšie (4)
Zľavový kód
11 221 výsledkov
Podľa hodnotenia
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Podľa hodnotenia
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Dávkovač mydla Villata
Z polyresínu, antracitový, 381 ml, 7x7 cm, výška 15 cm
(61)
Na sklade
10,72 €
s kódom
13,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Obľúbené
Zone
Dávkovač mydla Ume
Keramický, biely, 250 ml, ø 8 cm, výška 13 cm
(42)
Na sklade
31,52 €
s kódom
39,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+5
+6
-20 % s kódom
Obľúbené
Mijolnir
Súprava plédu a obliečky na vankúš Care
Prešívaná, ružová/béžová, 200x220 cm
(310)
Na sklade
Posledné kúsky
40,80 €
s kódom
51 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Záchodová doska Samos
S automatickým zatváraním, 37,5 x 41,5 cm, plastová, tmavomodrá
(42)
Na sklade
40,80 €
s kódom
51 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Háčik Rondo
Závesný, nerezový, v striebornej farbe
(42)
Na sklade
14,36 €
s kódom
17,95 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Catherine Lansfield
Deka Nutcracker
Mikroplyšová, s vianočným motívom, tmavozelená, 130x170 cm
(42)
Doručenie od 4. 11. 2026
18,32 €
s kódom
22,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Bigso
Úložný box pod posteľ Soft Storage
Vystužený, látkový, výška 16 cm
(39)
Na sklade
18,32 €
s kódom
22,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Obľúbené
HIP
Plachta Cotsat
Napínacia, na dvojlôžko, z bavlneného saténu, biela, 160x200 cm
(33)
Na sklade
24,32 €
s kódom
30,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+ Rozmery (4)
-20 % s kódom
Obľúbené
Addis
Prídavná polička
Plastová, biela, 53x28 cm, výška 44 cm
(173)
Na sklade
23,12 €
s kódom
28,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 3 ks
Obľúbené
Rotho
Náhradné uhlíkové filtre v súprave
3 ks, čierne, 6x15 cm, výška 8 mm
(58)
Na sklade
4,72 €
s kódom
5,90 € bez kódu
1,97 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Tiseco Home Studio
Dekoračný vankúš
Z umelej kožušiny, ružový, s odnímateľným poťahom, 45x45 cm
(63)
Na sklade
23,92 €
s kódom
29,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
Premium
-20 % s kódom
Obľúbené
YAMAZAKI
Podnos do vane Tower
Nastaviteľný, plastový, čierny, 58 - 75 cm
(58)
Na sklade
Posledné kúsky
28,45 €
s kódom
35,56 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Kôš na bielizeň Adria
Látkový, čierny, 48 l
(97)
Na sklade
26,02 €
s kódom
32,52 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Odpadkový kôš Brasil
Plastový, čierny, 2 l
(78)
Na sklade
Posledné kúsky
14,18 €
s kódom
17,72 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+ Objem (2)
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Kúpeľňová polička Pure
Nástenná, plastová, biela
(33)
Na sklade
14,86 €
s kódom
18,57 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Košík Viana
Do kúpeľne, kovový, čierny, výška 25 cm
(39)
Doručenie od 19. 10. 2026
8,59 €
s kódom
10,74 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Hermia
Dózy v súprave Fresco
24 ks, 550 ml/1,2 l/1,7 l, na potraviny, plastové, sivé
(181)
Na sklade
29,52 €
s kódom
36,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Počet kusov (2)
-20 % s kódom
Obľúbené
Catherine Lansfield
Obliečky Stag
Na dvojlôžko, na gombíky, obojstranné, s potlačou, hnedé, 200x200 cm
(108)
Na sklade
29,92 €
s kódom
37,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Držiak na uteráky Quadro
Bez vŕtania, Vacuum-loc, plastový, v lesklej striebornej farbe, 18,5x3,5 cm, výška 14 cm
(178)
Na sklade
25,52 €
s kódom
31,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Obľúbené
YAMAZAKI
Kúpeľňová polička Takamtsu
Oceľová, čierna
(87)
Na sklade
48 €
s kódom
60 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Obľúbené
Metaltex
Organizér na koreničky Pepito
Nástenný, z nehrdzavejúcej ocele, čierny, 36x8 cm, výška 32 cm
(60)
Na sklade
12,32 €
s kódom
15,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Obľúbené
Wenko
Súprava pre montáž bez vŕtania Classic Plus
2 ks, Turbo-loc
(55)
Na sklade
11,12 €
s kódom
13,90 € bez kódu
6,95 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Euromant
Deka Basics Plain
S prímesou bavlny, krémovobiela, 140x180 cm
(44)
Na sklade
47,20 €
s kódom
59 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Blok na nože Mera
Bambusový, v prírodnej farbe
(23)
Na sklade
21,12 €
s kódom
26,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Obľúbené
Kähler Design
Váza Omaggio
Keramická, biela, ø 16,5 cm, výška 20 cm
(23)
Na sklade
Posledný kúsok
43,20 €
s kódom
54 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (3)
-20 % s kódom
Obľúbené
Metaltex
Stojan na pokrievky a panvice Plates
V striebornej farbe, 30x14 cm, výška 16 cm
(23)
Na sklade
11,12 €
s kódom
13,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Stojan na oblečenie Herkules
Teleskopický, kovový, čierny, 215x38 cm, výška 300 cm
(67)
Na sklade
104 €
s kódom
130 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Obľúbené
PT LIVING
Odkvapkávač Linea
Kovový, čierny/v zlatej farbe, 49x32 cm
(57)
Na sklade
26,02 €
s kódom
32,52 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Orion
Príborník do zásuvky
Bambusový, v prírodnej farbe
(52)
Na sklade
11,12 €
s kódom
13,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Kryt na stenu pri sporáku Slate
Z tvrdeného skla, tmavosivý, 56x50 cm
(52)
Na sklade
Posledné kúsky
22,78 €
s kódom
28,48 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Restilo
Plachta Amber
Napínacia, na dvojlôžko/na vysoký matrac, džersejová, tmavosivá, 200x200 cm
(72)
Na sklade
Posledný kúsok
18,72 €
s kódom
23,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+8
+9
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Háčik Valenza
Bez vŕtania, plastový, čierny
(72)
Na sklade
Posledný kúsok
5,12 €
s kódom
6,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Rowico
Nástenný vešiak Confetti
Z dubového dreva, v prírodnej farbe, šírka 50 cm, výška 7 cm, hĺbka 2 cm
(52)
Doručenie od 20. 10. 2026
51,20 €
s kódom
64 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (4)
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Tyč na odnímanie oblečenia Herkules
Kovový/plastový, biely, 3x1 cm, výška 76 cm
(172)
Na sklade
17,92 €
s kódom
22,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Obľúbené
My House
Deka Micro
Mikroplyšová, tmavozelená, 150x200 cm
(131)
Na sklade
16,32 €
s kódom
20,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+9
+10
-20 % s kódom
Obľúbené
Addis
Odpadkový kôš
Pedálový, plastový, sivobéžový, 50 l
(86)
Na sklade
22,32 €
s kódom
27,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Stojan na toaletný papier Bambusa
So štetkou, oceľový, čierny/v prírodnej farbe, 18x18 cm, výška 72,5 cm
(41)
Na sklade
39,20 €
s kódom
49 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Obľúbené
YAMAZAKI
Držiak na kuchynské utierky Tosca
Závesný, oceľový, biely, 7,5x33 cm, výška 6 cm
(41)
Na sklade
Posledné kúsky
22,72 €
s kódom
28,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Téglik na zubné kefky Adrada
Keramický, biely, ø 8,5 cm, výška 12 cm
(49)
Na sklade
8,72 €
s kódom
10,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Kúpeľňový organizér Gara
Oceľový, čierny, 19x13 cm, výška 12,5 cm
(38)
Na sklade
Posledný kúsok
14,22 €
s kódom
17,78 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Obľúbené
PT LIVING
Soška Bird
Z polyresínu, 7,5x17 cm, výška 13,5 cm
(38)
Na sklade
19,12 €
s kódom
23,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Obľúbené
Catherine Lansfield
Obliečky Enchanted Twilight
Na jednolôžko, na gombíky, obojstranné, s hviezdičkami, tmavozelené, 135x200 cm
(59)
Na sklade
23,52 €
s kódom
29,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Fľaša na olej Nevo
Objem 100 ml, sklenená, čierna
(54)
Na sklade
11,92 €
s kódom
14,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Držiak na uteráky Quadro
Bez vŕtania, Vacuum-loc, z nehrdzavejúcej ocele, v striebornej farbe, 60,5x5 cm, výška 6 cm
(225)
Na sklade
25,50 €
s kódom
31,88 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Obľúbené
Addis
Organizéry do zásuvky v súprave
8 ks, plastové, 23,5x16 cm, výška 4,5 cm
(54)
Na sklade
9,52 €
s kódom
11,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Styler
Obraz Cobalt Women
60x60 cm, tlačený, na plátne
(26)
Na sklade
Posledné kúsky
31,52 €
s kódom
39,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Allstar
WC kefa Olinda
Keramická, zelená, ø 9,5 cm, výška 40 cm
(26)
Na sklade
13,12 €
s kódom
16,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Obľúbené
Compactor
Vákuové vrecia v súprave Premium Valve M
2 ks
(54)
Na sklade
6,50 €
s kódom
8,12 € bez kódu
4,06 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
1
...
17
18
19
...
234
Načítať viac
Súvisiace kategórie
Dekorácie
Upratovanie a organizácia
Úložné boxy a organizéry
Doplnky do obývačky
Doplnky do predsiene a šatne
Doplnky do pracovne
Doplnky do kuchyne
Doplnky do kúpeľne
Doplnky do spálne
Domáci miláčikovia